Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: team

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 710
Volgende pagina

Kees

rien1 schreef:

Ik weet het niet zo zeker. Kijk, ado heeft een superseizoen achter de rug,en al die spelers hebben zichzelf in de etalage gezet. Dat moeten we komend seizoen even afwachten. Nu hebben ze waarde, maar als het dit seizoen minder gaat, wordt het weer een ander verhaal. Beste voorbeeld is Verhoek die 4jaar lang 60% van zijn voorzetten in de noordzee zag belanden. Nu is hij geld waard, en dat geldt ook voor de rest. Niet iedereen moet weg, maar bv verhoek graag nu. Ik zie immers naar fullham gaan, denk ik.

Ik begrijp er niets meer van :S. Waarom Verhoek graag wegdoen? Om een spits van 32 jaar binnen te halen die je kunt afschrijven?

 

Om financieel wat beter te worden? Hoofdzaak is dat ADO break/even draait. Als er voldoende liquide middelen zijn dan stijgen de salarissen van iedereen, inclusief kantoorpersoneel, is men minder scherp op de kosten etc.

 

Nee, hoor. Ik kom voor het voetbal en wil een goed team zien. Één paar miljoen op de bank zijn zo vervlogen. Liever het kapitaal op het veld.

0
Woensdag 3 augustus 2011 om 16:38 uur

zuid tribune

Zo en met de shout van Frans kan iedereen zijn geruchten trommel even opbergen en zich volledig gaan concentreren op onze, gemeenschappelijke, inspanning, binnen en buiten de lijnen, om ons aller ADO Den Haag, naar de volgende ronde te schreeuwen.

 

Jammer dat het stadion nog niet vol is. Maar dat kan nog komen.

Het begint gek genoeg toch weer te kriebelen en ............ als we het doen, dan doen we het goed en als we gaan, dan gaan we met zijn allen !!! Support our team !!!!!!

 

0
Dinsdag 2 augustus 2011 om 23:13 uur

jamesjones

miq72 schreef:

Ben alleen bang beste vrienden ,als we zo geld hebben om hem te halen.Hij niet meer in een leeggeroofd ado wil spelen .

Ik vraag me echt af of hij zo kijkt hoor.... Hij en Rado kunnen dan echt de leiders van het team zijn. Vinden ze misschien ook wel wat toch....

 

En dan nog, er gaat heus wel iemand voor teruggehaald worden hoor, dus zonder spelers komen we ook niet te zitten.

0
Dinsdag 2 augustus 2011 om 20:13 uur

MTB

johnnyroma schreef:

liever me oma van 92 dan ipv die mof

je bent ook echt die goeie trouwe supporter die zijn team nooit laat zakken hé. een echte die-hard pfffff

 

ik dacht trouwens dat je hier nooit meer zou komen? waren je andere vriendjes ook alweer klaar met je?

0
Dinsdag 2 augustus 2011 om 12:28 uur

Johannes

pmc schreef:

Dat zeg ik al een tijdje maar dan ben ik een azijnpissende negatieve zwartkijker.

Maar met een trainer die de speelstijl aanpast an de tegenstander gaat ADO het niet redden dit jaar.

Overdrijven is ook een vak, allemachtig man. Steyn heeft in één wedstrijd zijn team aangepast. Dat ging mis, met de nodige pech trouwens door persoonlijke fouten van twee spelers die onde Brom ook speelden. Vergeet niet dat het daar 35 graden was ook, dan gaat geen enkel team vol op de aanval.

Daarbij heeft iedere beginner recht op zijn fouten. Leert 'ie van.

Je zou ook een beetje achter je club kunnen blijven staan.

 

Te beginnen: donderdag!

0
Dinsdag 2 augustus 2011 om 11:15 uur

Tommy

Beloften winnen eerste duel van het seizoen
De eerste oefenwedstrijd van onze Beloften is inmiddels een traditionele ontmoeting met Jong FC Volendam. Maandagavond speelden beide ploegen tegen elkaar aan De Dijk. Jong ADO Den Haag won met 0-3.
Coach Wilfred van Leeuwen kon beschikken over 22 spelers, variërend van jongens die de laatste weken op de bank zaten bij het eerste tot A-junioren. Hij stelde beide helften een ander team op, FC Volendam had door bijvoorbeeld vakanties de luxe van deze hoeveelheid spelers niet.

Opstelling eerste helft: Martijn de Zwart; Diego Liefden, Tom Beugelsdijk, Christian Supusepa, Filip Luksik; Donny van der Dussen, Wouter de Vogel, Paul Mulders; Jaap van Duijn, Jordy Brouwer, Tjaronn Chery.

Met dit team bleef het tot aan de rust 0-0, maar een prachtige halve omhaal van Jordy Brouwer die via de binnenkant van de paal jammerlijk weer uit de goal stuitte, mag niet ongenoemd blijven. Hij nam de voorzet vanaf rechts van Jaap van Duijn wel heel erg mooi op zijn slof.

Opstelling tweede helft: Ricardo Kieboom; Robin Janmaat, Peter Korteling, Ricardo Samoender, Tim de Rijk; Diederick Hoogerwaard, Adil Tihouna, Hicham Faik; Stanley Elbers, Mike van Duinen, Jop Verhagen.

Deze elf wisten het veldoverwicht van de eerste helft over te nemen van hun collega's en ook nog eens drie doelpunten te maken. Mike van Duinen maakte de eerste twee goals, vooral de eerste zat mooi en loeihard in de kruising. Linksback Tim de Rijk scoorde de 0-3. Met deze overwinning hebben de Beloften hun eerste ontmoeting van het seizoen goed afgesloten, nadat de groep nu een week in training is.

 

 

als jordy brouwer een omhaal op de binnekant van de paal kan schieten en mike v duin er 2 kan maken allebei deze jongens in de spits spelend waarom krijgen die jongens dan geen kans in de spits zodat lex met rado en jens op het middeveld kan spelen?

 

Weet ook wel dat jong volendam wat anders is dan omonia maar zoals het daar ging ging het ook niet.

Wel leuk dat de zwart de 2e doelman lijkt te worden.

van mij mag die gelijk de 1e worden ook.

stuur zwinkels maar naar dordrecht

0
Maandag 1 augustus 2011 om 23:24 uur

Advertentie

Tommy

Don schreef:

Eens. Als een verkoop van immers betekent dat je daarvoor een goede spits kan halen, altijd doen.

Voor je het weet kijk je een heel seizoen tegen immers als spits aan.

Ik zie m graag spelen maar niet als spits, dan zakt m'n vertrouwen gelijk.

 

Mensen die denken dat immers niet naar feyenoord wil begrijpen er in mijn ogen niet veel van.

 

Wat immers zelf zegt kan ik best mee leven, een oplossing die voor alle partijen (lees: immers en den haag) goed is, is het droomscenario.

ok don overtuig mij.

 

wat is op dit moment met dat junioren 1e van feyenoord de sportieve vooruitgang bij feyenoord?

 

de financieele begrijp ik maar de beste spelers van feyenoord zijn weg dat team is nog minder dan vorig jaar

0
Maandag 1 augustus 2011 om 22:50 uur

fcthehague

rien1 schreef:

Mot ie inderdaad mee kappen, want dan weten we het wel voor komend seizoen.

We moeten gewoon een softie hebben die ons team leidt met een goede tactische kijk op het spel. Dan weet je snel genoeg dat we een erg goed team kunnen hebben (zie vorig jaar). Als er naast die softie een Steijn staat is dat niet erg. Ik wil niet de nieuwe trainer nu gaan afblaffen, maar hoop echt dat ik ongelijk heb.

0
Maandag 1 augustus 2011 om 22:21 uur

zuid tribune

Donderdag knallen, 100% support van een vol stadion. Als we het doen, dan doen we het goed en als we gaan, dan gaan we met zijn allen. Support your team!
0
Maandag 1 augustus 2011 om 21:59 uur

Robin Straub

ik heb op twitter gelezen dat ADO Olivier Kapo een contract heeft aangeboden.

 

Years Team Apps† (Gls)†
1999–2004 Auxerre 119 (19)
2004–2007 Juventus 14 (0)
2005–2006 → Monaco (loan) 25 (5)
2006–2007 → Levante (loan) 32 (5)
2007–2008 Birmingham City 26 (5)
2008–2010 Wigan Athletic 20 (1)
2010 → Boulogne (loan) 16 (2)
2010–2011 Celtic 2 (0)
2011- Al-Ahly 5 (2)

 

mja, wil niks zeggen, bij Buly zag z'n CV er ook niet echt bepaald super uit.

 

dit is een spits van 1,87 overigens

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Olivier_Kapo

0
Maandag 1 augustus 2011 om 12:26 uur

Nu online

ps070, fcdh-denhaag, Rob2002, buurmanBrutus, DenHaag070!, Superjantje, Steef070, ADO079, kojak1, ton, guru, Vak_W, vakkiel, Haraldberg1, Bleek, Eeuwig Den Haag, Prutser 070, Nees en 272 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 710
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5