Welkom in de shoutbox, gast
Kees
En Kees, slecht gevoel over volgende week ??
Nee, integendeel. Schreef ik een uur geleden al. Ben heel benieuwd waar wij als ploeg staan t.o.v. PSV. Dit seizoen zijn we enkel de tweede helft tegen Vitesse en een helft tegen Swansea echt zoek gespeeld. Op papier heeft PSV natuurlijk een veel en veel sterker elftal maar als je de eerste 30 minuten goed doorkomt. Dan ........
![]() |
Zondag 30 januari 2011 om 16:06 uur |
Johannes
Duidelijk stukje van van den Brom op ADO-fans.
Het lijkt mij wel dat hij met dit stukje de druk op directie en van der Kallen wat wil opvoeren. Hij heeft het over "intentie om" en niet "concrete toezeggingen om" de selectie te versterken maar hij bedoelt natuurlijk wel degelijk het laatste.
John is een zeer goede trainer die weet dat deze selectie nu beter presteert dan normaliter kan worden verwacht. Er zitten nog steeds zwakke plekken in, zeker waar het de breedte betreft. Hij wil er dus betere spelers bij en dat kost geld. Salaris én in voorkomende gevallen transfersommen.
En dat laatste is nu het grootste probleem. Want dat is er, maar zeer beperkt en moet dus met verstand worden uitgegeven.
Ik kan mij voorstellen dat van der Kallen nu niet hard loopt om Kubik over te nemen. Zoals eerder hier opgemerkt is de Kubik van de laatste wedstrijden die hij speelde zeker niet meer dezelfde dan de Kubik die in het begin fris en vrij speelde en scoorde.
Een aantal mensen op deze box wil alles wat los en vast zit kopen. Ik ben blij dat ze bij ADO verstandiger zijn en zeer selectief de centjes uitgeven.
Ondertussen hoop ik wel dat ze de spelbepalende spelers kunnen behouden. Verhoek, Rado, Derijck en zeker Toornstra. En, sorry voor sommigen hier, maar Kubik en Bulykin vind ik vervangbaar. Al zou ik ze best willen behouden.
En we moeten met zijn allen maar niet meer reppen over Dost, Boerrichter of Scheurs. Dat soort spelers heeft beslist geen hekel aan ADO maar ze kunnen (voor de centjes) beter en dan hebben ze gelijk dat ze die pakken.
Buitengewoon goed verhaal Aad!
We houden in ons achterhoofd dat succes succes anntrekt, dus wie weet gan de inkomsten nog wat omhoog voor komend seizoen. Er is plek voor een nieuwe sponsor op het shirt en sowieso gaan er een of twee spelers wel verkocht worden, vrees ik. Maar die brengen dan wel geld in het laadje; wie weet is het spelersfonds ook al wel gevuld tegen die tijd door nieuwe investeerders.
We hebben zonder Kubik en Bulykin Heerenveen van de mat gespeeld, dat is hoopvol! Zo goed als er ingekocht en gehuurd is dit seizoen, dat kan ook volgend seizoen lukken. Ik hoop trouwens wel dat het lukt om met Rado een nieuw contract af te sluiten.
![]() |
Woensdag 26 januari 2011 om 23:00 uur |
DHFC070
Vind het ook ongelooflijk dat een Toornstra weer is niet opgeroepen wordt voor jong orange. Als je kijkt welke spelers er wel opgeroepen worden....
Toornstra speelt al bijna een jaar onafgebroken in de basis en speelt meer goede dan slechte wedstrijden en dan worden bankzitters en invallers van andere clubs die niets laten zien wel opgeroepen. Zeer vreemde gang van zaken maargoed die Pot had al lang ontslagen moeten worden.
Dat van Strootman is natuurlijk ook een lachertje hij speelt bij Sparta slecht en wordt opgeroepen bij jong oranje. Nu heeft hij 1 leuk wedstrijdje gespeeld bij Utregt en mag hij meteen met het grote oranje meedoen.
Dan nog even iets anders over Kubic, Bulykin en Boerigter. Den Haag is niet in de positie om tonnen uit te gaan geven wil je 1 van de 3 spelers halen / behouden is het meteen de duurste aankoop ooit van de club en dat in deze tijden en ook nog een schuld achter de hand..... zo moeilijk is dat toch niet om te begrijpen? Kennelijk wel met dat doorpakken gelul veel mensen willen dus weer lekker rode cijfers zien terwijl we nog geen zwarte cijfers gezien hebben de afgelopen 10 jaar.
![]() |
Woensdag 26 januari 2011 om 22:11 uur |
BLEISWIJK
Nog even terugkomend op Kubik. Ik geloof er niks van dat Feyenoord hem wil hebben. Ze hebben voor die positie al Cabral en Biseswar. Dat AZ hem wil hebben zou kunnnen.
Ado heeft de afgelopen periode gefleurd met spelers die linksbuiten kunnen spelen. Denk maar aan Nijland en ik ben er ook van overtuigd dat ze een lijntje naar Boerrigter hebben. Dit omdat ze vinden dat Ling te veel vraagt. En als het echt 750.000 is wat hij vraagt dan zou ik eerder voor Boerrigter gaan.
Ik weet niet of het iemand is opgevallen maar ik vind namelijk dat Kubik na een goede start steeds minder is gaan voetballen. Hij heeft ook al een behoorlijk tijd niet gescoord. Pakt een onnodige gele kaart tegen AZ en is momenteel geblesseerd. Bovendien zou het zomaar kunnen dat Vicento nu het vertrouwen krijgt.
Er wordt nu gewoon een spel gespeeld tussen Ling en Ado. Ik hoop dat ze er uiteindelijk uitkomen omdat Kubik op mij erg positief overkomt en ook een beetje symbool staat voor het nieuwe ADO. Maar dan moet Ling wel zakken in zijn prijs!
![]() |
Woensdag 26 januari 2011 om 16:57 uur |
ADODENHAAG
helemaal mee eens wat je zegt over Ling!
Ophoepelen had betekent dat Kubik nooit bij ons had gespeeld en er ook geen kans was op andere spelers. (Horvath heeft het ook niet gek gedaan) Tja, het is niet sympathiek van hem en eigenlijk gewoon een naaistreek... maar hij wilt geld zien voor een van zijn slowaakse supertalenten. Hopelijk kunnen we hem een lagere transferprijs bieden.. want dat Kubik belangrijk is, is wel duidelijk.
![]() |
Woensdag 26 januari 2011 om 14:43 uur |
DenHaagFC
K.B
21 30-01-2011 12:30
Excelsior - ADO Den Haag
22 05-02-2011 19:45
PSV - ADO Den Haag
23 12-02-2011 18:45
ADO Den Haag- VVV Venlo
24 20-02-2011 12:30
ADO Den Haag- Feyenoord
25 26-02-2011 20:45
NAC Breda - ADO Den Haag
26 05-03-2011 19:45
ADO Den Haag- NEC
27 13-03-2011 12:30
De Graafschap - ADO Den Haag
Na deze wedstrijden zou je een playoff-plaats (5 t/m 9) al veilig kunnen stellen, dan zijn er 27 wedstrijden gespeeld.
![]() |
Maandag 24 januari 2011 om 17:17 uur |
Advertentie
ADODENHAAG
dirk
Als iemand heeft bewezen een geweldige aankoop te zijn, dan de door sommigen hier met scepsis bekeken Leeuwin. Die jongen heeft gisteravond geweldig verdedigd. Trouwens, ik heb van minuut 1 tot het laatste fluitsignaal van alle spelers genoten.
Ze hebben niet alleen Heerenveen kapot gespeeld, ze dwingen zelfs de grootste anti-Den Haagverslaggevers tot het uitbraken van positieve geluiden. Zelfs dat lulletje van Eredivisie Live dat Van Rijswijk heet, ontkwam er niet aan. Al bleef hij hoorbaar hopen dat Heerenveen terug in de wedstrijd kwam.
![]() |
Zaterdag 22 januari 2011 om 13:44 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Ik heb de wedstrijd nog eens terug zitten kijken, ongelooflijk wat is er een pressie gespeeld zeg. Constant druk naar voren. Die gasten moeten gesloopt zijn.
En ontzettend knap hoe Derijck constant bijsloot bij Ammi als tweede verdediger om Assaidi uit de wedstrijd te spelen. Als je zag hoe effectief Assaidi gisteren is bestreden, hij was geen schim van de speler die bijna alleen Twente met 6-2 naar huis stuurde.
En als je er nog eens rustig voor gaat zitten, zie je pas hoe nuttig die Rado is. Ik ben de tel kwijt geraakt hoeveel keer hij heel nuttig voor zijn tegenstander komt of dat hij net ergens zijn been tussen kan krijgen. Hij maakte volgens mij wel het foutje waar het doelpunt uit viel.
Verder heb ik het idee dat Jens iets meer naar voren gericht speelt dan in het begin van het seizoen. Wat gun ik hem zijn eerste doelpunt in een officiële wedstrijd. Mooi hoe hij die bal uit de lucht lepelde en daarna gelijk doorspeelde naar de rechterkant. Wat een techniek !
Wereldpass van Kevin Visser op Immers waar de 3-1 uit viel. Strak met zijn wreef de diepte in, en op maat.
Het wordt heel moeilijk om een aantal van deze spelers volgende week op de bank te zetten, mochten Kum, Kubik en Buly weer fit zijn.
Dat wordt lekker onderuit zitten dit weekend om te zien wat de concurrentie doet ( NAC en Utrecht ).
![]() |
Zaterdag 22 januari 2011 om 10:13 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |