Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: rest

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 730
Volgende pagina

Max

Jurriƫn schreef:

Geen flauw idee waar hij niet mee door de deur zou kunnen?
Zou Rijaard moeten zijn, want voor de rest is er niemand meer van dat seizoen over.
0
Zaterdag 7 juli 2007 om 20:32 uur

Haagse Roel

Aad schreef:

De bedoeling van Vloet is duidelijk gezien de nummers 1 t/m 11.
Idd, alleen mag Hakansson er van mij wel in.......maar goed. Met nog twee versterkingen erbij ziet het er wel goed uit.

Ik mag dan een azijnzeiker zijn qua het beleid van de club en daar mijn conclusies uit hebben getrokken, ik heb wel vertrouwen in een kortstondig verblijf in de Jupiler en dus in deze spelersgroep.

Zaak is wel dat Vloet/Fraser de boel scherp houden.
Je mag dan kwalitatief ver boven de rest uitsteken, winnen is een ander verhaal. Vaak is het moeilijk ballen tegen ploegen die zker tegen ons voor de pot gaan hangen en gokken op een counter.
0
Vrijdag 6 juli 2007 om 16:33 uur

Ooievaar

supporter schreef:

-Tribunes open gooien
-Prijzen verlagen
-Open dag organiseren 
-Wij gevoel creëren
-Aansprekende spelers aantrekken


.......en nu mag je ons verteleen hoe je je doelstellingen kan/mag  realiseren?

Erg simpel: je moet de mensen niet tegen je in het harnas jagen zie punt 1, 3 en 4. Ze hebben het steeds over die hoge begroting - voor zover ik weet grosso modo 2x zo hoog als de rest van het deelnemersveld, zelfs hoger dan menig eredivisieclub dus punt 2 en 5 heb ik dan ook bij de kop te pakken. Geef de mensen het gevoel dat ze welkom zijn, en ze willen wèl wat zien. Ik besef terdege dat het financieel wat kost, maar je kweekt er wèl veel goodwill mee, de mensen willen echt wel, maar het huidige beleid weerhoudt de mensen er van om de gang naar het stadion te maken. Je moet goodwill kweken bij de mensen, anders bljven ze moeder de vrouw. Dus de beleidsbepalers moeten wel durven investeren in alle opzichten. Het huidige beleid is desastreus voor de club, en kost - al - op korte termijn veel meer dan de mede door mij aangedragen oplossingen.
Het staat je - uiteraard - vrij om het niet met me eens te zijn, maar wellicht is het handig als je ook eens met een beargumenteerd verhaal komt.

0
Vrijdag 6 juli 2007 om 13:58 uur

DJ

joop schreef:

Zijn jullie hier soms allemaal vergeten dat we vorig jaar op Excelsior na het MINSTE aantal seizoenkaarten hebben verkocht? Het gemiddeld aantal toeschouwers blijft voor een stad als Den Haag (3e stad, jaja!) al jarenlang ver achter bij andere eredivisieclubs. We moeten een geweldige inhaalslag maken en je mag rustig betwijfelen of dat ons zal helpen. ooit weer een belangrijke rol te spelen. Proberen kan je altijd.

Heb me zelf ook verbaasd over de toeschouwers aantallen van de afgelopen jaren. Volgens mij was alleen de laatste wedstrijd van de seizoenen dat we ons wel gehandhaafd hebben uitverkocht. De rest niet ook niet tegen ajakes, Fey en PSV.
De bedoeling was/is met het nieuwe stadion die toeschouwers aantallen op te krikken tot een kolkend Forepark.
0
Vrijdag 6 juli 2007 om 12:33 uur

slap zooitje

denhaag schreef:

Nou dat de verkoop slecht loopt is niet helemaal waar.
Voor de middelste vakken misschien......

Ik vind dit wel een goeie maatregel !!!!!!

Dat ben ik niet met je eens. Ik heb afgelopen dinsdag een CC gehaald, maar de verkoop van SCC`s viel mij toch enigszins tegen. O.k., er zijn een paar vakken die het goed doen, zoals Q en M. Maar voor de rest is er nog bar weinig verkocht. Trouwens, het maken van de foto e.d. kost op zich niet zo heel veel tijd en het valt allemaal best mee...Dus degenen die nog twijfelen, ik zou zeggen: haal gewoon een (S)CC

0
Donderdag 5 juli 2007 om 17:59 uur

Ooievaar

Ties schreef:

Jij jou mening en ik de mijne........Ik ben wel blij met Teixera en denk dat er genoeg redenen te bedenken zijn waarom dat zo is. Verder zal ik je niet meer uitmaken voor azijnzeiker en onruststoker. Met sommige mensen blijf je namelijk altijd van mening verschillen. Ik voel me niet behandeld als een crimineel en ben miscchien een wat blijer persoon dan jij. Verder geloof ik heilig in de visie van Vloet en geloof ik dus ook in zijn missie.........Kampioen worden dus weer snel terug waar we horen. Veel plezier volgend seizoen .........................ik heb er iig weer veel zin in ! FORZA ADO
Kampioen worden lijkt me niet z`on kunststuk, maar de vraag is: en dan?!!! Weer de verwachting uitspreken om voor handhaving te gaan, daar gaat het me om. Wat ADO betreft sta ik inderdaad - de laaste tijd - niet zo blijmoedig in het leven, maar dat zal geen verwondering wekken, met de volkomen onnodige degradatie nog vers in het geheugen. Voor de rest valt het reuze mee. Althans als ik af ga op de mensen die me echt kennen. In ieder geval vind ik het een volwassen reactie van je en daar wil ik mijn waardering voor uitspreken.
0
Maandag 2 juli 2007 om 13:54 uur

Ooievaar

Arendsoog schreef:

Weet je wat ik nu niet snap. Ergens in januai 2007 schreef ik een stukje in deze box waarin ik de bedoelingen van het bestuur prijs gaf. De plannen over het nieuwe stadion en het supporters beleid. Laten we een nieuwe naam verzinnen voor ons aller Ado want men rekent straks op veel nieuwe mensen uit zoetermeer, leiden en noem maar op. Dat vonden jullie toen geen probleem iedereen is welkom. Wat is dan nu het probleem, dit wisten we toch vanaf het moment dat de bouwvergunning werd afgegeven. Alle oude  supporters en aso sponser weg. Gaan voor de grote jongens met heel nieuw supporters legioen, dat is het mottto. Vonden jullie toen niet erg waarom nu wel.
Welke oude supporters? We werden toch al lastig gevallen door die clubkaart die al een hoop oude supporters heeft weggejaagd? Die zich altijd prima hebben gedragen, die vonden het veel te veel gedoe, om allerlei kaarten te laten maken om een potje voetbal te zien. Nu moet het lieftst de rest van de ouwe hap ook maar verdwijnen. De club heeft ook natuurlijk ellenlange wachtlijsten voor een scc toch?!! Welke grote jongens? Nog op of buiten het veld valt daar wat van te merken. Ja Jansen, speelt de grote meneer in de Kuip, maar z`n eigen club laat hij steunen. Of het publiek nou uit Den Haag of uit Sexbierum komt dat zal mij worst wezen, mits ze ADO maar aanhangen, en zich als echte supporters opstellen. Iedereen is welkom behalve blijkbaar de trouwe aanhang uit het Zuiderpark. Welk nieuw publiek die pak `m beet 1200 scc`s die ze hebben verkocht?! Ze hadden gewoon een normaal deurbeleid moeten voeren. Als iemand zich had misdragen dan moeten ze natuurlijk wel de ballen hebben om iemand voor korte of langere tijd te weigeren, maar als je dat niet durft dan is het dweilen met alle kranen open natuurlijk. Heb persoonlijk geen idee waar al die camera`s voor hingen, of hebben ze gefilmd met de dop voor de lens?! Diegenen die ze echt niet binnen willen hebben, maar geen stadionverbod hebben, die zitter er echt wel hoor. En denk je nou werkelijk dat de mensen massaal warmlopen voor potjes tegen Omniworld, Emmen en al die andere talentlozen?!!
Volgens mij hebben Ringeling en die andere luchtfietsers  het een beetje hoog in de bol!!!
Vloet heeft ook aardig z`n lesje geleerd, wat hem dringend is verzocht rond te bazuinen door te zeggen dat ADO een sleeping giant is. Nou slapen doen ze in elk geval, en met dit bestuur is en blijft het lethargie troef. Het is te gek voor woorden dat die prutsers al dat gemeenschapsgeld maar mogen blijven verspillen, en zich -dadelijk- mogen laten herbenoemen in de RvC. Nieuw stadion en dan degraderen, dat maakte je met Appie Happie nog niet mee...
0
Zondag 1 juli 2007 om 21:04 uur

Advertentie

vincent64

<FCDH> schreef:

staat dat er dan? wie ben jij om mij dit zo te vertellen lampie idd ik betaal voor voetbal niet voor een gevangenis en wat een ander daar van denkt zou me een worst zijn ik ben geen jaknikkertje van dit bestuur
Waarom wil je wat jij er van vind dan wel met ons delen?
Zodra iemand een andere mening heeft is het een lampie, mongool, of wat ik nog meer voorbij heb zien komen in je laatste berichtjes.
Ik ben klaar met deze discussie en het zal mij inderdaad ook een worst wezen wat je met de rest van je leven doet.
0
Vrijdag 29 juni 2007 om 19:28 uur

marcellino

Vanddag is het 29 juni over een paar dagen begind de eerste training,en op dit moment is er een amateur aangetrokken.

Wat gaat er nou steeds verkeerd bij den haag dat ze spelers niet kunnen halen of dat de spelers zelf niet willen.

Just het draait om geld,zo we nu ook kunnen zien bij feyenoord er worden een paar spelers met naam gekocht(terwijl ze toch een schuld hebben van 17 miljoen)en de seizoenkaarten vliegen als zoete broodjes over de toonbank.
Ook feyenoord kan eigenlijk dit risico niet nemen maar doen het toch,ze hoppen namelijk op betere tijden en wie niet waagd wie niet wint.

Iedereen heeft het maar over waar ze gaan zitten ,maar we kunnen het beter hebben over of ze daad werkelijk volgend jaar weer terug zijn op het hoogste niveau.

Ook ik kom al 32 jaar bij den haag maar ik ga op dit moment mijn verdiende centjes niet slijten aan den haag.dat voelt net zo of je een nieuwe tv koopt en hem daarna bij het groot vuil zet omdat hij toch niet aan je verwachtingen voldoet.

Er komt aan de kant van den haag geen enkele tegemoedkoming om ons over de streep te trekken om toch weer een seizoen kaart te kopen.

De eenige speler met naam is R.Hoogendorp en die heeft het vorig seizoen niet waar kunnen maken ik hoop dat hij het dit seizoen wel kan,voor de rest zijn het de reserve spelers die het nu moeten doen terwijl meneer pol zegt dat de inkomsten omhoog gaan maar dat is niet terug te vinden op het veld.

En ik kan het fout hebben maar hoe langer je wacht hoe meer de kans bestaat dat je derde keus voetballers krijgt en volgens mij hebben we dat al vorig seizoen gehad.

Nee ik kom wel een wedstrijdje kijken als ik daar behoefte aan hebt of als het weer wat beter gaat met den haag en laat mij dan maar lekker een nep supporter zijn,dan ben ik in iedergeval wel een nep supporter die al meer dan dertig jaar door weer en wind op de tribune zat om mijn den haag te steunen
maar nu is voor mij gewoon de maat vol en moet de club maar eens tegemoet komen aan ons en dat kunnen ze doen om een elftal neer te zetten waar wij trots op kunnen zijn en wij die trots ook uit kunnen dragen zonder dat mensen in mijn directe omgeving
mij eigenlijk aan het uitlachen zijn en grapen maken over mijn club.
0
Vrijdag 29 juni 2007 om 19:20 uur

vincent64

<FCDH> schreef:

ik heb ook niks te verbergen daarom is het al erg genoeg dat ze je als crimineel behandelen daar heb je nou jarenlang trouw betaald voor?
Vlgs mij heb je betaald om naar de voetbal te kijken. Niet om anders dan de rest behandeld te worden toch?
0
Vrijdag 29 juni 2007 om 18:53 uur

Nu online

Rob2002, pwr, ronnieg, tjapi01, jbdh, lernst, GS, GGH, ADO079, Twa, fcdh-denhaag, Erba1, Alexander en 262 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 730
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5