Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: niemand

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 733
Volgende pagina

Tommy

<FCDH> schreef:

Ik hou ze liever allebij ik opper maar wat we moeten kiezen derijck niet naar utrecht goed nieuws;) ik weet haast zeker dat jens ook niet naar utrecht gaat die kost minimaal paar miljoen gaat utrecht nooit betalen die zijn zuinig op hun centen

het valt mij al tegen dat toornstra overweegt om naar kutrecht te gaan.

hij zou den haag nooit moeten willen verlaten voor hun.

Den haag wil omhoog maar daarvoor zullen spelers wel een beetje geduld en trouw moeten geven aan den haag.

 

toen niemand derijck wilde hebben nam den haag hem tegen zo blijkt nu heel flinke salaris.Die jongens vergeten snel 

0
Donderdag 30 juni 2011 om 17:54 uur

Jacco

vegter101 schreef:

Echt super dat ze zo open naar de supporters zijn.

Ik vind wel dat er verschrikkelijk wordt geblunderd met de verlenging van Derijck. Deze jongen verdiend gewoon een flinke opslag en een meerjarig contract. Als bijde partijen water bij de wijn kunnen doen........ Dan kan Derijck een verbeterd contract krijgen en dan kan ADO de belachelijke gelimiteerde transfersom verhogen of verwijderen. Vergeet niet dat als Derijck dit seizoen bevestigd dat hij volgend jaar zomaar voor 3 miljoen verkocht kan worden. Ik denk dat je die gok wel kan nemen.

Er wordt helemaal niet geblunderd met de verlening van zijn contract. Als ze hem meer gaan bieden dan het salarisplafond willen andere dat ook.

 

Hij heeft nu voor ADO 3 jaar voor een acceptabel salaris gespeeld, dat hij is gegroeid is zeker waar maar dat houdt niet in dat ADO net zo hard met hem meegroeit of moet groeien.

 

Ze zullen (als Derijck daadwerkelijk) vertrekt echt wel weer een vervanger kunnen vinden die ook weer voor een voor Den Haag acceptabel salaris wil komen voetballen.

 

Niemand is onvervangbaar en het is heden ten dagen belangrijker om financieel gezond te zijn dan dure spelers op het veld te hebben staan.

0
Donderdag 30 juni 2011 om 14:13 uur

supporter-noord

<FCDH> schreef:

Als steyn ado hetzelfde laat spelen als vd brom deed is er niks aan de hand de spelers moeten het tenslotte doen

zo is het, hij heeft een jaar af kunnen kijken en gewoon zo voortborduren.

Er zijn genoeg goeie talenten gehaald en zie, behalve Verhoek, verder niemand weggaan want die zijn, buiten de top 3 van de eredivisieclubs, niet te betalen. 

Gewoon afwachten.

En vanavond begint de eerste ronde van de EL.

Het gaat beginnen !! 

0
Donderdag 30 juni 2011 om 13:11 uur

Tommy

<FCDH> schreef:

Dus jij denk dat ze 1,5 miljoen hebben gehad dat geloof je toch niet dan was het nooit doorgegaan

nou ik denk idd dat het beter was als vd brom was gebleven ja dus had liever dan 1,5 miljoen willen hebben.

 

Je hoort toch wat derijck zegt nu wil ik weg.

er komen er meer.

ik was ook kwaad op brom en ben dat eigenlijk nog steeds ,maar voor den haag was het beter dat ie was gebleven en dat hoeft niemand met me eens te zijn.

 

Maar nogmaals links om of rechts om gaat dit spelers kosten.

 

0
Donderdag 30 juni 2011 om 12:51 uur

Stoneview

Kees schreef:

Laat jij je nu ook al gek maken? Waarom zonder Derijck? ADO heeft tot nu toe meer dan uitstekend zich op de transfermarkt geroerd.

 

- Rado tweejarig contract

 

- Toornstra verlengd

 

- Verhoek verlengd

 

- Immers verlengd

 

- Talent Chery vastgelegd (dag Groningen en Heerenveen)

 

- Talent Vogel vastgelegd (dag AZ)

 

- Talent Höcher vastgelegd (dag halve eredivisie)

 

Mensen: noem eens een BVO op in Nederland die zich zo uitstekend heeft geroerd op de transfermarkt?

 

cheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleadercheerleader

Precies, buiten de echt grote clubs heeft niemand zijn selectie zo uitgebreid als onze club.

 

Derijck langer vastleggen zou nu de prioriteit moeten hebben en daarnaast zou het fijn zijn om een extra verdediger en een echte spits aan te trekken.

 

Immers kan de rol van Buly wel overnemen maar hij komt toch het best tot zijn recht achter de spits...

0
Donderdag 30 juni 2011 om 10:59 uur

marcellino

JB schreef:

Een club heet "stabiel" op basis van het verleden, niet op basis van de (onzekere) toekomst.

 

3 jaar geleden de bus niet kunnen betalen, nu 1 van de financieel gezondste clubs in de subtop/middenmoot.

 

Spelers die bij ADO komen, maar ook sponsors, hebben minder onzekerheden dan wanneer ze bij op dit moment een aantal andere clubs binnenstappen.

 

Het probleem met jongens als Derijck (en Toornstra) is dat die godvergeten zaakwaarnemers van hun alleen geld verdienen aan transfers.

En het die zaakwaarnemers dus geen ene fuck uitmaakt of hun spelers goed terecht komen, het naar hun zin hebben of misschien wel andere belangen hebben dan geld alleen.

Want dat iemand tevreden is met zijn situatie helpt die priesters van het MEER-geloof niet op korte termijn aan meer centen.

Alleen transfers. En het liefst elke zomer en elke winter, tot dat zo'n speler door elke voetbalfan op de hele wereld wordt uitgekotst.

Dat is wat er fout zit in de voetballerij.

 

Gelukkig hebben we nu bij ADO vd Kallen zitten, die net als Munsterman bij Twente, Smit bij Heracles en indertijd, ondanks alle (onterechte!) kritiek, Scheringa bij AZ tegengas geeft.

 

Dus je hebt gelijk dat we nog geen "stabiele club" zijn.

Maar over 2 jaar zijn we dat wel.

Omdat we dan 5 jaar historie hebben opgebouwd.

Want dat is op dit moment echt het enige dat ontbreekt.

 

En misschien een paar hersencellen bij sommige "supporters' die het iedere keer weer lukt onze club negatief in de media te krijgen.

 

jij kijkt naar de toekomst die niemand kan voorspellen.

 

je kan beter kijken naar het heden en het heden zegt dat je een elftal hebt die ook volgend jaar hoog kan eindigen.

dat is een houvast voor supporters,sponsors en spelers als je dus aan je elftal gaat sleutelen en je laat je beste spelers waarschijnlijk vertrekken.

dan heb je geen toekomst en geen heden dus onzekerheid en daar is niemand bij gebaad.

 

en over hersen cellen doe normaal het is een shout en daar mag je zeggen wat je vind kan mij de pers nou schelen

0
Donderdag 30 juni 2011 om 10:31 uur

Tommy

pmc schreef:

Het kan wel maar het gaat niet gebeuren, het is al jaren zo helaas.

mag ik iedereen er trouwens ff aan herrineren datwe anderhalve week geleden nog allemaal dolgelukkig waren met de loting.

en nu zouden we opeens gaan degraderen? vind het allemaal wel een beetje gevalletje uiterste hoor.

Er is nog niemand weg kan altijd maar er zijn meer goede voetballers dan deze gasten die ook gewoon allemaal goedkoop gehaald c.q. zelf opgeleid zijn dusse is allemaal winst.

0
Donderdag 30 juni 2011 om 10:00 uur

Advertentie

ADOnieuwegein

Wat ik nou jammer vind, is dat wij als supporters elkaar nu beginnen uit te schelden voor van alles en nog wat, alleen maar omdat er een passant vd Brom hier weggaat en er mogelijk aan spelers getrokken gaat worden!! Dit is normaal in de voetbalwereld dat er interesses zijn in spelers, maar het is aan het bestuur hoe ze daar mee omgaan.

 

Spelers, trainers zijn pasanten, dat zal altijd zo blijven op een enkeling na (Immers) Wij als supporters zijn de club en verder niemand anders. Respecteer dan elkaar mening, we zijn allemaal benieuwd hoe het gaat lopen. Maar vorig jaar wisten we ook niet hoe het zou gaan lopen met vd Brom. We hebben een goed jaar gehad, maar wie weet kunnen we weer een verrassing worden. De tijd zal het leren !!

0
Donderdag 30 juni 2011 om 09:59 uur

pmc

Ferdy schreef:

@pmc, tuurlijk schrijf je dit als club zijnde, ADO zal echt niet schrijven dat vdbrom een ongelooflijke paardepenis is die nooit meer welkom is in 070.

 

 

Ik bedoel eigenlijk dat het in verschillende media verschilend staat en dus niemand weet wat waar is of onzin is

0
Donderdag 30 juni 2011 om 00:01 uur

marcellino

b.fijman schreef:

Gelukkig het is zo ver, nu Buly terug en we gaan er tegen aan.

Bij de training heb ik zitten kijken maar daar lopen leuke spelertjes bij die zich willen bewijzen.

Waar ik niemand over hoor is dat v/d kallen 2mijoen wou en nu genoegen moet nemen met 6 à 7 ton Sorry dat ik het zeg maar dan vind ik hem toch niet zo een goede zakenman wat we allemmal hier geroepen hebben had hem dan maar aan zijn contract gehouden
0
Woensdag 29 juni 2011 om 22:45 uur

Nu online

Madmax, KvR, MichelAdamsMatje, lernst, ADO73, Rob2002, FC Den Haag!, Swaber, opper, James, Alle ballen op Jort, Mike, denhaagmufc, Bleek, rh_vakm, Bollie74, ADO079, vakkiel, ton, DenHaag070!, GS, Twa, Teeg070 en 262 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 733
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5