Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gespeeld

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 732
Volgende pagina

Vincent

Bert schreef:

HIJ KAN LEKKER PRATEN MAAR IS BINNEN EEN HALF JAAR WEG.

Bert bij deze,

 

Als we over een halfjaar onderaan staan betaal ik je (de rest van je) scc kaart terug, maar dan ook wel beloven dat je nooit meer naar het kyocera komt oke?

 

We hebben 1 wedstrijd gespeeld!! doe niet zo raar man!

en nu ga ik offline.. slaap lekker!

 

0
Zondag 8 augustus 2010 om 23:25 uur

Vincent

Bert schreef:

Hij komt op mij niet capabel over met zijn opstelling. Bij jou wel Roel? Hoeveel borrels heb jij op.

 

Vergeet die link over het gadameer niet te mailen;)

Bert,

 

Dit is de opstelling waarmee hij de hele voorbereiding heeft gespeeld en alles heeft gewonnen...!!!

 

Tevens heeft hij aangegeven niet snel van basis-spelers te wisselen om hun zo vertrouwen te geven...

 

 

0
Zondag 8 augustus 2010 om 23:12 uur

Mike

Jurriën schreef:

wat een stelletje honden zijn jullie zeg... om gelijk weer zondebokken uit te kiezen!!!

 

1e helft prachtig gevoetbalt, jammer van de tegengoal... en door z'n kut moment kwartier na rust verlies je de wedstrijd...

 

buijs ongelukkig en vd bergh geen goeie wedstrijd gespeeld, boeiend?

als vd bergh had gescoord was ie de held...

 

 

 

 

allemaal ammi uitschelden.. tsja, red ado wel weer in de 1e helft

weet ook wel dat ie verder niet goed speelde mja

 

als je een mening hebt dat we dit seizoen wel voor de 12e plek kunnen gaan en na 1 wedstrijd meteen al gaan janken dat we voor nacompetite gaan strijden pffffffffffffffffffff

Je kunt allemaal een andere zienswijze en mening hebben maar niet dat vd Bergh een goede wedstrijd heeft gespeeld!

0
Zondag 8 augustus 2010 om 17:29 uur

Jurriën

wat een stelletje honden zijn jullie zeg... om gelijk weer zondebokken uit te kiezen!!!

 

1e helft prachtig gevoetbalt, jammer van de tegengoal... en door z'n kut moment kwartier na rust verlies je de wedstrijd...

 

buijs ongelukkig en vd bergh geen goeie wedstrijd gespeeld, boeiend?

als vd bergh had gescoord was ie de held...

 

 

 

 

allemaal ammi uitschelden.. tsja, red ado wel weer in de 1e helft

weet ook wel dat ie verder niet goed speelde mja

 

als je een mening hebt dat we dit seizoen wel voor de 12e plek kunnen gaan en na 1 wedstrijd meteen al gaan janken dat we voor nacompetite gaan strijden pffffffffffffffffffff

0
Zondag 8 augustus 2010 om 17:22 uur

hjfff

Buijs volgende week lekker rechtsback en Ammi boycotten.

Verdedigende middenvelder op de plek van Buijs; Wuytens,of James Holland(aanvoerder Jong AZ, maar wel al 4 A-interlands voor Austalië).

 

Diegene moet dat die gigantishce ruimte tussen verdediging en middenveld opvullen. Door die ruimte liepen we in het mes. Elke bal die Vitesse inspeelde op het middenveld kon worden aangenomen en naar het volgende station worden gespeeld. Ze hadden elke keer een man over op het middenveld.

 

                 Zwinkels

Buijs     Derijck   Kum   Supusepa

 

                     .....

       vd Bergh      Toornstra

 

Verhoek     Immers     Kubik

0
Zondag 8 augustus 2010 om 16:44 uur

Mike

yesyes schreef:

joh vent schei toch uit man, kijk die herhaling nog maar eens goed!!!!!!!!!!!!  met nog 1,5 minuut op de klok voor de rust had die de bal gewoon een peer moeten geven en niet je verdediger onnodig in de problemen brengen en daardoor verlies je NU ook deze wedstrijd door die lamlul

Ik snap niet helemaal waarom jij het nodig vindt om een speler die zijn eerste competitiewedstrijd bij ons speelt, de hele voorbereiding prima wedstrijden en t/m de eerste helft zeker niet slecht gespeeld heeft uit te schelden......

0
Zondag 8 augustus 2010 om 16:06 uur

Advertentie

Vincent

Kees schreef:

De selectie van Vitesse mag dan uiterst smal zijn, de basiself van morgen vind ik toch heel behoorlijk.

 

Het wordt morgen moeilijk, heel moeilijk.

oppassen voor "de ruiter"scoort wel aardig in de voorbereiding.

buttner, stevanovic, nillson (geblesseerd?) pluim

 

maar het wordt gewoon 4-2..je kan rustig slapen.. heb deze wedstrijd al weer 3 keer gespeeld vannacht..

0
Zaterdag 7 augustus 2010 om 12:48 uur

JB

Vraag me trouwens af of ADO JHdB moet betalen voor het stukje tekst dat als voorbeschouwing op de wedstrijd met Vitesse op de officiële site staat.

 

"Guess who's back" hebben we na 2 seizoenen wel gehad.

Volgens mij is het al een tijdje " The giant awakes"

 

Horen Nicky Hofs en Calvin Jong-a-Pin niet in het lijstje vertrokken bepalende spelers bij Vitesse?

 

En dan de opstelling:

 

Van Diermen speelt tot aan de winterstop niet vanwege een knieblessure,

Riedel heeft proefwedstrijden gespeeld maar kan niet gehaald worden omdat er geen geld is

Molhoek is voorlopig nog niet speelklaar vanwege een enkelblessure

 

Caldirola, gehuurd van Inter speelt daarentegen weer wel mee.

 

4 van de 11 op zeker fout, knappe score toch!

 

Tenslotte, spelers die zowel bij ADO als Vitesse hebben gespeeld:

Laurent Delorge???

0
Vrijdag 6 augustus 2010 om 13:41 uur

Ooievaar

Mensen, laten we er geen www.joop.nl van maken. Feit is dat we weer gaan opkrabbelen, en niet meer negatief in het nieuws komen.

Als politici - ongeacht van welke signatuur - enthousiast proberen mee te denken om onze club beter te promoten onder de burgerij dan vind ik dat alleen maar lovenswaardig.

 

We gaan vooruit, en daar gaat het om. Ik reken op een seizoen zonder billenknijpen, met met name thuis leuk voetbal, en een fris van de lever spelend ADO. Zal best wel eens een zeperd tussen zitten, niet in de war van raken. Met deze selectie aangestuurd door v.d. Brom heb ik er echt vertrouwen in. Ben er van overtuigd dat we meer publiek gaan trekken, en daardoor meer goodwill kweken.

 

Overigens ben ik de gemeente blijvend dankbaar, want anders hadden we dit stadion nooit gehad en hadden we op z'n best een marginale rol gespeeld in de klojodivisie.

 

Meen dat Stolte, CDA hier een voortrekkerol in had.

 

Hoe dan ook: een volksclub als ADO behoort structureel in het linkerrijtje te spelen. Vind FC Groningen een goed voorbeeld.

0
Donderdag 5 augustus 2010 om 18:39 uur

ADOnieuwegein

Kees schreef:

Op de officiële site nu het nieuws dat Buly is vastgelegd.

offiiceel bevestigt door adodh.nl:

Dmitry Bulykin wordt jaar gehuurd
Het was de laatste dagen al onderwerp van gesprek in diverse kranten en op websites, maar de overeenkomst is nu echt officieel: Dmitry Bulykin speelt dit seizoen voor ADO Den Haag. De spits wordt gehuurd van het Belgische Anderlecht.
Met Dmitry Olegovich Bulykin, 30 jaar, krijgt ADO Den Haag er een international bij. Een ervaren speler die vijftien caps bij het Russisch elftal op zijn naam heeft staan en iemand die op hoog clubniveau heeft gespeeld, bijvoorbeeld bij Lokomotiv Moskou, Dinamo Moskou en RSC Anderlecht. Bij deze laatste club staat hij nog tot de zomer van 2012 onder contract. Bulykin kiest er dit seizoen echter voor in zichzelf te investeren, hij wil zich weer laten zien en ADO Den Haag gaf hem het goede gevoel dat hij daarvoor nodig had.

Bulykin speelde zijn eerste interland voor het nationale team van Rusland op 9 september 2003 tegen het Iers voetbalelftal. Al in zijn tweede interland kwam hij tot scoren. In de wedstrijd tegen het Zwitserse nationale team vond hij maar liefst driemaal het net. Bulykin maakte deel uit van de selectie die afreisde naar Portugal om daar op EURO 2004 te spelen. In zijn vijftien interlands scoorde hij zeven keer.

De in Moskou geboren aanvaller won met Lokomotiv Moskou twee maal de Russische beker. De afgelopen weken was Bulykin op proef bij ADO Den Haag en hij liet met zijn inzicht en balvastheid een goede indruk achter bij de staf. De onderhandelingen met Anderlecht werden donderdag 5 augustus afgerond, wat ADO Den Haag nog de tijd geeft om Bulykin toe te mogen voegen aan de spelerslijst voor zondag, wanneer de ploeg afreist naar Arnhem voor het openingsduel met Vitesse.

0
Donderdag 5 augustus 2010 om 13:50 uur

Nu online

carbayon, pajam, Ado Vakkie S, Ronaldo, ADOZoetermeer, James, Tante Wil, DHFC070, fcdh-denhaag, FC Den Haag! en 239 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 732
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2