Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jongen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 736
Volgende pagina

Tommy

miq72 schreef:

JA dat is absoluut waar ,maar wat ik niet begrijp dat jij zo blij word van Tano!!Jij loopt al weken te verkondigen dat Ado geen dubbeltje heeft etc.etv.maar vind het nu wel fantastisch dat ze nu geld uitgeven aan een speler om aan dordt te verhuren.En kom niet aan met dat ie niets kost want je moet wel zijn salaris betalen.Ik zou liever een speler huren die we zelf kunnen gebruiken !!!!!
das waar, maar hij kost niet veel.
verder heeft vd kallen gezegd dat ie bezig is met 3 of 4 versterkingen en dat is deze jongen niet.
en voor de toekomst is dit gewoon heel goed.
en hij staat echt niet voor tonnen op de lijst zoals bert beweerd daar geloof ik echt geen moer van. hij heb een contract voor 2 jaar met een optie voor nog 3.
zeg dat ie 50000 de maand verdiend wat echt niet onrealistsich is is iets meer dan een ton en dan schat ik best ruim
0
Donderdag 25 augustus 2011 om 23:14 uur

Jacco

Bert schreef:

Dat Real Madrid dit doet kan ik begrijpen maar bij ons staat het basis elftal nog geeneens.

Dus onbegrijpelijk dat hier geld aan gespendeerd wordt. Ik had mijn centen maar in de zak gehouden en voor € 600.000,- een goede centrum spits aangekocht.

Die jongen koste niks, had een amateur contract. Als Een andere club hem had gehaald en het blijkt een hele goede te zijn, dan was den haag weer stom?
0
Donderdag 25 augustus 2011 om 22:58 uur

Robbie

Ik ´scout´ voor mezelf, voor de lol, redelijk veel in de Jupiler league. Er zijn momenteel twee spelers die me héél erg opvallen... Bizot, de keeper van Volendam, en Kevin Tano. Deze jongen speelt bij Volendam als rechtsbuiten. Enkele weken geleden `tipte` ik hem als vervangen voor Verhoek. Hij is verschrikkelijk snel en heeft een goede actie. Ik vind dit een érg goede aanwinst! Qua spel vergelijkbaar met Ola John van Twente.
0
Donderdag 25 augustus 2011 om 22:36 uur

rien1

Moi schreef:

ADO Den Haag plukt Tano weg bij FC Volendam

25/08/2011 22:25

ADO Den Haag heeft zich versterkt met Kevin Tano (1. De fysiek sterke rechtsbuiten komt over van FC Volendam, waar hij vorig seizoen zijn debuut maakte. Deze jaargang kwam hij drie keer in actie voor de Noord-Hollanders.

Tano kon in Volendam een driejarig contract ondertekenen, maar geeft nu de voorkeur aan de overstap naar de Eredivisie. ADO Den Haag legde hem vast voor twee seizoenen, gekoppeld aan een optie voor nog drie jaar.

De Amsterdammer met Ghanese roots zal komend seizoen nog worden verhuurd aan FC Dordrecht. Met die club onderhoudt ADO een samenwerkingsverband. Met het vastleggen troefden de Hagenaars niet alleen FC Volendam af, maar ook SC Heerenveen. De Friezen waren eveneens serieus geïnteresseerd in de jongeling. (Geert-Jan Jakobs)
Bron: VI
Tja, wie wist hier van? Dit ziet er toch wel netjes uit. Ze zijn er dus echt wel voor gegaan voor die jongen.

En misschien komen de versterkingen waar we zo naar smachten ook wel zo plotseling in een oogwenk....
0
Donderdag 25 augustus 2011 om 22:32 uur

Tommy

HB schreef:

Dit is het niveau wat je met een trainer zoals Steyn heb/krijgt.

Da`s die marokaan die toen voor de tv heel den haag vervloekte,toen ze hem er aan herinnerde dat ie eigenlijk maar een fietsendief was, toch!?
Of is ie dat alweer vergeten........

Zal wel een oud vriendje van steyn zijn.




nou wat je er ook van vind het is ook niet logisch want ali is gewoon een rechtbuiten die van de zijkant komt en wie is er net afgetest omdat die van de zijkant komt??/

verder is die maar 1.60 hoog dus heb die ook helemaal niks in de spits te zoeken.
ik zie echt 0,0 meerwaarde aan een jongen als ali Boussabon en kan me ook niet voorstellen dat iemand met het talent van henk frasier hier mee instemt
0
Donderdag 25 augustus 2011 om 21:08 uur

Advertentie

Kees

Zo die Yorick Roos moet ook ff een statement als opvolger van Dennis Jansen afgeven.

Goedkoop scoren over de rug van Van der Kallen en de supporters heet dat. Yorick krijgt wrs. te weinig info van Natalie Nuiten en cs. en probeert zo de druk op ADO op te voeren om hem toch ook maar als volwassen journalist te beschouwen. Krijg ik geen info Natalie? Nou dan publiceer ik toch enkele geruchten en geef er mijn eigen draai aan.

Yorick Ik weet dat je meeleest op deze site zoals zoveel anderen: gemiste kans jongen, wij ADO supporters weten wel beter.
0
Donderdag 25 augustus 2011 om 11:47 uur

Tommy

JB schreef:

Dacht dat we andere prioriteiten hadden dan nog meer middenvelders.....
boukari is een halve spits beetje zoals lex immers maar ten alle tijden beter dan jordi brouwer en veel meer ervaring als van duinen.

trouwens niet slim van die jongen om de ether in te slingeneren dan je met 2 versterkingen in het linkerrijtje gaat eindige al hopen we daar allemaal op
0
Donderdag 25 augustus 2011 om 08:12 uur

BLEISWIJK-1

JB schreef:

Wat ik gezien heb op Youtube, en dan met name de "officiële" filmpjes die over zijn interlands gaan:

(Kop-)sterke verdediger, met veel rust in zijn spel.
Weinig overtredingen, snel.
Goed spelinzicht.
Redelijk tweebenig.
Snel spelen, ook 1 keer raken, en goede lange pass.

Maar ja, dat is op basis van 3 filmpjes van bij elkaar een kwartier.

Hij heeft net als Rado in Griekenland gespeeld en is daarna in Bulgarije in de versukkeling geraakt.

Zit nu zonder club, dus is hij heel goedkoop.

En zoals eerder geshout:
hij kent Rado van de wedstrijden van het Sloveense elftal.

JB,

Hij stond bij Lyngby (laatste werkgever) juist wel bekend om het maken van veel overtredingen. In zijn eerste officiele wedstrijd daar kreeg hij ook direct een rode kaart (twee keer geel) Je moet het filmpje van Kees nog maar een keer bekijken. Hij maakt ergens in het begin een bloktackle. Een grote kans dat dit in Nederland een rode kaart geweest zou zijn!

Op een forum van Lyngby werd ook een opmerking gemaakt over de communicatie achterin. Of beter gezegd het gebrek daaraan!

Voor de rest ben ik het met JB eens, en heeft deze jongen alles in zich om een hele goede verdediger te zijn. Ik denk alleen dat je deze speler niet gelijk kan gebruiken. Ik denk dat hij eerst moet wennen aan de overige spelers.

Wat ik wel mooi vond om te zien in het filpje van Alberto is dat Brouwer helemaal gek van hem werd. Hij verloor ook geen duel. En had toch weinig overtredingen nodig.

Bovendien kwam hij ook fit over. En ik denk dat dat de rede is dat hij eerst stage moet lopen!!!

0
Woensdag 24 augustus 2011 om 20:20 uur

los

http://yfrog.com/z/h29uedcj

Die foto is niet gefotoshopt. Als je de reflectie in de ruit ondersteboven bekijkt zie je de contouren van het oude stadion. Knappe jongen die dat weet te shoppen.

De vraag is alleen van wanneer de foto is.
En waarom een screenshot van de telefoon en niet gewoon de hele foto?

0
Woensdag 24 augustus 2011 om 12:57 uur

den_haag_070

ADO niet in zee met aanvaller Lencse
Laszlo Lencse heeft ADO Den Haag zonder contract verlaten. De aanvaller, die vorige week op proef was, maakte een goede indruk. De Hongaar is echter niet het type speler waar de club naar op zoek is.

"Het is een jongen die meer vanaf de zijkant wil komen", vertelt commissaris Paul Beyersbergen in het Algemeen Dagblad. "Wij zijn echt op zoek naar een spits." Met John Verhoek (Stade Rennes) en Jan Vennegoor of Hesselink (clubloos) heeft ADO nog twee ijzers in het vuur.

De Hagenaren krijgen daarnaast een nieuwe speler op proef. De 28-jarige Mitja Morec, een Sloveens international, gaat vanaf woensdag met de selectie meetrainen. De verdediger is een optie als Sander Keller, die is verwikkeld in een steekspel met zijn huidige werkgever Nauchâtel Xamax, niet haalbaar blijkt te zijn
0
Dinsdag 23 augustus 2011 om 16:49 uur

Nu online

Langebach2, Alle ballen op Jort, Bolskie, Bertdijkhuizen, VakkieJ en 163 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 736
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5