Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: feyenoord

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 735
Volgende pagina

<FCDH>

Immers wil na 4 jaar ze loopbaan bij ado eindigen


Lex Immers heeft de route die hij tijdens zijn loopbaan wil volgen al volledig uitgestippeld. De middenvelder, die deze zomer de overstap maakte van ADO Den Haag naar Feyenoord, is van plan zijn actieve loopbaan te beëindigen in Den Haag. Na zijn carrière wil Immers aan de slag als jeugdtrainer.


0
Woensdag 11 juli 2012 om 21:38 uur

hjfff

`Een tattooage van Feyenoord komt er niet, dat kan ik niet maken tegenover ADO.`

Oftewel; ik zou het wel willen, maar doe het toch maar niet. Om gezeik te voorkomen.
Goede antwoord zal zijn; Een tattooage van Feyenoord komt er niet, FCDH is nl. mijn club.

Meneer is nog geen week in dienst en wil nu al de 010-jeugdtrainen.
Hij laat duidelijk merken hoeveel DH voor hem betekent.
Lex heeft een partij spijt van ze tattoo, kan ik je verzekeren.

Wat hoop ik toch dat hij op z`n bek gaat!!
0
Woensdag 11 juli 2012 om 07:40 uur

pajam

janjazz37 schreef:

En dat mazzelgoaltje van hem ging nog de hele wereld over, ook!!
Gek zijn die journalisten en TV lui.
Geen verstand van voetbal om zoveel aandacht aan zo`n klote puntertje te besteden..........
Probeer je weer interessant te doen over mijn rug door dit soort onzinnige opmerkingen te plaatsen Senior Jan?

Jammer en kinderachtig en dat voor een man van bijna 80 jaar!

Ja, dat was een prachtige doelpunt, heb staan schreeuwen tot ik schor was toen.

Maar wat the #### heeft dat met Mijnheer Immers zijn spel in de 31 andere wedstrijden te maken, wat heeft dat met zijn mentaliteit en inzet op en buiten het veld te maken?
Wat voeg jij online richting mij toe aan de discussie over Mijnheer Immers zijn anekdotes over wereldclub Feyenoord en klote club ADO Den Haag?Want dat is hoe Mijnheer Immers er ondertussen over mijmert Senior Jan!!

Quote mij lekker niet en hou je onzinnige cynische opmerkingen voor jezelf.
0
Woensdag 11 juli 2012 om 07:24 uur

alexander87

ADO Den Haag trok inmiddels acht nieuwe spelers aan. In tegenstelling tot vorig seizoen veelal spelers met eredivisie-ervaring. Ook Kevin Jansen kijkt terug op één seizoen eredivisie. Hij stapte – in de deal met Lex Immers – als eigendom van Feyenoord over van Excelsior naar de selectie van Maurice Steijn.

Tekst & foto`s: Ton Beije

Wie is Kevin Jansen? ,,Ik ben dertien jaar geleden begonnen bij Rijnmond Hoogvliet Sport. Na een jaar ben ik al overgestapt naar de jeugdopleiding van Feyenoord, begonnen in de F2. Ik heb in de jeugd bij Feyenoord veel geleerd. Zonder die opleiding had ik nu niet bij ADO gezeten. Je leert daar zoveel van kleins af aan. In het begin is het wal speels, maar vanaf de C1 en B1 werd het allemaal serieus.”

Haalde Feyenoord vroeger vaak de spelers van elders, de laatste jaren geeft de club ook spelers uit de eigen jeugd een echte kans. Toch verkaste Kevin Jansen vorig seizoen naar plaatsgenoot Excelsior. ,,Er was toen bij Feyenoord geen plek voor mij en dat was logisch, kijkend naar wat ze in het veld hadden staan en op de bank hadden zitten. Ik denk dat het niet verkeerd was, want dat jaartje Excelsior heeft mij wel goed gedaan.”

debuut

Hoe mooi kan het zijn. In de eerste competitiewedstrijd van het seizoen maakte hij zijn debuut voor Excelsior, uitgerekend tegen Feyenoord. ,,Ja, ik kwam er tien minuten voor tijd in, dat was heel mooi om mee te maken.”

Het seizoen Excelsior heeft Kevin Jansen geen windeieren gelegd. Hij maakte veel speelminuten en deed dus veel eredivisie-ervaring op. ,,Ik heb 26 wedstrijden gespeeld, dat is niet verkeerd voor een eerste jaar in de eredivisie. Ik heb ook best redelijk gespeeld, er zaten in ieder geval redelijke wedstrijden bij. Niet zoveel gewonnen, maar als je naar Excelsior gaat, dan weet je dat dat kan gebeuren en dat je tegen degradatie speelt. We hebben er alles aan gedaan om erin te blijven, maar dat is helaas niet gelukt.”

Eén wedstrijd uit dat vorige seizoen zal hij zich zeker herinneren. Uitgerekend het duel tegen ADO Den Haag in het Kyocera stadion. ,,Er was een vrije trap voor ADO, maar wij kwamen in balbezit en in de counter liepen wij met drie man op de bal af. Ik kon de bal zo binnen tikken, maar die werd ineens weggehaald, met de hand door een ADO-speler (Aleksandar Radosvljevic – red.). Weg kans, we speelden gelijk en hadden daar niet zoveel aan.”

Immers

Excelsior degradeerde en dus zat er voor Kevin Jansen waarschijnlijk niets anders in dan een seizoen doorbengen in de Jupiler League. Echter, de overgang van Lex Immers naar Feyenoord, bracht ook een uitkomst voor Jansen. Hij: ,,Dat was zeker het geval. Er waren nog wat andere clubs geinteresseerd, maar Feyenoord wilde Immers en ADO had ook interesse in mij, dan is het al snel een één-tweetje. ADO is lekker in de buurt, ik woon in Rotterdam, goed aan te rijden. Ik moest er dus eerst uitkomen met de club en dan gelijk tekenen.”
Kevin Jansen is in principe een middenvelder, maar kan ook op andere positie uit de voeten. ,,Ik heb links en rechts hangend aan de buitenkant gespeeld en op het middenveld in alle posities. Ik denk toch dat het middenveld mij wel wat beter ligt dan de zijkanten. Maar ik kan meerdere positie bestrijken.”

concurrentie

De concurrentie op het middenveld lijkt bij ADO Den Haag komend seizoen enorm te worden. ,,Dat is alleen maar goed”, weet ook Jansen. ,,Iedereen moet vechten voor zijn plaats. Het team wordt er daardoor alleen maar beter op. We zullen zien hoeveel ik ga spelen. Ik heb de trainer vooraf enkele keren via de telefoon gesproken, maar wij hebben het niet over posities of zo gehad. Zoiets moet je zelf uitvechten, op de training en in de oefenwedstrijden. Je moet ook een beetje geluk hebben.”



Zaterdag debuteerde Kevin Jansen één helft bij ADO Den Haag tegen Laakkwartier en maakte zelfs nog een heel fraai doelpunt. ,,Het ging wel lekker, maar je speelt natuurlijk wel tegen amateurs. Ik maakte inderdaad een aardige goal, zo heb ik er nog nooit één gescoord.”

Hoewel Jansen ook vorig seizoen actief was bij een club op het eredivisieniveau, heeft hij in de korte tijd bij ADO Den Haag al wel een duidelijk verschil gezien. ,,De trainingsarbeid, de snelheid, dat soort zaken liggen op een duidelijk hoger niveau. Je hebt hier, in vergelijking met Excelsior, toch wat meer ervaren jongens lopen. Bij Excelsior waren het bijna echt allemaal jonge jongens, die uit de jeugd kwamen of zelfs van amateurclubs. Dat verschil merk je dus zeker op de training.”

basisplaats

Vorig seizoen dwong hij een basisplaats af bij Excelsior. Nu bij ADO Den Haag is dat natuurlijk ook zijn doel. ,,Natuurlijk, ik kom hier niet om in het tweede te spelen. Het ligt allemaal aan mijzelf. Als ik mijn best doe, kom ik vanzelf in het team en hoop daar dan in te blijven staan.”

Deze week verblijft Kevin Jansen met de selectie op trainingskamp in Doorwerth. ,,Mooie gelegenheid om elkaar beter te leren kennen. Er zijn toch acht nieuwe spelers bijgekomen, iedereen moet zijn plekje vinden. Je hebt vaak wel tegen elkaar gespeeld, maar niet met elkaar.”

Kevin Jansen, een nieuw talent bij ADO Den Haag. En zijn toekomst zal ook voorlopig in de Hofstad liggen, want hij tekende een contract voor drie seizoenen.

© Haaglandenvoetbal.nl LEUK INTERVIEW
0
Dinsdag 10 juli 2012 om 22:41 uur

pajam

Bert schreef:

Heracles en Vitesse thuis vond ik hem ook goed spelen.

Maar goed we kunnen het ook over Luksik gaan hebben. Die heb ik geen ene pot behoorlijk zien spelen. Ben meer verheugd dat Luksik weg is dan Immers die bovendien nog 1,25 miljoen oplevert.

Begrijp al die drukte niet over Immers verhalen worden opgeblazen door die journalisten. Alles wat die jongen zegt wordt hier op een weegschaal gelegd.

Maar goed bij ons moet iedereen met pek en veren de deur uit.
Luksic is gewoon een dramatische miskoop geweest, dat kan ik Steijn & co. verwijten, maar moeilijk die jongen zelf.

Immers heb je als supporter andere verwachtingen van, nogmaals een supporter die op het Haagse veld heeft mogen staan en meteen al met ze pet ernaar gooit als er een andere club aanbelt.
Je eigen club en dan lekker chagerijnig zijn en er een hele seizoen met de pet naar gooien; Schandalig in mijn ogen!

Dan ben je eindelijk waar je wilde zijn, als supporter van ADO Den Haag notabene, en je schopt alleen maar richting `je eigen` club;

zo blij dat ik wegben
eindelijk kan ik lachen
de jeugd trainen bij ADO of Feyenoord
tattoo erbij van de schaal met Feynoord
trots met zoon in Feyenoord tenue op de foto
etc etc

bij zomaar een speler zou ik ff lezen en weer doorgaan, maar van een medesupporter die de kans heeft gekregen voor `zijn` club te spelen had ik andere reactie verwacht.
Dan heb ik Wesley Verhoek toch hoger zitten!
0
Dinsdag 10 juli 2012 om 20:24 uur

Advertentie

pajam

Bert schreef:

Had een groot aandeel in die 3-0 overwinning op zijn huidige club.
spijker op ze kop, alleen tegen Feyenoord uit/thuis en FCU thuis iets gezien van hem, de andere 31 wedstrijden Bert?
0
Dinsdag 10 juli 2012 om 20:05 uur

pajam

en het houdt met onze `supporter` Immers ook niet op;

"Hier bij Feyenoord lach ik eindelijk weer"


Lex Immers heeft zichzelf hervonden bij Feyenoord. De middenvelder geeft toe dat hij een verloren seizoen achter de rug heeft bij ADO Den Haag. “Ze zeiden dat ik niet meer lachte op het veld en er chagrijnig bijliep. Misschien was dat ook wel zo”, zegt Immers deze week in het magazine van NUsport. “Ik was echt toe aan een volgende stap. Hier bij Feyenoord lach ik eindelijk weer. Ik voel me weer helemaal het mannetje.”

De 26-jarige Immers wilde eigenlijk een jaar geleden al naar Feyenoord, maar commissarissen Paul Beijersbergen en Mark van der Kallen lieten hem niet gaan. “Toen Feyenoord het vereiste bedrag bood, krabbelden ze ineens terug. Ik ging uit van een mondelinge toezegging, maar in de voetballerij kan je blijkbaar niet iedereen op zijn woord geloven. Dat is jammer, want daardoor heb ik een verloren seizoen achter de rug.”

Tattoo
Het deed Immers vooral pijn dat zijn aanvoerdersband halverwege het seizoen werd afgenomen door coach Maurice Steijn. “Toen kon ik het echt even niet meer opbrengen om alles voor anderen te doen. Mijn schouders gingen naar beneden en ik dacht: jongens, ik schuif alles van me af, zoek het maar uit allemaal.”

“Ik was een voorbeeld voor de jongens en een boegbeeld van de stad, ik had 150 wedstrijden voor de club gespeeld. En toch mocht ik ineens geen aanvoerder meer zijn, alleen maar vanwege wat kleine conflictjes met de trainer.”

Bij Feyenoord hoopt Immers op een frisse start. De Hagenaar sluit niet uit dat er rond de ooievaar van ADO een nieuwe tattoo bij komt tijdens zijn verblijf in De Kuip. “Als we kampioen worden, laat ik waarschijnlijk een tatoeage van de datum en de schaal op mijn lichaam zetten. Ik zal nooit iets van Feyenoord zelf op mijn lichaam laten tatoeëren, dat kan ik niet maken tegenover ADO.”


Wat een ongelofelijke nul! Haal die tatto van FC Den Haag er maar af hoor! Van mij mag je, graag zelfs!
verhuis meteen en blijf lekker weg
0
Dinsdag 10 juli 2012 om 18:20 uur

BLEISWIJK-1

pajam schreef:

Immers blijf mij in ieder geval verbazen, in negatieve zin welteverstaan;

van NU.nl;

Stelling 11: Wat er ook gebeurt, ik sluit mijn carrière af bij ADO Den Haag.

“Als het even kan wel, ja. Maar voorlopig keer ik niet terug. Mijn ideaalbeeld is: drie tot vier jaar bij Feyenoord spelen, dan misschien nog voor twee jaartjes naar een mooie club in het buitenland en tot slot een jaartje afbouwen bij ADO. Dan is het wel mooi geweest, denk ik."

“Na mijn carrière wil ik jeugdtrainer worden; lekker met C- of B-junioren aan de slag. Bij ADO óf bij Feyenoord. Aan een baantje buiten het voetbal zal ik niet snel meer beginnen. Hamburgers bakken, zoals vroeger bij McDonald’s, doe ik alleen nog thuis.”

Jaartje afbouwen? we zijn geen Dordrecht of AGOVV!
En hoe kun je continu overal Feyenoord bij benoemen, terwijl je potverdo FC DEN HAAG op je rug heb staan?

snap er echt niets van, juist van een suporter die doorgebroken is op het heilige groen verwacht je prachtige teksten, ook als hij een mooie transfer heeft gemaakt
Immers sluit niet uit dat er rond de ooievaar van ADO Den Haag een nieuwe tattoo bij komt tijdens zijn verblijf in De Kuip. "Als we kampioen worden, laat ik waarschijnlijk een tatoeage van de datum en de schaal op mijn lichaam zetten. Ik zal nooit iets van Feyenoord zelf op mijn lichaam laten tatoeëren, dat kan ik niet maken tegenover ADO."
0
Dinsdag 10 juli 2012 om 11:15 uur

BLEISWIJK-1

pajam schreef:

het verschil bij de Amsterdammers in de jaren 90? van Gaal
het verschil bij Willem II in de jaren 90? Adriaanse
het verschil in de jaren 90 bij RKC? Martin Jol
het verschil recentelijk bij Heracles? Verbeek
het verschil bij ADO Den Haag 2 seizoeen geleden? v/d Brom

Trainers kunnen wel degelijk het verschil maken
Pajam, laten we Steyn lekker dit jaar beoordelen. Er zijn geen excuses meer. De spelers zijn door hem naar voren geschoven en ze zijn naar eigen zeggen gemotiveerd. Vorig jaar was voor iedereen moeilijk. Ook voor Steyn.

Die lijstjes gaan dan ook nergens over. Want ik kan ook zo`n lijstje maken.

Frank Rijkaard: Barcelona en Sparta
Ronald Koeman: AZ en Feyenoord
Van Gaal: Ajax en het Nederlands elftal
De Mos: KV Mechelen en Sparta
Jol: Tottenham, HSV en Ajax
Verbeek: Heracles, AZ en Feyenoord

Voorbeelden van trainers die het goed en slecht gedaan hebben. Wat zegt dit? Dat je altijd afhankelijk ben van de omstandigheden.
0
Dinsdag 10 juli 2012 om 11:11 uur

pajam

Immers blijf mij in ieder geval verbazen, in negatieve zin welteverstaan;

van NU.nl;

Stelling 11: Wat er ook gebeurt, ik sluit mijn carrière af bij ADO Den Haag.

“Als het even kan wel, ja. Maar voorlopig keer ik niet terug. Mijn ideaalbeeld is: drie tot vier jaar bij Feyenoord spelen, dan misschien nog voor twee jaartjes naar een mooie club in het buitenland en tot slot een jaartje afbouwen bij ADO. Dan is het wel mooi geweest, denk ik."

“Na mijn carrière wil ik jeugdtrainer worden; lekker met C- of B-junioren aan de slag. Bij ADO óf bij Feyenoord. Aan een baantje buiten het voetbal zal ik niet snel meer beginnen. Hamburgers bakken, zoals vroeger bij McDonald’s, doe ik alleen nog thuis.”

Jaartje afbouwen? we zijn geen Dordrecht of AGOVV!
En hoe kun je continu overal Feyenoord bij benoemen, terwijl je potverdo FC DEN HAAG op je rug heb staan?

snap er echt niets van, juist van een suporter die doorgebroken is op het heilige groen verwacht je prachtige teksten, ook als hij een mooie transfer heeft gemaakt
0
Dinsdag 10 juli 2012 om 10:36 uur

Nu online

ronnieg, grijze gek, bimboembam, ADOfan, Aad, Ronnie, Lellow, GGH, DenHaag070!, Ronaldo, ADO079, JvDH en 155 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 735
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5