Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: psv

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 724
Volgende pagina

Bert

Kees schreef:

Daar heeft die supporter absoluut gelijk in. Positieverbetering is een groot goed in het arbeidsrecht.

 

Punt is wel dat Toornstra pas een zes of acht maanden geleden heeft getekend en dat maakt voor hem de zaak weer zwakker.

Ja en dan moet Toornstra hieraan ook aan meewerken en dat zie ik niet zo gauw gebeuren.

 

PSV kan beter naar zijn eigen spelers kijken Jonathan Reis loopt gratis de deur uit omdat ze zijn contract waren vergeten te verlengen. Dat beweerde De Snor maandag.

0
Vrijdag 27 mei 2011 om 19:17 uur

Tommy

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Ik had vandaag een discussie met een PSV fan die zegt dat PSV op Schaars en Toornstra aast, en dat PSV slechts 1.2 mio wil betalen voor Toornstra en ze hopen dat het lukt omdat Toornstra zijn basissalaris relatief laag is.

Hij beweert dat als Toornstra een flinke salarisverhoging in het vooruitzicht wordt gesteld bij PSV, een transfersom van 1.2 mio is af te dwingen via arbitrage.

Dat kan toch bijna niet ? Als Vd Kallen akkoord gaat met slechts 1.2 mio, dan word ik gek.

Weet iemand dat hier, of een laag basissalaris directe invloed heeft op een transfersom ? Gevoelsmatig zeg ik dat Toornstra met nog een contract van 2 jaar en een eenzijdige optie van ADO voor nog een jaar, minimaal 6/7 mio moet kunnen opleveren.

Er is wel wat voor te zeggen, als je promotie kan maken of ergens heel veel meer kan verdienen dan zijn daar regels voor maar ik wist niet dat iedereen in contracten kan kijken.

Verder heeft psv geen geld en is 1,2 miljoen te laag omdat er ook gekeken wordt of het bedrag wat betaald zou worden in verhouding is met de kwaliteiten van de speler anders zouden topploegen spelers altijd gratis op kunnen halen.Dus hij had een punt,maar 1,2 is denk ik minimaal 5 miljoen te laag

0
Vrijdag 27 mei 2011 om 19:11 uur

ADO supporter Leidschenveen

Ik had vandaag een discussie met een PSV fan die zegt dat PSV op Schaars en Toornstra aast, en dat PSV slechts 1.2 mio wil betalen voor Toornstra en ze hopen dat het lukt omdat Toornstra zijn basissalaris relatief laag is.

Hij beweert dat als Toornstra een flinke salarisverhoging in het vooruitzicht wordt gesteld bij PSV, een transfersom van 1.2 mio is af te dwingen via arbitrage.

Dat kan toch bijna niet ? Als Vd Kallen akkoord gaat met slechts 1.2 mio, dan word ik gek.

Weet iemand dat hier, of een laag basissalaris directe invloed heeft op een transfersom ? Gevoelsmatig zeg ik dat Toornstra met nog een contract van 2 jaar en een eenzijdige optie van ADO voor nog een jaar, minimaal 6/7 mio moet kunnen opleveren.

0
Vrijdag 27 mei 2011 om 19:06 uur

Max

Via Twitter:

 

@Verhoeven_Ajax
Ik kijk nu al uit naar de Europa League kraker tussen ADO Den Haag en PSV #adopsv

 

Lekker met ene pizzaatje op schoot?

0
Vrijdag 27 mei 2011 om 17:40 uur

Tommy

Kees schreef:

In de tweede ronde, als ze de eerste ronde overleven, toch ook Fullham?

Tottenham Hotspur        Eng >78.157
Birmingham City          Eng >17.157
Sevilla                  Esp >93.408
Athletic Bilbao          Esp >24.408
CW/EL2                   Ita  26.110 - 85.110
Lazio Roma               Ita  23.110
Schalke 04               Ger  61.887
Hannover 96              Ger  13.887
EL1                      Fra  51.735 - 92.735
EL2                      Fra  12.735 - 16.735
Spartak Moscow           Rus  51.941
Lokomotiv Moscow         Rus  18.441
Metalist Kharkiv         Ukr  34.276
Dnipro Dnipropetrovsk    Ukr  12.276
Steaua Bucuresti         Rom  29.164
FC Vaslui                Rom  10.164
Sporting CP Lisbon       Por  68.319
Sporting Braga           Por  62.319
PSV Eindhoven            Ned  74.025
Besiktas                 Tur  37.010
AEK Athens               Gre  30.833
CW                       Sui   4.980 -  9.480
Anderlecht               Bel  42.400
FC Nordsjælland          Den   7.110
Celtic                   Sco  39.528
CSKA Sofia               Bul  10.575

 

gaat over de voorronde he :p 1e ronde zijn ze vrij.

Wordt wel een klus hoor om in de EL zelf te komen als je die ploegen ziet die al in de 4e voorronde zitten en wat er door kan komen uit de 3e.

Er toch van uit gaande dat we in de 4e ronde niet geplaatst zullen worden ff een paar ploegen die dan kunnen:

 

0
Vrijdag 27 mei 2011 om 12:20 uur

Tommy

jamesjones schreef:

Toornstra zegt trouwens:

"Ik merk dat ik me nog elke week ontwikkel , hoewel het een lang en vermoeiend seizoen was. Ik voel mezelf groeien, ook fysiek. Ik kwam als een dun tenger mannetje en begin nu wat meer body te krijgen. Dat is ook belangrijk."

 

Nou dan mag hij nog wel bij ADO blijven, want bij andere clubs als Twente moet je misschien nog wel meer wedstrijden spelen.....

vergeet niet bij den haag speelt ie elke week, bij andere ploegen kan die zomaar op de bank zitten.

Uhm een seizoen met europees voetbal in den haag of een plaatsje op de bank bij een ander lastig hahhaa psv heb geen geld ajax heb janssen twente bezig met strootman en kan toornstra niet betalen denk ik. buitenland vind ik hem nog niet klaar voor. ik zou blijven.

 

0
Vrijdag 27 mei 2011 om 11:30 uur

<FCDH>

Thijs schreef:

Er werd gisteren gemeld dat ze voor immers op de tribune zaten

Toornstra overdenkt transfer naar topclub
DEN HAAG – Jens Toornstra was met drie goals de grote man van ADO Den Haag in de 5-1 zege op FC Groningen. Het gaat snel. Zijn volgende stap zou zomaar een topclub kunnen zijn.
Door Jesse Wieten
27 mei 2011 10:00:00
1
"Bijna al mijn schoten op doel waren raak. Heerlijk, dat mag vaker gebeuren", aldus Toornstra tegen Goal.com. "De laatste keer dat ik drie keer scoorde was twee jaar geleden met het eerste van Alphense Boys tegen UDO." Sindsdien is het snel gegaan met de nu 21-jarige middenvelder. Vorig seizoen speelde hij achttien Eredivisiewedstrijden voor ADO en dit seizoen kwam hij in alle 34 wedstrijden in actie. "Dat is prachtig, ik ben ook bijna niet gewisseld. Daar ben ik trots op." Donderdag maakte hij evenveel goals als in het hele reguliere seizoen.

Na de 5-1 zege op FC Groningen lonkt nu Europees voetbal voor ADO en Toornstra. "Het was een fantastische avond. Dit mogen we eigenlijk niet meer weggeven. Als we zondag met dezelfde instelling spelen als vandaag kan er niets mis gaan. In principe zijn we er, maar ik blijf een beetje voorzichtig. We hebben heel goed gespeeld, met zijn allen druk gezet, duels gewonnen, de  tweede bal was steeds voor ons, echt top. Deze wedstrijd zit wel bij de beste wedstrijden van het seizoen. Zondag moeten we het afmaken en daarna kunnen we genieten."

Oranje

De stormachtige ontwikkeling van Toornstra leidde in de media al tot speculaties over een eventuele selectie voor Oranje.  Dat lees ik ook en dan denk je er wel even aan, maar eerlijk gezegd ben ik deze week meer met ADO Den Haag bezig. We willen goed afsluiten en zijn goed op weg. Ik hoop de mooie stijgende lijn in mijn ontwikkeling vast te houden. Ik merk dat ik me nog elke week ontwikkel , hoewel het een lang en vermoeiend seizoen was. Ik voel mezelf groeien, ook fysiek. Ik kwam als een dun tenger mannetje en begin nu wat meer body te krijgen. Dat is ook belangrijk."

Net als de andere spelers van het succesvolle ADO valt ook de naam van Toornstra in het transfergeruchtencircuit. PSV en FC Twente zoeken nog een middenvelder. "Dat klopt. Ik lees dat er ook andere namen worden genoemd voor die clubs, dus we wachten af", reageert hij. Toornstra heeft een contract tot medio 2013 in Den Haag, maar sluit een tussentijdse transfer naar een topclub niet uit. “Ik denk dat dat wel het overdenken waard is, om toch een nieuwe stap in mijn ontwikkeling te zetten. Als er niks komt, komt er niks en dan blijf ik lekker bij ADO. Ik heb het hier heel erg naar mijn zin. En het gaat goed ook."

 

0
Vrijdag 27 mei 2011 om 11:15 uur

Advertentie

jamesjones

Davidovic schreef:

Wij hebben met 6 gasten vannochtend autocombi gehaald. Ik zal zo eens kijken wel stoelen dat zijn!

 

@ Tadic: Ik begrijp niet hoe dat nou kan. Wij zitten met ze allen naar tv te kijken en zien toch dat hij slaat. Wie bij de KNVB ziet dat dan niet. Het is echt ongelooflijk!

Volgens mij kreeg Vertonghen ook niks toen hij zoiets in wedstrijd tegen PSV deed ofzo.

Ach weten hoe dat gaat toch.... als Derijck het zou doen dan zou er best wat volgen.

 

Hoop niet dat DH zich door zulke dingen in de wedstrijd gaat laten opnaaien, want blijkbaar zijn zij zo..... En dan gaat het weer door het lint op het veld en heeft DH het weer gedaan.....

0
Dinsdag 24 mei 2011 om 20:32 uur

BLEISWIJK-1

Yo schreef:

Complimenten voor het optreden van vd Brom gisteren bij B&B. Hij heeft zich perfect staande gehouden en was een visitekaartje voor de club! Daarnaast had hij nog een paar mooie steken onderwater richting B&B, heerlijk om te zien.

 

Conclusie die we volgens mij wel kunnen trekken is dat hij niet gaat bijtekenen en dat we zolang als hij er is ervan moeten genieten. Ik heb volle vertrouwen in dat hij zijn assistent Maurice nog een jaartje goed opleidt, dat komt helemaal goed!

 

Nu hopen op Europoees voetbal en het bijtekenen van Dereijck.

 

@Frans, goed te horen dat je terug bent!

 

Ik denk dat hij wel gaat (bij)tekenen. Het was zijn wens om de technische staf bij elkaar te houden. Dit is inmiddels gebeurd. Maurice Steijn, Wilfred van Leeuwen en Max de Jong hebben contracten tot 2014 of 2015 afgesloten.
 

Als tweede wilde hij niet helemaal overnieuw beginnen met het bouwen aan zijn elftal. Op dit moment liggen van de dragende spelers Verhoek, Radosalvjevic, Immers, Toornstra, nog twee of meer jaar vast. De enige die echt weg kan zonder transfersom is Bulykin.
 

Bovendien heeft hij enkele talentvolle spelers aangetrokken, die misschien wel persoonlijk voor hem komen.

 

Ik denk als er geen grote buitenlandse club of een topclub uit Nederland (PSV?) komt en ADO slaagt erin om Bulykin (of Boymans) en Derijck vast te leggen dat hij sowieso bijtekent tot 2013 of 2014!      

0
Dinsdag 24 mei 2011 om 11:23 uur

olaf1982

Ik zat wat te lezen over de 'schoonmaak' die bij psv gaat plaatsvinden in de spelersgroep..toen ik Otman Bakkal tegen kwam zag hem zo bij Ado spelen achter de spitsen..maar ja we hebben nu al zo veel middenvelders..toch zou het een hele leuke speler zijn voor ado..

0
Zaterdag 21 mei 2011 om 21:20 uur

Nu online

Langebach2, GroenGeelHart070, Rob2002, wiegah070, Francisco, Joop de graaff, Superjantje, Vos, Max, haagse jr, bramhaag, VakkieJ, Bertdijkhuizen, Q0172 en 179 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 724
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5