Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: meijers

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 707
Volgende pagina

ado-kenner

Coutinho
Omerue wormgoor horvath sususepa


toornstra holla jansen/rado meijers

poepon vanduijnen/vicento

of
Coutinho
Omerue wormgoor horvath sususepa


toornstra holla jansen/rado meijers

poepon vanduijnen/vicento
0
Maandag 20 augustus 2012 om 00:24 uur

FCDHZwoude

oodh schreef:

Heb toch echt goed zitten kijken. Omeruo kan hoog springen en goed verdedigen, maar aanvallend was hij echt heel heel zwak. Wat een hopeloze passes gaf die man. Was ik eindelijk blij met Supusepa, wordt hij weer gewisseld. Vond Toornstra helemaal niet zo zwak, had een paar mooie crosspasses net als Wormgoor. Heb me helemaal gek geƫrgerd aan Cherry. Die deed niets goed en die blijft staan en Van Duinen kan vertrekken. Overigens ging van Vicento veel meer dreiging uit. Vond Poepon trouwens zo spelen zoals hij altijd doet. Ligt echt niet aan hem, deed weinig fout, maar als je zo speelt maakt hij nooit een goal. Krijgt een bal met twee man in de rug. Kan nooit eens richting goal voetballen. Was al klaar met Steijn maar na deze opstelling, wissels en zijn tv optreden weet ik het zeker: die gaat het echt nooit leren.
Eens, ik begrijp niet waarom Supusepa niet gewoon in de basis staat als back. Chery eruit (telkens 1 kap teveel), Meijers naar het middenveld en Vicento ipv van Duinen. Wat ADO mist is diepgang. Het is alleen maar balletje breed. Er is niemand die de aanval durft te zoeken. Vicento zoekt dat wel op.

0
Maandag 20 augustus 2012 om 00:10 uur

Thijs

Bert schreef:

Gaat om zijn wisselbeleid
Hahaha Hey was echt een drama! Dat je je trainers diploma haalt
En toch dit soort wissels toepast....
Meijers een linie naar voren, supusepa (trouwens niet verkeerd centraal achterin) laten staan en naar links en chery er uit voor elbers = 3punten
Zo moeilijk is het niet
0
Zondag 19 augustus 2012 om 21:13 uur

Bert

Moi schreef:

de rus speelt bij een andere club. accepteer het
Holla en Meijers zijn goede aankopen. Heb ik ook vanaf het begin af aan aangegeven.

Boijmans had ik een betere aankoop gevonden dan Poepon. Niemand maakt mij wijs dat die niet te koop was. Speelt nauwelijks.

Zou Jenner op proef halen want Poepon krijgt nu wel erg weinig bruikbare voorzetten.
0
Zondag 19 augustus 2012 om 20:14 uur

pajam

Ik heb VVV, FC Groningen, RKC, PEC Zwolle, Willem II en FC Utrecht aan het werk gezien.

qua spelers materiaal kunnen we een ons meer dan aardig staande houden tegenover de helft van de eredivisie, maar de opstellingen, tactiek en wissels zijn van een dramatische niveau.

we gaan een zwaar seizoen tegemoet, ben benieuwd of spelers als Meijers, Toornstra, Holla, Omeruo, Wormgoor, Vicento, Poepon, van Duinen e.d beter worden onder deze TS
0
Zondag 19 augustus 2012 om 19:20 uur

Haagse Roel

Haagse Roel schreef:

Horvath moet eruit, dissonant pur sang.....Omeruo in het centrum en Ammi dan maar op rechts...
Oja , ter aanvulling, MIddenveld in die 442 opstelling, : Geen Jansen of Visser maar Rado , samen met Holla controlerend en Meijers en Toornstra aanvallend :
0
Zondag 19 augustus 2012 om 18:50 uur

Advertentie

Richard

Langebach2 schreef:

Opstelling volgende week tegen VVV (we moeten daar winnen)


Coutinho

Omeruo Wormgoor, Horvath, Meijers


Holla, Visser, Toornstra


Chery, Poepon, Vicento
Coutinho

Omeru Dereick Danny Buijs

Kum

Chery Holla Meijers

W. Verhoek Goede kopper Kubik
0
Zondag 19 augustus 2012 om 18:48 uur

pajam

ado-kenner schreef:

Psv heeft met 3-2 verloren van dit SIMPELE RKC. strijden die ook met ons mee met plekkie 15-17?
Het gaat niet zozeer om het resultaat dat wij vandaag haalden tegen RKC en hetgeen PSV vorige week in Waalwijk deed of wil je zeggen dat RKC nu een top-8 club is?

Nee, het gaat erom dat er nog steeds geen lijn in het spel zit, geen creativiteit (En dat met spelers als Meijers, Holla, Toornstra en Chery in je basiself!!), geen dadendrang naar voren toe.
ADO Den Haag trekt zich a la Atteveld ook onder Steijn zonder bal terug op eigen helft, zet pas druk wanneer de tegenstander over de middenlijn is.
We weten in balbezit he-le-maal niets te creeeren, balletje breed, balletje achteruit, ook hier is niets verandert.....

Jansen matig, Toornstra onzichtbaar....

Wissels onbegrijpelijk.

Maar dan ben ik natuurlijk negatief
0
Zondag 19 augustus 2012 om 18:31 uur

supporter-noord

Langebach2 schreef:

Opstelling volgende week tegen VVV (we moeten daar winnen)


Coutinho

Omeruo Wormgoor, Horvath, Meijers


Holla, Visser, Toornstra


Chery, Poepon, Vicento
Visser ?? Dacht dat ie intussen al naar de amateurs terug was.

Zo moet het :

Coutinho
Omeruo, Wormgoor, Horvath, Supusepa
Toornstra, Holla, Jansen, Meijers
Poepon, Vicento
0
Zondag 19 augustus 2012 om 18:31 uur

Bert

Holla was duidelijk de beste vandaag. Voor het eerst wordt er een penalty is ons voordeel teruggedraaid ook dankzij Holla.

Je had eigenlijk moeten winnen. De wedstrijd was niet best maar de spanning vergoedde veel. Toornstra, Vincento, Holla en Meijers vond ik erg goed spelen vandaag.

Ik heb eigenlijk wel genoten vandaag jammer dat je maar 1 punt pakt. RKC heeft behalve te profiteren van die fout van Wormgoor ook niks gedaan de tweede helft.

Sfeertje in het Stadio was best goed. Door de hitte sloeg op het laatst ook nog de vlam in de pan.

0
Zondag 19 augustus 2012 om 17:59 uur

Nu online

grijze gek, pajam, Marcie, Wahter, rh_vakm, RickZ, yesyes, Brian en 297 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 707
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5