Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: nieuws

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 713
Volgende pagina

Yo

Frans, nog nieuws?
0
Dinsdag 14 juli 2009 om 00:07 uur

Haagse Roel

Ooievaar schreef:

Wil je stappen maken dat moet er gewoon in elke linie één versterking bij. Anders hadden ze niet met al die mooie verhalen moeten komen. 

En of ik Wetzel al dan of niet een prutser vind dat maak ik allemaal zelf wel uit. Ik vind die Wetzel een zakkenwasser van de buitencategorie. Presteert geen hol en komt met louter en alleen lulverhalen.
ha Bert, bekijk je shouts altijd met veel plezier, betrokkenheid straalt er vanaf, zoals je wellicht gelezen heb deel ik je mening vooralsnog niet. Geeft niet , iedereen mag hier , op een normale manier , z`n mening geven. Ik neem bewust wat afstand van het hele circus , afgezien van de vaak kinderachtige en beledigende shouts is er weinig nieuws onder de zon.

Ben het wel met je eens dat Wetzel mooie verhalen heeft verkondigd over het aantrekken van spelers, echter de transferperiode loopt nog even .....
Het lijkt mij niet verstandig wanneer hij in de media gaat roepen dat FCDH dringend spelers nodig heeft, immers met die 2 miljoen van Elia in de pocket vragen clubs dan de hoofdprijs. 

A  categotiespelers staan , begrijpelijk, nog niet te springen om naar FCDH te komen, we zijn pas net begonnen en zij gokken op een top 5 ploeg. Wanneer de belangstelling uitblijft en de deadline nadert kan FCDH wellicht toeslaan.  Althans ik hoop dat dit het beleid van de club is. Mocht er niets meer komen dan heb je met terugwerkende kracht alsnog gelijk gehad.

Ik ga er, wellicht naief , niet vanuit........

Zie je tegen NAC op N.

Groet, Roel
0
Zondag 12 juli 2009 om 16:58 uur

alleenfrans

Hallo Frans, is er nog nieuws te melden ?
Alleen jij bent de enige bron op deze site.
0
Vrijdag 10 juli 2009 om 19:08 uur

Robin Straub

Bodor verlengt verblijf in Kerkrade met twee jaar
Geschreven op donderdag, 9 juli om 18:21

Roda JC kan ook de volgende twee jaar beschikken over Boldizsár Bodor. De Hongaar, die eigenlijk gebruik wilde maken van zijn transfervrije status maar geen clubs concreet zag worden, heeft zijn contract in Kerkrade met twee jaar verlengd. Martin van Geel laat in Dagblad de Limburger weten dat de selectie van Roda nu zoek goed als rond is. Volgens de technisch directeur van de Limburgse club zijn met het aanblijven van Bodor de verdediging en het middenveld op sterkte. “We richten ons nu alleen nog op een spits", zei Van Geel, die druk bezig is met een nieuwe aanvaller. Vooralsnog zijn er geen spitsen concreet met een transfer naar Roda in verband gebracht.

Bodor speelt sinds de zomer van 2004 in Nederlander. In totaal verdedigde Bodor in 151 competitiewedstrijden de clubkleuren van de Limburgers; daarin maakte hij dertien doelpunten. In het verleden was de Hongaars international, die negentien interlands speelde, actief bij Germinal Beerschot en in eigen land bij Pécs. 

tsja, dan zou ik ookzeker naar ADo toe komen als ik gister mijn contract bij roda heb verlengt.. beter het nieuws volgen, slimpie
0
Vrijdag 10 juli 2009 om 14:25 uur

Kees

VI schreef:

Bolton Wanderers ziet er vanaf Ferrie Bodde aan te trekken. De club deed woensdag een finale bod op de middenvelder, maar de huidige club van Bodde, Swansea City, wees die resoluut af.

De club uit Wales kon zich niet vinden in het bod van drieëneenhalf miljoen euro dat The Trotters over hadden voor Bodde. Bolton Wanderers heeft daarna aangegeven definitief af te zien van het aantrekken van de 27-jarige Delftenaar.

Ook voor ADO Den Haag is dit slecht nieuws. De club verkocht twee jaar geleden Bodde aan Swansea voor honderdduizend euro. De residentieclub had daarbij bedongen dat het vijftig procent van de transfersom zou ontvangen, wanneer Bodde een nieuwe transfer zou maken
Dat is slecht nieuws. tot wanneer loopt zijn contract?

ps 

VI schrijft op 23 juni jl. dat Bodde voor een klein miljoen van ADO is overgenomen.

VI schrijft op 30 juni jl. dat Bodde voor honderdduizend euro van ADO is overgenomen.

====> Dat de inflatie in Wales zo snel gaat wist ik ook niet!!!

0
Donderdag 9 juli 2009 om 19:21 uur

VI

Bolton Wanderers ziet er vanaf Ferrie Bodde aan te trekken. De club deed woensdag een finale bod op de middenvelder, maar de huidige club van Bodde, Swansea City, wees die resoluut af.

De club uit Wales kon zich niet vinden in het bod van drieëneenhalf miljoen euro dat The Trotters over hadden voor Bodde. Bolton Wanderers heeft daarna aangegeven definitief af te zien van het aantrekken van de 27-jarige Delftenaar.

Ook voor ADO Den Haag is dit slecht nieuws. De club verkocht twee jaar geleden Bodde aan Swansea voor honderdduizend euro. De residentieclub had daarbij bedongen dat het vijftig procent van de transfersom zou ontvangen, wanneer Bodde een nieuwe transfer zou maken
0
Donderdag 9 juli 2009 om 19:01 uur

Zeg Frans

Heb je nog nieuws over de nieuwe spelers. FRAHANS
0
Donderdag 9 juli 2009 om 17:05 uur

Advertentie

super fc denhaag

frans, is er nog nieuws. zit er nog iets in het vat????? of gaan we het hier mee doen tot de winterstop??????????
0
Donderdag 9 juli 2009 om 11:26 uur

Rob2002

Het is wel rustig op spelersfront. Weinig nieuws.

dus dan maar weer over Wetzel?
0
Woensdag 8 juli 2009 om 14:09 uur

MikeDH

... schreef:

Frans is weg hier volgens mij
weggejaagd door jullie!
Moet je geen Hart van Nederland kijken ofzo nieuws zat wat geen nieuws is???
Voor de laatste keer, Frans brengt alleen nieuws als er nieuws is geen geruchten enz.

Registratieplicht roept....
0
Dinsdag 7 juli 2009 om 23:19 uur

Nu online

Thehague070 en 181 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 713
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1