Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: lopen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 716
Volgende pagina

miq72

BLEISWIJK-1 schreef:

Miq, wat het eerste betreft kan je gelijk hebben. Maar die vergelijkingen van je slaan nergens op. Hoe kan je op voorhand nu zeggen dat Horvath en J.Verhoek nu minder zijn. Ze hebben 1 wedstrijd gespeeld. Waarvan de laatste speler nog niet eens 90 minuten fit is. Ook de vergelijking Hocher / Kubik is twijfelachtig.
Zelfs Luksik moet je nog een tijdje krediet geven. Al dan niet als (voorlopige) wissel.

Je moet spelers, trainers en bestuur beoordelen over een langere periode. Dat doe je niet. En ik lees dat constant terug in je shouts.

Op dit moment zijn de werkelijke feiten dat we 14e staan en we zwarte cijfers schrijven. Hier kan ik voorlopig mee leven!
Bleis ,

Als je goed op Horvath hebt gelet en ik geef toe dat ik ook met een trainersoog kijk zie je dat de verantwoordelijk van de opbouw steeds afschuift op de vleugelverdedigers en op Rado .Kum kan ook niet opbouwen dus je hebt een goede opbouwer nodig .Daarnaast dekt ie net als Kum niet door .Derijck deed dat wel.Dat is voor onze ploeg ook zeer belangrijk omdat we met 2 aanvallend ingestelde middenvelders spelen .Daarnaast heeft hij geen leidinggevende capiciteiten (woorden van Steijn op tv-west en duidelijk zichtbaar zaterdagavond) positioneel verdedigd hij ook zeer matig .Dan kan die misschien wel hier aan daar wat verbeteren maar de beste man is 25 .Sommigge aspecten hierboven vermeld had hij allang onder de knie moeten hebben .Dan kan hier iemand wel bijdehand gaan lopen doen maar dan heeft diegene niet erg goed opgelet .En nee ,Ik hoef Hocher niet nog 20 keer te zien om een oordeel over hem te vellen en zeker John Verhoek niet die heb ik al meer dan genoeg in de jeugd gezien .
0
Woensdag 14 september 2011 om 19:46 uur

Aad

marcellino schreef:

Ado heef.

t jaren lang negatief in het licht gestaan.,
wat was daar de reden voor,volgens mij dat veele supporters het zat waren dat een club uit de derde stad van nederland degradatie en jupiler speelde.

vorig jaar heeft aangetoont dat succes alles ineens oplost
geen rellen geen negatieve uitstralling(op een opgeklopte we gaan op jxdxn jxcht )

de sponsors twijfelen nu omdat ze bang zjn dat ado een eendagsvlieg is
en weer terug valt tussen plek 14 en 18 en het risico jupiler

achteraf hebben deze sponsors gelijk gehad en zijn blij dat ze niet met ado in zee zijn gegaan(je zou dalijk als sponsor weer groot in de krant staan en op tv dat er weer rellen zijn uitgebroken of dat supporters het veld hebben bestormd)

je ziet aan alles dat iedereen aan het twijfelen was om bij ado te horen
sponsors,supporters en ja zelfs grote voetballers die normaal gelijk hadden gezegd ado al bieden ze mij een miljoen ga ik niet ,twijfelen nu.

ik snap dan ook niet de win situatie wat van der kallen wil berijken ,ik geloof dat hij het best wel goed bedoeld met ado.maar deze kans krijg je denk ik nooit meer en als hij erwel is duurt het geen twee jaar "want dan hebben we de 5 jaar bereikt die van der kallen voor ogen heeft"

maar wordtje door het succes van vorig jaar weer jaren terug geworpen
achteraf kunnen we dus stellen dat het succes veel te vroeg kwam en misschien helemaal niet zo positief is voor de eerste paar jaar die we nu gaan krijgen.

iedereen die wat met ado te maken heeft legt de laat hoog of dat nu realistisch is of niet dat doen de supporters en de sponsors.het kan dus alleen maar een teleurstelling worden als we zelf al zeggen dat we genoegen nemen met een plek tussen 10 en 14 en dat het wel is lager kan worden.

wie oohh wie kan mij dan eens uitleggen als je nu het elftal had kunnen behouden en je had een grote sterke keeper met ervaring er bij genomen
of het dan echt zoooooo veel geld had gekost.

ik ben van mening dat je dat dubbel en dwars terug had gehaald uit sponsoring,uitverkocht huis en merchandising.

nu loopt de supporters aantallen terug,blijven sponsors weg die twijfelen
en loopt de merchandising die vorig jaar ongekende succes had ver terug.
althans ik denk dat het gaat gebeuren als we niet snel wedstrijden gaan winnen.


nogmaals wie gaat mij uitleggen wat dan het voordeel is om deze stap te maken die ado heeft gemaakt






Dus als ik het goed begrijp rechtvaardig jij rotzooi op de tribunes wanneer de zaken niet lopen zoals de supporters het zouden willen?

Nou het loopt niet zoals ik wil maar dat maakt nog niet dat ik zou staan te juichen wanneer die zogenaamde supporters weer het veld oplopen om hun onvrede te tonen.

Gewoon allemaal een mailtje naar info@adodenhaag.nl en allemaal in onze eigen woorden vertellen dat wij ons zorgen maken. Meer kan en wil ik niet doen.
0
Woensdag 14 september 2011 om 18:29 uur

Ooievaar

Ferdy schreef:

Ha, ach iedereen mag zn zegje doen, de meelul-cultuur is ook niets.
Ik ben ook weleens negatief en de andere keer positief. Voetbal bestaat helaas uit sentimenten en ja, zelfs bij miljoenenclubs, kijk maar naar 020 wat voor zooitje t daar is. Doen we t lang zo slecht nog niet.
Blijft dat als je zaterdag met 3-0 had gewonnen (zie het voetbal in t eerste kwartier) dan hadden we wellicht een heel andere discussie gehad.

Denk trouwens wel dat t allerlaatste wat ADO kan gebruiken onrust onder de supporters is.
Bij Ajax - dat 010 020 pisvee gedoe vind ik zo kinderachtig - zijn het wel de mensen binnen de club zelf die de baas zijn, die zijn echt niet afhankelijk van de grollen van een langskomende zakenman, dus dat mochten wij ons alleen maar wensen.

De macht van de club moet bij de club zelf liggen. Nu ligt die weer bij en zakenman. Het begint altijd leuk, daarna gaan ze denken dat ze overal verstand van hebben, zeker als Kallen vindt dat er een ontzettend goede selectie staat.

Als jij vind dat Mark v.d. Kallen de club gered heeft dan vind ik dat prima. De gemeente heeft er toch echt tientallen miljoenen ingestopt. Of dacht je echt dat ze dat stadion leeg zouden laten, of een andere bespeler dan ADO.

Positivo negativo vind ik onzin. Een op alle vlakken slecht geleide club, met een rammelend elftal zonder td of ervaren trainer. Dat is negatief, maar realiteit. Evenals de begroting die een stuk hoger ligt dan Heracles, daar zitten wel clubmensen met gevoel voor de club en verstand van zaken. Het kan dus wel degelijk.

Maar Mark v.d. Kallen gelijk Ringeling duldt helemaal niemand om zich heen. Die vergelijking kan je rustig maken. Dat zel alleibei op voetbalgebied van toeten noch blazen weten ook.

Uiteraard krijg je onrust als de resultaten en spel ver onder de maat zijn. Maar de wereld moet natuurlijk niet op z`n kop worden gezet, dat ligt aan het wanbeleid.

Vorig jaar 7e dan moet je doorpakken en niet weer om de 17e plek gaan lopen klootzakken. Het publiek verdient inderdaad beter.

0
Woensdag 14 september 2011 om 16:29 uur

pajam

Moi schreef:

jupiler niveau spelers ...waar gaat het over?
Dreis Mertens, Chaldi, Strootman en boerrigter zijn ook uit de bierdivissie gekomen? of niet soms?
We hebben met Chery, Hocher, de Vogel en Tano alleen maar goede talenten binnengehaald.

We hebben met Pascal Bosschaart , Rankovic oude (en nog altijd) relatief dure spelers weggedaan. Met Buijs een speler die te duur was voor da bank (en hoogswaarschijnlijk ook een onruststoker op de bank) weggedaan.

De GEHUURDE kubic was al na de winterstop niets meer. En de GEHUURDE Bulykin niet te betalen.

We hebben met Horvath en Morec de verdediging sterker gemaakt.

We hebben eigen jeugd die er binnen de komende 2 seizoenen gaan staan; Beugelsdijk, Supusepa, Visser, Gielisse, Elbers, v/d Dussen en er schijnen nog 2 goede marrokaanse jongens in het 2e te lopen (kan die namen neit tikken :p)

Kortom, ADO Den Haag heeft de toekomst!

nu moge de azijn zeikerds weer
0
Woensdag 14 september 2011 om 08:14 uur

DHFC070

pmc schreef:

Morgen artikel over de stichting in het AD is dus een bewaar exemplaar voor het ADO museum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trouwens de nieuwe site al gezien!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
blijf zo doorgaan dan gaat het vanzelf wel een keer lopen helemaal als de resultaten beter worden.

Overigens ben ik ook nog steeds geen lid blijf het moeilijk vinden om dadelijk het salaris voor een heel klein gedeelte te gaan betalen van iemand die al riant in de welvaart zit om het zo maar te zeggen.

Ach voor het einde van oktober heb ik me ook ingeschreven daar mag je me aan houden pmc.
0
Dinsdag 13 september 2011 om 18:40 uur

<FCDH>

Ado kan nu nog ingrijpen om er geen verloren en zwaar seizoen van te maken geef steyn een andere functie binnen den haag en zet er een ervaren trainer neer die respect afgdwingt bij de spelers en het gaat lopen ik zeg DE MOS OF VAN HANEGEM en we kunnen door
0
Dinsdag 13 september 2011 om 17:15 uur

Haga

pmc schreef:

Ik denk dat Bulykin sportief gezien heel veel spijt krijgt van deze keuze.
Misschien, maar als dit al zo gaat lopen, dan pikt bijv. een Brom `m wel ff op huurbasis tijdens de winterstop op. Bony wil daar nog wel eens een kaartje pakken ;-) en dan kan Brom `m goed gebruiken en daarbij, Brom `ligt` goed bij AJAX, dus die weekt Buly dan zo los denk ik. En zo zijn er nog tIentallen clubs in Europa die straks waarschijnlijk interesse hebben in Buly. Voor ons is het gewoon over en sluiten. Niet meer aan die gozer in het NU denken. Gewoon trots zijn op vorig seizoen, en verder met het team wat we nu hebben.
0
Dinsdag 13 september 2011 om 11:17 uur

Advertentie

Johannes


We hebben drie gediplomeerde trainers lopen; het zijn alleen alle drie beginnende trainers. Wat je kunt doen om e.e.a. te corrigeren is een ervaren technisch directeur (manager) aanstellen. Een extra trainer halen is geld weggooien.
Enne... Menzo? Gokje: Vitesse zal 6 ton of meer vragen.

Dan zitten we te zeuren over Steijn die zo van de discipline is. Zie Verbeek, Van Gaal, Jans (in zekere zin), Stevens - om er even een paar te noemen die ook `streng` zijn. Het hele punt bij Steijn is gewoon dat het te vroeg lijkt te komen.
Het seizoen is nog niet om, laten we hopen dat er verbetering komt.
0
Maandag 12 september 2011 om 17:45 uur

Zeo

marcellino schreef:

oke reswek en wat maakt het elftal dan beter met cherry is dat de schakel die we missen dat zal dan wel heel erg armoedig zijn dat een jonge speler uit de jupiler even het elftal gaat dragen of beter laat voetballen.

de trainer zijn schuld,laten we blij zijn dat na zo een mooi jaar hij durft
in te stappen ben het totaal niet eens met vele shouters dat het aan steijn ligt,laat ik duidelijk zijn het is mijn trainer ook niet (is verdedegend ingesteld)maar dit probleem wordt veroorzaakt door de grote bazen bij ado en de spelers zelf.

er is geen geld ja dat weten we,maar in plaats dat we investeren op het moment dat hetoed gaat verkrachten we heel het elftal.

het ergste is nog dat spelers die iets waard waren dalijk geen stuiver meer waard zijn.

en dit alles door het bestuur.
ik zij al in mijn vorige shout goedkoop is duurkoop en daar sta ik nog steeds achter,je twee beste en bepalende voetballers zijn weg en je haalt er tweede rang spelers voor terug.

de spelers hebben zeker wel instelling en motivatie,alleen zijn zij niet dom
ten eerste weten zij ook wel dat vorig jaar moeilijk te evenaren is,daar komt nog eens bij dat iedereen in de selectie er rekening mee had gehouden bulykin zou komen.

en dat dereijck zou bijtekenen,ado had hem ook aan zijn contract kunnen houden.
daarom is het ook niet gek dat spelers als immers,toornstra en verhoek weg wilde.

verhoek had echt wel voor twente gekozen als zij hadden gekomen
en toornstra had echt wel op de tweede aanbieding van utrecht ingegaan als van summeren niet had ingegepen,en idem dito voor immers naar feijenoord.

je moet ergens geloof in hebben en dit elftal gelooft nergens meer in,
dat ze dan de eerste 20 minuten zo goed beginnen kan je misschien wel op de naam van steijn schrijven .

ja en lukt het dan niet dan zakt het weer weg naar een bedenkelijk niveau.
nogmaals er word echt niet slecht gevoetbald maar je hebt geen leiders en geen goaltjes dief,dus het zal wel vaker voor komen dat je de betere ploeg bent maar toch verliest en dat is zo frustrerend omdat je met twee gerichte aankopen gewoon weer bij de eerste 8 had meegedraaid
Beste jongetjes en meisjes,

al menig jaar ben ik werkzaam binnen de voetbalwereld waar ik de nodige kennis heb mogen meekrijgen en vele échte connaisseurs en coaches mogen ervaren die binnen de wereldtop van het voetbal werkzaam zijn.

Uit al die ervaringen kan ik één ding concluderen; een goede manager kan een slecht elftal goed laten spelen (niet per se winnen maar wel spelen), en een slechte manager kan een goed elftal slecht laten spelen.

Al het geouwehoer over vorig jaar en boven onze kunnen wil ik niets van weten. We konden het namelijk toen en dan moet je het nu ook kunnen. `ja maar buly is weg en derijck`, ja idd, kwaliteit ingeleverd, maar buly en derijck zijn niet de reden waarom spelers nou ineens geen bal in de voeten kunnen spelen, niet in de juiste looplijnen lopen, fysiek de duels verliezen, niet bovenop de tegenstanders zitten.
Dit heeft namelijk niets te maken met spelers die weg gaan of niet, of dat spelers dit jaar zogenaamd slechter zijn als vorig jaar; het is naar mijn mening allemaal terug te leiden naar het mentale aspect.

Afgelopen weekend kreeg ik hiervan het concluderende bewijs; 20 minuten kan ADO dus prachtig ballen met een aantal geweldige korte passes en omschakelingen die me aan vorig jaar deden denken, maar daarna was het weer ouderwetse Platvoet niveau.

Tekenend was af en toe de kop van Steijn langs de lijn die in de eerste 20 minuten met een plezierige blik druk in zn boekie zat te strepen, nog geen 15 later zeggen zijn ogen..................niets eigenlijk, de man wist niet waar hij kijken moest en die blik heb ik eerder gezien dit seizoen.

Ook al heeft Den Haag geen kwalitatief team om mee te doen om de top 3 of 5, er is geen enkele smoes om zo goed en zo slecht te spelen in 1 wedstrijd. Als je dan ook nog steeds zo ongemotiveerd uit de kleedkamer komt in de 2e helft....ongelovelijk. Ik blijf namelijk geloven dat ADO (zelfs met dit team zonder buly en derijck) voor europees voetbal zou moeten kunnen strijden.

Ik denk dat het verschil (kwaliteit en ervaring) tussen VdB en Steijn zo groot is op dit moment dat Steijn behoorlijk wat aan leadership en respect heeft moeten inleveren.

Graag nog één kanttekening: Immers ging vorig jaar steeds meer geloven dat hij ongelovelijk goed was, wat normaliter tot een ongeloofwaardige eigenwaarde leidt; maar om dit te bevestigen door hem aanvoerder te maken.......dan krijg je dit dus wat we hebben gezien dit seizoen, immers die a la iniesta met ballen gaat lopen, niet meteen passen, niet scherp, niet op tijd opduiken op de juise plekken, verkeerd gebruik maken van de ruimte, etc. etc.

Reswek heeft gelijk, tijd om die lullos op het middenveld te vervangen, eindelijk eens minstens 2 wedstrijden te spelen met dezelfde linksbuiten en je eens gaan afvragen waarom ranko, buijs en pique zo nodig weg moesten.
0
Maandag 12 september 2011 om 16:47 uur

Aad

ADODENHAAG schreef:

Die VOH is echt een grap. Is al bij een stuk of 5 clubs geweest deze zomer en weigert gewoon voor wat minder geld te tekenen... wat een held. (sarcasme)
VOH is far-over-the-hill. Daarmee zouden we een veel te dure spits binnenhalen die anderen in hun ontwikkeling gaat tegenhouden omdat hij vanwege zijn salaris wel MOET worden opgesteld.

Ik heb vertrouwen in onze jonge spitsen maar die hebben nog geen kans gekregen om zich te bewijzen omdat:

1. Immers en Toornstra hopeloos uit vorm zijn, waarbij Immers ook nog eens volkomen ongemotiveerd of misschien wel over-gemotiveerd rond loopt.
2. Wesley Verhoek hooguit op 70 % van zijn vorm zit en, wanneer het niet loopt, over het veld gaat lopen zwerven waardoor de hele vleugelbezetting een farce wordt. Höcher werd hiervan zaterdag het slachtoffer.

Immers moet naar een goede psycholoog, Toornstra moet weer frank en vrij gaan spelen en niet meer de druk voelen van het elftal te moeten "trekken" (daar is hij te jong en te onervaren voor).
En Wesley is inmiddels op de weg terug dus dat is een kwestie van een paar wedstrijden en uren lullen met zijn broer.
0
Maandag 12 september 2011 om 16:31 uur

Nu online

Kees, Tante Wil, Madmax, carbayon, ADO079, Alle ballen op Jort, Rooie91, Bolskie, DenHaag070!, Haraldberg1, SSimons, vakkiel, Dannyy, Advocado, Bollie74, Jacco, BLEISWIJK-1, Fido, jbdh en 185 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 716
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1