Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: laatste

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 738
Volgende pagina

rijswijk hoekpolder

grijze gek schreef:

LAATSTE WEDSTRIJD VOOR SCHAKEN ALS HIJ MORGEN NIKS PRESTEERT
Laatste wedstrijd ? Laatste helft ,maakt niet uit hoeveel salaris ze hem moeten betalen hij krijgt één opdracht mee zijn directe tegenstander passeren en bal GOED voorgeven aan onze spits die wacht .Tijd van geintjes is allang afgelopen.Kan je beter een gretig iemand van de jeugd het vertrouwen geven .
0
Vrijdag 5 augustus 2016 om 15:23 uur

grijze gek

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Petrovic: Beckers staat te trappelen
Zeljko Petrvic heeft bevestigd dat Sheraldo Becker een mogelijke versterking voor ADO is.
Lees het nieuwsbericht
LAATSTE WEDSTRIJD VOOR SCHAKEN ALS HIJ MORGEN NIKS PRESTEERT
0
Vrijdag 5 augustus 2016 om 15:05 uur

Aad

Kees schreef:

Geloof mij maar dat vele van de door mij genoemde punten zullen worden geadviseerd door de nieuw gevormde nationale en internationale werkgroepen. Zeker wat betreft de play offs, de nacompetitie en ook het bekervoetbal.

Ook de kwalificatiegroepen voor EK en WK gaan onder druk van de grote voetballanden kleiner worden. Misschien gaan we zelfs over naar het IJshockeysysteem.

Wat betreft de zomer- en winterstop is een lang gekoesterde wens van mij. Absurd dat er in juni niet gespeeld wordt. Voor de toeschouwers de meest ideale weersomstandigheden en het herstel van de velden is allang op een andere leest geschoeid. Ook die periodes zullen op (korte) termijn op de internationale kalender voor het profvoetbal worden vastgelegd.

Over een paar jaar zeg jij onder de kerstboom: die Kees is toch wel een visionair
En hoeveel promotie- en degradatieplaatsen had jij in gedachten?

De nacompetitie voor promotie naar de eredivisie houdt door het systeem met periodekampioenschappen het voetbal in de JL interessant. Er komt nu weliswaar ook een degradatiemogelijkheid maar voor de 13 in een dozijn-clubs in de JL zijn die periodetitels dé manier om het nog leuk te houden voor hun supporters.
En dat gaat direct met een sterretje gelden voor de 2e en 3e divisie.

En wat hiervoor staat over de promotie en degradatie geldt met een ook voor de nacompetitie eredivisie. Zonder nacompetitie is het seizoen al na pakweg 20 wedstrijden over voor clubs als ADO, Heracles, Heerenveen, etc.
Op zich zou ik wel het systeem periodetitel in de eredivisie willen zien. Kan je als club tot aan de laatste periode nog een schijnbaar mislukt seizoen goed maken.
0
Vrijdag 5 augustus 2016 om 13:26 uur

Eagle187

janjazz37 schreef:

Zou Fraser her dan toch goed gezien hebben?
Tuurlijk niet. Jansen was gewoon dramatisch afgelopen seizoen, net als Bakker. Dat hij kan voetballen weten we allemaal, dat heeft hij een paar seizoenen geleden bewezen voordat hij langdurig geblesseerd werd. Daarna was het een drama. Had nooit zo vaak opgesteld mogen worden. De laatste paar wedstrijden Jansen wat mij betreft weer voldoende. Waarschijnlijk op de trainingen ook weer goed zich laten zien, anders stelt Petro `m echt niet op. Is een nieuw seizoen dus verdient een nieuwe kans, we gaan het weer zien.
0
Vrijdag 5 augustus 2016 om 09:45 uur

Vlakko

Vlakko schreef:

Paar statistieken van ADOFANS:

- 8 seizoenen geleden won ADO voor het laatst de openingswedstrijd van de competitie 2-5 Sparta uit
- Dat was ook direct de enige keer sinds 2003
- 2 jaar terug pakten we 1 punt tegen GAE in hele seizoen
- GAE won 6 van de laatste eredivisie wedstrijden tegen ADO
- Voor Wetzel was Piet de Zoete de laatste trainer die zijn eerste competitie eredivisiewedstrijd wist te winnen bij ADO

Gewoon om ff alles in perspectief te hebben als ADO supporter
* - GAE won 6 van de laatste 8 eredivisie wedstrijden tegen ADO
0
Donderdag 4 augustus 2016 om 21:20 uur

Vlakko

Paar statistieken van ADOFANS:

- 8 seizoenen geleden won ADO voor het laatst de openingswedstrijd van de competitie 2-5 Sparta uit
- Dat was ook direct de enige keer sinds 2003
- 2 jaar terug pakten we 1 punt tegen GAE in hele seizoen
- GAE won 6 van de laatste eredivisie wedstrijden tegen ADO
- Voor Wetzel was Piet de Zoete de laatste trainer die zijn eerste competitie eredivisiewedstrijd wist te winnen bij ADO

Gewoon om ff alles in perspectief te hebben als ADO supporter
0
Donderdag 4 augustus 2016 om 21:19 uur

Advertentie

grijze gek

In plaats van een koekje orale seks bij de koffie in Londen
Als de laatste wettelijke obstakels overwonnen kunnen worden, opent binnenkort in Londen het eerste `fellatiocafé` waar klanten zich door een escort oraal kunnen laten bevredigen tijdens het nuttigen van een bakje troost.

HUP ADO DOE JE BEST EUROPEES TE SPELEN TEGEN EEN CLUB UIT LONDEN Ik zeg SCHUIM OP DIE BEKKEN


0
Donderdag 4 augustus 2016 om 18:33 uur

Max

Bolskie schreef:

Is dat jou interpretatie dat wang daar geen zin in heeft? Volgends mij staat die vergadering al lang gepland en is het ook al lang bekend dat hun pas vanaf oktober( als ik het goed zeg) in dienst zullen treden. Over dat wang volgends jou wel zin had om een vergadering in te lassen om de heer manders een vast cotract te geven is ook onzin, hij heeft namelijk nog helemaal niks getekend (officieel) en is in werkelijkheid nog steeds interiem directeur.
Ik dacht ook dat ie nog steeds interim was. De club heeft er nooit een pers- of nieuwsbericht aan gewijd.

Maar als je de laatste nieuwsberichten op de site bekijkt, wordt het ad interim niet meer genoemd. Ook op de organisatiepagina is zijn functie gewoon algemeen directeur.
0
Woensdag 3 augustus 2016 om 23:14 uur

Victor

GreenYellowTheHague schreef:

Hij heeft helemaal niks goed gehad. Ja het vertrek van Fraser en Wigt heeft iedereen zien aankomen. Zie je niet wat hij shout nu dan ? Deze week komen er nog 2 cadeautjes aan van Wang ? Die vent is geestesziek
Geestesziek. Nou nou. Je zal maar om andere mensen blij te willen maken af en toe wat geruchten willen plaatsen en dan zo afgemaakt worden. Ik zou de eer aan mezelf houden. Hoe vaak gebeurt het niet dat een transfer bijna rond is en het op het laatste moment niet doorgaat. Ik kan me best voorstellen dat veel spelers zeggen geïnteresseerd te zijn maar afhaken als ze horen wat ze kunnen verdienen of dat er net een andere kaper op de kust is. Persoonlijk vind ik het leuk om geruchten te horen. Erg laag om een jongen met wat inside information zelf op persoonlijk vlak helemaal af te branden.
0
Woensdag 3 augustus 2016 om 14:13 uur

BLEISWIJK-1

Dannyy schreef:

Kanon gaat echt niet op de bank zitten als dat is wat je suggereert. Ik zeg Linksback.
Dat is zo makkelijk gezegd. In mijn beleving gaat het om het systeem. Of pas je het systeem aan, aan de spelers? Valt voor alle twee wat te zeggen. Alleen kom ik weer op de vraag, als je voor dit laatste kiest. Waarom is Kanon geen een keer uitgeprobeerd als linksback? Terwijl Meijers wel sowieso linksback en als middenvelder heeft gespeeld. En Ebuehi zowel als rechtsback en linksback.
0
Woensdag 3 augustus 2016 om 13:42 uur

Nu online

tjapi01, langnek, Joop de graaff, Aad, Alle ballen op Jort, CrazieD, Jurrien1992, pajam, lulijzer en 174 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 738
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1