Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: niemand

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 735
Volgende pagina

Tommy

johnnyroma schreef:

Bulykin komt niet als al die spelers weggaan en mindere terugkomen wakker worden die gaat ehct niet meer tegen degradatie in de nederlandse eredivisie spelen

ey gooz doe nou ff rustig man.

er is nog niemand weg.

wat loopt iedereen te stresse hiero.

was te verwachten dat utrecht zou komen nu ze alles verkocht hebben, maar wil niet zeggen dat ze zomaar bij ons kunnen komen winkelen. ontspan heb vertrouwen.

wie zegt dat toornstra of derijck naar utrecht wil.

 

0
Dinsdag 28 juni 2011 om 23:39 uur

johnnyroma

OPROTTEN NA VERHOEK EN DERIJCK GAAT NIEMAND MEER WEG JA WE GAAN WEL VENE WINKELEN BIJ ADO ALLEMAAL ZOU MOPOI WORDEN GODVERDOMME

0
Dinsdag 28 juni 2011 om 23:28 uur

pmc

Als je alle geruchten moet geloven staan straks steijn en v/d kallen op het veld verder niemand meer

0
Dinsdag 28 juni 2011 om 15:29 uur

johnnyroma

Thijs schreef:

Precies! En dat nep fitness bedrijf heeft gewoon netjes zijn centjes in onze club gestoken dus snap je negatieve houding niet! Als we de sponsoren voor het uitzoeken hadden kun je misschien selectief worden maar voorlopig liever fff op dat shirt dan niks! En nee eb geen aandelen

lol ik ook niet zoals je merkt gewoon een groter merk is beter ken niemand trouwens die bij fff traint  maar uuuh mag ik er anders over denken als jou ik vind het een baggerbedrijf maar ben ze wel dankbaar voor het geld nou is het tijd voor wat nieuws trouwens fff wilde verlengen maar den haag wilde toch zo nodig een grotere sponsor

 

 

BEDANKT VOOR HET GELD FFF

0
Maandag 27 juni 2011 om 22:45 uur

Thijs

Ik hoor en zie zo bizar weinig van onze vriend luksik.

tvwest meld het en verder niemand :S

0
Maandag 27 juni 2011 om 20:52 uur

Tommy

Ferdy schreef:

Ja en nee, als Judas zich  3/4 weken geleden zó uitspreekt voor ADO moet ie daarvoor kiezen. Voetbal is emotie en laten we dat zo houden.

Het reflecteren naar een normale arbeidsverhouding tussen baas en werknemer is iets heel anders.

Nu heb je 3 slachtoffers, vd B, ADO en Vitesse en door wie; het groot(maffioso)kapitaal.

 

AGAINST MODERN FOOTBALL, de een ziet dit als een loze kreet maar dit keer wordt wederom bewezen dat t kapitaal denkt de dienst uit te maken!

Het wordt tijd dat de BVO's in NL zich krachtig uitspreken tegen dit soort tuig!

Vitesse met die klootzak uit georgie zal me een zorg zijn hoor maar laat de BVO NL een voorbeeld nemen aan investeerders zoals vd Kallen, xzakelijk maar met een enorme dosis clubliefde!

 

 

het gaat ook om de manier waarop als een club gewoon gerichten aankopen doet met spelers die vrij snel hun meerwaarde bewijzen dan is er niks aan de hand, maar een club als vitesse is gewoon een handelshuis.

Er lopen gewoon mensen rond die er niks te zoeken hebben en dat komt gewoon omdat er niemand met een voetbalvisie rondloopt.

 

dat is ook een reden dat er geen echte trainer naar toen wil

vdbrom wilde gewoon uit liefde naar vitesse denk dat als we een maandje verder zijn dat ie denkt WAT HEB IK GEDAAN

0
Maandag 27 juni 2011 om 18:39 uur

Ricky

hjfff schreef:

Want je wil Judas zsm weer voor de groep hebben? Wie gaat er nog door het vuur voor een trainer die heeeel heel heeeeel graag weg wil?

neeeee,

 

We moeten geen onwerkbare situatie krijgen, dan gaat ie voor een appel en een ei weg!!!

 

TUURLIJK MOET IE OPEN!!!!!!!!!!!

 

NIEMAND NEEMT ZOVEEL HAGENEZEN IN DE MALING!!!

0
Maandag 27 juni 2011 om 18:22 uur

Advertentie

Tommy

vegter101 schreef:

Natuurlijk zullen we er een flink bedrag aan overhouden. Maar dat hebben we ook als we verhoek aan Villa en Derijck aan Bolton verkopen. Laat dat vitesse maar lekker die afgekeurde buitenlanders halen. Als er spelers van ons vertrekken dan maar naar een mooie club. Dan zou ik er niet eens zo erg mee zitten.

helemaal mee eens maar voor vitesse geld prijs maal 3 hahaha.

op die vitessesite zijn ze ook allemaal pislink niemand gelooft die chloordania nog.

ze schijnen pas 12 selectie spelers te hebben voor komend seizoen

0
Maandag 27 juni 2011 om 18:15 uur

Tommy

vegter101 schreef:

Ik hoop toch dat vd Brom blijft. Ik zou het niet kunnen uitstaan als Derijck naar vitesse trekt. Nu kan hij het komende jaar beslissen of hij verlengt of hij gaat naar een hele mooie club. Hetzelfde geld voor meerdere spelers. Ik zou er pas echt de pleuris in hebben als onze sterren volgend jaar in zo`n zwartgeel tenuetje rondhobbelen.

ik ben het met je eens, maar als die spelers gaan (derijck, verhoek toornstra) dan pak je denk 8 a 9 miljoen (5 wes,700k derijck en 3 voor toornstra) en dan kan je jezelf heel goed versterken (luksik zal tussen de 200 en 400 k kosten denk ik en das een hele goede.

niemand zegt dat je spelers uit nederland moet halen.

En als je dat toch doet bij heralces lopen er 2 rond (overtoom en Marko Vejinovic) lopen genoeg goede spelers rond.

Dus den haag heeft of spelers of geld voor spelers:D ook weleens anders geweest.

0
Maandag 27 juni 2011 om 17:15 uur

JB

Ferdy schreef:

Het zou wel getuigen van grote klasse als we met de hand over t groengeel hart strijken maar dan moet vdBrom eerst maar eens flink door het stof en zijn excuses aanbieden aan alles en iedereen.

 

 

Of zoals ooit iemand gezegd heeft:

 

Wie zonder zonden is, werpe de eerste steen

 

Er zijn door JvdB (grote) fouten gemaakt.

En die zijn niet zomaar uit te gummen.

 

Maar maken we allemaal op zijn tijd geen (grote) fouten?

 

 

Een hele diepe kniebuiging, hardop SORRY zeggen en dan bijtekenen voor 2 jaar zou een mooi signaal zijn.

 

Ben het dus ook eens met het stukje van Haegsche Nees.

 

 

Niemand is groter dan de club.

 

Mark vd Kallen heeft laten zien dat ADO inmiddels een hele grote club is, waar niet mee te sjoemelen valt.

Laten wij dan als supporters hetzelfde doen en laten zien dat wij supporters zijn van de GROOTSTE club van Nederland!

 

0
Maandag 27 juni 2011 om 14:50 uur

Nu online

Rob2002, Boer070, Jk23, ADO079, Robbie, frans swa, Alle ballen op Jort, Tante Wil, Steef070, James, Bolskie, fransje1, ADO73, BLEISWIJK-1, Sapperderflap, Ado Vakkie S, rh_vakm, LemonHaze, JvDH, broodjebal070, FC Den Haag!, Kees, Langebach2, Ronaldo, GS en 325 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 735
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5