Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: feyenoord

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 724
Volgende pagina

Moi

Verhoek: `Waarom het niet lukt? Daar is maar één oorzaak voor`

Door: redactie
19-10-12 - 227 bron: RTV Rijnmond
Wesley Verhoek. © PROSHOTS.
Wesley Verhoek had zich vooralsnog meer voorgesteld van zijn overstap naar Feyenoord. De vleugelspeler, die afgelopen zomer overkwam van FC Twente, speelde tot dusverre slechts vier keer mee bij de Rotterdammers. Zondag krijgt de aanvaller, uit tegen VVV-Venlo, weer een kans. `In Venlo begint de revanche. Dan wil ik de echte Wesley Verhoek laten zien`.

Verhoek maakte in de duels die hij voor Feyenoord in actie kwam weinig indruk. Coach Ronald Koeman geeft dan ook de voorkeur aan Ruben Schaken en Sekou Cissé op de vleugels.

Door de blessure van kersvers international Schaken staat Verhoek zondag weer eens in de basis. `Ik heb nog niet mijn normale niveau gehaald, daar sluit ik mijn ogen niet voor. Natuurlijk moet daar snel verandering in komen, maar ik heb er ook vertrouwen in dat dat gaat gebeuren`, belooft Verhoek in gesprek met RTV Rijnmond.

`Het is niet leuk als het niet lukt. En er is maar één oorzaak en dat ben ik zelf. Zondag begint de revanche en wil ik de echte Wesley Verhoek laten zien`, besluit de vleugel

bron: ad.nl
0
Vrijdag 19 oktober 2012 om 22:28 uur

ADOnieuwegein

Gelukkig pakte Feyenoord nog een punt, staan we nog steeds 7e Nu Twente nog dan blijft het zo, pakken we 6 pnt uit de twee aankomende thuiswedstrijden, dan kunnen we zelfs nog stijgen Hoop doet leven!!
0
Zondag 7 oktober 2012 om 16:53 uur

ADOnieuwegein

Wat was het gisteren een drama van een wedstrijd, van beide kanten trouwens. Een hoop spelers die geen voldoende scoorde. Beugelsdijk en Toornstra staken er met kop en schouders boven uit. Paar spelers echt onder hun nivo..... Zeker VIsser, maar ook Jansen, Poepon, Chery en zo kan je wel ff doorgaan. Maar als je dan zelfs in dit soort wedstrijden punten pakt of zoals nu een punt, dan ben je goed bezig !

Met een beetje geluk, gelijkspel van Feyenoord en verlies van az en Utrecht, sta je na dit weekend zelfs 6e (op doelsaldo) !!
0
Zaterdag 6 oktober 2012 om 14:21 uur

pajam

Grappig trouwens om Waterman nu als eerste keeper bij PSV te zien!
Wie had dat nog gedacht nadat zijn carriere via ons, De Graafschap , naar de 2e bundesliga (geloof daar zelfs 2e keeper) bracht.

Vond hem altijd al een aardige keeper eerlijk gezegd!

Derijck heeft ook weer wat wedstrijden mogen spelen en verleden jaar ook 20 competitie wedstrijden bij PSV meegedaan.

Verhoek na zijn overstap naar Feyenoord ook basisspeler in de subtop, Immers zijn draai aan het vinden en Kum komt terug van zijn blessure.

Kortom, ADO Den Haag is een mooie opstap voor voetballers!
0
Dinsdag 2 oktober 2012 om 11:24 uur

pajam

rien1 schreef:

Zo is het Bert. Ik heb ook dat kutprogramma gezien, en ben weer in mijn oordeel gesteund. Die engnek heeft spijt als haar op zijn reet van die ooievaar, weet ik zeker. Dat heeft ie laten zetten in een vlaag van verstandsverbijstering. Een heel seizoen (en ook daarvoor al) heeft meneer tot aan de open dag aan toe met een lange uitgestreken postzegel gelopen met zijn ooievaar. En dat alleen maar omdat hij naar Feijenoord wilde. Elk interview, steeds weer zeggen "ik wil hier weg". Allemaal kutwedstrijden spelen zonder enige inzet, behalve als zijn pooier uit Rotterdam op de tribune zat om hem te bekijken. Ik ben blij dat ie opgerot is hier, liefst ook verhuizen naar Rotterdam.
het leukste is dat Feyenoorders hem nu al een miskoop noemen en vinden dat hij geen zelf reflectie heeft.
Na de uitwedstrijd tegen PSV, waarin heel Feyenoord slecht speelde, vond de heer Immers van zichzelf dat ie het wel aardig had gedaan.
0
Vrijdag 28 september 2012 om 08:58 uur

langnek

denk dat groningen tegen denhaag op 30 okt: is,maar groningen heeft daar voor wel een zwaar programma.

7 okt thuis feyenoord
21 okt uit heerenveen
26 okt uit utrecht

denk weinig punten voor groningen,en wij krijgen die periode
utrecht thuis en willem 2 thuis.
dus zie het met vertrouwen te gemoed.
0
Vrijdag 28 september 2012 om 00:02 uur

Advertentie

Brian

zuid tribune schreef:

Zwarte balletje tussen de witte

Mochten we doorkomen dan moet je er niet raar van opkijken dat het uit wordt tegen 020 , PSV of Feyenoord !

Ook AZ behoord tot de kanshebbers!
0
Donderdag 27 september 2012 om 23:48 uur

BLEISWIJK-1

DaveDH schreef:

Ik weet niet wat je doet voor werk, maar ik zou er onmiddellijk mee stoppen om een carrière als fictie schrijver te beginnen want het talent heb je... Waarom dan niet alle supporters van andere clubs weigeren, scheelt de club een hoop geld... goed het is kut voor de sfeer, en nu we het er toch over hebben...

Ik weet niet bij welke wedstrijd jij was afgelopen Zondag was, maar tijdens de wedstrijd was het gewoon hele periodes stil en saai om eerlijk te zijn..

Dus om nu net te doen alsof er een echte voetbal sfeer hing gaat me echt veel te ver, een echte voetbalsfeer krijg je alleen maar door ook publiek van je tegenstander op bezoek te hebben. spreekkoren over en weer horen er nu eenmaal bij... bij een echte voetbalsfeer

En wat is iedereen ineens bang voor de media en hoe ze over ons denken, er is (te) veel veranderd de laatste jaren en blijkbaar ook bij de die hard supporters die nu ineens belangrijk vinden wat de teleneus en die walgelijke AD over ze schrijft.

Wie had dat gedacht, no one like us we don`t care is bij DH gewoon een lachertje want de meeste (althans hier) do care...a lot...
Sorry Dave, maar ik ben het toch met Haagse Kelt eens. Wat jij ziet als saai zie ik als normaal gedrag.

En als ik dan toch moet kiezen. Liever saai en goede berichtgeving dan spreekkoren, aanstekergooiers en nog meer van die zogenaamde gezelligheid in het stadion.

Supportersgroepen als PSV, Twente en Utrecht moet je lekker laten komen. Feyenoord is een twijfelgeval. Dit na de honderden stoelltjes die ze gesloopt hebben. Maar Ajax supporters moet je nooit meer in je stadion willen hebben.
0
Donderdag 27 september 2012 om 13:59 uur

wdr

Je moet op een gegeven moment ook toe naar een regionale uitstraling zoals FC Twente, dat mensen uit de regio zich verbonden gaan voelen met de club. Dan heb ik het over het Westland, Zoetermeer, misschien zelfs Voorschoten en Leiden etc. Iemand zei hier dat hij in Zoetermeerse sportclubs bijna geen ADO shirt kon vinden, itt Ajax en Feyenoord shirts. De enige manier waarop dit echt kan veranderen, is door steeds hoog te eindigen. Dan trek je misschien vooral successupporters aan, maar je legt ook een basis voor echte verbondenheid, bijvoorbeeld bij jonge kinderen. Gaan de ADO spelers wel eens de regio in, om clinics te geven en handtekeningen uit te delen? Dat zou ook helpen.
0
Donderdag 27 september 2012 om 09:09 uur

wdr

tanker070 schreef:

HBS en Quick zijn neuzen clubs, dat zijn van die kutkinderen die in onze eigen stad voor die neuzen gaan juichen. Vorig jaar waren er ook een paar kwibussen van FC `s-Gravenzande die dat deden. Ik zeg lekker wegblijven uit ons stadion als ze voor die neuzen willen juichen !!!
Dat vind ik toch vreemd, als je uit Den Haag komt hoor je niet voor Ajax te zijn. Succes trekt fans aan; als ADO structureel minstens in de middenmoot staat, heeft de club ook meer uitstraling voor kinderen en dan hebben clubs als Ajax en Feyenoord minder aantrekkingskracht. Van mij mag iedereen zelf bepalen voor welke club hij of zij is, ik ben niet zo`n type die kwaad wordt op een jongetje in Den Haag met een Ajax shirt, maar ik vind wel dat het geen gezicht is. Net alsof je je vrouw op straat met een andere man betrapt of zoiets.
0
Donderdag 27 september 2012 om 08:59 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 185 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 724
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5