Welkom in de shoutbox, gast
zuid tribune
MTB
kipc0rn
Als het aan de PVV ligt, wordt het WK hockey van 2014 op het Malieveld georganiseerd. Raadslid Richard de Mos vindt die locatie geschikter dan het ADO-stadion.
De Mos heeft inmiddels vragen gesteld aan het college van B&W over zijn plan.
"Als we voor het Malieveld kiezen, kunnen we de huurkosten van het Zegwaardterrein vergeten en bovendien hebben we op het Malieveld ruimte voor een promodorp, iets wat extra sjeu geeft aan het toernooi en bovendien goed is voor ondernemers." aldus De Mos.
De PVV'er kwam eerder met ideeën om kunstgras te verbieden en om Den Haag de schaatshoofdstad van Nederland te maken.
bron http://www.powned.tv/nieuws/sport/2011/03/pvv_wk_hockey_op_malieveld.html
0
|
Donderdag 31 maart 2011 om 15:38 uur |
tim_b
Ferdy
Ik begin dat opportunistische geblaat van de PVV een beetje zat te worden in Den Haag. Ze denken zeker dat de opbouw van een stadion op het Malieveld gratis is ? Bovendien heeft Den Haag het WK gekregen op basis van een bidbook waar misschien jaren op is gestudeerd.
Tweede ring heeft totaal niets met t WK Hockey te maken, gekozen is voor een intiem stadion. De hockeybond zou t eerder afkeuren dan goedkeuren qua tweede ring. Bidbook is afgetikt door de FIH en alles ligt al vast. Ik ken t PVV standpunt niet maar ik stel voor dat ze zich lekker bezig houden met allochtonen treiteren en zich ver, heel ver van de (haagse) sport houden!
0
|
Woensdag 30 maart 2011 om 20:25 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Roda JC houdt opruiming Van onze sportcorrespondent
KERKRADE - Roda JC verlengt de contracten van Anouar Hadouir, Pa Modouh Kah, Rihairo Meulens, Eric Addo en Boldiszar Bodor niet.
Eric Addo (l) en Anouar Hadouir. Huurling Stein Huysegems keert terug naar het Belgische Racing Genk. Eerder werd al bekend dat Willem Janssen aan het einde van dit seizoen vertrekt naar regerend landskampioen FC Twente.
edit: is Hadouir wat voor ons ? Of is hij 'over the hill' ?
0
|
Dinsdag 29 maart 2011 om 08:03 uur |
los
Matthijs van Nieuwkerk houdt woord over knipbeurt
HILVERSUM - ''Een man een man, een woord een woord.’’ Dat heeft Matthijs van Nieuwkerk maandag gezegd in een reactie op zijn eigen toezegging om zijn haar er af te knippen als ADO Den Haag in de top 5 van de eredivisie belandt.
Een bedrijf in scheermesjes en de Haagse wethouder Karsten Klein (Sport) herinnerden de VARA-coryfee dit weekend aan die oude belofte, die hij in mei 2008 deed in het programma Holland Sport.
''Ik had gehoopt hier pas eind april iets over te moeten zeggen, maar deze 'miniheisa' is blijkbaar niet te dresseren en ik lees ondertussen de gekste dingen.’’
De DWDD-ster werd in 2008 aangespoord tot de weddenschap door medepresentator Wilfried de Jong. Toen Van Nieuwkerk de uitdaging aanging, speelde de Haagse club nog in de eerste divisie.
Vergeten
De presentator van De Wereld Draait Door was de weddenschap naar eigen zeggen ''totaal vergeten."
"Het is toch wel komisch dat hij nu weer opduikt. Maar hoe en waar en door wie, dat zien we tegen die tijd wel. Als het zo ver komt. Zou ADO nu nog beter gaan voetballen?’’
Eerder
Eerder vandaag liet Matthijs nog via een woordvoerder weten niet te willen reageren op dit 'hypeje'.
''Matthijs wil graag over tot de orde van de dag’’, stelde zij. ''Hij is heel druk met het maken van programma’s. Hij gaat niet reageren op dit hypeje.’’
nu.nl
0
|
Maandag 28 maart 2011 om 17:53 uur |
Advertentie
<FCDH>
rien1
Vanavond in studio voetbal over het liedje van lex en de geuzennaam van 020 volgens jack van gelder iedereen is het al bijna vergeten maar jack wil het vuurtje nog ff opstoken
Je bent net effe eerder. Zijn eigen programma noemt hij al studio ajax ;)
0
|
Zondag 27 maart 2011 om 20:26 uur |
keesvld
Leeuwin: 'Ik wil niet volgen, maar zélf initiatief nemen'
26/03/2011 11:38
Zonder aanpassingsproblemen verwierf Ramon Leeuwin dit seizoen een plek in de basis bij ADO Den Haag, dat hem afgelopen zomer overnam van AGOVV Apeldoorn. De 23-jarige allrounder speelde dit seizoen op bijna elke positie in het team van de succesvolle Hagenaars.
'Linksback, centraal achterin, rechtsback, vóór de verdediging, rechts op het middenveld', noemt Leeuwin de haltes die hij al aandeed tijdens zijn zwerftocht. In de jeugd was hij altijd aanvaller en in zijn hart nog steeds een nummer 10. Maar Leeuwin speelt waar coach John van den Brom hem nodig heeft.
'Als de trainer ergens een probleem heeft, dan weet hij: Ramon kan het oplossen. Voor mij is het goed dat ik me nu op verschillende posities kan ontwikkelen. Later wil ik me meer op één plek gaan toeleggen. Welke dat is, weet ik nog niet. Tegen Ajax stond ik rechtsback, maar de weken ervoor ging het hartstikke goed als centrale verdediger. Terwijl ik op die plaats de minste ervaring heb.'
'Dus misschien ligt dáár wel mijn toekomst. Al is het niet altijd de leukste positie om te spelen. Uit tegen De Graafschap, een week eerder (1-0 verlies, red.), was het geen pretje. Hun aanvallers deden eigenlijk maar wat, ze renden overal heen. En ik moest er steeds erachteraan. Dat zijn de vervelende wedstrijden. Ik wil niet volgen, maar zélf initiatief nemen.'
Leeuwin is trots op ADO's succesverhaal. 'We staan waar we horen', stelt hij onomwonden. 'Met goed voetbal zijn we zo ver gekomen. En we zijn dit seizoen nog niet één keer weggespeeld. Ajax, PSV en FC Twente zijn de drie beste ploegen in Nederland, daarna komen wij. AZ en FC Groningen doen het óók goed, maar daar doen wij niet voor onder.' (Geert-Jan Jakobs)
0
|
Zaterdag 26 maart 2011 om 15:19 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | Graafschap | 23 | - | 37 |
7 | ADO Den Haag | 23 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 23 | - | 26 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 23 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |