Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: spelers

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 743
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

yesyes schreef:

Heb er zin in deze wedstrijd is MOETEN. Hoop dat die spelers dit begrijpen morgen. Heb er wel vertrouwen in 2 goals kramer denk ik
Zou heel mooi zijn als je morgen wint. Maar kijk je naar de ranglijst. Bij een nederlaag ben je nog niet weg.

Als je beseft dat er nog spelers aangetrokken kunnen worden.
0
Dinsdag 22 december 2020 om 22:37 uur

yesyes

BLEISWIJK-1 schreef:

Morgen de hele dag regen. Gaat een zwaar veld en een gevecht worden.
Heb er zin in deze wedstrijd is MOETEN. Hoop dat die spelers dit begrijpen morgen. Heb er wel vertrouwen in 2 goals kramer denk ik
0
Dinsdag 22 december 2020 om 22:24 uur

BLEISWIJK-1

Dat Utrecht is geen team. Een paar aardige spelers. Maar alllemaal onsamenhangend.

Emmen gaat vandaag over ons heen.
0
Dinsdag 22 december 2020 om 19:34 uur

Kees

slash070 schreef:

@Kees, als je meeleest, laat `s wat horen. En @Janjazz al verbetering met herstel?
Hoi Slassie. Bedankt voor je belangstelling. Ik begreep zojuist van iemand van de pindasausclan op Lakwa dat je een bericht had geplaatst. Ik lees enkel nog mee en geen zin om te schrijven. Mijn vaste stalker heeft zo tenminste ook minder werk.
Overigens gaat het met mij goed en hopelijk met Jan ook. Op Facebook is ie rustig.

Morgenavond een regelmatige 3-1 winst (let je op Halve Tamme Grijze Gek). Zet je geld erop.

Ben wel enorm verbaasd over de opmerking van Hamdi wat betreft zijn vrolijke degradatie.

Je kunt dan direct het genereren van geld d.m.v. verkoop van (jonge) spelers op je buik schrijven. KKD spelers leveren vrijwel niets op.

Je opbrengsten uit sponsoring, tv gelden, recette en catering kelderen direct enorm.

Ook de nieuw aangestelde accountmanager speciaal voor de Chinese markt heeft dan een enorm probleem.

Daarnaast doet zo`n uitspraak natuurlijk geen goed als je een topsportklimaat nastreeft. Zowel naar de technische staf, selectie en naar iedereen op het jeugdcomplex.

En Van Steenis zal zich ook achter zijn oren krabben.

Al met al geen gelukkige uitspraak van Hamdi waar ik toch nog wel vertrouwen in heb.

0
Dinsdag 22 december 2020 om 19:23 uur

ghostdrift

Aad schreef:

Vanaf moment één ben ik tegen de komst van Wang en de zijnen geweest en nog. Jij zat toen waarschijnlijk kwijlend van genot de miljoenen af te wachten die ik nooit zag komen.

Maar nu ik ben ergens wel verdomde blij dat we ze nu nog hebben want anders was het al 3 à 4 jaar geleden einde verhaal geweest. En definitief want als jij denkt dat de gemeente Den Haag en vermogende Hagenezen met clubliefde (die bestaan overigens niet) inspringen ben je een onverbeterlijk optimist of heb je een gebrek aan waarheidszin.

Jij vindt de huidige sportieve gang van zaken crisis maar de financiële crisis die al jaren heerst is veel erger. Men probeert er wat aan te doen en in dat kader past meer agio niet (lenen mag niet meer). Voor de gezondheid van de club hadden we al een jaar of 5 geleden moeten degraderen. Dan waren we nu een gezonde middenmoter in de eredivisie geweest.
Laten we maar hopen dat de sportieve drijfveer van deze selectie blijft stijgen dan kunnen we stoppen met piekeren degraderen hoeft echt niet want de spelers laten zien dat ze kunnen voetballen
0
Dinsdag 22 december 2020 om 10:27 uur

Advertentie

GroenGeelHart070

ghostdrift schreef:

Wat is er dan zo top aan het verhaal ? fe la Parra wilde naar Engeland en speelt nu liga 2 in Spanje 🤣🤣🤣🤣
Dat we geen idiote salarissen betalen aan spelers die zich bij ons nog niet hebben bewezen. Behaalde resultaten in het verleden... geldt ook voor Van la Parra
0
Maandag 21 december 2020 om 23:22 uur

BLEISWIJK-1

grijze gek schreef:

Ik maak het mijzelf niet moeilijk, maar het is duidelijk dat Hamdi zich alvast indekt voor het geval dat.
Hij weet nu al dat er geen geld en versterkingen gaan komen. PUNT.
Gost heeft wel gelijk in deze. Jouw vermoeden is niet op feiten gebasseerd. Als de tranferwindow voorbij is en er zijn geen twee spelers bijgekomen. Dan ga ik je geloven.
0
Maandag 21 december 2020 om 19:44 uur

Tommy

BLEISWIJK-1 schreef:

Wat vind je van wat er op de jeugdleiding gebeurd?
Ik vind dat ze op sicial media ook stappen gemaakt hebben.
Jol en Hamdi geven tekst en uitleg. Doen ook een vragenrondje met de supporters.
Nemen geen halve beslissingen. Positie hoofdtrainer ook weer snel ingevuld.
Ik heb de indruk dat Jol dag en nacht voor ADO bezig is.

Nee.....het is verre van perfect. Maar alles zwart zien is ook niet geheel terecht.
Ik denk dat veel zich niet verdiepen in de club en alleen het korter termijn zien. Dat is het 1e elftal.
Ook logisch.
Maar de broertjes mulder zijn bijvoorbeeld over genomen van az.
Sterker nog de jeugdopleiding was bijna hun bvo keurmerk kwijt.
Zover was het allemaal afgezakt.
Je heb zelf het team neer gezet wat hier volgend jaar nog is.
Dat is gewoon een goed basis team. Zeker in de kkd.
Wat dus inhoud dat je komend seizoen ook weer kan promoveren mocht je degraderen.
Als je 7 punten haalt uit de komende 3 wedstrijden dan sta je er ook nog eens wat beter voor.
Lukt het niet dan kan je weleens opweg naar de kkd zijn.
Maar dat zou voor spelers als kemper, besuijen en steyn jr en de boer Misschien ook wel heel goed zijn.
Op de langer termijn kan er echt wel wat gehaald worden uit deze selectie.

Jol en hamdi krijgen nu de schuld. De schuldige voor mij blijven van as en manders.
0
Maandag 21 december 2020 om 16:14 uur

marcellino

D.H.zuid-west schreef:

Kramer en de jonkies hebben het goed gedaan, dat zijn de positieve punten van vandaag
Mij hoor je niet zeggen dat ze het niet goed hebben gedaan.geen kwaliteit hebben zegt niet dat je er niet voor kan werken of je best kan doen

Daarom vind ik ook niet dat ado de eerste helft niet wou dat leek misschien zo maarcajax zette gewoon snel druk en waren agressief.als je dan ook 2 backs hebt die niet doordekken speel je ajax in de kaart.
Tweede helft laat ajax het gewoon lopen (dat is weer arrogantie ten top) en scoor je 2 keer.
En dan kunnen we hier een discussie hebben of dat aan akax lag of aan ado die ineens volgens vele hier goed gingen voetballen feit blijft dat je onderaan staat niet wint van je concurrenten sterker je ben vaak nog ook d3 mindere.
Zegt dat wat of spelers hun best doen of dat er geen jonge jongens lopen die misschien over een paar jaar goudbriljanten zijn nee dat zegt het niet.

Wat het wel zegt is dat je op dit moment gewoon met Emmen de zwakste ploeg van de ere bent en dat er zeer veel moet gebeuren om dat te veranderen.

0
Maandag 21 december 2020 om 12:31 uur

BLEISWIJK-1

BLEISWIJK-1 schreef:

Hier kan ik me heel erg in vinden. Ook het vermogen om over deze competitie heen te kijken.

We hebben nu een 18 jarige, 19 jarige en een handvol twintigers laten debuteren. Eigenlijk alles wat we graag zien. Bij vlagen zie je dat meerdere van deze spelers ook best goed kunnen voetballen. Alleen is dit mogelijk niet genoeg.

Als we voetballend ten onder gaan. Dan kan je met deze jongens een niveau lager verder. Of als ze voetballend wat hebben laten zien een goede prijs vragen. Maar dan moet je wel met lef voetballen.

Mits goed meevoetballend, zou ik altijd Bourard en Philipp opstellen. Hebben alle twee het vermogen om te scoren en voorzetten te geven. Dit rendement heeft bijvoorbeeld een Bilal de laatste 3 jaar niet laten zien. Terwijl Bilal misschien wel beter kan voetballen dan Philipp. Besuijen heeft de afgelopen jaren niet veel gescoord. Maar die heeft ook het vermogen om te scoren of iets voor te bereiden.
Bij Kishna zie ik de winst sowieso in de rust die hij uitstraalt naar de voorste linie.
Nog even aanvullend. Als Kishna en Kramer in de basis staan. Dan zou ik voor nu met Bourard en Besuijen als offensieve spelers spelen. En Philipp vanaf de bank laten beginnen.
0
Maandag 21 december 2020 om 10:31 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 166 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 743
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1