Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 727
Volgende pagina

JerryFC

AD.NL


Zeljko Petrovic lijkt de voornaamste kandidaat bij ADO Den Haag om trainer Henk Fraser op te volgen. De 50-jarige trainer en ex-prof van onder meer PSV en RKC Waalwijk staat hoog op het verlanglijstje bij de Haagse voetbalclub. Ook Maurice Steijn zou een belangrijke gegadigde zijn voor de trainerspost, maar voor hem moet ADO Den Haag afkoopsom betalen. ADO Den Haag heeft nog altijd financiële beperkingen en Steijn heeft bij VVV Venlo een contract tot 2018.

Veelzeggend is dat VVV Venlo de hele week niets vernomen heeft uit Den Haag. ,,We hebben niets gehoord en gaan er vanuit dat Maurice gewoon bij ons blijft," aldus Marco Bogers, directeur van VVV Venlo.

De voorbije dagen circuleerden allerlei namen op internet, zoals Mario Been, Fons Groenendijk (`Ik ben niet gebeld`) en Robert Maaskant (`Niets vernomen`), maar de club lijkt nu uit te komen bij Petrovic. De oud-prof heeft geen binding met ADO of Den Haag, maar werkte in het (nabije) verleden wel zowel met Martin Jol (nu commissaris) als Dick Advocaat (adviseur). In 2008 werd hij assistent van Martin Jol bij Hamburger SV. Recenter diende hij Advocaat bij het Servische nationale elftal (2014) en (2015).

De selectie van ADO Den Haag komt morgen bij elkaar. Maandag staat de eerste training gepland.
0
Donderdag 16 juni 2016 om 14:44 uur

GreenYellowTheHague

Jacco schreef:

Misschien kunnen we Dewa met zijn allen nog een keer smeken om terug te komen op de box......
Hmmmm... Ik denk simpel, afspraken zijn afspraken. Verwachtingspatroon was structureel linker rijtje en op naar de top. Dit is zoals Wang het heeft laten overkomen. De eerste zet was een goeie, het aantrekken al dan huren van Wilson en Iakovenko. Vorig seizoen zijn er wat spelers bijgekomen in de vorm van Havenaar, Duplan , Schaken, maar ook zeg gelijkwaardige spelers weggegaan als Wilson, Iakovenko dan wel huur, Kramer, van Duinen, Alberg etc. Van de nieuwe aankopen ben ik het meest te spreken over Duplan die een goed seizoen heeft doorgemaakt, Havenaar heeft gedaan wat hij moet doen "scoren " Een verbetering vind ik dit niet eerder een achteruitgang want scoren deed Kramer ook, en was nog beter in het veldspel ook als Havenaar plus dat het salaris van Kramer misschien de helft was als dat van Havenaar. Nu zijn we weer een seizoen verder en zijn ook nu weer de nodige spelers weg, je keeper en je trainer.... Mocht Wang en Manders serieus over willen komen en de lijn der verwachtingen willen doen overkomen naar de achterban, dan zullen er zowieso 10 nieuwe spelers moeten komen die allemaal beter zijn als de vertrokken garde, een betere keeper en een betere trainer. In het hedendaagse voetbal heb je daar een budget voor nodig waar we van gaan schrikken. En dat is het hem nu juist.. Dat budget is er niet, wat helaas duid op het niet nakomen van afspraken van bij de overname. Hier kan Manders, Wang, Dewa mij niet door op een ander spoor brengen. Ik hoop echt nog steeds van harte dat ik mis zit maar realiteit is bindend in dit geval
0
Donderdag 16 juni 2016 om 13:15 uur

GreenYellowTheHague

BLEISWIJK-1 schreef:

Het zou eerder verrassen als Havenaar niet verkocht wordt.

Na de verkoop van deze spelers en het aantrekken van de nieuwe trainer, zullen er langzaam aan nieuwe spelers komen. Hiervoor verwacht ik niks.

Wordt wel lekker rustig op de training maandag. De Boer en vd Heijden zijn ook nog op pad met oranje onder 19. Ik tel een mannetje of twaalf. Kees, Bert, Pajam.......kunnen jullie niet meetrainen?
Kan me zo goed het jaar na Brom herinneren, leegloop... Waar ik toch wel vandaag of morgen minstens een trainer had verwacht, raak je gewoon een eerste doelman kwijt. Het is nu echt niet beter als voor de overname, geen mens die me dat wijs kan maken
0
Donderdag 16 juni 2016 om 12:47 uur

BLEISWIJK-1

Het zou eerder verrassen als Havenaar niet verkocht wordt.

Na de verkoop van deze spelers en het aantrekken van de nieuwe trainer, zullen er langzaam aan nieuwe spelers komen. Hiervoor verwacht ik niks.

Wordt wel lekker rustig op de training maandag. De Boer en vd Heijden zijn ook nog op pad met oranje onder 19. Ik tel een mannetje of twaalf. Kees, Bert, Pajam.......kunnen jullie niet meetrainen?
0
Donderdag 16 juni 2016 om 12:36 uur

Adonees

patje29 schreef:

Had je wat anders verwacht dan? Blijk maar weer dat je sommige hier met een korreltje zout moet nemen. We hadden nu al een trainer moeten hebben, en 6 spelers 😂😂😂😂
Had niet op basis van dewa z`n verhaal dingen verwacht haha Maar had stiekem wel gehoopt dat er een speler of trainer gepresenteerd zou worden.
0
Donderdag 16 juni 2016 om 10:01 uur

patje29

Adonees schreef:

Als ik zo luister naar het interview met Manders heb ik niet het idee dat we geen groot nieuws te horen krijgen tot op z`n vroegst ergens eind volgende week ofzo.
Had je wat anders verwacht dan? Blijk maar weer dat je sommige hier met een korreltje zout moet nemen. We hadden nu al een trainer moeten hebben, en 6 spelers 😂😂😂😂
0
Donderdag 16 juni 2016 om 09:54 uur

Advertentie

Marijn

Son of Wang schreef:

Wat snappen jullie (de meeste shouters) niet?
Ik zeg het nog 1 keer.
Wees niet paniekerig, heb geduld, alles komt goed!
Wij gaan vriend en vijand verbazen!

1 hint; late tijdstip vanwege......
Wang die trainer word...
0
Donderdag 16 juni 2016 om 05:48 uur

Teeg070

wijstaanboven schreef:

Neejoh die is met glazen aan het gooien in Lille
nee trainer van de russen werd net ontslagen buly zit de volgende wedstrijd op de bank als coach .
0
Donderdag 16 juni 2016 om 02:34 uur

waaromfc

Ado mag wel opschieten daddeljjk de 20ste moeten al tegen laak hahah wat staat dan op het veld
daddelijk is er toch niet genoeg geld of tijd dan hoort kaya de nieuwe trainer kost niks dus
0
Woensdag 15 juni 2016 om 22:46 uur

Langebach2

waaromfc schreef:

Zal ado gewoon een hele onbekend trainer hebben een itlane of een Engelse man
Ik verwacht Groenendijk. Kost geen afkoopsom. Matige trainer en volgend jaar met een te krappe selectie hopen op een 15e plek. Zolang wang niks extra stort kunnen ze weinig. Spelers in de breedte kunnen ze halen, top van de Jupiler league niveau.
0
Woensdag 15 juni 2016 om 22:32 uur

Nu online

Ronaldo, Superjantje, Brian, tjapi01, Eeuwig Den Haag, pajam, ps070, DHFC070, carbayon, Langebach2, Haagse Haas, Dannyy, Bhattoe 74, Madmax, ADO079, BigMac, Alle ballen op Jort, buurmanBrutus, Tante Wil, Kees, grijze gek, M1905, Ran1972, Bleek, ADOZoetermeer, JvDH, pvandelft19@gmail.com, FFL, Lellow, FC Den Haag!, zuiderwijk en 215 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 727
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5