Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eerder

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 736
Volgende pagina

pascal-070

Midden-Oost schreef:

Hoop niet dat die van die Russische club komt die Miliç heeft aangetrokken en dat deze Dimitri dus nu daar overbodig is..

 

Vraag me toch weer af wie dit gaat betalen want een niet EU-speler van + 21 jaar kost gewoon ruim 5 ton aan salaris.

Allereerst heb ik in aankopen van John van de Brom m eer vertrouwen dan Wetzel. John heeft zelf op aardig niveau gevoetbald en zal dus ook eerder inzien wat een speler kan en niet kan. Bovendien heeft hij bij Agovv spelers voor weinig aangetrokken die zelfs eredivisiewaardig bleken te zijn.

 

Je heb gelijk dat een speler buiten de EU een vermogen kost. Om precies te zijn 415,000 qua salaris per jaar.

Dit soort spelers kan je alleen aantrekken als het echte versterkingen zijn en dus ook basisspelers.  

 

Hopelijk doet John een goude aankoop, tot nu toe heeft hij in ieder geval nog geen stuiver uitgegeven en alleen maar bespaart.

 

Daarvoor alle hulde!

0
Donderdag 22 juli 2010 om 16:52 uur

ADO supporter Leidschenveen

Overigens viel het gisteren weer op dat we in het zelfde patroon vallen met lange ballen. Ik heb Immers gisteren weer minimaal 10 onmogelijke lange ballen zien doorkoppen. Geen enkele spits kan iets met zulke ballen. En als hij dan goed doorkopt, is er nooit iemand die daar op anticipeert en al in de diepte begint te lopen voordat Immers de bal heeft doorgekopt. Dat is volgens mij een keer goed gegaan toen Milic vorig seizoen een bal doorkopte en Verhoek tegen AZ alleen op de keeper kon aflopen. Je kan het Immers niet echt kwalijk nemen dat hij niets kan doen met die lange ballen van achteruit. Dat doelpunt viel wel zoals ik het wil zien. Voorzet van Verhoek of Kubik en inkoppen vanaf de 5 meter lijn of penalty stip. Zoals eerder al vermeld door een andere shouter, Verhoek had goede voorzetten maar daar werd niets mee gedaan.

0
Donderdag 22 juli 2010 om 07:36 uur

JB

Franky schreef:

je maakt me heel benieuwd!

Misschien is de wens de vader van de gedachte. (!!!)

 

Maar zoals Kees ook al opmerkte, vd Brom en Steijn gaan niet voor niets samen een "weekendje Zweden" doen op kosten van de club.

 

Wat ze samen in hun vrije tijd doen, moeten ze zelf weten, maar ik geloof nooit dat vd Kallen de portemonnee van de club trekt omdat ze samen een boswandeling willen gaan maken daar, of op elanden willen jagen.

Of om zomaar eens een voetbalwedstrijdje te gaan bekijken om te zien of ze er tactisch/technisch nog iets van kunnen steken.

 

Nee, de logische volgorde is dat een tipgever (wonen er oud-ADO-ers in Zweden?) de scouts aan het werk heeft gezet.

De scouts zijn positief, er zijn vervolgens volop beelden van Studiø Føtbøll met commentaar van Jåck vån Målmø bekeken.

Er is al een indicatie wat het prijskaartje zal zijn en pas dan, en niet eerder, worden vd Brom en Steijn op het vliegtuig gezet.

0
Dinsdag 20 juli 2010 om 19:32 uur

Kees

JB schreef:

Ishizaki:

 

- 28

- 1.80m

- 196 wedstrijden - 43 doelpunten

 

Vorig seizoen 6 doelpunten in 22 wedstrijden, maar daarbij wel 4 penalties. Dus maar 2 velddoelpunten.

Dit seizoen (in Zweden zijn ze nu halverwege) 1 invalbeurt - 1 doelpunt

 

Dat zijn niet bepaald indrukwekkende cijfers.

 

Maar ja, hij is volgens transfermarkt.de dan ook rechtershalf.

Heeft nog wel een contract tot 2016 en zou 2 miljoen euro op moeten brengen.

 

Zou ik toch voor Eklund gaan. ;-))

Die volgens een Zweedse transfersite 375.000 SEK oftewel 40.000 Euro waard is.

 

Zeker als er een kopsterke spits gezocht wordt omdat je dan met zowel Verhoek als met Kubik vanaf beide vleugels steeds de optie hebt van buitenom-voorzet en binnendoor-zelf schieten.

Tsja, dan bedoel ik waarschijnlijk zijn broer!!!!

 

Effe alle gekheid op een stokkie. Eklund zou kunnen maar volgens mij hebben ze gister een wedstrijd bekeken en Brage speelde afgelopen zaterdagmiddag. Zaterdag in de middag kwam de selectie pas terug van het trainingskamp. Of Van der Brom heeft zaterdag een afslag eerder genomen.

0
Maandag 19 juli 2010 om 22:38 uur

Moi

'Fulham trekt aan Martin Jol'

Van onze Telesportredactie
Londen - Fulham wil Martin Jol als nieuwe manager. Verschillende Engelse media maken melding van de interesse van de Engelse Premier League-club voor de 020-trainer. Jol zou de gedroomde opvolger zijn van de naar Liverpool vertrokken Roy Hodgson. Fulham zou nog dit weekeinde een akkoord willen bereiken.
Ajax-trainer Martin Jol. Foto: JONG, ROB DE Jol plaatste zich het afgelopen siezoen met 020 voor de voorronde van de Champions League door tweede te worden achter FC Twente. De Scheveninger heeft nog een contract van één jaar bij 020.
Eerder werkte Jol in de Premier League bij Tottenham Hotspur, waar hij ondanks goede prestaties in zijn derde seizoen werd ontslagen.

 

bron: televaag

 

0
Zaterdag 17 juli 2010 om 15:14 uur

super fc denhaag

edgar schreef:

Ik ben het wél met je eens;centraal schat ik Kum en Derijck én Rankovic hoger in dan de te trage Bosschaart en als linksback komt hij daardoor ook te kort. Aardige gozer, maar als wij hogerop willen moeten we echt afscheid van hem nemen....

afscheid nemen van bossie vind ik nog te vroeg. het is net wat ooievaar al eerder had aangegeven: wat als we blessures of schorsingen krijgen. dan zitten we weer met een probleem. vond m trouwens vorig jaar al beter spelen als het jaar ervoor. dus gewoon bij de selectie houden.

0
Zaterdag 17 juli 2010 om 10:14 uur

ADO supporter Leidschenveen

ADODENHAAG schreef:

Bosschaart is een middenvelder. Als Ammi , Kum en Derijck fit zijn dan kan je de rechtsback en centralebacks invullen. Bosschaart gaat ook niet linksback spelen, daar hebben we er 2 van nl. Supusepa en Pique. Ik verwacht dus dat Bossie in zijn laatste jaar dus een wisselspeler gaat worden, ook niet onprettig want onze backs gaan kaarten pakken en een prima stand in is altijd welkom!

Ben bang dat we dan een meningsverschil hebben. Ik zie Bossie centraal achterin eerder spelen dan Derijck.

0
Vrijdag 16 juli 2010 om 20:26 uur

Advertentie

Kees

Eerder dacht ik dat Schwiebbe deze week bij Scheveningen zou tekenen.

 

Echter morgen speelt hij zeer waarschijnlijk in Garderen tegen...........

ADO Den Haag als proefspeler van AGOVV.

0
Donderdag 15 juli 2010 om 22:22 uur

Kees

ADO Den Haag begint trainingskamp in Garderen
12 July 2010 om 20:45
De selectie van ADO Den Haag is weer neergestreken in Garderen. De Hagenaars hebben zich al eerder op dezelfde locatie voorbereid op het nieuwe seizoen. Er wordt getraind op de velden van Flevo Boys in Garderen.


Daar in de Gelderse bossen, kan de groep van de nieuwe trainer John van den Brom zich een week lang optimaal voorbereiden. Van den Brom heeft met Maurice Steijn en Bob Kootwijk en intensief programma samengesteld. Er wordt in principe tweemaal per dag getraind, in de ochtend en later in de middag.

Op vrijdagmiddag, de voorlaatste dag van het trainingskamp, staat er in Putten een oefenduel op het programma tegen eerstedivisionist AGOVV, de voormalige club van trainer John van den Brom. Bij AGOVV leek Raymond Atteveld de nieuwe trainer te worden, maar de Apeldoornse club ging in zee met Hans de Koning, die overkomt van het naar de Topklasse gedegradeerde TOP Oss.

Om half elf verzamelden de spelers van ADO Den Haag – op eigen gelegenheid – in het hotel vlak naast de velden van Flevo Boys. Na het inchecken vond al snel de eerste training plaats.

Haaglandenvoetbal.nl, vorig seizoen nog mee op trainingsstage in Wales, volgt nu ook de Haags BVO op de voet tijdens het trainingskamp. Deze week kunt u sfeerreportages verwachten, interviews, de laatste informatie van de club en een wedstrijdverslag van het duel tegen AGOVV.

0
Maandag 12 juli 2010 om 21:58 uur

Vincent

tom boks?

 

Is dat een keeper uit de jeugd van ado? nog niet eerder gehoord

Geburtsdatum: 03.09.1991
Alter: 18
Größe: 1,98
Nationalität: Niederlande
Position: Torwart
Marktwert: unbekannt
 

 

0
Maandag 12 juli 2010 om 20:03 uur

Nu online

Twa en 172 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 736
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5