Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: wedstrijd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 724
Volgende pagina

jamesjones

yesyes schreef:

Groenendijk kennende staat die er volgende week gewoon weer in... in het kader van vertrouwen en niet mentaal kapot maken ben niet snel negatief maar hij is zichzelf eruit aan t werken die Groenendijk bepaalde spelers hadden allang eens vervangen moeten worden
Dat denk ik ook, maar dacht dat Den Haag wel geleerd dat dat de enige beetje constante keeper altijd Zwinkels is geweest, met uitzondering van zijn wedstrijd in playoffs.
Maar 1 offday weegt niet op tegen alle offdays die ik al van Groothuizen gezien heb...
0
Zondag 4 november 2018 om 14:54 uur

jajoh

Gewoon in de rust wisselen die Groothuizen. Kost ins alleen maar punten en hij wordt deze wedstrijd alleen maar meer onzeker. Nu beugelsdijk nog een kapitale fout en dan kunnenwe eindelijk wat andere spelers in de basis zien.
0
Zondag 4 november 2018 om 14:48 uur

Petah

wijstaanboven schreef:

Hersencellen die niet verder reiken dan een paar weken. Vanaf dat Fons er is was het spel beter en speelde we ons eerst veilig om vervolgens de play-offs te halen. Als het dan wat minder gaat een paar weken mag die gelijk z’n spullen pakken, dan ben je simpel hoor
Het gaat niet wat minder het gaat veel minder met het zelfde materiaal we beginnen elke week slap aan de wedstrijd en ipv van dat spelers beter worden is het met de week beroerder

El kayati en hooi zijn misschien de enige uitzonderingen
0
Zondag 4 november 2018 om 11:18 uur

frans swa

GreenYellowTheHague schreef:

Deze grabbelaar stond er vorig seizoen ook in tegen Utrecht. En ook al zou Johnsen er nu in staan bij ons, als je geen bruikbare ballen krijgt als spits zijnde dan doe je hier niets aan. Dan ga je proberen de ballen op te halen vanaf het middenveld. Al zou CR7 in de spits hebben gestaan bij ons momenteel dan had zelf die niks klaar gespeeld. Zwinkels straalt wel meer uit als Groothuizen, maar keeper van Jong Oranje word je ook niet zomaar.. Zwinkels heeft ook behoorlijk wat steken laten vallen eind vorig seizoen. Ik denk zelf dat het een punt of 10 scheelt dat je een bijzonder zwakke verdediging heb met als treurig diepte punt toch wel ene Beugelsdijk en een zeer matige Meijers, ook hier word een keeper niet zeker van. Afgelopen donderdag had je dit goed kunnen zien ( als je wifi werkte op de zolder van de herman costerstraat ) toen had het na 10 min eigenlijk al 3-0 moeten staan puur omdat er mietjes staan in de defensie
zwinkels heeft vorig seizoen toch letterlijk maar 1 slechte wedstrijd gespeeld?
0
Zaterdag 3 november 2018 om 22:01 uur

grijze gek

https://haaglandenvoetbal.nl/2018/11/02/fons-groenendijk-we-zitten-nu-in-een-moeilijke-fase/

Geen Alberto, dan maar de voorbeschouwing van Fons tegen utrecht

PS: Weet er iemand wat er bij KSD Marine is voor gevallen, wedstrijd van vandaag tegen laakkwartier ging niet door vandaag.

Dit stond er op haagsamateurvoetbal.nl

Laakkwartier - KSD Marine is uitgesteld vanwege een trieste gebeurtenis binnen KSD Marine.

We zijn er stil van.







0
Zaterdag 3 november 2018 om 20:32 uur

pajam

trainer eruit, 6 spelers in de verkoop en 532 gaan spelen van vandaag op morgen

Zou ik daarmee in FM2019 eindelijk met ADO kampioen worden

iets serieuzer ; Groenendijk is een prima trainer en de staf om hem heen is ook niks mis mee. Selectie kende vorig seizoen al zijn manco`s, maar de "alles wat ik aanraak vliegt erin" fase van Bjorn i.c.m. een betrouwbare keeper achterin verdoezelde een hoop.

Nu bijna 1/3 van de competitie erop zit kunnen we toch voorzichtig concluderen dat ;

- Groothuizen geen punten voor ons pakt en wellicht (op dit moment) nog minder is dan veteraan Zwinkels.
- Becker op z`n minst in een vormcrisis zit
- Hooi bikkelt en strijd levert, maar voorzetten op maat niet zijn ding is
- Malone vooralsnog niet meer levert dan Bakker deed
- Immers op de een of andere manier met de week minder speelt
- Pinas - ondanks linksbenig te zijn - echt een betere optie is dan Beugelsdijk achterin
- Ebuehi zo slecht niet was en Troupee in ieder geval niet beter is

Kortom, middelmaat en weinig kwaliteit in de breedte om echt door te pakken. Persoonlijk denk ik dat de spelersgroep zichzelf overschat en daardoor iedere wedstrijd weer te nonchalant begint en daardoor achter de feiten aan moet, wat vervolgens zoveel energie kost dat we in de laatste 10-15 minuten niks extra`s meer kunnen brengen.

TS moet back to basic en desnoods met 2-3 wisselingen in de basis elf.
0
Vrijdag 2 november 2018 om 15:28 uur

Advertentie

Aad

ps070 schreef:

vanaf nu niet meer opstellen die knul staat overal in de media te roeptoeren dat ie hogerop wilt kom op jongens wij laten ons zo niet drogeren toch 1,5 miljoen hebben we zowiezo al binnen zet goosens op zijn plek neer
Jij bent echt doorgedraaid ! Je beste man niet opstellen omdat hij het zat is iedere week met een samengeraapt zooitje te spelen ?
Je mag blij zijn dat hij nog WIL spelen. Als mijn teammaten mij iedere wedstrijd zo in de steek zouden laten had ik al lang voor de eer bedankt en de trainer gevraagd mij op de bank te houden totdat ik weg kon.
0
Vrijdag 2 november 2018 om 13:40 uur

grijze gek

Kees schreef:

Ik schreef al enige tijd geleden dat een hoop spelers die door Van As zijn gehaald uit de toon vallen. Kijk de lijstjes er maar op na.
Overigens is het gros van de spelers via Van As of Groenendijk binnen gekomen. Ik vraag me af welke spelers door de scouting voor de selectie van het eerste?
Hebben we wel een scoutingsapparaat? iplv dat Lex Junior op wedstrijd dagen in het land gaat kijken zit hij heerlijk bij ADO de wedstrijd te kijken
Ja, aan die jongen hebben we veel
0
Vrijdag 2 november 2018 om 11:40 uur

grijze gek

We wachten het ADO-journaal wel weer af wat Fons over de wedstrijd tegen utrecht te melden heeft, hij zal ook nog wel terug komen op de wedstrijd van gisteren.
Ben benieuwd
0
Vrijdag 2 november 2018 om 11:22 uur

yesyes

DHFC070 schreef:

Inderdaad waren de ruimtes veel te groot maar geen gebruik maken van de snelheid van de voorhoede is nogal makkelijk aangezien de bal daar amper kwam. Hadden het veelste druk om achter een kwalitatief Feyenoord aan te lopen en kwamen amper aan aanvallen toe.

Eindelijk een tactische omzetting alleen van 4-4-2 was geen sprake. Het was meer 6-2-2 en als een kip zonder kop overal te laat zijn. Vraag me werkelijk af wat ze de hele week gedaan hebben op de training?
Overigens hebben we niet de spelers om van de 1 op andere dag een ander systeem te spelen dat blijkt wel. Dit moet je al vanaf de voorbereiding oefenen om op een aantal systemen te spelen iets waar de technische staf in tekort geschoten is. Druk gaat weer aardig oplopen zo zeker als je nog een paar plaatsen zakt op de ranglijst.

Nu het halve elftal wisselen zoals iemand opperde heeft werkelijk geen enkele zin. Terug naar de basis (compact verdedigen) wel maar vooral spelers die meerdere malen in het veld hun afspraken niet nakomen dit ook laten voelen.
Blijf het herhalen de vanzelfsprekendheid voor een basisplaats in deze selectie is te groot wat ten koste gaat van de scherpte en teamgeest. De mentale weerbaarheid was het sterke punt van deze selectie maar daar zie je dit seizoen echt heel weinig van terug.
Maarja als hooi die 2-1 maakt wordt het misschien wel een andere wedstrijd. Het zit ook niet mee dat die er niet invliegt en op de lat gaat. Maakt troupee die fout niet had je miss wel 2-0 voor kunnen staan. Voetbal blijft gewoon momentopnames waardoor wedstrijden beslist worden, vaak door onkunde wat dus bij ons het geval is. Iets meer scherpte en je had zomaar eens kunnen winnen het hoeft maar net goed te vallen. Maar als je zulke passjes terug op de keeper gaat geven ala troupee dan verdien je helemaal niks wat een amateurisme in zo een belangrijke wedstrijd dat mag never nooit gebeuren. Ik zie sommige van ons passjes geven waarvan ik denk hoe is het mogelijk op dit nivo met zulke passen te strooien, echt bizar gewoon.
0
Vrijdag 2 november 2018 om 09:31 uur

Nu online

Erik070, Wahter, grijze gek, Eeuwig Den Haag, Ronaldo, Tante Wil, S.upporter, ADOZoetermeer, R.E., rh_vakm, troje, Teeg070, opper, KR96, Rob2002, lulijzer, Kees, frans swa, ADO079 en 232 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 724
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1