Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: rest

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 749
Volgende pagina

ran

Even een belangrijke GOUDEN tip!!!!!!
Vergeet niet om je incassomachtiging in te trekken als je een seizoenskaart hebt!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anders krijg je een plaats toegewezen en als je nu een kaart voor N hebt, word je ZEKER achter het goal neergezet! Verder heb ik met mijn vaste groep afgesproken om het 1e seizoen in het nieuwe stadion GEEN seizoenskaart maar een clubcard aan te schaffen. Op die manier kunnen we ZELF bepalen wat de beste plekken zijn en waar de rest van de ouwe garde m-n gaat zitten. Denk er maar eens over na en je zult zien dat dit een GOUWE TIP IS EN DAT HELEMAAL GRATIS!!
0
Donderdag 1 februari 2007 om 11:46 uur

Undertaker

ZO hehehehe!! Zijn we nu blij, zijn we er nu van overtuigd.
Er zal voor de rest niks meer in zitten voor onze club. Hoogendorp is en blijft onze enige versterking deze transferperiode.
0
Woensdag 31 januari 2007 om 20:13 uur

Lydia

fc hageneez schreef:

en wat jij verwacht
Ik heb nog zoiets van: dat moet ik nog zien, dus geen verwachtingen. Ik hoop dat Hoogendorp de verwachtingen niet als "last"gaat beschouwen. Gelukkig wil hij graag voetballen dus.... hoop doet leven. En dat kan de rest ook aansteken om harder ervoor te gaan.
Ik gun het ADO om betere resultaten te hebben en het "negatieve" imago wat rond ADO hangt om te doen slaan naar een gelijkwaardige tegenstander en team!
0
Woensdag 31 januari 2007 om 13:47 uur

fc hageneez

Loosduinuh schreef:

Ze komen met 12 bussies. Wordt een druk uitvak.
die utrecht boertjes zeggen dat ze met meer dan 600 komen hahaha kunnen er maar 600 in het uitvak waar gaat de rest zitten dan hahaa grootspraak weer van ze
0
Woensdag 31 januari 2007 om 10:21 uur

fc hageneez

30 January 2007 Hoogendorp morgen al op het trainingsveld?


Morgenochtend(woensdag)om 11.30 uur wordt Rick Hoogendorp medisch gekeurd en daarna zal de transfer afgerond worden. Mogelijk traint hij dan om 15.00 uur al mee met de rest van de Haagse selectie. 

northside.nl


0
Dinsdag 30 januari 2007 om 18:36 uur

fan

Aad schreef:

De eerste keer dit seizoen dat het bestuur ballen heeft en terugknokt.
Nou nog goede versterkingen (een beetje financiele lef) en Jansen met de was de deur uit., een trainer met charisma en waardering voor de trouwste supporters. Dan bewijzen ze definitief dat het kerels zijn en geen mietjes.
trainer hebben we al maar voor de rest mooi gesproken!!!!!! laat maar eens zien hoe graag jullie niet willen degraderen
0
Dinsdag 30 januari 2007 om 13:39 uur

Advertentie

Haagse Roel

AD schreef:

Twente heeft geen moeite met ADO

ENSCHEDE - FC Twente heeft zondagmiddag met 3-1 gewonnen van ADO Den Haag. De thuisploeg was het eerste N`Kufo (rechts) en Touma half uur heer en meester, kwam op voorsprong via Heubach, maar zag de bezoekers daarna via Delorge gelijk maken. Na rust zorgde Touma eerst voor de terechte 2-1 en in de slotfase mocht Aissati zijn debuut in de basis bekronen met de 3-1.
De thuisclub, waar nieuwste aanwinst Edson Braafheid nog niet bij de selectie zat, begon furieus. Direct vanaf de aftrap was Kennedy Bakircioglu dichtbij een treffer en daarna bleef FC Twente stormen. Blaise N`Kufo kopte op de lat, Bakircioglu wist een drie tegen één situatie niet goed uit te spelen en Ramon Zomer kopte net naast uit een vrije trap van Orlando Engelaar.

Na een kwartier spelen kwam FC Twente dan toch op voorsprong. Jeroen Heubach, die deze week zijn contract in Enschede verlengde tot 2009, schoot de bal door de Haagse muur achter doelman Robert Zwinkels. FC Twente hield het tempo daarna hoog en Ismail Aissati, die voor het eerst in de basisopstelling stond, zette Sharbel Touma vrij voor Zwinkels. De Zweed mikte echter op de buitenkant van de paal.
ADO Den Haag kon zich daarna herstellen en na iets meer dan een half uur zorgde Laurent Delorge zelfs voor de 1-1. De Belg rondde voorbereidend werk van spits Mark de Vries knap af. FC Twente ging op jacht naar een nieuwe voorsprong, maar liep zichzelf daarbij voorbij.

Pas na rust zette de ploeg uit Enschede ADO Den Haag opnieuw onder druk en na een uur kwam de beloning via een treffer van Touma. Die 2-1 bleek een vroegtijdige nekslag voor de gasten, want na die treffer kwam FC Twente amper in de problemen. In de slotminuut bekroonde Aissati zijn goede spel nog met de 3-1.

Karakteristiek

FC Twente - ADO Den Haag 3-1 (1-1). 15. Heubach 1-0, 33. Delorge 1-1, 59. Touma 2-1, 89. Aissati 3-1. Scheidsrechter: Luinge.
Toeschouwers: 13.000. Gele kaart: Bakircioglu (FC Twente), Delorge, Tininho, Bosschaart, Vreven, Bunjevcevic (ADO Den Haag).

FC Twente: Boschker; Wilkshire (13. Wellenberg), Wielaert, Zomer en Heubach; El Ahmadi, Aissati en Engelaar; Bakircioglu (82. Zijler), N`Kufo en Touma.
ADO Den Haag: Zwinkels (46. Wagenaar); Vreven, Saavedra, Bunjevcevic en Tininho; Delorge, Hakansson en Schwiebbe (67.Boschaart); Kolk, De Vries en Elia (75. Roiha).
In tien minuten tijd plaatsen drie mensen hier een vrijwel identiek verslag van de wedstrijd..........lees eerst eens de rest van de berichten....dan zie je dat je in herhaling valt. Bovendien zijn wedstijdverslagen overal te lezen dus hier absoluut niet interessant.
0
Zondag 28 januari 2007 om 17:42 uur

Lydia

FCDH schreef:

Ik weet inmiddels wel beter.. Net als iedere FC supporter die er inmiddels meer dan 25 jaar op heeft zitten..

Dat gejank hier over de KNVB. Word je toch moe van. Het is nog nooit anders geweest. lekker hier allemaal klagen allemaal en een mailtje sturen daar zal die Kessler van wakker liggen.

Denk je nou echt nog dat dat ook maar iets helpt. Neem je je zelf uberhaupt wel serieus?

Ga lekker met supporter een epistel opstellen en stuur het aan de KNVB als je graag je tijd wil verdoen maar ga hier niet het wiel voor de 600ste keer opnieuw uitvinden. Ei van columbus?

Tja, niet geschoten is altijd mis.
Wil je er serieus over praten en over de rest wat je dwars zit?
Koffie staat bij mij altijd klaar...

0
Vrijdag 26 januari 2007 om 00:15 uur

leids paaltje

Henk schreef:

Zoals gebruikelijk op deze site: ononderbouwde meningen en stellingen. Niveau nul dus. Heeft niemand wat aan, behalve als je te weinig hersens hebt om zelf na te denken. Geef nu eens aan, geachte Roel, hoe naar uw idee de financiële positie van ADO Den Haag op dit moment is. OK, per eind van het vorig jaar is ook goed, als je er maar een prognose bij doet voor het komende halfjaar. We moeten uiteindelijk tenminste op 0 uitkomen in de exploitatie, want dat zal ook tenminste begroot zijn. Ook goed is  als u de begroting even aan dit forum voorlegt, dan krijgen we allemaal misschien net zo`n fantastisch inzicht in de financiën van de club als u. Het moet voor u en andere wizzkids op deze site een fluitje van een cent zijn. Laat de minder ingevoerde mensen en zwakker begaafden toch ook eens meegenieten van uw geweldige feitenkennis. Bedankt bij voorbaat.

zo zo henk,jij heb lef om "onze" haagse roel de les te lezen.meestal valt dat niet in erg goede aarde bij hem en zijn vriendjes.maar je heb wel gelijk,altijd maar commentaar op de club,en maar naar andere clubs kijken.vitesse speelde 2jaar geleden trouwens ook na competitie,was op sterven na dood,zitten wel 18000 duizend man op de tribune,maar ja dat is maar trommel publiek.wij moeten het doen met 7000 mensen waarvan maar liefst een kleine 100 man het toch elke week weer voor elkaar te krijgen om het voor de rest te verzieken,want WIJ zijn echt publiek,zeggen ze dan.krijg net zoals zoveel mensen steeds meer een hekel aan die verziekers.zal nu wel weer uitgedaagd worden om maar eens naar supporters home te komen als ik dat durf,want zo werkt dat hier.
0
Woensdag 24 januari 2007 om 10:36 uur

supporter

Beste Voetballiefhebber,

Hartelijk dank voor je bericht. Wij stellen je reactie zeer op prijs!

Alle reacties worden wekelijks verzameld en gerapporteerd. Deze rapporten worden wekelijks meegenomen in interne Tien vergaderingen. Vaak worden er naar aanleiding van publieks reacties nieuwe beslissingen genomen over onze programmering.

We hopen je hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.


Met vriendelijke groet,

Tien
Klantenservice
Ruben Koops
-----Original Message-----
From: supporter
Sent: zaterdag 20 januari 2007 15:04
To: klantenservice@dewedstrijden.tv
Subject: tip




Zien arbiters ADO DH graag degraderen?
Vreemde uitspraak Pieter Vink na afloop ADO-AZ (19-01-2007)



Men zou haast de indruk krijgen dat de scheidsrechters betaald voetbal (of althans enkelen daarvan) ADO Den Haag `graag` zien degraderen naar de eerste divisie.

Scheidsrechter Kevin Blom lijkt er in ieder geval hard aan mee te werken. Collega Pieter Vink, als toeschouwer aanwezig tegen AZ, deed na afloop ook `vreemde uitspraken`.

ADO Den Haag maakt moeilijke tijden door. Waar de leiding er alles aan doet om de club op een hoger niveau te brengen in de aanloop naar een nieuw stadion, wil het op het veld nog niet zo lukken. Na de winterstop ging het duel tegen AZ verloren. Natuurlijk is AZ een maatje te groot voor ADO Den Haag en natuurlijk speelde AZ heel zakelijk, zoals Louis van Gaal dat noemde.

pech

De Zuiderparkclub werkte hard, maar had wederom de pech dat arbiter Kevin Blom de club weinig sympathie toedicht. Eerder dit seizoen keurde hij in de uitwedstrijd tegen Feyenoord een Rotterdams doelpunt goed, dat de lijn nog niet was gepasseerd en gaf hij in dezelfde wedstrijd een strafschop aan Feyenoord terwijl de overtreding - voor iedereen duidelijk, behalve voor Blom - buiten het strafschopgebied plaatsvond.


ADO-verdedigers zijn het niet eens met de door Blom gegeven strafschop aan AZ

Zaterdag in de thuiswedstrijd tegen AZ zat Kevin Blom de Hagenaars in hun ogen weer `dwars`. Terwijl iedereen zich verzoend had met een 0-0 ruststand, deponeerde Blom de bal op slag van rust op de stip na een `overtreding` op Danny Koevermans. Iedereen dacht dat de leidsman `gewoon` een doelschop liet nemen, maar hij besloot - na lang nadenken - alsnog tot een elfmetertrap, al was voor die beslissing wel wat te zeggen. Trainer Schoenmaker was het er na afloop in ieder geval niet mee eens!

`gelukkig`

Ook bij het geven van de kaarten was Blom niet altijd `even gelukkig`. Waar hij op het ene moment volstond met een `stichtelijk woordje` toonde hij even later - voor eenzelfde overtreding - direct een kaart. Stijn Vreven - inderdaad vaak een `opstandje` - kreeg geel omdat hij protesteerde bij de assistent-scheidsrechter. Toen later AZ-captain Arveladze in de middencirkel `verhaal kwam halen` na een gele kaart voor een teamgenoot, bleef dat verder onbestraft.

In de tweede helft leek AZ simpel weg te lopen, maar ADO kwam toch weer terug. Een knappe derde Alkmaarse treffer deed het duel `op slot`. Toch had ADO Den Haag dichterbij kunnen en moeten komen. Alleen scheidsrechter Blom weigerde nu de bal ook op de stip te leggen bij een overtreding op Jesper Hakansson. Aleksander Rankovic reageerde daarop verkeerd door tegen de arbiter aan te lopen, die inderdaad niets anders kon doen dan `rood te tonen`.


Kevin Blom toont rood aan Aleksander Rankovic

AZ-spits Danny Koevermans na afloop: "Iedereen kon zien dat het een strafschop was, alleen blijkbaar niet de belangrijkste man. Gelukkig maar anders hadden het voor ons nog vijf zware minuten kunnen worden". Vervolgens gaf de vierde official aan drie minuten extra speeltijd, maar Blom hield het al na ruim een minuut voor gezien. Misschien wel verstandig, want de spreekkoren richting scheidsrechter hielden aan en waren afkeurenswaardig!

bont

Collega-scheidsrechter Pieter Vink, op de tribune als toeschouwer aanwezig, was na afloop ook niet erg gelukkig in zijn uitspraken. Geconfronteerd met het in de ogen van ADO `matige` fluiten van Blom, reageerde hij als door een adder gebeten: "Nee ADO speelt lekker......Ze staan niet voor niets onderaan. Maar ja volgend seizoen nieuwe kansen voor ADO Den Haag een divisie lager....". Geen gelukkige woorden van een scheidsrechter, die ook wekelijks op het hoogste niveau actief is in de vaderlandse competitie. Wellicht ziet een aantal arbiters ADO Den Haag liever degraderen. Hopenlijk behouden zij voor de rest van het seizoen wel hun objectiviteit!

Het zit ADO Den Haag niet mee, dat is duidelijk! Op de blessurelijst staan de namen van Stefan Postma, Konstantinos Loumpoutis, Pascal Bosschaart, Richard Knopper, Michael Mols, Chritian Kum en daar kwamen nu nog eens bij Alberto Saveedra en Wesley Verhoek.

Bijna een heel elftal! Logisch meneer Vink, dat ADO Den Haag momenteel niet de sterren van de hemel speelt en in de onderste regionen bivakkeert. Het moet gecompenseerd worden met een stukje inzet. En dat was er tegen een AZ, dat natuurlijk veel meer inhoud heeft met spelers als Schaars, Jenner en Czommer op de bank. En aan een beetje extra inzet is niets mis! Dan niet zo ongenuanceerd afgeven op een club uit de eredivisie.


Pieter Vink: "Volgend seizoen nieuwe kansen voor ADO Den Haag........." (foto KNVB)

drama

Zei Jan Mulder tijdens het overzicht op Talpa van de eerste helft van de competitie niet "het grootste drama van die eerste helft was de arbitrale leiding"?

Schoenmaker (en dan bedoelen wij niet `Lex`, maar `Pieter`) hou je bij je leest en respecteer ook de hardwerkende mensen bij een club in de kelder van de eredivisie!

© Sportsignaal Voetbal Magazine


0
Dinsdag 23 januari 2007 om 19:57 uur

Nu online

rh_vakm, bert1953, Jelle, grijze gek en 316 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 749
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5