Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 707
Volgende pagina

Yeah

Haagsesjaak schreef:

Hey gasten, het stadion is een plaatje. Wat staat het te blinken in de zon. Die graffiti is waanzinnig mooi zie adofans!!

Het moet allemaal gaan gebeuren lui!!

Inderdaad!
Ik was er na afloop van het vorige seizoen helemaal klaar mee!

Maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan en als ik nu het stadion zie, al dan niet op foto`s begint het toch weer te kriebelen!
Morgen lekker voor me zoontje CC aanvragen en dan gaat ie lekker met papa van Midden Noord naar de gezinstribune.

We worden kampioen mensen!
Het is een wat teleurstellend begin van een nieuw tijdperk maar het is vast ergens goed voor!
We gaan een mooie toekomst tegemoet!

0
Woensdag 25 juli 2007 om 22:11 uur

ricardo

Aad02 schreef:

is het al zaterdag? doe niet zo zenuwachtig man
je hebt helemaal gelijk, ze zijn al sinds november 2005 bezig en nu eindelijk gaat het open, dan zou ik ook niet stressen om er bij te kunnen zijn.

bedoel de opening van het nieuwe stadion zal vast nog wel is gebeuren.

in 2093 ofso!!!!!!!!!!
0
Woensdag 25 juli 2007 om 13:42 uur

Lydia

Zo, weinig veranderd...
Nou bestuur, zo te zien is er aardig tweedracht gezaaid bij de supporters.
Fijn voor jullie om te zien dat de maatregelen genomen tot nog toe, de uitwerking hebben die jullie naar alle waarschijnlijkheid verwacht hadden...

Jammer dat een zo fanatieke aanhang net zo fanatiek is in het elkaar af/aanvallen.

Een oordeel zet iemand vast.
Een mening kan mee groeien.
0
Zondag 22 juli 2007 om 21:40 uur

Storkie

old firm schreef:

Als eerste geef jij steeds argumenten en redenen die van geen kant kloppen,steek `s wat tijd in het "ontdekken" van je club,misschien steek je er nog wat van op.(opbouwende kritiek he)
Als je een beetje op onderzoek uit gaat,niet zo moeilijk hoor, stoeltjes tellen, via kvk den haag checken,aantallen toeschouwers via officiele site ado,uitspraken bestuur op tv,dit doe ik zelf en heb ik niemand voor nodig!
Heb nooit gezegd dat die chinees afgeketst is door supportersgeweld, een voorwaarde was dat ado gehandhaafd bleef in de ere! Dus terug te brengen op het wanbeleid.
Waarom het een utopie is om te veronderstellen dat er bij ado niks zou kunnen gebeuren,omdat het overal waar je ook kijkt gebeurd,zelfs op een kleuterschool waar een imbeciel een kind neer steekt! Zeg wel dat het een stuk beter kan dan het tot nu toe is geweest! Ook weer terug te voeren op wanbeleid.
Over dat beheersen en relativeren.....sommige(niet 6000 man) duidelijk niet,dus zou je er wat aan moeten doen toch,weer een taak van het bestuur.Noem je getallen over bewoners uit den haag en dat het een aanfluiting is dat er niet meer zijn,heb je helemaal gelijk in. Denk beide redenen die je zelf geeft kloppen,maar weer terug te leiden op het bestuur!
Ik vind ook dat het niet uit maakt hoe vaak je gaat,mij gaat het erom dat ik het over supporters heb die GEEN ROTZOOI schoppen maar wel geschoffeerd worden. Vind jij geen probleem,en dat is nou net jou probleem!

Heb ook een geel groen hart,maar niet zo optimistisch over het beleid,maar dat had je al door zeker!
Beste nachtbraker,

Ik heb nimmer gezegd dat jouw cijfers niet kloppen. Wel dat je ze te pas en te onpas gebruikt. Jij geeft aan dat er wél geld voor versterking zou moeten zijn omdat er 28 man op kantoor werken. Dit heb je gecheckt bij de KvK en dus heb je een licentie of een eigen bedrijf. Zo zou je dus ook bij bijv RBC of Volendam kunnen kijken hoeveel er daar werken en of die verhoudingen kloppen maar niet hoeveel er in vaste dienst zijn en ze dus ook niet wat ze daadwerkelijk verdienen.... Weg vergelijking!
Dat van die Chinese sponsor heb ook ik inderdaad uit de mond van een bestuurslid horen komen en is het dus waar........ Net als de `officiele` toeschouwersaantallen.....

Probleem is dat jij je geschoffeerd voelt en daar heb je vast gelijk in en dat betreur ik.
De goeien moeten onder de kwaaien lijden.

Hopelijk zijn er binnenkort geen kwaaien meer
0
Zondag 22 juli 2007 om 13:11 uur

Salvatore

M. schreef:

Ik denk dat het heel veel mensen nu heel goed uitkomt, al die ellende met het bestuur. Mensen die eigenlijk al niet wilde gaan naar een wedstrijd in de eerste divisie hebben nu een excuus gevonden, boycotten. Hoeven ze zich niet meer te verantwoorden naar de mensen die zich afvragen waarom ze nu ff niet een supporter van hun (?) club zijn. Natuurlijk zit het bestuur fout maar je laat nooit je club vallen, vindt dan maar een andere oplossing voor de problemen met het bestuur. Weglopen en je club in de steek laten vind ik te makkelijk. Ben toch geen asielzoeker, vluchten voor je problemen?

ik zal me club altijd blijven steunen, het bestuur is tijdelijk, supporters voor altijd! Je laat je club nooit in de steek! ik laat me niet wegjagen.
Mooie woorden die laatste zin. Mijn club heet F.C. Den Haag, volksclub uit het Zuiderpark voor alle Hagenezen, lekker fel en met Haagse bluf voetballend, en gesteund door een hondstrouw en fanatiek publiek.

Kijk even wat er van over is: een kleurloos clubje ondanks het streepjes-clownspak (die belachelijke kousen al), straks een sfeerloos stadionetje ver buiten de stad, supporters worden buiten de deur gehouden, club voor kak Hagenaars en hockeylullen en trouwens die naam: A.D.O. - ik heb niks met die amateurclub van over het hek! Ringelesteijn heeft vast laten leggen, dat de door de supporters gekoesterde (en door tegenstanders gevreesde) naam F.C. Den Haag niet eens bespreekbaar is. Gezien de dictatorische manier van besturen hadden ze die nieuwe club beter A.D.O.L.F. Den Haag kunnen noemen.

Het bestuur maakt gewoon duidelijk, dat ze van de oude FCDH-supporters af willen en er een nieuwe club van willen maken. Met een nieuw soort publiek. Dat is hun goed recht, maar gelukkig heb je de vrijheid om te kiezen waar je naar voetbal gaat kijken. En voor veel mensen zal dat niet in het naamloze stadion langs de snelweg zijn.
0
Zaterdag 21 juli 2007 om 14:04 uur

The Joker

dh schreef:

Nou over de sfeer ben ik het niet mee eens !!

Fcdenhaag supporters staan erom bekend dat waar ze ook zijn, zorgen voor de beste sfeer !
Er gebeurd altijd wat !

Komop gasten we maken er toch altijd een feestje van !

Dat zal en moet en gaat ook hier gebeuren daar ben ik van overtuigd.

Jij zit vast en zeker aan de medicijnen...vage positovo dat je dr bent!

0
Vrijdag 20 juli 2007 om 10:30 uur

Advertentie

zuid tribune

De Den Hagenees. schreef:

Staat genoteerd. M`n Tsjechisch is helaas niet meer wat het ooit geweest is.
Wen er maar vast aan als we straks Europa weer ingaan...... Niet slecht toch tegen de Kampioen van Tsjechie !!
0
Dinsdag 17 juli 2007 om 21:41 uur

Hans

old firm schreef:

Ook het ingrijpen van die opperreigah is een gevolg van wanbeleid!!
Helemaal mee eens, maar dat helpt ons niet verder. We zitten zwaar in de shit. 12 dagen voor de opening hebben we hooguit 20 % van de capaciteit (3000 dus) bezet. Dat is dus scc + business + genodigden. 
We hebben een zwaar onderschat imagoprobleem. De Boer c.s. hebben steeds geroepen dat met het nieuwe prachtige unieke stadion het ADODenHaaglek boven zou zijn. Wat een onzin. Maar ook dat helpt ons niet verder. Zeker niet door het nu ook de goedwillenden moeilijker dan nodig te maken.
Imagoproblemen oplossen is langetermijn werk. Het verkeerde beeld dat anderen van onze Schilderswijk hebben draaien we niet zo snel de goede kant uit. Daar gaan jaren overheen. 
ADO heeft ook in eigen stad het imago van De Familie Flodder. Daarom hebben we ook in eigen omgeving geen steun, noch bij de seizoenkaartenverkoop, noch bij het grotere bedrijfsleven.
We hoeven nu niet meer vast te stellen hoe dat allemaal gekomen is en wie zijn schuld dat is. We zitten ermee en van de aanpak moeten club, bewoners, bedrijven en gemeente nu eens SERIEUS werk maken. 
We hebben echt het lek niet boven als we iedereen op de foto hebben......
0
Maandag 16 juli 2007 om 13:46 uur

Jurriën

Frans schreef:

Ik probeer juiste informatie te verstrekken.
Jouw reactie is eigenlijk het reageren niet waard.
Als je hier al wat langer komt had je beter geweten.
Maar gezien jouw nickname heb ik al een vermoeden
wat voor soort supporter jij bent.

laat ze maar, vast zoon iemand die de ene keer Piet heet de andere keer FCDH en nu Fc Den Haag 4 ever....

Maar misschien kan je het niet vertellen maar hoe kom jij aan die informatie?
Of je zit heel goed binnen in de club, 
of iemand vertelt je steeds.

??

0
Dinsdag 10 juli 2007 om 15:57 uur

DJ

Aad schreef:

Ja dat wordt genieten 10 spitsen en een keeper.
Tenminste tot we achter staan want dan moet je aanvallender gaan spelen en de keeper vervangen door een spits.
Ja AAD gaat een doelpuntrijk jaartje worden, heb vast een nieuw telraam aangeschaft zodat ik de tel niet kwijt raak ;-)
0
Maandag 9 juli 2007 om 12:12 uur

Nu online

GroenGeelHart070, Alle ballen op Jort, Michiel, Bollie74, fcsoep, Tante Wil, sander75, ADO079, yesyes, William, Swaber, Bolskie, FC Den Haag!, Nigel070, Jurriën, grijze gek, KickOff, Rob2002, SSimons en 228 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 707
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1