Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weinig

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 710
Volgende pagina

pajam

lulijzer schreef:

Dank je Pajam!

Doe er nog ff een paar zo....
er is mijn inziens paniek om niks!
we zijn financieel gezond, we hebben een behoorlijk talentvolle selectie én erachter nog een blik met talenten!
we hebben (voolopig) weinig spelers verloren, sterker nog, Coutinho en Holla is de optie niet eens van gelicht en ze zijn vervangen met prima alternatieven.

Ik snap echt de stress niet
0
Maandag 21 juli 2014 om 22:11 uur

BLEISWIJK-1

Bert schreef:

Fraser is helemaal niet laaiend dat Derijck niet komt.
Jij wil dat Derijck komt dat is wat anders. Dergelijke geruchten horen hier niet thuis.
Misschien waar. Maar ik kan me er niet aan onttrekken dat Fraset `not amused` rond loopt. Of te wel.....er gebeurd volgens hem toch te weinig.
0
Maandag 21 juli 2014 om 21:56 uur

<FCDH>

BLEISWIJK-1 schreef:

We willen naar plek 6! Daar is Wesley niet goed genoeg voor. Zit ook geen rek meer in.
Nu wang er is gebeurd er nog weinig er had allang wat moeten gebeuren
0
Maandag 21 juli 2014 om 13:31 uur

Waht

Petah schreef:

Snap dat gezeur over scc niet ik ga al jaren met een groep bekende waar niemand een scc heb maar er wel altijd zijn t idee scc slaat niet aan in den haag

En op lange termijn wint de club daaraan want t zit gewoon vol als er met strijd en passie gespeeld word let maar op
Vooral de laatste alinea 100 procent mee eens. Heb 1 jaar een scc gehad en heb ze met scheitvoetbal 12 thuiswedstrijden zien verliezen. Voor mij nooit meer een scc.
Ga vaak genoeg naar thuiswedstrijden en onder Steijn heb ik 3 wedstrijden gezien die het waard waren te kijken. Ook uitwedstrijden Kijk ik via straempje maar dan zie je angstvoetbal waar Coutinho het meeste balbezit had. En Steijn maar roepen dat we weinig hebben weggegeven. In die wedstrijd.
Als supporter van de club heb ik dan zoiets als; ik ga wel wat anders doen dan me weer 90 minuten kapot ergeren.
Hoop dat Fraser er de wind onder krijgt zoals we zijn geëindigd.
Dan komen de mensen heus wel weer naar het stadion.
0
Zaterdag 19 juli 2014 om 13:38 uur

Wizard

Petah schreef:

Snap dat gezeur over scc niet ik ga al jaren met een groep bekende waar niemand een scc heb maar er wel altijd zijn t idee scc slaat niet aan in den haag

En op lange termijn wint de club daaraan want t zit gewoon vol als er met strijd en passie gespeeld word let maar op
Waarom zou je meer uitgeven als het minder kan? Als je toch elke wedstrijd gaat snap ik daar weinig van.
0
Zaterdag 19 juli 2014 om 12:07 uur

Dannyy

070-Hagenees schreef:

Sowieso hebben we nu Zuiverloon (al zie ik hem liever rechtsback), Bakker en Kanon. O ja, en Wormgoor. Fräser zei dat ie sowieso nog een centrale verdediger erbij wilt hebben. Derijck staat hoog op z`n lijstje. Als hij niet komt, komt er echt wel een andere hoor. Maak je daar maar niet druk om. Ik vind trouwens Haddad van Dordt wel een goede verdediger, voor het geval dat Derijck niet komt.
Ik zou oppassen met Jupiler League verdedigers. Krijgen vaak weinig weerstand, en bij Dordrecht speelden ze vaak naar de tegenstander toe. In vergelijking : N`Toko was vorig seizoen statistisch gezien een van de beste verdedigers.
0
Vrijdag 18 juli 2014 om 16:17 uur

janjazz37

Dannyy schreef:

Kan iemand mij meer vertellen over Jan-Herman de Bruijn? Volgens mij een man met een groot ADO-hart. Zie het liefst Kees Jansma, lijkt mij de ideale man.
Jan-Hermen loopt mank en gebruikt, net als ik, een stok.
Verder weet ik weinig over hem; Maar mensen met wandelstokken hebben automatisch mijn sympathie .
Tja, en dan die Kees Jansma. Kan me nog levendig zijn grote sukses met die sportzender herinneren............
Is wel een uitstekende perschef.
0
Vrijdag 18 juli 2014 om 14:19 uur

Advertentie

Tommy

http://www.vi.nl/radio/het-is-een-komen-en-gaan-van-directeuren-bij-ado.htm

Piet Jansen heb gewoon gegokt en verloren en is verder gewoon compleet buitenspel gezet bij de overname.
Was echt AD op papier maar verder stelde die weinig voor.
Zoiets als die man die tijdens de oorlog in Irak riep There are no american Tanks in Bagdad terwijl ze achter hem lang reden hahahaha
0
Vrijdag 18 juli 2014 om 14:01 uur

Rome

Ik werk vrij veel met Chinese samen en die laten nooit, maar dan ook nooit het achterste puntje van hun tong zien. Ook komt er vaak weinig sentiment bij kijken, alles is puur business wat als een pré, maar ook als een con kan worden gezien.


Ik zou zelf wel een keer een persoonlijk gesprek met Wang willen hebben, zonder tolk.
0
Vrijdag 18 juli 2014 om 00:32 uur

BLEISWIJK-1

<FCDH> schreef:

V gaal v hanegem r Koeman

De eredivisie is een van de beste van Europa waar veel talenten doorbreken anders word je echt geen derde op een wk en word na het wk waar landen als Engeland Spanje en Italië al in een vroeg stadium naar huis moesten

De eredivisie word weer serieus genomen

Het Nederlands elftal heeft ook weer toekomst. Sterker nog, ik denk dat we leuke jaren tegemoed gaan.

We hebben ineens hele goede verdedigers waar we voorlopig mee vooruit kunnen. Daarachter zitten toch ook nog een paar grote talenten. Rekik (19 jaar), Kongolo (20 jaar), Hendrixs (19 jaar), Ake (19 jaar).......

En voorin zie ik ook wel wat aankomen. Boetius, Kishna, Depay (allen 20 jaar), maar ondanks dat hij nog heel jong is Zivkovic ook. Ben je 17 jaar en heb je er bij Groningen er al 10 inliggen. Dat is weinig spelers gegeven.

Belangrijk dat onze talenten de juiste beslissingen nemen. Dan zou een WK over 4 jaar gewoon weer een succes kunnen worden.

0
Woensdag 16 juli 2014 om 21:44 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, Nigel070, Anne van Schuurman, Swaber, ADOZoetermeer, Bhattoe 74 en 184 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 710
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1