Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: wedstrijd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 722
Volgende pagina

Vakkie-G

De enorme blunder van ADO-doelman Indy Groothuizen
5 november 2018
De enorme blunder van ADO-doelman Indy Groothuizen
De enorme blunder van Indy Groothuizen die gisteren de 3-0 nederlaag voor ADO bij FC Utrecht inluidde, bezorgde mij onverwachts nog een vermakelijke en bijna drukke zondagmiddag. Om te beginnen. De reactie over de beginnersfout op mijn prive Facebook-pagina luidde als volgt:

,,Even m’n ADO-hart laten spreken. Ik werd even helemaal opgewonden. Maar dan in negatieve zin. Wat een enorme blunder van die Indy Groothuizen tegen FC Utrecht. Het is klaar. Al weken is hij een onzekere factor in de achterhoede van ADO. Dit kan zo echt niet langer. Zo’n jongen moet je ook tegen zichzelf beschermen. Ook een nederlaag voor de keeperstrainer van ADO, maar dat terzijde. Met zo’n keeper kan ADO kan zich opmaken voor degradatievoetbal. Ieder nadeel heeft zijn voordeel. De weg ligt vrij voor Robert Zwinkels’’.

Deze reactie was voor ADO’s persvoorlichter Ronald van der Geer aanleiding om tijdens de wedstrijd een reactie op mijn Facebook-pagina te plaatsen die als volgt luidde: ,,Bart, natuurlijk ongelukkige actie maar ik mis toch wel enige weinig nuance in jouw reactie. En dat voor een “journalist”.

Daar kwam prompt ook nog een reactie overheen van ADO’s account-manager Jesper van den Bosch die iedereen er op wilde attenderen dat ik ook sponsor ben’’.

(Ik heb 1 betaalde stoel, dat terzijde).

,,Ach, wat grappig’’, was mijn eerste gedachte. ,,Ik ben kennelijk zo interessant dat mensen uit de staf van ADO op mijn prive-mening reageren tijdens een belangrijke uitwedstrijd tegen FC Utrecht. Ik heb verder niet op deze reactie gereageerd.

Een aantal Facebook-volgers dacht hier echter anders over. Er kwamen diverse reacties binnen op Van der Geer, die daar vervolgens weer op reageerde. De persvoorlichter maakt een (basis)denkfout, want het eerste wat een voorlichter leert is om vooral niet te reageren op een privé- Facebook-pagina. (En dat tijdens een wedstrijd). Hij werd er door Pim Gunzel, nota bene vanuit het Spaanse Xabia vlakbij Denia, op geattendeerd of hij de wedstrijd nog wel volgde.

,,Let je trouwens wel een beetje op?’’, schreef Pim tot slot in zijn uitvoerige betoog die nog op mijn Facebook-pagina is te lezen. ,,Want terwijl jij zo druk zit te typen op Facebook is het al wel weer 2-0 voor Utrecht. Sorry. 3-0. Je zit toch niet stiekem op Tinder ofzo, hè? Wat schuift jouw baantje eigenlijk? Ik denk dat ik het op 2000 kilometer afstand beter doe dan jij….’’.

Dit was één van de tientallen reacties van mensen die vonden dat ik het eigenlijk allemaal nog te netjes had verwoord. Ook Jesper van den Bosch kwam even aan de beurt. Nota bene een accountmanager die het moet hebben van zijn zakelijke contacten in ondernemend Den Haag.Hoe onhandig kan dit allemaal zijn.

Indy Groothuizen had dus zijn zoveelste leermoment, maar kennelijk ook een aantal mensen die bij ADO fulltime in dienst zijn. Laten we met z’n allen terug gaan naar bladzijde 1. Groothuizen heeft simpelweg het niveau (nog) niet. Zijn Ajax-verleden en verhalen in VI dat hij uit een Dolly Dots nest komt, hebben er allemaal niets mee te maken. Hij moet gewoon die ballen tegen houden. In het belang van ADO, dat altijd voorop dient te staan, moet er voor worden opgepast dat de club volgend seizoen niet in de Keuken Kampioen Divisie gaat uitkomen. Groothuizen kan het beste nu ‘gewoon’ even op de bank plaatsnemen. Deze keuze is aan de trainer. Het is topsport en geen amateurgebeuren. Of toch wel? Ik wens iedereen bij ADO deze week veel rust en wijsheid toe.

Bart Bakker
0
Maandag 5 november 2018 om 19:46 uur

slash070

H@@GenEES schreef:

Bedoelde je deze?

Klik
Yep, thank you.

Volgens mij zegt hij niet veel verkeerd, al schijnen veel spelers een wedstrijd anders te zien/beleven dan de gemiddelde kijker.

Vond hem vorig seizoen prima invallen, maar dit seizoen een drama tot nu toe. Maar ja, dat geldt voor het hele elftal eigenlijk.
0
Maandag 5 november 2018 om 19:19 uur

slash070

RemcoW schreef:

ADO is ergens wel kampioen in hoor... Klagende supporters. Direct zodra het een paar wedstrijden minder is, "moet de technische staff oprotten", "moet de complete opstelling worden gewijzigd", "moet de directeur ontslag nemen" en weet ik veel wat allemaal. Ipv te roepen, "we zijn maar 2 punten van de 16e plek verwijderd" kan je ook zeggen "we zijn maar 3 punten van de 6e plek verwijderd". Er is absoluut nog geen reden tot paniek. Afgezien van de top 5 en de nr 17+18 zit alles heel dicht op elkaar, met max 3 punten verschil. Er zijn nog 22 wedstrijden te gaan. 66 punten die nog behaald kunnen worden. En nu al roepen `supporters` dat we volgend jaar KKD spelen. Rot toch op man.
Ach, er wordt ook geklaagd als er maar `slechts` gelijk gespeeld wordt in een uitwedstrijd of na een minimale thuis overwinning, het is maar internet he, iedereen zijn/haar mening. Maar in dit geval mag er best geklaagd worden hoor, hangt een hele deken over de ploeg, tegendoelpunten worden zomaar kado gedaan aan de tegenstander, scoren of kansen creëren doen we zelf niet, geen persoonlijke duelkracht, geen gif en teamspirit, geen enkele ervaren speler neemt het voortouw maar gooit ook tijdens de wedstrijd de handdoek in de ring, etc etc etc.

Naar Venlo stonden er ruim 200 in het uitvak, tijdens het jaarlijks traditionele bekeruitje naar de kuip (inmiddels hebben die zoveel thuis geloot dat de lichtmasten daar al versleten zijn) waren er ruim 550, gisteren in Utrecht(wat men afstand de slechts spelende tegenstander was in een uitwedstrijd tot nu toe) ruim 300. Tusendoor in de thuiswedstrijd tegen NAC waren er toch ook weer ruim 12.000 mensen. Dus betrokkenheid en support genoeg van de fans, alleen geen respons van het elftal dmv gras/plastic opvreten, en dan heb ik het niet eens over het veldspel.

Maar misschien hebben we wel geluk dat het vóór de winterstop allemaal boven komt drijven. Moet er wel wat gebeuren in de winterstop natuurlijk. Want als dit ná de winterstop zo zou gaan dan is echt het leed niet te overzien.

En het zou ook zo maar kunnen dat het allemaal niet zo ingewikkeld lijkt te zijn, en dat vanaf zondag alles weer joepie de poepie is na een overwinning uit het niets op AZ. Eredivisie, alles kan.
0
Maandag 5 november 2018 om 13:41 uur

RemcoW

Renearmand56 schreef:

Ben nog steeds beroerd van gisteren.
Maar met alle terechte kritiek en adviezen van de beste stuurlui, bedacht ik me ook iets anders.
Kunnen we nu ook, net als bij fnrd, twente,nac etc nu juist als het klote gaat, komende zondag massaal naar t stadion komen en proberen onze club over het dooie punt te helpen?
Iik kom ook elke keer uit Assen op en neer, en blijf steunen.
Laten we geen club zijn waar ze van zeggen, "nu het minder gaat blijven de toeschouwers ook weg.".... Maar, " ongelofelijk, ondanks alles zit het weer helemaal vol"
Ik ben gewoon weer aanwezig. Juist als het minder gaat, moet je achter je club blijven staan. Sommige `supporters` denken dat het motiverend werkt voor de spelers als ze voor 4.000 man spelen in een stadion voor 15,000 man.
En ipv te zeiken "dat je zo veel geld hebt betaald voor die seizoenskaart": als je je geld eruit wilt halen, ga je toch juist naar elke wedstrijd om je club aan te moedigen?
Kom op mensen, kom naar het stadion zondag en moedig de spelers aan #COTH
0
Maandag 5 november 2018 om 10:18 uur

GreenYellowTheHague

3 wedstrijden terug had je bij winst op de 5e plek gestaan en ook een veel beter gevoel gehad voor de wedstrijd tegen NAC.. Ongeacht dat ik die Groothuizen een talentvolle keeper vind heeft het gewoon teveel punten gekost. Ik vind dit niet eens zijn fout maar meer een fout van de technische staf die deze keeper al lang eraf had moeten halen en moeten beschermen. Hier faalt de technische staf dus echt.
0
Zondag 4 november 2018 om 20:08 uur

Advertentie

DHFC070

Zo kan iemand mij vertellen waar ik naar aan het kijken was? Dan zijn er ook nog malloten die gaan klappen aan het einde van de wedstrijd echt onbegrijpelijk.

De chemie tussen de spelers en technische staf en tussen de spelers onderling is uitgewerkt en zit niet lekker dat kan iedereen zien. Zoiets sluipt er langzaam in en kun je de technische staf zwaar verwijten. We zijn zelfs zo diep gezonken dat bepaalde spelers geen stapje extra voor elkaar doen maar erger nog elkaar bewust of onbewust tegen aan het werken zijn.
De technische staf heeft het zo ver laten komen door geen consequenties te hangen aan wekelijks dezelfde fouten en spelers die hun kans pakken hier niet voor te belonen. Het kwaad is nu al geschied en het halve elftal wisselen heeft ook geen zin meer.
Wat wel? Terug naar de basis en het elftal compact neerzetten zonder buitenspelers (Hebben beide toch 0,0 rendement) en het middenveld versterken. Groothuizen en Beugelsdijk kun je nu alleen niet meer handhaven maar zal me niks verbazen als Fonsie die gewoon laat staan.

Ben blij dat ik er volgende week niet bij kan zijn. Lekker een weekje weg met mijn kersverse gezin.... gelukkig zijn er belangrijkere dingen in het leven.
Helaas lijkt het of een aantal hier aan het genieten zijn als het slecht gaat met de club.
0
Zondag 4 november 2018 om 19:29 uur

D.H.zuid-west

Stelletje droeftoeters zijn het
Straftraining in het mulle zand en een grote schoonmaak in de selectie. Speel nou maar eens met een 4-4-2 want onze aanval levert geen zak op.

Keeper en verdedigers, ga a.u.b. ander werk zoeken want jullie zijn niet geschikt voor het vak van voetballer.

Blunderende k*tzooi is het, werkelijk niet meer serieus te nemen. Het ergste is nog dat ze nog steeds vinden dat ze ongelukkig verliezen......... zonder inzet is het gewoon beneden peil wat wij als toeschouwers moeten aanzien. Klappen na een wedstrijd doe ik al lang niet meer. Morgen weer met het schaamrood op je kaken naar het werk.... en bedankt stelletje stumperds.
0
Zondag 4 november 2018 om 17:29 uur

malle eppie

Weer een geweldige wedstrijd gezien van onze 2 uitblinkers. Zowel Becker als Groothuizen waren werkelijk fantastisch. Hopelijk bieden ze beiden een langdurig en verbeterd contract aan voordat ze zomaar weg zijn.
0
Zondag 4 november 2018 om 16:57 uur

Kees

Johannes schreef:

Hij neemt een risico met deze opstelling. Tegelijkertijd is het slim, want laatste kans: of die gasten presteren of hij kan vrij het hele elftal omgooien. Laat maar zien heren.

En Dus na de wedstrijd: werk aan de winkel technische staf. Wisselen maar!
Maar met wedstrijden tegen AZ en Ajax voor de boeg ook weer niet. Je kunt beter je team omgooien met een wat "gemakkelijkere" wedstrijd in het vooruitzicht.
0
Zondag 4 november 2018 om 16:54 uur

dirk

dirk schreef:

Hoewel Groenendijk wellicht tegen beter weten in blijft vasthouden aan zijn blijkbaar favoriete formatie, is er geen sprake van een elftal. Er lopen dit seizoen week in, week uit 11 veel te goed betaalde ZZP`ers in het veld die elkaar ook nog eens flink tegenwerken. Dat bepaalde spelers elkaar niet pruimen, daar hoef je geen scherp ziener voor te zijn om dat te constateren.
Balaanname, balvaardigheid, voetbalinzicht, mentaliteit daar ontbreekt het aan. Het speltempo is bijna zo laag als dat van zestig plussers die aan walking football doen.
Spelers als Kanon, Malone, Meijers en vanmiddag helaas ook weer Immers blijken amper in staat een bal over 5 meter te verplaatsen naar een speler die dezelfde clubkleuren draagt. Lange ballen belanden steevast bij tegenstanders of zeilen over de zijlijn.
Beugelsdijk grossiert in gele kaarten en dekt slecht. Becker heeft last van sterallures, maar in plaats van hem te pamperen zou Groenendijk hem erop kunnen wijzen dat hij vooral hard kan lopen. Necid roept per wedstrijd meer en meer denken aan de Amerikaanse derderangs acteur die in een belegen serie de rol van de Onzichtbare Man speelde. En dan staat er ook nog iemand tussen de palen die nauwelijks het niveau van een opgehangen regenjas ontstijgt. Kortom, zoals ADO Den Haag al weken speelt, is in feite een belediging voor de supporters.
Sorry, ik quoot mezelf voor een verbeterde versie:
dirk schrijft:
Hoewel Groenendijk wellicht tegen beter weten in blijft vasthouden aan zijn blijkbaar favoriete formatie, is er geen sprake van een elftal. Er lopen dit seizoen week in, week uit 11 veel te goed betaalde ZZP`ers in het veld die elkaar ook nog eens flink tegenwerken. Dat bepaalde spelers elkaar niet pruimen, daar hoef je geen scherp ziener voor te zijn om dat te constateren.
Balaanname, balvaardigheid, voetbalinzicht, mentaliteit daar ontbreekt het aan. Het speltempo is bijna zo laag als dat van zestig plussers die aan walking football doen.
Spelers als Kanon, Malone, Meijers en vanmiddag helaas ook weer Immers blijken amper in staat een bal over 5 meter te verplaatsen naar een speler die dezelfde clubkleuren draagt. Lange ballen belanden steevast bij tegenstanders of zeilen over de zijlijn.
Beugelsdijk grossiert in gele kaarten en dekt slecht. Becker heeft last van sterallures, maar in plaats van hem te pamperen zou Groenendijk hem erop kunnen wijzen dat hij vooral hard kan lopen. Necid doet per wedstrijd meer en meer denken aan de Amerikaanse derderangs acteur die in een belegen serie de rol van de Onzichtbare Man speelde. En dan staat er ook nog iemand tussen de palen die nauwelijks het niveau van een opgehangen regenjas ontstijgt. Kortom, zoals ADO Den Haag al weken speelt, is in feite een belediging voor de supporters.
0
Zondag 4 november 2018 om 16:52 uur

Nu online

Tante Wil, buurmanBrutus, Swaber, Thehague070, R.E., KvR, ADO079, bennyboy1960, Cor-0174, Bleek en 272 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 722
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1