Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bezig

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 744
Volgende pagina

Midden-Oost

Frans schreef:

ADO DH in het gelijk gesteld m.b.t. de opleidingskosten
van Tim Krul naar Newcastle United.
ADO DH ontvangt nu alsnog 225.000 euro en rente.
Weinig geld voor zo`n goede doelman mar toch
meegenomen....! 
Top, zeker meegenomen. Zo`n beetje zelfde geld als 1 jaar DSW. Die Nieuwkoop is ook een talent, goed bezig die Rene Stam & Co.
0
Donderdag 8 februari 2007 om 21:14 uur

Tijn

JP schreef:

Staat weer een negatief stukje in de telegraaf van vandaag!

Kijk eens op pagina T11 (Haagland) en lees hoe " jullie jongens" (de mijne zijn deze verwaande mannetjes al een tijdje niet meer!) de club vertegenwoordigen. Kwajongens met veeeel te veel geld en veel te weinig beschaving!! Ze hebben geen flauw benul waar ze als prof mee bezig zijn. Onderaan in de eredivisie en lager dan Jupiler niveau.
Dijkhuizen moest zijn excuses namens ADO aanbieden.
Gelukkig is er nog iemand in de organisatie met hersens.
0
Donderdag 8 februari 2007 om 10:24 uur

Boggel

Jerzy schreef:

Ze lijken verdacht veel op ons vlaggenschip:

niet vooruit te branden
Hahaha vind je?

Logisch toch als ze er nog mee bezig zijn?

gr
Boggel
0
Woensdag 7 februari 2007 om 16:08 uur

Ooievaar

Excelsior lijdt nederlaag nummero 9 op een rij. Prima want daar moeten we ons het eerst op focussen. Het
Wotte gaat ondanks al z`n aankopen door met waar hij bezig was, met verliezen dus. 

p.s. 9 x op rij verliezen, dat kreeg zelfs onze vorige trainer niet voor elkaar.
0
Zaterdag 3 februari 2007 om 22:04 uur

fc hageneez

Laatste Nieuws

ADO DH lanceert ADO TV en nieuwe site


ADO Den Haag lanceert volgende week in samenwerking met Eyeworks Sport en Sport2Media onder de naam ADO TV een eigen televisiekanaal. Tegelijkertijd zal tevens de vernieuwde versie van de officiële website adodenhaag.nl in gebruik worden genomen.
ADO TV zal bestaan uit een gevarieerd aanbod van video’s, dat de supporters van ADO Den Haag de mogelijkheid biedt hun club nog intensiever te volgen. Naast wedstrijdsamenvattingen en persconferenties zullen onder meer nieuwsitems, voor- en nabeschouwingen, achtergrondreportages en historische beelden worden aangeboden.

Het TV-aanbod van de residentieclub is in eerste instantie via internet te ontvangen. Binnen vier tot zes weken zal ADO TV tevens als toepassing voor de mobiele telefoon worden aangeboden. Doelstelling is om op termijn de eigen geproduceerde content tevens extern te exploiteren. Ter kennismaking is toegang tot het TV-aanbod op internet in eerste instantie gratis. In een latere fase zullen specifieke onderdelen tegen betaling worden aangeboden.

De lancering van ADO TV gaat gepaard met de ingebruikname van de vernieuwde versie van de officiële website. Naast een nieuwe vormgeving zal deze versie een aantal nieuwe onderdelen herbergen. Kenmerkend voor de nieuwe homepage is bijvoorbeeld de videoplayer waarop beelden van ADO TV kunnen worden vertoond en welke toegang verschaft tot de ADO TV-site.

De productie, exploitatie en distributie van ADO TV is een samenwerking tussen ADO Den Haag, Eyeworks Sport en Sport2Media. De nieuwe versie van de officiële website is gerealiseerd met behulp van viervier (ontwerp) en Web3 (technische realisatie).

Eyeworks Sport (www.eyeworks.tv) is de grootste onafhankelijke producent van sportprogramma`s van Nederland. Eyeworks Sport produceert televisie-uitzendingen voor verschillende opdrachtgevers, waaronder RTL, SBS, Sport1, Tele2 en Tien.

Sport2Media (www.sport2media.com) werkt samen met voetbalclubs en sportbonden om de mogelijkheden van nieuwe media (internet, IPTV, mobiel e.d.) ten volle te benutten. Ervaring met het adviseren van sportorganisaties met betrekking tot media en exploitatiemodellen, het ontwikkelen van multi-mediaplatforms en de aanwezige creatieve bagage en faciliteiten voor de productie van videocontent, vormen de basis. Sport2Media biedt met haar Sport-on-Demand platform en ondersteunende diensten de ideale oplossing voor het crossmediale beleid van sportorganisaties.

Ontwerpbureau viervier (www.viervier.nl) geeft vorm en inhoud aan de communicatie van ADO Den Haag. Zo ontwikkelde viervier bijvoorbeeld het nieuwe clublogo en de hospitalitybrochure. Viervier werkt op strategisch en creatief vlak voor onder andere Kadaster, H&M, Bouwfonds en het Ministerie van Buitenlandse Zaken.

Web3 (www.web3.nl) is een vooruitstrevende organisatie op het gebied van interactieve media. Web3 Consulting houdt zich bezig met strategische en conceptuele plannen en projecten. Web3 Development richt zich op het vervaardigen van maatwerk internet oplossingen en moderne technieken (Web 2.0 en mobiele toepassingen). Tenslotte is Web3 Hosting gespecialiseerd in het faciliteren van bedrijfskritische applicaties. Naast ADO Den Haag rekent Web3 onder andere de volgende bedrijven tot haar klantenkring: Essent, DSM, Rabobank, TV Limburg, Roda JC en MVV.
0
Vrijdag 2 februari 2007 om 18:42 uur

Luistervink!

Ze zijn met Knol en Addo bezig!
Het wordt waarschijnlijk 1 van de 2!
Zo niet, komt er niemand!
0
Woensdag 31 januari 2007 om 23:20 uur

Advertentie

adojack

Ze zijn met Addo bezig, Addo afgeketst, Addo trekt aan het langste eind, Den Haag ziet een opening? Wat zijn dit voor smerige bezigheden?
0
Woensdag 31 januari 2007 om 23:14 uur

...

Jonkah schreef:

hun hebben 1 Braziliaan en dat is Bahia en die staat altijd basis dus lijkt me stug. Doe mij maar een multifunctionele Ghanees uit Eindhoven met WK-ervaring.. ;)
Ze zijn al dagen met Addo bezig, schijnt. Helaas heb ik tot op heden geen goede berichten gehoord. Als het goed is, zijn ze hier nog mee bezig...
0
Woensdag 31 januari 2007 om 22:43 uur

daanie

Feyenoord leent Boussaboun uit aan FC Utrecht

31/1/2007 18:44

FC Utrecht heeft Ali Boussaboun binnen. De aanvaller van Feyenoord zal op huurbasis het seizoen afmaken in Galgenwaard. FC Utrecht liet een optie tot koop opnemen in het contract.
Boussaboun was op zoek naar een nieuwe werkgever omdat hij bij Feyenoord niet meer voorkwam in de plannen van coach Erwin Koeman. Hij liep onlangs stage bij Blackburn Rovers. FC Utrecht meldde zich razendsnel bij de Rotterdamse club nadat Marc-Antoine Fortuné dinsdagavond had getekend bij AS Nancy.

Bij Feyenoord staat Boussaboun nog tot medio 2009 onder contract. Hij is bezig aan zijn tweede seizoen in dienst van de Stadionclub. De 27-jarige Marokkaanse international kwam in totaal 36 competitieduels in actie en maakte zes doelpunten. Eerder speelde hij voor ADO Den Haag, FC Groningen en NAC Breda.


www.vi.nl
0
Woensdag 31 januari 2007 om 18:56 uur

mike

Toch raar dat er op de officiele site nog niets staat....
Of zouden ze ook nog met andere spelers bezig zijn , net als vorig jaar?
0
Woensdag 31 januari 2007 om 13:27 uur

Nu online

Bert, TheMariner, Don Leo, Sprinkhaan070, Teeg070, ADO079, GS, poemba, Dannyy, Swaber, Marcie, KickOff, GroenGeelHart070, RickZ, VAKKIE-l, Hansiehansie, barney0700, Bleek, strijpie, DHFC070, tjapi01, haguhnees87, KvR, Raoul88, Hagenees-in-de-Achterhoek, twaalfdespeler, Vak_W en 222 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 744
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5