Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: spelers

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 715
Volgende pagina

Langebach2

Lellow schreef:

Ben altijd groot voorstander geweest van de ingeslagen weg maar het aantrekken van een linkermiddenvelder is wel het allerlaatste wat we nodig hebben op dit moment .

Zonde , kat in het nauw maakt rare sprongen zullen we maar zeggen .
Heel jammer dat er weer onbekende spelers worden gehaald.
Deze kunnen we in het rijtje Del Fabro, Ratiu plaatsen denk ik.

Haal is een aanvaller binnen.
0
Maandag 18 januari 2021 om 08:44 uur

Bolskie

Een speler voorin de breedte denk. Word een lang seizoen dus je zult veel spelers nodig hebben, al zag ik liever als eerst een gerichte aankoop die ons direct versterkt maar goed we gaan het weer meemaken. In ieder geval weer een jongen met een krasje. Denk ipv rigo/Elmkies.
0
Maandag 18 januari 2021 om 07:58 uur

BLEISWIJK-1

Overigens is Piroe van PSV de enige spits in Nederland, met ritme, die mogelijk voor huur interessant is.

Voor de rest zie ik in Nederland geen mogelijkheden. Veel spelers komen terug van een blessure.
0
Zondag 17 januari 2021 om 22:48 uur

pajam

gillah schreef:

Laatste competietreffer Nikos Karelis:

23 februari 2018, Racing Genk - Royal Antwerp.

Hetzelfde weekend speelden wij 0-0 tegen Ajax en toen was bij ons Bjorn Johnsen de spits. Zo lang geleden dus.
Hele selectie zit vol met niet fitte of onervaren spelers : (
Hoe had dit ooit tot succes kunnen leiden?

0
Zondag 17 januari 2021 om 08:34 uur

Wahter

GroenGeelHart070 schreef:

Dat is misschien wel zo, maar ze kunnen beter. Het lef én Beijen ontbreekt, ik blijf zeggen dat dat een groot gemis is. Je kan je als team terug laten zakken, maar altijd tot 5 meter voor je eigen 16. Wij lopen standaard terug naar de 5 meterlijn en daar roep je de problemen mee op je af
Misschien een dooddoener maar elke trainer en supporters van de ploegen die onderaan staan zeggen dat ze veel beter kunnen.
Wij hebben af en toe een half uurtje of korter in een wedstrijd gezien waarin ADO redelijk voetbalt. (RKC, az thuis, 10 minuten bij Emmen) tussendoor geef je niet thuis tegen Sparta en vvv.
Vandaag heb je 5 minuten iets afgedwongen en na de zeer gelukkige 0-1 heb je zelf niets maar dan ook gelijk helemaal niets meer gebracht behalve de ballen wegperen.
We komen gogme, fysiek, conditie en kwaliteiten op te veel fronten tekort.
Kemper Besuijen, v Ewijk en Brourard zijn hele leuke spelers maar moeten ook nog veel leren.

We zijn al veel minder als Willem 2, Fortuna, Sparta. Ook Emmen was tegen ons de bovenliggende partij.
We staan waar we horen te staan en en als je 16e wordt heb je alle mazzel vd wereld.
0
Zondag 17 januari 2021 om 00:37 uur

Madmax

marcellino schreef:

Omdst besuijen geen scorende spits is je zegt het zelf becker was super snel en super gevaarlijk echter scoorde hij weinig en kwamen zijn voorzetten te weinig aan.

Kijk nou naar alle jaren dat we wel een scorende spits hadden.want laten we eerlijk zijn al spelen we meer naar voren we kunnen toch niet zeggen dat kramer een goaltjesdief dief is zijn rendement is gewoon laag wat scoren betreft.(al heeft hij natuurlijk ook een top seizoen gehad maar was hij veel jonger)

Hoorde net dat grot snel is en fysiek .misschien op dit moment onze beste alternatief en gaat hij scoren tsja hij zou het in ieder geval niet minder doen dan kramer.
Ik klik net op het knopje "Spelersklassement" daar geven de supporters de spelers een cijfer ... nu mag jij 1x raden wie het hoogste scoort.
Je krijgt 1 tip "BroodjeKroket" ... Weltrusten
0
Zondag 17 januari 2021 om 00:28 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

Tommy schreef:

Daarom willen ze dus grot in de spits die is groot en snel.
Je hebt gewoon geen spelers voor een snelle omschakeling. Dat is gewoon zonde.
0
Zaterdag 16 januari 2021 om 23:50 uur

Superfan

BLEISWIJK-1 schreef:

2e goal is pech. Bij de 1-1 staat v. Ewijk te slapen.

Voor de rest complimenten voor de instelling vandaag.

Jammer...
Dit was nou een wedstrijd waarbij Goossens en Vejinovic het team hadden moeten leiden. Wel lieten ons te ver terugzakken. Gebrek aan lef? Gebrek aan conditie of routine?
Op het moment dat AZ de 1-1 maakte kon je wachten op de 2-1.

Overigens kan ik het gezeik op Brood niet helemaal begrijpen. Ik ben juist blij met een coach die het aandurft om meteen in te grijpen en je slechtste spelers van afgelopen woensdag (Pinas en Janmaat) te passeren. Ik zou ook niet weten wat hij vandaag anders had moeten opstellen. We komen kwaliteit te kort.
0
Zaterdag 16 januari 2021 om 23:01 uur

purnie&pino

Weet nie hoe ze die buitenlandse spelers hebben gescout maar dat is ook gewoon schandalig
0
Zaterdag 16 januari 2021 om 22:54 uur

Sprinkhaan070

marcellino schreef:

Je zet de tweede helft meer druk.je scoort en az is de weg kwijt dan denkt een coach laat ik eens lekker gaan terug zakken.
We leren het nooit
Dat denkt Brood niet dat doen de spelers en AZ drukt meer.
0
Zaterdag 16 januari 2021 om 22:50 uur

Nu online

Wahter, Tante Wil, hagenees abroad, vakkiel, grijze gek, haguhnees87, lulijzer en 284 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 715
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1