Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: zoveel

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 715
Volgende pagina

haagse tweeling

Haagse Roel schreef:

Vergeet Postma niet, ik geef toe dat ik  ook heb lopen zeiken over die gozer..........maar hij heeft al wat gered dit seizoen !!!
ja mag je wat pakken als de tegen stander zoveel kansen krijgt. als je een goed elftal hebt dan maakt het niet zo veel uit wie er in de goal staat.
0
Zaterdag 8 september 2007 om 00:21 uur

kojak1

loek venker is nou natuurlijk het mannetje op ado fans,omdat hij nu zoveel commentaar geeft.maar inderdaad ooievaar,toen hij bij rtv west zat,en knap betaald,plus de beste plek,zij hij nooit wat.dat vind ik nou natrappen.
0
Maandag 3 september 2007 om 13:10 uur

kojak1

Max schreef:

Helpt denk ik ook niet. Ik denk dat we eens naar Rotterdam moeten kijken. Hoe hebben ze daar Vd Herik weggekregen?
max,heeft dat nou zoveel geholpen met vd herik.ik dacht het niet,werd alleen maar erger,en zelfs nu heeft hij er schijnbaar ook nog voor gezorgd dat ze daar veel nieuwe spelers hebben.
0
Zaterdag 1 september 2007 om 15:17 uur

langepino

Lydia schreef:

Betonblok voor zijn neus.
Hij wil een gesprek wel aangaan...
Pffffff, een gesprek is een uitwisseling! Wedden dat hij dit gesprek leid (LIJD!!!) ?
denk nou niet dat hij zelf dit gesprek gaat voeren he!zoveel lef heeft hij zeker niet!al hoop ik het wel!
0
Zaterdag 1 september 2007 om 14:47 uur

northy

kojak1 schreef:

dat is nou ook weer niet nodig vind ik.dat het nou rommelt ok,maar dan voor alles uit te maken gaat mij iets te ver,maar dat is mijn mening hoor.en ed maas laat die ook maar wegblijven,heeft geld genoeg,maar als hij geen zin meer heeft gaat de stekker eruit,zie rkc.

Ben ik met je eens kojak....mensen vergeet niet dat de commando`s bij de gemeente vandaan komen in de vorm van meneer deetman die er met zijn gemeente zoveel miljoenen in heeft zitten,en onze ruurd wil geen wit voetje halen maar een wit been.
En dat hele veiligheids systeem werkt voor geen kant als je niet op je eiguh plekkie zit,daar is het ruurd kraajezak om te doen.

0
Zaterdag 1 september 2007 om 11:58 uur

Arendsoog

Vanaf een zonnig plekje genietend van mijn vakantie kan ik het toch niet laten ff te reageren.

Ruurd de Boer,
Na zijn geboorte is het al mis gegaan, wie heet er nou Ruurd. De bedoelingg was dan ook gewoon Ruud maar zijn pa had zoveel gedronken dat de ambtenaar tijdens de aangifte Ruurd verstond. Daar ga je dan, je leven lang gebeukt onder een vreemde naam, omdat je pa de fles niet kon laten staan. Hij is wat gepest op school en tijdens zijn eerste dienst jaren. He Ruurd zat de R in de maand, of He Ruurd kon je pa de N niet uitspreken. Ja die arme kleine Ruurd, maar zijn wraak zou zoet zijn nam hij zich voor. Als ik groot ben zorg ik dat ik macht krijg en dan moet je eens opletten. Ja, dan ga ik ieder zijn plezier vergallen, ze zullen doen wat ik zeg.  Let op !! als ik roep ZITTEN dan gaan er duizenden zitten, ja bang zullen ze voor me zijn wacht maar. Zielig Ruurd, de strijd die je nu probeert te leveren je staat weer voor lul letterlijk en figuurlijk. Ruurd mm eigenlijk geen eens zo,n gekke naam. Maar hebben jullie dat ook, dat als het een naar iemand is dat je dan de naam ook niet leuk vindt. Zou dat de oorzaak van het pesten zijn geweest, Ruurd ?
0
Vrijdag 31 augustus 2007 om 14:54 uur

Advertentie

Delft

Hofstede doet toch technische zaken? Die houdt zich toch bezig met het aantrekken van spelers.  Loopt met een lege portemonnee te zoeken naar spelers. Heeft niks met zaken in en rondom het stadion te maken. Beetje meer respect voor een speler die zoveel voor ons heeft betekend is ook op zijn plaats.
0
Woensdag 29 augustus 2007 om 22:19 uur

ikke

Vincent64 schreef:

In goed tijden waren er 26.000 man.
Die zijn door al deze wantoestanden uiteindelijk weg gebleven.  Ik weet zeker dat als ADO afrekend met dit verleden en deze "randdebielen" zoals jij ze noemt de mensen wel weer terug willen komen.
Ik denk dat de club uiteindelijk beter af is .

De club beschouwt ze als randdebielen, ik noem ze niet zo. Ik noem ze  trouwe supporters als je mijn bericht goed had gelezen.  Die dan misschien wel niet allemaal zoveel jaartjes als jou komen, maar wel de club steunen door dik en dun. Kom zelf al 20 jaar elke wedstrijd. En zolang er \`supporters\` zoals jij zijn kunnen we beter jouw soort supporters missen. Heb nog nooit iets vernield of uitgescholden, maar jij,  jij hebt je vooroordelen al klaar natuurlijk. Misschien is er nog een plekkie in het bestuur vrij voor jou?

0
Woensdag 29 augustus 2007 om 17:42 uur

<FCDH>

Ingezonden brief over Johan Snor
Johan Derksen


in reactie op:
Derksen: "Ik kom weinig meer in voetbalstadions. Met lood in mijn schoenen ga ik er naar toe. Ik krijg de meest vreselijke verwensingen naar mijn hoofd geslingerd. Of spandoeken met teksten als: `Je komt niet levend uit het Zuiderpark."



Wat is dat toch tussen Johan Derksen en de supporters van FC Den Haag.

Andersom is er niet zoveel aan de hand. Heer Derksen is niet meer welkom en persona non grata in het stadion als het om de fans gaat, na de heksenjacht die hij zo lijkt inhoud heeft gegeven aan de bridge tafel met zijn goede vrienden Henk Kessler en Frits Barend (Der Fritzi voor intimi). Dat de media razzia van de heren niet in goede aard is gevallen bij de fans van het Groen Geel is niet meer dan logisch. Zij nemen echter de journalist al jaren niet meer serieus en staat hij synoniem voor een schouderophalende beweging en het commentaar "Ach, die arme zéksnôah toch…"



Mogelijk verward de hoofdredacteur van het tijdschrift Voetbal International dromen met realiteit en denkt hij in het liedje "Johan, je bent hier niet welkom, je bent hier niet welkom vandaag" een boodschap te vinden waarin zijn moeder voor een dame van lichte zeden wordt uitgemaakt. Ook staat op mijn netvlies nog een spandoekje met de volgende tekst: "Derksen kan u en de omgeving om u ernstige schade toebrengen."



De derde bridgepartner, de heer Ruurd de Boer (Voorzitter Raad van Commissarissen FC Den Haag), heeft in elk geval het zijne gedaan en het nieuwe Den Haag stadion op Fort Knox-esque wijze beveiligd. Heer Derksen kan zijn bodyguards thuislaten wanneer hij weer afreist naar het Forepark. Brave jongens toch eigenlijk daar in Den Haag, een Derksen-proof stadion!



Merkwaardige dromen dus. Ik zou een goede set sigaren naar hem kunnen sturen, een setje die niet beschikt over een dosis hallucinerende middelen. Maar ik denk dat ik speciaal voor heer Derksen op zoek ga naar een mooie poster. "Lieve Johan, bedankt voor alles. Dikke kus, Sylvie."

Droom fijn, meneer Derksen!


Zou Daniel Rijaard trouwens een erg goede bridge speler zijn en continu van de heren winnen? Een liedje van de Soundmixshow van Henny Huisman schiet door mijn hoofd.. "en wie niet tegen zijn verlies kan, is maar zielig hoor."



met vriendelijke groet,
Jeroen Thijssen
Den Haag 

bron northside.nl
0
Woensdag 29 augustus 2007 om 13:56 uur

Joop

Haagse Roel schreef:

Joop, geen zorgen, blijf kritisch, zie mijn  eerdere bericht over de wedstrijd, Cambuur is een laagvlieger in de Jupiler..............maar ik ben wel FCDH aanhanger dus wel BLIJ met de overwinning......Jij niet dan ???
Natuurlijk ben ik blij, tenminste zoveel als jij. Het stoort me alleen dat mensen die tot het doelpunt viel geen goed woord voor de club en het team over hadden, plotseling na de goal deden alsof we de Europa Cup hadden gewonnen.  Je ziet dat terug in de commentaren nu, allles is vergeven en vergeten (behalve het bestuur dan natuurlijk....) na één incident.  Dat is toch opportunisme waar we niks mee kunnen?
0
Dinsdag 28 augustus 2007 om 09:12 uur

Nu online

ton, barney0700, Q0172, DH070, Superjantje, pajam, pwr, TheMariner, ADO079, tjapi01 en 322 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 715
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5