Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 724
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

FC Den Haag! schreef:

Twitter:

TransfernieuwsNL? @NLTransfersFC · 46 sec.47 seconden geleden

De middenvelder die ADO Den Haag op het oog heeft, is Mazraoui. Ajax wilt hem niet verkopen, dus lijkt ADO te moeten huren.

19 jaar. Zal ook de ontwikkeling van v. Kins en Asmalash in de weg staan.

En hadden wij een paar maanden geleden ook niet een Marokaanse middenvelder van Ajax? Is deze beter dan?

0
Maandag 7 augustus 2017 om 14:37 uur

Sprinkhaan070

Haagse Dave 75 schreef:

In die berichten stond ook dat ze nog voor een aantal posities verder zoeken.
Klopt. Keeper, middenvelder en Kanon willen ze hebben. En het is heus niet erg om even te wachten. Aan het eind van de transferperiode zijn vaak betere spelers nog weg te halen bij grote clubs omdat zij buiten de boot vallen en per se willen spelen.
0
Zaterdag 5 augustus 2017 om 21:50 uur

Thehague070

Wat een speler toch he die toornstra na een prachtige pass zo die bal op je slof nu zie je ook dat we hem echt voor een appel en een ei weg deden
0
Zaterdag 5 augustus 2017 om 18:14 uur

Kees

Tiende wedstrijd en nu al dertig punten. We zijn vrijwel veilig.

Werd er vandaag niet bepaald vrolijk van. Bas Kuipers vrijwel foutloos tezamen met Meijers. Echter vond ik de verdediging vrij zwak spelen en gaven minimaal zo`n 4 a 5 goede kansen weg. Opvallend was dat er gewoon slecht gedekt werd terwijl dat toch één van de basisbegrippen van het verdedigen is.

Het middenveld was aardig en Gorter verdient wat mij betreft een basisplaats tezamen met Immers. De derde laat ik maar aan Groenendijk over.

Voorin was het redelijk. Johnson is absoluut een aanspeelpunt. Verloor twee of drie kopduels, had een slechte balaanname terwijl zijn doelpunt echt klasse was. Kwam goed inlopen en haalde direct met links uit.
Lorenzen heeft de loop van Donald Duck. Zag ik nu pas goed. Waarom Becker niet speelde weet ik niet.

Er moet absoluut nog een enkele speler bij. In mijn beleving komt Utrecht nog veels en veels te vroeg.
0
Zaterdag 5 augustus 2017 om 17:19 uur

Tommy

ladan erin voor johnson.
van de heijden 3e keus die kan weg denk ik
0
Zaterdag 5 augustus 2017 om 15:48 uur

Marijn

Vakkie-G schreef:

#TT | Feyenoord wil Juventus-aanvaller Kean huren
dinsdag 18 juli 2017 00:11 153.150 keer bekeken 328 reacties Pro Shots
Feyenoord onderneemt een poging om Moise Kean voor één seizoen te huren van Juventus. Dit meldt Sky Sports. Kean is afkomstig uit de jeugdopleiding van de Italiaanse landskampioen en kan aankomend seizoen niet rekenen op veel speeltijd.


Een verhuur is daarom de beste optie voor beide partijen. Niet alleen Feyenoord hoopt de centrumspits tijdelijk over te nemen. Ook de nummer twee van afgelopen seizoen heeft interesse getoond in de 17-jarige centrumspits, die ook op de vleugel uit de voeten kan.

Kean (Ivoriaanse ouders, maar in Italië geboren) maakte op 19 november vorig jaar al zijn debuut in de hoofdmacht van Juventus, thuis tegen Pescara. Daarmee werd hij de eerste speler die werd geboren na de eeuwwisseling die zijn debuut maakte in een van de vijf grote competities in
Die optie is voor juve weg, zij zijn nu niet meer in de markt...
0
Zaterdag 5 augustus 2017 om 13:12 uur

Advertentie

GreenYellowTheHague

Bolskie schreef:

Tegenstander niet intressant, Is gewoon een eredivisie ploeg, of vind je alleen top 3 intressant? Verwacht trouwens niet zoveel wissels en denk dat die met ze sterkste team gaat spelen en zelf ook wil kijken waar ze staan.

Ik hoop eerlijk gezegt dat ze niet te lang wachten met el k en gewoon door schakelen bedoel is graag of niet en hem gewoon een deadline stellen.
Veel denken dat we een top elftal hebben geloof ik maar helaas. Zijn meer spelers weg gegaan dan dat er bij zijn gekomen. Kijk eens naar Kanon, Kahyati, Havenaar alleen al in die as heb je moeten inleveren in kwaliteit ( Immers is een meer dan waardige vervanger ) maar de spits en laatste linie zijn nu zeker niet beter dan vorig jaar. Excelsior is niets minder als ons momenteel, net als Roda, Nac, Sparta, VVV, en nog een stuk of 2-3 andere ploegen. Mocht ADO nog Kanon, Kahyati en nog een goede doelman kunnen vastleggen word het een heel ander verhaal want dan vind ik dat je je mag meten met ploegen als Groningen en Heerenveen
0
Zaterdag 5 augustus 2017 om 12:03 uur

grijze gek

KingBek schreef:

Utrecht haalt Bahebeck van PSG. Hoeveel spitsen hebben ze wel niet?
Hebben ze nodig tegen Zenit, weg gegooid geld, word VET verliezen
0
Vrijdag 4 augustus 2017 om 17:45 uur

BLEISWIJK-1

Waht schreef:

Maar ik hoop dat je de strekking vanmijn verhaal begrijpt. Wellicht boort Ladan ook in het rijtje van talenten die speelminuten moet krijgen. Vd Heijden vind ik bijv. teveel te kort komen maar wie weet als hij een heel seizoen bij bijv. Dordrecht in de basis staat komt hij completer terug.
Strekking van het verhaal is duidelijk.

Bij David zie ik enkel het beeld dat hij door Kluivert helemaal zoek wordt gespeeld.Op basis van wat is hij dan een talent?

Als Ebuehi geblesseerd weg zou vallen. Dan zou ik niet voor David maar Asmalash kiezen. In mijn ogen een veel betere voetballer. En op dit moment ook niet minder dan David.
0
Vrijdag 4 augustus 2017 om 12:42 uur

SF77

Dappere dodo schreef:

Kijk naar Sparta inderdaad, die van Drongelen gaat voor 3 miljoen weg.... hebben wij nog nooit voor een speler gevangen
Ik heb hier voor het meest vertrouwen in van Kins vanuit de jeugd en Amatkarijo. Deze twee groei briljantjes moet je eigenlijk nu al vast leggen tot 2021 en langzaam brengen... laten we eerlijk zijn voor Hevel hebben we ook te weinig ontvangen, om over Toornstra toen nog maar te zwijgen
Eens. Wij moeten de juiste talenten bij de amateurclubs wegplukken en dan zien te behouden, maar dat is lastig. De grote clubs trekken de grootste talenten weg bij bijvoorbeeld ADO en betalen daar gewoon voor, omdat ze daar budget voor hebben. Kijk naar Joshua Zirkzee. Gescout door ADO, overgenomen door Feyenoord en gaat nu zeer waarschijnlijk naar Engeland. Afgelopen seizoen 2 jeugdspelers vanuit ADO onder 14 naar 020. Daar kan ADO gewoon niet tegenop, dus de talenten die overblijven daar moet ADO zuinig op zijn. Er loopt genoeg talent in en rondom Den Haag.
0
Vrijdag 4 augustus 2017 om 11:14 uur

Nu online

Q0172, haagse chick, Wahter en 216 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 724
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2