Welkom in de shoutbox, gast
Rome
Buijs mag van mij ook blijven die heeft wel enkele goede wedstrijden gespeeld en heeft volgens mij een vrij belangrijke rol in het team, maar Ricky mag van mij echt zo snel mogelijk weg. Onnodige rode kaarten pakken (en met veel overtredingen nog goed wegkomen), vrij trappen die alleen maar in de muur komen of die hij ver overschiet, slechte corners. Kortom, onbegrijpelijk dat er nog personen zijn die hem een hand boven zijn hoofd houden.
0
|
Woensdag 4 augustus 2010 om 17:31 uur |
Kees
Ik blijf erbij dat Van den Bergh de veters van Toornstra niet eens mag strikken.
Ik hoef echt geen elf padvinders in het elftal, maar het lijkt me dat je eerst moet presteren voordat je praatjes hebt.
Toornstra pas 15 gehele wedstrijden in de eredivisie gespeeld en 3 x gedeeltelijk. Nul keer gescoord. Over scorend vermogen kan op basis van deze cijfers geen positief oordeel geveld worden. Zowel niet negatief als positief.
Aan de top komen is gemakkelijker dan er te blijven. laten we eerst afwachten om meteen weer hard van stapel te lopen.
0
|
Woensdag 4 augustus 2010 om 12:28 uur |
Kees
Ik zou het echt niet erg vinden als straks blijkt dat ik er over Bulykin helemaal naast zat.
Nu hij toch komt heb ik dat zelfs een heel stuk liever dan dat in de winterstop iedereen zegt "JB had toch gelijk wat Bulykin betreft"
Van Hese kan mogelijk een prima linkshalf zijn. Hij heeft erg veel dreiging naar voren. Heeft in de jeugd ook vaak linkshalf gespeeld.
Al verliezen we voor mijn part de eerste paar wedstrijden, de club zit in een zo waanzinnig positieve flow dat die opmars en punten er vanzelf komen dit seizoen.
De wisselwerking tussen publiek, spelers en bestuur is enorm sterk op het ogenblik en kan alleen maar groeien. Werkelijk op alle sites overheerst het positivisme.
0
|
Dinsdag 3 augustus 2010 om 20:11 uur |
JB
Misschien moet er een telefoontje uit naar oud-speler Bo Augustsson.
Die zit nu bij TPS Turku in Finland en wellicht dat daar een bruikbare veerdedigende middenvelder rondloopt:
Toni Kolehmainen
Is 22, tweebenig en heeft in de jeugd bij Blackburn Rovers gespeeld voordat hij 4 jaar geleden voor 750.000 euro naar AZ ging.
Bij AZ eerst A1, vervolgens 2e en in zijn laatste seizoen bij de a-selectie. Heeft daar in het eerste maar 1 wedstijd gespeeld.
Is een jaar geleden, na afloop van zijn contract, terug gegaan naar Finland.
Heeft ook een 8 interlands met Jong-Finland en 4 EL wedstrijden achter zijn naam staan.
0
|
Dinsdag 3 augustus 2010 om 18:26 uur |
JB
als a*** verliest tegen paok is er een totale leegloop uit het basisteam dus dan gaan vd heiden en blind helemaal nergens heen denk ik
Daar volgt echt geen leegloop meer.
De spelers waar belangstelling voor was (Suarez, vd Wiel, Stekelenburg, Alderweireld) hebben tegen PAOK gespeeld en mogen dit seizoen niet meer in EL of CL meespelen.
En zijn dus niet meer interessant voor de clubs die hen kunnen betalen.
0
|
Dinsdag 3 augustus 2010 om 10:59 uur |
andy
Davids??? Krijgen we daar meteen een rollator bij? Volgens mij is die al iets van 37 jaar ofzo en bovendien heeft hij de laatste jaren niet meer op niveau gespeeld.
Ik zie elke keer, die heeft al jaren niet op niet op niveau gespeeld en die.....
Kijk het is me club...zou ook niet zonder kunnen,maar speelt ado dan al jaren op niveau?
Zo,n gozer als Davids, is niet haalbaar(salaris) en moet je ook denk ik niet willen(blesure gevoelig enz)daar heb je zeker een punt, kwa leeftijd. maar die heeft meer ervaring dan heel ado bij elkaar. die heeft wedstrijden gespeeld daar komen alle ado spelers (op een enkeling na misschien) nooit en te nimmer.
we spelen eredivisie mannen daar ben ik al reuze blij mee.
0
|
Dinsdag 3 augustus 2010 om 00:13 uur |
jajoh
30 wedstrijden bij Celtic in de Scottish Premier League en 9 wedstrijden CL zonder dat je een pepernoot raakt?
Afgelopen seizoen 25 wedstrijden in het Premiership.
Dan doe je als verdedigende middenvelder toch wel iets goed, dacht ik zo.
SNO is nou niet echt een speler die ik bij den haag zou willen zien. Trouwens, wel leuk al die namen, maar het gaat eigenlijk weer helemaal nergens over. Alsof zulke grootverdieners die CL etc hebben gespeeld opeens bij ons komen ballen, whahahahahaha. We zien het allemaal wel. maar ik ben toch bang JB, dat je zometeen russische scheldwoorden moet gaan leren
0
|
Maandag 2 augustus 2010 om 19:59 uur |
Advertentie
FC Den Haag!
Linksbenige HAALBARE middenvelders;
Stijn Wuytens PSV
Daley Blind Joden
en persoonlijk mijn favoriet;
Edgar Davids!
Kreeg een aanbieding uit België en hij is daar serieus op in gegaan.
Is waarschijnlijk geschrokken van die bouwval-stadionnetjes daar en snel vertrokken.
Je staat gewoon al 1-0 voor als je met Buijs, Davids en Derijck het veld op stapt.
Davids??? Krijgen we daar meteen een rollator bij? Volgens mij is die al iets van 37 jaar ofzo en bovendien heeft hij de laatste jaren niet meer op niveau gespeeld.
0
|
Maandag 2 augustus 2010 om 18:38 uur |
JB
Het waren denk ik 3 aanvallende doorkopballen,
waarvan 3 die niet aankwamen. millic kon met zijn 2 meter niet eens koppen dus het is een vooruitgang
Doorkopballen zijn per definitie niet aanvallend, want daarvoor sta je dan te ver van de goal af.
En in alle wedstrijden die Milic heeft gespeeld heeft hij volgens mij geen "doorkopduel" verloren.
Hij was zelfs zo goed in doorkoppen, dat als hij een keer vlak voor de goal een voorzet kreeg, hij de bal ook weer doorkopte, want dat was wat hij gewend was.
Of gaan we Bulykin nu als geweldige kopper neerzetter op basis van die ene klutsbal tegen Emmen, waar hij zelf de bal en de goal niet eens gezien heeft?
0
|
Maandag 2 augustus 2010 om 12:02 uur |
Vincent
Van der Brom op zoek naar linksbenige middenvelder.
Bron : AD/HC
Lees net dat riedel te duur is voor vitesse.
is een 2-benige middenvelder van 20 jaar.
komt van herta, maar heeft daar laatste seizoen in het 2e gespeeld.
(10 assists en 3 doelpunten.. ook 10 keer geel:)
heeft in de voorbereiding ook 3-4 keer gescoord bij vitesse
0
|
Maandag 2 augustus 2010 om 11:10 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |