Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: spelers

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 719
Volgende pagina

Erik070

schreef:

Als de voorlopige opstelling echt klopt tegen AZ en dat alles is wat je kan verzinnen na die schandalige nederlaag tegen VVV dan worden de komende wedstrijd een martelgang voor ons supporters en is de degradatie onontkoombaar. Tegen AZ hoef je dan niet eens meer te gaan voetballen. Wat voor signaal geef je af als trainer
aan onze (jeugd)spelers die op de bank zitten het is werkelijk dieptriest wat er gebeurd bij onze club.
Wat wil jij dan? Jeugd spelers opstellen en af laten slachten?
0
Zaterdag 16 januari 2021 om 09:44 uur

Gast

Als de voorlopige opstelling echt klopt tegen AZ en dat alles is wat je kan verzinnen na die schandalige nederlaag tegen VVV dan worden de komende wedstrijd een martelgang voor ons supporters en is de degradatie onontkoombaar. Tegen AZ hoef je dan niet eens meer te gaan voetballen. Wat voor signaal geef je af als trainer
aan onze (jeugd)spelers die op de bank zitten het is werkelijk dieptriest wat er gebeurd bij onze club.
0
Zaterdag 16 januari 2021 om 08:59 uur

wdr

Bert schreef:

Mee eens.
Ik denk dat iedereen behalve een paar super-optimisten wel weten dat je met deze selectie op zijn best zestiende wordt, en vermoedelijk zeventiende. Het enige wat ons m.i. kan redden is het aantrekken van een makkelijk scorende spits en een sterke creatieve nummer 10. Deze selectie is niet sterk genoeg. Veel zwak en middelmaat en de dragende spelers zijn uit vorm en/of over de heuvel en ze kunnen geen hele wedstrijd spelen.
0
Zaterdag 16 januari 2021 om 08:37 uur

Mr. FC DEN HAAG

Met oom Ruud (Brood) win je geen degradatie voetbal laat staan wedstrijden met vechtersmentaliteit, uitzonderingen zoals tegen RKC Waalwijk daargelaten maar dat had in mijn optiek meer met geluk dan wijsheid/strijdbaarheid te maken. Onze spelers zijn telkens zo moe en uitgeput na een compleet uitgespeelde wedstrijd dat het wel lijkt of ze hardnodig aan het zuurstof moeten. Wat vreten ze in hemelsnaam uit op zo`n doordeweekse training, kennelijk bar weinig zo te zien aan het wedstrijd ritme! Dit gaat het helaas niet meer worden ome Ruud heeft van het trainersvak helaas geen brood met kaas gegeten. Ik wil niet al te negatief klinken maar het degradatie spook ligt nu meer dan anders nog duidelijker op de loer met zo`n zwakke amateuristische trainer als ome Ruud.... sterkte allemaal!!!
0
Vrijdag 15 januari 2021 om 20:36 uur

China Town

Poppenkast....
Kaf van koren....
Spelers krijgen rust...
John van Zweden, pak mijn gebakken vis wel in IJmuiden volgend jaar
0
Vrijdag 15 januari 2021 om 19:45 uur

Advertentie

supporter-noord

Kees schreef:

Hopelijk zit ik er weer naast.
Maar ik meen het oprecht. Degradatie lijkt me onafwendbaar maar heb juist bewondering voor de vele optimisten hier. Knap, ik zie het niet meer zitten. Daarvoor gaat er teveel fout op allerlei vlakken.
Is wel logisch hoor. Het is gewoon een rotzooitje bij de club.
Hoe kan je in vredesnaam spelers halen die nog niet fit zijn, en niet één maar een heleboel !!
Net als die Zuiverloon, het lijken wel amateurs.
Plek 15 is nog steeds goed in zicht, dus laten we maar hopen.
0
Vrijdag 15 januari 2021 om 19:22 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Vermoedelijke opstelling AZ – ADO
Ruud Brood geeft tegen AZ een aantal spelers rust.
Lees het nieuwsbericht
0
Vrijdag 15 januari 2021 om 18:10 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

`Aantal spelers op niveau, rest moet inhaken`
ADO Den Haag heeft slechts kort de tijd om de gevoelige tik van VVV-Venlo te verwerken.
Lees het nieuwsbericht
0
Vrijdag 15 januari 2021 om 18:06 uur

marcellino

BLEISWIJK-1 schreef:

Of Willem II nu beter is of niet. Als ze na 25 wedstrijden nog zo laag staan. Dan gaan er andere zaken meespelen dan leuk voetballen. Dan moet je met degradatie stress kunnen omgaan. Daar lijken ze niet de ploeg voor te hebben.
Ado dus ook niet dat is tegen vvv gebleken, beter zijn en toch verliezen heeft ook met een winnersmentaliteit te maken.ik zij zondag al ik mis bij ado de urgentie.

Verder moeten we niet onderschatten dat de ploeg weer 3 nieuwe spelers heeft moeten inpassen en je gewoon weg niet op elkaar bent ingespeeld en het misschien ook lijkt dat je overal te laat komt.
Daarom was ik ook zo verrast over de eerste wedstrijd met Janmaat en vejinovic.
Tegen vvv heb je echt wel gezien dat we niet hoeven te degraderen echter komt er meer bij kijken dan voetballend beter zijn.en daar is tijd voor nodig en die hebben we niet.

Wat we wel kunnen doen is het gras opvreten een over mijn lijk mentaliteit en daar is ado niet toe in staat althans ik heb het nog niet gezien.
Als van ewijk op zijn donder krijgt omdat hij een speler weg duwt heb je het echt niet begrepen die jongen is het slappe voetbal en slappe aanpak zat en reageerd door zijn jeugd het even zo af.ipv hem terecht wijzen moet je er een voorbeeld aannemen en de beuk er in gooien.
0
Vrijdag 15 januari 2021 om 11:55 uur

Gast

Nu we toch het kaf van het koren gaan scheiden kunnen we tegen AZ Rottier voor Kramer inbrengen Verder ook Stein jr, Amofa, en Mulder, Bilal erin en del Fabro en Kemper weer in het centrum ook uiteraard Zwinkels erin voor die grabbelaar. Dit zou ook in de lijn van ons beleid zijn om waarde te gaan creëren. Tegen AZ heb je namelijk niks te verliezen en de meerderheid van de spelers die afgelopen woensdag tegen VVV hebben gespeeld verdienen ook niet om weer in de basis te staan kunnen ze eens goed gaan nadenken in de kou over hun wanprestatie. Ook Jan Maat moet gewoon veel rustiger gebracht worden en die Pinas mag van mij part overal gaan staan behalve in de verdediging (verkopen zal nog beter zijn nu hij misschien nog iets oplevert).Liever eruit vliegen met ons eigen jonge talent dan nog langer te kijken naar dat bagger van afgelopen woensdag die ook bijna iedere wedstrijd verliezen.
0
Vrijdag 15 januari 2021 om 07:42 uur

Nu online

Tante Wil, rh_vakm, grijze gek, haagse jr, KickOff, Marcie, Aad, ADOZoetermeer, Alle ballen op Jort, Lellow, GGH, Max, Hagenees-in-de-Achterhoek, Adonees, Teeg070 en 242 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 719
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1