Welkom in de shoutbox, gast
K.B
Kubik ziet Slowaakse droom uitkomen
ADO Den Haag-aanvaller Frantisek Kubik mag zich komende week voor het eerst in zijn loopbaan melden bij het nationale elftal van Slowakije. De aanvaller kreeg deze week een uitnodiging van bondscoach Vladimir Weiss.
Slowakije komt op 17 november uit tegen Bosnië. Kubik is er bij tijdens het oefenduel. "In het verleden heb ik wel voor vertegenwoordigende jeugdelftallen gespeeld, maar dat ik nu word opgeroepen voor het échte Slowakije is een droom van me", reageert Kubik in gesprek met Voetbal International.
"Ik zie het als de beloning voor een goede eerste periode bij ADO Den Haag. Het feit dat iedereen de ploeg van Slowakije kent sinds het afgelopen WK in Zuid-Afrika maakt de eer voor mij nog groter", aldus Kubik, dit seizoen in dertien wedstrijden goed voor zes treffers.
Kubic > slowaaks international
Toornstra > Jong oranje
Radosavlevic > sloveens international
Bulykin > misschien wordt ie opgeroepen door advocaat?
0
|
Woensdag 10 november 2010 om 15:02 uur |
Bert
vI heeft geen woord over ado gehad ben er best wel teleurgesteld van.
Die VD Gijp ging gelijk over andere wedstrijden praten. En ja 020 had slecht gespeeld dat was de rode draad. Nou ja geeft niet Wie weet kunnen ze op een gegeven moment niet meer om ons heen.
0
|
Maandag 8 november 2010 om 22:05 uur |
ADODENHAAG
Rado is gewoon een jaar vastgelegd door Den Haag.
ADO DH legt Sloveens international vast
De ploeg van John van den Brom wordt vanaf heden versterkt door een international, namelijk Aleksandar Radosavljevic. Hij stond tijdens het afgelopen WK nog in de basis van Slovenië, zijn team kwam net één punt tekort om de groepsfase door te komen.
Tijdens de presentatie woensdag in de Senaatskamer van het Kyocera Stadion
De 31-jarige Radosavljevic kwam op jonge leeftijd uit voor Slovenië Onder 21 en speelde inmiddels 18 A-interlands. De man uit voormalig Joegoslavië begon zijn profloopbaan bij Triglav Kranj in zijn geboortestad Kranj.
Verder speelde hij voor Celje, Shinnik Yaroslavl (Rusland), Mura Murska Sobota en Tom Tomsk (Rusland). Afgelopen jaar kwam hij uit voor het Griekse Larissa. Hij komt transfervrij over naar ADO Den Haag en heeft een overeenkomst van een jaar getekend.
Je ziet toch ook aan het bericht dat dit van vorig seizoen is. Waar staat dat hij al een jaar bij ons heeft gespeeld?
Jammer dat onze beloftes hebben verloren, maar de ranglijst maakt niet veel uit in de beloftencompetitie..
0
|
Maandag 8 november 2010 om 21:39 uur |
ADODENHAAG
Overigens moeten er inmiddels heel wat meningen worden herzien over Coutinho. Hij groeit () duidelijk mee met het elftal.
Pakte vandaag toch ook de hoge ballen en hield ons 2 keer in de wedstrijd.
Coutinho steeg vandaag inderdaad boven zich uit, prima gespeeld. Maar zeg nou eerlijk, zoveel creerde 020 helemaal niet? Ik vond onze verdediging echt geweldig, nog beter dan Gino.
0
|
Zondag 7 november 2010 om 17:35 uur |
dirk
ado-kenner
Toornstra = toekomstige international
Dereick = fantastich
immers = toekomstige type kuyt
verhoek = prachtige goal en jammer van die bal op de lat
coutinho = ik bied mijn excuses aan hem wat heeft hij super gekeept zie volley van el ham
leeuwin = rechtsback punt
alle andere ook goed gespeeld
0
|
Zondag 7 november 2010 om 14:42 uur |
Advertentie
<FCDH>
Spreekt voor zich
Van Matsoe Matsoe tot Pfaff, iedereen wil bij ADO horen
Spelers van ADO vieren de 1-0 tegen FC Utrecht. FOTO PRO SHOTS
DEN HAAG - Van Oh Oh Cherso's Matsoe Matsoe tot europarlementariër Wim van de Camp. Van Rita Verdonk tot Jean-Marie Pfaff. Iedereen wil tegenwoordig bij ADO Den Haag horen. De voetbalclub in de derde stad van Nederland valt op, zowel binnen als buiten de lijnen en heeft een ware metamorfose ondergaan.
Tijl Beckand. FOTO ANP
ADO viert de enige goal tegen FC Utrecht. In het midden doelpuntenmaker Lex Immers. FOTO PRO SHOTS
John van den Brom. FOTO PRO SHOTS Tijdens het gala van de Gouden Televizier Ring in Carré, sprak de Haagse stand-up comedian Tijl Beckand met stadgenoot Edwin Jansen, de ontdekker van Anouk.
,,Het eerste wat Edwin zei was: 'Het gaat goed, hè, met ADO Den Haag.' Alsof twee broers elkaar tegenkomen en ze het over mama hebben. Als het goed gaat bij ADO, komt het ook echt aan. Er was zó'n honger naar succes", zegt Beckand.
Gelukkige maandagen
Beckand heeft tegenwoordig veel gelukkige maandagen door de prestaties van zijn club. ,,Hoe snel kan het gaan, he? Opeens is ADO een steady club. Met eigen jeugd in de basis, met herkenbaar voetbal, met buitenlanders maar dan weer niet een heel legioen vreemdelingen. Wie had dat verwacht?"
,,Ja, ja, opeens is ADO een steady club. Ik merk het bij vergaderingen van Talpa. Erland Galjaard is een echte Feyenoorder, daar komt 'ie voor uit ook. En John de Mol is een Ajacied, maar nu moet ik ineens horen dat hij in het Haagse ziekenhuis Bronovo is geboren."
'Iedereen wil erbij horen'
Dat ADO 'hot' is, blijkt wel uit de toeschouwers dit seizoen in Den Haag. Politici, BN'ers en acteurs, allen willen ze het succes van ADO van dichtbij meemaken. Tegen FC Utrecht (1-0) zaten dit weekend europarlementariër Wim van de Camp en Rita Verdonk op de tribune.
'Matsoe Matsoe', ster uit televisiesoap Oh Oh Cherso en diehardfan op Midden-Noord geniet. ,,Vorig jaar was het één en al gezeik bij ADO. Nu is er plezier. Dat zie je aan alles. En we spelen super."
,,Iedereen wil erbij horen", zegt Beckand. ,,ADO heeft een metamorfose ondergaan. Er was een tijd dat we óf verloren óf er stond iets in de fik. Onder Stanley Brard stonden we zeventiende in de eerste divisie. Hét dieptepunt. Daarna hadden we eerst een keeper in zijn blootje op internet en vervolgens eentje die zijn loods verhuurde met een wietplantage. Niets was meer goed."
In 2008 op sterven na dood
,,De club ging bijna ter ziele. Ik heb in februari 2008 nog meegelopen in een demonstratie. Waren we bij het gemeentehuis voor geld. Zei een woordvoerder van de gemeente: jullie krijgen niets. Dat weekeinde wonnen we uit bij Go Ahead, ging het lopen en promoveerden we via de nacompetitie naar de eredivisie."
Bas Muijs is acteur en presentator én ADO-fan: ,,Voorheen was je dan het lachertje, maar nu wordt er oprecht gevraagd naar de club. ADO wordt weer serieus genomen", zegt de Hagenaar, tevens met een voorliefde voor PSV. ,,De status is veranderd, het voetbal is gewoon echt goed. Ik zeg je, die Ajacieden zijn er zondag echt niet gerust op."
Jean-Marie Pfaff, oud-doelman van België, keek zondag zijn ogen uit. Hij was uitgenodigd door John van den Brom, die hij ontmoette op het Voetbalgala. ,,Met Beveren heb ik ooit in het Zuiderpark gespeeld. Daar zat indrukwekkend publiek. Nu is er weer een geweldige ambiance. Een prachtig stadion, klantvriendelijk, je zit lekker dicht op het veld en er hangt hier een echte voetbalsfeer."
Sociaal betrokken
'Meer dan een club' gaat niet alleen voor bijvoorbeeld FC Barcelona op, dat die zin als slogan gebruikt. ADO is sociaal-maatschappelijk betrokken en niet alleen door het bezoek van spelers aan scholen om kinderen in de klas te vertellen over pesten en discriminatie.
Joop Nieuwmans, een 72-jarige Hagenaar die aan lijdt en ongeneeslijk ziek is, mag met zijn familieleden gratis op de eretribune zitten, waardoor hij af en toe ook naar binnen kan. Zijn kleinzoon Jochem mocht tegen FC Utrecht het veld oplopen met de spelers.
,,Geweldig", zegt Nieuwmans. ,,Ik heb in het Zuiderpark Mick Clavan, Theo Timmermans en Carol Schuurman nog zien voetballen. Dit is ook een fantastisch stadion. De club is enorm gegroeid in alle opzichten. Heerlijk om met je familie naar toe te gaan."
0
|
Dinsdag 2 november 2010 om 13:06 uur |
Kees
Robin Straub
Inderdaad ... ik snapte hem ook niet.
de punten die we meer hebben gehaald tegen dezelfde tegenstanders waar we vorig seizoen ook tegen hebben gespeeld.
we hebben nu dus 10 meer punten gehaald in dezelfde wedstrijden dit seizoen, dan dezelfde wedstrijden dit seizoen.
0
|
Maandag 1 november 2010 om 15:17 uur |
Ooievaar
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |