Welkom in de shoutbox, gast
K.B
Het is daar niet eens snurken maar het lijkt wel een diepe coma.
Geen (betere) sponsor (had Manders zijn salaris niet beter besteed kunnen worden ???), geen gerichte aktie tegen alle geruchten, geen aktie om alle kikkers in de emmer te houden, geen spits halen maar Immers verkeerd gebruiken en ga zo maar even door.
Ik heb het al eens eerder geshout maar een voetbalclub is GEEN, ik herhaal GEEN, normaal bedrijf waar je als je beste verkoper gaat gewoon een advertentie zet waarop tig kandidaten reageren waaruit je weer een nieuwe goede verkoper kan aannemen. En bovendien loopt de rest van je personeel echt niet weg wanneer die verkoper gaat.
Het lijkt of directie en RvC (i.c. van der Kallen) ADO willen regeren als een onderneming en daarmee brengen ze de speciale onderneming die ADO is flink in de problemen.
Nogmaals: Wanneer alle geruchten waar zouden zijn. Waar ik dus sterk aan twijfel.
0
|
Maandag 1 augustus 2011 om 12:17 uur |
jamesjones
Lijkt wel alsof Jan Mulder een dh supporter is. Hehehe. Anyway, het is 1 augustus dus......wie wordt onze hfdsponsor?
Volgens mij gewoon Kyocera.
Deal was vermoelijk: wij sponsoren jullie in EL en als jullie niemand vinden voor competitie dan doen we dat ook.
Vind je wat beters dan maken wij voor competitie plaats....
0
|
Maandag 1 augustus 2011 om 07:54 uur |
Vincent
Naam: Moi
Woonplaats: Den Haag (2548)
Favoriete club: ADO
Droom idool: Elia
Beste Speler Ado: Timothy Derrijck
Beste buitenlandse club: PSG
Beste speler buitenland: Karim (harki) Soltani
Ooit willen ontmoeten: Lexy:))
Naam: Vincent
Woonplaats: Vlissingen
Favoriete club: ADO
Droom idool: Ron de Roode
Beste Speler Ado: radosalvjevic
Beste buitenlandse club: overige clubs boeien me niet
Beste speler buitenland: idem
Ooit willen ontmoeten: angelina jolie. of moet het perse een voetballer zijn :_)... dan weet ik niemand
0
|
Maandag 1 augustus 2011 om 00:03 uur |
BLEISWIJK-1
Ik word net als zo velen hier gek van de geruchten en zogenaamde bronnen!!!Als iemand hier iets concreets te melden heeft of echt iets weet horen we het graag anders wat mij betreft liever niet .
Dat we als ado een groot probleem hebben is duidelijk en dat er de komende dagen en weken meerdere zoniet alle belangrijke spelers zullen vertrekken ook .
Ik zou hieronder graag wat dingen de reveu laten passeren en hoop op jullie reactie .
V/d Brom heeft na de gewonnen nacompetitie of misschien zelfs daarvoor te horen gekregen dat de selectie niet versterk zou worden .Sterker nog ,Kubik was al weg en Bulykin was niet te houden .Gezien de financiele situatie van de club is hem zelfs verteld dat de club 1 of meerdere spelers moest verkopen .Hierop heeft v/d Brom Vitesse zijn jawoord gegeven .
Enkele weken hierna kwam de belangstelling voor Verhoek Derijck en Toornstra van Utrecht .Deze 3 besloten om ado voorlopig trouw te blijven vanewege de El .Net als Immers waren deze spelers zeer teleurgesteld in het vertrek van v/d Brom en het niet blijven van Bulykin .
Komende donderdag wacht een schier onmogelijke opgave om de volgende ronde van de El te halen .Natuurlijk hen ik ook nog hoop maar de kans is is natuurlijk nihil .
V/d Brom ,Bulykin ,Kubik en bijv Buijs weg en de uitschakeling in de El .Geen vervangers die op korte termijn iets kunnen toevoegen en gerenomeerde clubs die bovengenoemde spelers willen aantrekken .Daarbij komt ook nog dat deze spelers hun toekomst ook ongetwijfeld voor een groot gedeelte zulleen laten afhangen van wat de ander doet .
Verhoek zal binnenkort zoals het er nu naar uitziet naar schotland vertrekken ,Immers staat in de belangstelling van Feyenoord en Derijck mag voor 7 ton vertrekken .Aan Toornstra hangt een aardig prijskaartje maar hij zal volgen .
Conclusie van dit verhaal is dat het de komende weken heel vervelend zullen worden en dit jaar net als zovelen hiervoor weer een degradatiestrijd zal worden .
Zo weet ik er ook nog wel 1 !!!
Het gerucht dat vd.Kallen uit ADO wil stappen klopt. Hij wil met de verkoop van Verhoek, Immers, Toornstra en Derijck zijn voorgeschoten geld terug hebben. Hij laat hierna ADO gezond achter en het is aan andere mensen om de club verder te leiden!
Of een misschien wat mooier scenario. Vd.Kallen wil voor 31 augustus 1 of 2 spelers van ADO verkopen om geld veilig te stellen voor een geplande uitbreiding van het stadion. Het is namelijk de bedoeling om voor het WK hockey (2014) het stadion uit te breiden met 5000 exra zitplaatsen. Om de selectie toch linkerrijtje waardig te houden, worden voor het sluiten van de transferwindow in iedergeval twee centrum spitsen aangetrokken. 1 daarvan is John Verhoek die voor een jaar gehuurd wordt van Stade Rennes!
Hallo, er is nog niemand weg!!! En als de juiste prijs wordt betaald, maakt het toch niet uit?
Een tijdje geleden werd het al gezegd. De naam ADO wordt de laatste maanden erg vaak genoemd. Dit is niet altijd goed voor je hartspier of je ademhaling. Maar het gaat over het algemeen over talentvolle voetballers die bij ADO spelen. Dit is alleen maar positief. Het is weer wat anders dan over supportersrellen praten. ADO kan hier ook zijn voordeel mee doen!
Ik vind het trouwens wel leuk die geruchten! Dat is toch ook de bedoeling van deze site? Als je gezondheid hier onder leidt zou ik het voorlopig bij officiele sites houden. Vanaf september zal het wel wat rustiger worden.
0
|
Maandag 1 augustus 2011 om 00:02 uur |
Bert
ADODENHAAG
BLEISWIJK-1
Ik blijf het alleen jammer vinden dat verhoek z`n koppie te snel laat hangen bij bal verlies. Snap wel dat tie geen verdediger is, maar toch. Van jens kunnen we nog veel verwachten. Dus de voorzetten komen wel
Ik ga me er ook mee bemoeien! Wesley mag wat mij betreft voor 3 miljoen verkocht worden. Ik denk namelijk dat je meer aan een spits als Bulykin hebt. En er dan even vanuit gaande dat het geld van Wesley gebruikt wordt voor Bulykin.
Ik vind alleen wel dat Wesley een voorzet heeft die vrij uniek is. En kom nou niet met dat hij hem ook wel eens blind voor gooit. Het zit hem namelijk vaak in de juiste snelheid en hoogte van de bal. Er is echt niemand in de selectie die een voorzet als Wesley heeft. Ook Toornstra, Chery en Hocher niet. Dit zijn voetballers die het weer van andere dingen moeten hebben. Deze spelers bewaren in en rond het strafschopgebied weer net wat meer het overzicht!!!
0
|
Zaterdag 30 juli 2011 om 21:27 uur |
Advertentie
B1905
ja immers is echt bezig met feyenoord zullen we daar lekker over ophouden is heeeeeeeeeeeeeeeeel vermoeiend
0
|
Zaterdag 30 juli 2011 om 18:35 uur |
Tommy
feyenoord mag alleen uitgeven wat ze in de loop van het seizoen terug kunnen verdienen.
en ze hebben nog een gat van ik geloof 20 miljoen.
verder moeten ze aan het eind van het jaar zwarte cijfers schrijven anders komt de proflicensie in gevaar.
immers gaat dus niet naar feyenoord denk ik.
tenzij die bootjongens hun knip trekken en die betalen nooit meer dan een miljoen.
verder schreef bolke een maand geleden dat er een goede spits op proef kwam en een rechtsbuiten.
zijn zeker vergeten waar den haag legt.
Zolang we in europa zitten vertrekt er niemand.
En aangezien we er nog niet uitleggen is het voorbarig
0
|
Zaterdag 30 juli 2011 om 12:28 uur |
miq72
gewoon op de bank wordt gewoon niet gebruikt
Jordy Brouwer heb ik meerdere keren in het 2e gezien en die gozer kan er gewoon helemaal niks van en dan ook echt helemaal niks!!!Wat ik mij afvraag is dat waarom niemand bij ado niet eerder heeft aangezien dat LEx geen nr 9 is .Nu we uit Europa liggen zal er inderdaad wel actie ondernomen worden ,maar dat lijkt me een beetje laat .HEt enige wat ik mij kan bedenken is dat er gewacht word op Bulykin .
0
|
Vrijdag 29 juli 2011 om 19:26 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |