Welkom in de shoutbox, gast
Vincent
Dat vak van jou was weer bedroevend leeg. Ik zeg het tegen de verkeerde mensen want de meeste gaan hier wel.
Ik begrijp dat mensen niet mee gaan naar uitwedstrijden maar verdomme een stad als Den Haag zo'n belangrijke wedstrijd op zaterdagavond en weer maar 11.000 man.
Dan moeten er 500 man van Velo uit Wateringen komen om die tribunes een beetje op te vullen.
En de supporter uit Eijsden, Vlissingen en Lelystad nemen wel iedere week de moeite om te gaan.
Wat was dit keer het het excuus om niet te gaan. Koud?
Vorige willem 2 zaten er 8500 .. nu 10009.. toch een wezenlijk verschil lijkt me..
dat het allemaal niet zo snel gaat als wij willen ben ik met je eens, maar er zit duidelijk vooruitgang in.
nu al 10.000 bezoekers meer dan vorig seizoen
Je weet zelf wel hoeveel moeite je moet doen om iemad mee te nemen die geen cc kaart heeft (omdat hij het wel leuk vind een keer mee te gaan).
- stel het is vrije verkoop, bij ticketbox kun je geen kaartje kopen want hij heeft geen cc.
- dan moet je al naar het stadion om het te regelen.
- dan is de kans , in mijn geval, ook nog klein dat hij in hetzelfde vak komt te zitten..
laatste keer heeft leidscheveen voor mij een kaartje bij de kassa gekocht, maar echt handig is dat natuurlijk allemaal niet
lijkt me dat de spontaniteit er dan snel vanaf is en haken deze mensen dus, heel begrijpelijk, af
![]() |
Dinsdag 16 februari 2010 om 11:37 uur |
Ooievaar
Haagse Roel
Zo ook weer thuis, endelijk een leuk ritje naar huis. Hulde aan de boys, natuurlijk was Willem II verzwakt maar mooie overwinning.
Toppertjes vandaag : Ricky, Jens en Kees , Bossie ook weer aardig.
Het is duidelijk dat Milic zijn laatste basisplaats heeft gehad. in die ongeveer 15 min dat Oper meedeed liet hij zien dat ie, als ie fit blijft, een echte meerwaarde heeft : Bal vasthouden, inzicht en zodra hij de kans ziet direct afvuren.
Een zwaluw maakt nog geen zomer .........maar met deze selectie moet handhaving zonder nacompetitie toch mogelijk zijn.
Goeie coach trouwens die Atteveld
![]() |
Zaterdag 13 februari 2010 om 23:55 uur |
Ooievaar
Van der Kallen treedt terug als directeur bij:
08:45 Aantal bedrijven Thieme GrafiMedia failliet
Het gerucht gaat dat Marianne Thieme hem gaat opvolgen(...)
Kom op zeg hé. Winnen vanavond is het devies. Een goede organisatie neerzetten, goede mensen op de juiste posten. Mensen die betrouwbaar zijn en doen wat ze zeggen, en geen lulvehalen afsteken in de media en zich laten omringen door jaknikkende papagaaien.
In weerwil van alle jubelverhalen hebben we nog steeds geen stadionsponsor, stevenen we wederom af op een deficit, en heb ik geen flauw vermoeden wat de machthebbers in petto hebben als we dit moeizame seizoen hebben overleefd, want dat is het overleven.
Ik heb nog steeds niet de indruk dat de club wordt geleid door mensen die know how koppelen aan liefde en tomeloze inzet.
We hebben nu een nieuw stadion, we trekken duidelijk meer publiek. we hebben de negende begroting, maar kijken nog steeds aan tegen degradatievoetbal. Naar mijn stellige overtuiging omdat we een matige selectie hebben. Volgens mij hebben we een ongeveer gelijkwaardige begroting aan die van NAC, maar zijn de resultaten daar nou niet bepaald naar.
Als de RvC denkt ook komend sezoen met ronkende verhalen - lees intervieuws die bol staan van aannames, en wish full thiinking, maar de facto gewoon volksverlakkerij is, waardoor je dus een hoop onrust krijgt- dus daardoor een nog zwakkere selectie de wei in te sturen dan red je situatie niet door een trainer of TD weg te sturen.
Eind van de rit mag de gemeente het weer opknappen
![]() |
Zaterdag 13 februari 2010 om 11:55 uur |
g
Een lerares lager onderwijs start op een nieuwe basisschool in
Amsterdam. En op de eerste dag probeert ze een goede indruk na te laten op de kinderen, dus begint ze over voetbal, vertellende dat ze een Ajax-fan is. Ze vraagt de leerlingen hun hand op te steken als ze ook Ajax-supporter zijn. En ja hoor, alle handjes massaal de lucht in, behalve eentje...
Dus de lerares vraagt : "Waarom steek jij je hand niet op?"
Jantje antwoordt : "Omdat ik geen Ajax-supporter ben."
De lerares, helemaal verbouwereerd, bijna in shock, vraagt dan op gemene toon:
"En van wie mag jij dan wel supporter zijn?"
Jantje : "Ik ben een ADO-fan en ben er TROTS op!"
De lerares kan haar oren niet geloven en vraagt hoe het komt dat hij ADO-fan is.
De kleine : "Omdat mijn moeder en vader ADO-supporters zijn, dus ben ik dat automatisch ook."
De lerares, die duidelijk geïrriteerd is, zegt: "Maar dat is toch
geen reden om ADO-fan te zijn? Je hoeft toch niet altijd zoals je
moeder of je vader te zijn? Want stel dat je moeder een hoer is en je vader een verdwaalde homo, wat zou jij dan opeens zijn?"
De kleine droog met een fijn lachje: "Ja, dan zou ik Ajax-supporter
zijn."
![]() |
Zaterdag 13 februari 2010 om 11:03 uur |
Advertentie
<FCDH>
Preventieve maatregel spreekkoren
Author: HCF onrecht | E-mail
Om er voor te zorgen dat de spreekkoren richting Luinge a.s. zaterdag geen herhaling wordt van PSV thuis, is het zaak om maatregelen te nemen. Uiteraard gaan we van het positieve uit na de oproep van Atteveld, maar je weet maar nooit.
Al tijden wordt de trouwe supporter waardeloos voetbal voorgeschoteld door de club en daar mag niets over geroepen worden. Ook de scheidsrechterlijke dwalingen worden niet aangevochten door de club. Nee, de club treft geen blaam, het zijn de supporters die het doen, schande! Actie en reactie…
Over de maatregelen: de club probeert de supporters MONDdood te maken. En dat laten we dus effe niet gebeuren, KAP nah! Kortom, er worden morgen voor vak O mondkapjes uitgedeeld. Voor het geval de oproep van Atteveld alleen maar een stageverslag is van zijn mediatraining en er dus geen inhoud aan gegeven wordt.
Met deze boodschap willen we duidelijk maken aan het bestuur dat we ons de mond niet laten snoeren en de SV praktijken ten aanzien van spreekkoren niet deugen.
We verzoeken iedereen bij aanvang van de wedstrijd dit kapje op te zetten, hoe massaler, hoe beter.
Laten we met zijn allen hopen dat deze” filter” niet nodig is tijdens de wedstrijd, het is nu aan het team om te zorgen dat we er achter blijven staan!
!! Loudah than a Bomb and Nevah Surrendah !!
COME ON THE HAGUE
BRON HCF EN GGH
![]() |
Zaterdag 13 februari 2010 om 09:29 uur |
Jacco
al 27 jaar, maar je hebt gelijk we trekken m wel uit de dug out
nou ja..... kijk iedere supporter van elke andere club zwaait met die dingen, die actie bij Adelaar dat is pas duidelijk (ik zeg trouwens niet dat we nou elke keer als het tegen zit het veld op moeten) maar iig beter dan zakdoekjes
![]() |
Vrijdag 12 februari 2010 om 21:42 uur |
JB
Wetzel wil functie bij ADO Den Haag terug
André Wetzel eist zijn baan als technisch directeur bij ADO Den Haag terug. Dat liet hij weten bij de arbitragezaak tegen zijn voormalig werkgever. Mocht de commissie niet met die eis instemmen, dan wil Wetzel een ontbindingsvergoeding van 340.000 euro
Dat schrijft De Telegraaf woensdag. Wetzel werd eind vorig jaar door ADO Den Haag ontslagen na kritische uitspraken in De Volkskrant. De toenmalig technisch directeur liet zich negatief uit over de rol van de Raad van Commissarissen in de kwestie rond de terugkeer van Ricky van den Bergh in de A-selectie. Tegen de lijn van Wetzel in werd de tijdelijk verbannen middenvelder in genade aangenomen.
Volgens ADO was er destijds al langer onvrede over het functioneren van Wetzel. Daar kon de club echter geen schriftelijk bewijs voor overleggen. "In de notulen van de laatste vier commissarissenvergaderingen, waar Wetzel bij aanwezig is geweest, is geen woord van kritiek te vinden", zei de raadsman van Wetzel, Eric Vilé. Volgens de advocaat van ADO Fred Geulen werd die kritiek 'mondeling' gegeven.
Geulen speelde vervolgens hard op de man. "Wetzel had weinig ervaring op dit niveau in het betaald voetbal. Wetzel miste de vaardigheden voor zijn functie. Wetzel was een eilandje binnen de club. Wetzel sprak voortdurend slecht over collega's en commissarissen. Wetzel wist alles beter en alle overige betrokkenen snapten er volgens hem niks van. Als Wetzel zijn zin niet kreeg, gedroeg hij zich als een klein kind, dat stampvoetend zijn ongenoegen kenbaar maakte", citeerde De Telegraaf de raadsman van ADO Den Haag tijdens de arbitragezaak.
Even een paar opmerkingen om dit bericht wat te nuanceren:
Je kan in Nederland op verschillende manieren ontslagen worden en daar horen verschillende gevolgen bij.
In het geval van AW moet de rechter beoordelen over hier sprake is van "ontbinding vanwege gewichtige reden" of dat er sprake is van "ontslag met onredelijke gevolgen voor de werknemer".
Van het eerste is sprake als je er dingen als "onoverkomelijk verschil van inzicht bestaat" en andere dergelijke nette omschrijvingen van ruzie.
In het tweede geval moet een oud-werknemer bijv. dusdanige imagoschade oplopen dat hij in het zelfde beroep of dezelfde branche niet meer aan het werk komt.
Hoewel "imagoschade" en AW natuurlijk een grappige combinatie vormen, lijtk mij hier sprake van het eerste. Er zijn duidelijk onoverkomelijke verschillen van inzicht. En aangezien AW in verband wordt egracht met Sparta en eerder al met clubs in het MIdden Oosten, vervalt volgens mij de grond voor "onredelijk ontslag".
Bij "ontbinding wegens gewichtige reden" heeft een oud-medewerker recht op een utikering volgens de "Kantonrechtersformule":
leeftijdsfactor x jaren dienstverband x maandsalaris x schuldfactor.
Voor de uitkering bij "onredelijk ontslag" bestaat geen formule.
Voor AW is leeftijdsfactor 2, het aantal jaren dienstverband 2 het maandsalaris ?.
De schuldfactor ligt tussen 0 (schuld volledig bij de werknemer) en 2 (schuld ligt volledig bij de werkgever). Tenzij er heel duidelijk en gedocumenteerd vastligt waar VERWIJTBARE schuld ligt, gaat de rechter vrijwel altijd voor een schuldfactor 1.
De onderhandelingen gaan dan ook vaak over deze schuldfactor en komen vaak uit op 1,5.
De rechter zou dus uitkomen op 2 x 2 x 1,5 = 6 maandsalarissen.
Er vanuit gaande dat AW op grond van "onredelijk ontslag" een uitkering wil hebben die gelijk is aan zijn salaris over de resterende 1,5 jaar van zijn contract, zou zijn maandsalaris dus ongeveer 19.000 euro zijn en de afkoopsom ongeveer 114.000 euro.
Krijgt ADO de schuldfactor op 1, dan is de afkoopsom ineens "maar" 76.000 euro.
Is in ieder geval allebei heel wat anders dan 340.000 euro.
Dat AW zijn baan terug eist is niet zo heel bijzonder.
Wettelijk ben je dat namelijk verplicht om in aanmerking te komen voor een WW-uitkering na ontslag via dit traject.
Maar ja, van een journalist kan je dat soort nuances natuurlijk niet verwachten.
Ik vind het overigens raar dat een Telegraaf journalist kan citeren uit een hoorzitting, die normaal gesproken achter gesloten deuren plaast vindt.
Kortom, de zoveelste storm in het ADO-glas met water.
![]() |
Vrijdag 12 februari 2010 om 16:00 uur |
Fransje
Zo een reactie is wel een beetje jammer!!Als je reageert prima en een reactie met de juiste feiten zou nog mooier zijn !!!Tegen twente speelde we met een middenveld Bosschaert -Buijs-Immers .Ben benieuwd welke 2 jij de aanvallende vind van deze 3 .Tegen Az speelden we met v/d Bergh als verdedigende middenvelder .Dus hou je wel aan de feiten en verrtel mij niet dat ik verkeerde voorbeelden aanhaal ,terwijl jij klaarblijkelijk niet eens weet wie er speelde en hoe we speelden in deze wedstrijden, want ook Soltani en Verhoek waren deze wedstrijden alleen maar bezig met verdedigen .En als jij vindt dat wij maar als een stelletje debielen moeten gaan aanvallen zoals tegen Sparta met Immers en Ricky die als een kip zonder kop naar voren renden ,omdat we zonodig het spel thuis moeten maken wens ik je veel plezier volgend jaar tegen omniworld thuis .
Tegen Twente drukte Buijs naar voren (achter der spits), dus Buijs speelde in de positie van aanvallende middenvelder, Bosschaert (loopvermogen) hield het gat dicht wat door Buijs kon ontstaan. Immers lijkt mij duidelijk. Tegen Az speelde we positie spel maar wel degelijk met de druk naar voren. Nee ik vind dat je thuis lekker naar achter moet gaan hangen en spelen op de counter, als je tegenstander dat dan ook doet kunnen de middenvelders misschien een potje dammen. Natuurlijk moet je thuis het spel maken, aanvallen, dat ben je verplicht t.a.v. supporters, behalve jou dan...
Ik ben er gewoon hoor, ook tegen Omniworld. Ik krijg niet echt het idee dat jij de wesdstrijden live hebt gezien.
![]() |
Donderdag 11 februari 2010 om 23:00 uur |
<FCDH>
De oorzaken van het tekort van ADO Den Haag wijt Jagersma onder meer aan de economische crisis, maar ook aan een aantal tegenvallers. Zo moest ADO Den Haag toeleggen op het concert van Kane, dat vorig jaar zomer in het stadion werd gehouden.
Wat een triest bericht, zitten er dan echt geen mensen met verstand van zaken doen. Toeleggen op een concert van Kane door een voetbalploeg??????? Hallo we zijn een voetbalclub en geen concert organisator. Welke persoon heeft hier dan zijn handtekening onder dit contract gezet?.
Tip1. Laat een congresorganisator of evenementen buro dit regelen. Ado verhuurt de locatie voor een goede prijs en de risico's zijn voor de organisator.
Tip2. Iedereen wist dat er een kredite crisis zou komen, dus anticipeer daarop.
Tip 3. Verkoop of verhuur de door Andre Wetzel aangekochte stervoetballers, zoals de Balkanreus, Cornelisse, Pascal Boss. etc
Tip 4. Schoenmaker hou je bij je leest.
Henk Jagersma, voorzitter RvC ADO Den Haag, doet beroep op gemeente
11 February 2010 om 07:31
Tijdens de woensdagmiddag gehouden besloten raadscommissievergadering Jeugd en Burgerschap heeft Henk Jagersma, voorzitter van de Raad van Commissarissen van ADO Den Haag, een beroep gedaan op de gemeente om de Haagse BVO een helpende hand toe te steken om het tekort van 2,5 miljoen, waar de club aan het einde van dit seizoen op afstevent, aan te pakken.
tekst: Rob Blankenstein
In het plan van aanpak dat de club inmiddels heeft ingediend, wordt onder meer gedacht aan het zelf exploiteren van de reclamemasten bij het stadion, waarvoor ADO dan een x-bedrag betaalt aan de gemeente en dat voor een periode van 25 jaar. Probleem is alleen, dat de gemeente deze masten dan eerst weer terug zal moeten kopen van de huidige eigenaar van deze masten (Zoutwater - red.).
bezuinigen
Verder behelst het plan het bezuinigen op de energiekosten, veiligheid en het niet verlengen van het huurcontract, dat afloopt, van de huidige parkeergelegenheid op P4 van Zegwaard Beheer. Voorstel van ADO is om het gemis aan deze parkeergelegenheid te compenseren door de gemeente te laten bemiddelen om bij omliggende bedrijven parkeerruimte te mogen gebruiken tijdens competitieduels. Dit voorstel werd overigens niet ‘met liefde’ ontvangen binnen de leden van de raadscommissie. Opmerkelijk in dit verband is overigens, dat Henk Jagersma eerst nog een ring op het stadion wilde zetten en nu nauwelijks een jaar later P4 wil afstoten!
Ook het aanvragen van een deel subsidiegeld voor bijvoorbeeld de jeugdopleiding en het damesvoetbal is één van de voorstellen die de eredivisieclub in gedachten heeft. Jagersma gaf de raadscommissie verder mee, dat de club zal gaan bezuinigen op de salariskosten van de selectie, omdat er een aantal ‘dure’ contracten afloopt (bijvoorbeeld. van Pascal Bosschaart en Richard Knopper - red.).
oorzaken
De oorzaken van het tekort wijt Jagersma onder meer aan de economische crisis, maar ook aan een aantal tegenvallers, zo heeft ADO Den Haag moeten toeleggen op het concert van Kane, dat vorig jaar zomer in het stadion werd gehouden.
Naar verluidt heerste er een gelaten sfeer in de raadscommissie en was men zeer ontdaan, dat ADO Den Haag opnieuw in de problemen verzeild is geraakt. Aan Henk Jagersma werd het zeer dringende advies gegeven, dat de Raad van Commissarissen maar eens de tering naar de nering moet gaan zetten en dat het niet zo kan zijn, dat er weer gemeenschapsgeld naar het Forepark gesluisd wordt.
Volgende week donderdag, 18 februari, komt de gemeenteraad bijeen en volgt er zeer waarschijnlijk een door de PvdA, D’66 en CDA geïnitieerd interpellatie debat over de nieuwe problematiek bij de Haagse BVO.
samenvattend
In directe zin vraagt ADO Den Haag nu geen geld, maar probeert de gemeente nu wel te bewegen om mee te werken aan een aantal constructies, waardoor het begrotingstekort teruggebracht kan worden tot 1,2 miljoen, waarbij de gemeente - min of meer - in een spagaat is beland, omdat de totale som aan investeringen die er in de loop der jaren ingepompt is nu al meer dan 50 miljoen euro bedraagt.
Tot slot is inmiddels duidelijk geworden, dat eigenaar Mark van der Kallen zijn eerste bijdrage voor dit seizoen - die hij had toegezegd - inmiddels heeft overgemaakt, terwijl het resterende bedrag op afroep beschikbaar is voor de geplaagde betaald voetbalorganisatie.
© Haaglandenvoetbal.nl (TR Media)
![]() |
Donderdag 11 februari 2010 om 19:31 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |