Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: snel

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 751
Volgende pagina

fcdh17

pajam schreef:

Alberg en Schet = veel balverlies : (
Dat irriteert mij ook vanaf verdediging snel bal kwijt..
0
Vrijdag 7 februari 2014 om 20:26 uur

D.H.zuid-west

pajam schreef:

STRIJD en geen benen terugtrekken, dat neemt Schet heel serieus
Snel wisselen die kerel, voegt niets toe en pakt straks een kaartje.. let maar op.
0
Vrijdag 7 februari 2014 om 20:25 uur

DHFC070

In ieder geval een duidelijk plan, Vitesse tot de middenlijn laten komen en dan vol druk zetten en er snel uitkomen. Ziet er in ieder geval gretig uit.
0
Vrijdag 7 februari 2014 om 20:16 uur

Bleek

Wormgoor in de basis en malone op het middenveld.. Het is niet te filmen!!

Heel snel een andere trainer aan stellen want we gaan nu gewoon op dezelfde voet verder..

3-0 verliezen maar wel met een hoop lichtpuntjes...
0
Vrijdag 7 februari 2014 om 17:41 uur

zlakto

Moet zeggen dat ik toch wel schrik van het bericht dat ook de banen van Piet Jansen en Richard Knopper op de tocht staan. Ik loop niet iedere dag op de werkvloer in het stadion, maar om nou een directeur er na een half jaar al weer uit te gooien, lijkt mij een bijzonder slecht plan. Vanaf het moment dat VD Kallen erin is gestapt blijkt er moeilijk, zo niet onmogelijk te werken onder hem. Hij lijkt inmiddels wat meer op afstand te staan, maar trekt feitelijk dus nog aan alle touwtjes. Dat de commerciele inkomsten terug lopen kan zorgelijk zijn, maar een stuurloze club is dat evengoed. Zet er dan maar 1 of meerdere specialisten naast.

Tuurlijk het is paniek en er moet wat gebeuren maar ieder jaar een nieuwe directeur, plus maar heel weinig mensen binnen de club met voetbal knowhow brengt de continuiteit binnen de club in ernstig gevaar. En als iets nou belangrijk is voor de continuiteit voor een voetbalclub is het verstandig beleid en stabiliteit.

Waar ik voor het seizoen uitging van een plek tegen het linkerrijtje aan met een kwalitatief redelijke selectie, zie ik het nu heel somber in. Zonder dat er heel snel voetbal in het elftal komt, gaat dit elftal het niet redden en dan hebben we als Den Haag een gigantisch probleem. Ik ben benieuwd of een beginnend trainer als Fraser er voldoende voetbal in kan krijgen. Laten we ze in ieder geval blijven steunen in het stadion!
0
Vrijdag 7 februari 2014 om 12:28 uur

wdr

Kees schreef:

De tekst als de verwarming stond te hoog was wel op waarheid berust en is stevig uit zijn verband getrokken.

Stoere teksten ben ik nooit zo`n voorstander van. Maar ja, ieder zijn voorkeur.

Ik ben op zich niet zo van stoere praat, maar volgens mij hebben we een flinke portie vechtlust nu harder dan ooit nodig. Het team verliest veel wedstrijden omdat spelers onvoldoende strijdlust tonen en de koppen al snel laten hangen. Dit maakt het verschil tussen teams als Cambuur en GAE en ons.
0
Vrijdag 7 februari 2014 om 11:30 uur

Advertentie

Ferdy

Haagse Roel schreef:

Nou zo sta ik er ook in Ferdy.
Ik ken alle in en outs ook niet , dat er belangen spelen , buiten de club om, is natuurlijk wel duidelijk ........Kallen is niet gek.

Maar goed , laat die discussie los en beoordeel hem dan , los van het feit dat ie erin is gestapt , is op zijn daden en dat in perspectief hetgeen hij in 2007/2008 heeft beloofd.

Niets maar dan ook helemaal niets heeft hij waargemaakt. Als hij werkelijk er iets van had willen maken had hij na het Brom jaar door moeten gaan........ala Munsterman ( een lul oke , maar maakt WEL waar wat hij roept ). Nee , Kallen heeft alleen lopen afromen. En vervolgens , als het schip al water heeft gemaakt , en er sponsoren reeds afhaken roepen dat hij open staat voor meer investeerders ................ja daaggg

Ik had een Scc t/m het seizoen na Brom ...ben toen halverwege het seizoen al niet meer gegaan. Dacht bij mezelf , wat een ellende om naar te kijken zeg , ben ik hier een halve dag per wedstrijd voor kwijt.........heb toen tegen mezelf gezegd : Die Kallen kan lekker de pleuris krijgen met z`n mooie verhalen , gaat niet gebeuren. Zolang hij aan de touwtjes trekt , en de boel steeds verder afbreekt, kom ik niet meer. Zo simpel is het wat mij betreft.

En vervelend genoeg zat ik er niet ver naast.....









Kan je geen ongelijk geven omdat ik mn SCC ook in de prullenbak geflikkerd heb. Ik kan hem verder niet beoordelen, mooie praatjes, ja zou ik dus ook doen..alleen om een supporter lekker te maken om naar t stadion te komen en snel mn centen terug te verdienen. Groengeelhart..tuurlijk, als je over serieus geld praat wordt dat toch n tikkeltje anders. Als ik persoonlijk t vermogen zou hebben omdat ADO me lief is zou t anders zijn en zou ik n paar miljoen verlies slikken maar zo zit die man er niet in volgens mij. Ik kom inmiddels wel op t punt t zat te zijn omdat Fraser het nu mag doen. Puur en alleen omdat dat de goedkoopste oplossing is en niet sportief gezien de beste.
Neem Kallen dus wel kwalijk, voorzover hij wakker ligt van mijn mening, dat er na vd Brom niet doorgepakt is en nu weer niet. Fraser is niks en dat gelul over die man n kans geven...daar wordt ik al helemaal hyper van. Pappen en nathouden, zachte heelmeesters stinkende wonden. Club/Kallen is gewoon niet bij machte..ze kunnen het niet, geen voetbalverstand.
0
Vrijdag 7 februari 2014 om 00:16 uur

liefhebber

Max schreef:

Jagersma heeft jaren topfuncties bij de gemeente bekleed. Hij is destijds volgens mij naar voren geschoven door Pierre Heijnen. Komt niet uit de koker van Kallen. De gemeente kan niet anders dan een dikke vinger in de pap hebben geëist. Die denken ook: `leuk die miljoenen van vd Kallen maar als het mis gaat, kunnen wij weer lappen.` Een dossier die wethouders de kop kan kosten.
Klopt. Nu lijkt ook Jansen niet in het kamp mvdk te zitten. Ik zeg: lijkt? Vandaar dan herrie in de tent. Want de kaarten worden geschud en ondanks dat er een enige grootaandeelhouder is kan deze zich wel eens vleugellam gaan voelen. Zie voornemen steijn eerder al de wacht aan te zeggen. Opmerking publiekelijk van Jansen over mvdk. Tja dan heb je de poppen aan het dansen.
Mvdk zal wel eens snel een algemene vergadering voor aandeelhouders van de nv ADO den haag gaan uitschrijven
Dan zien we wel wie er in de directie mag blijven?
0
Donderdag 6 februari 2014 om 23:07 uur

H@@GenEES

Midden-Oost schreef:

Ach gut mis je je vriendje Steijn nu al. Straks is je andere holmaatje ook weg. Wat een eenzaan leventje zal jij nog hebben dan.
Mijn leventje kabbelt ook verder zonder Steijn als trainer of als MvdK als de grote baas van FCDH, maar ik ben niet de gene die constant op de box loopt te gillen hoe de club gerund moet worden.

Jij wel, welnu voeg je daden bij je woorden en neem de club over, als ik jou zo hoor lullen dan spelen we onder jouw bezielende leiding binnen 5 jaar Champions League en wie met een groen/geel hart wil dat nu niet.

Dus ik zou zeggen, in de benen en zorg dat je snel de grote baas van DH wordt, want wij willen allemaal naar de CL
0
Donderdag 6 februari 2014 om 20:51 uur

Midden-Oost

Max schreef:

Als Jansen in de media roept dat Kallen zich nergens mee moet bemoeien, is die link snel gelegd. ADO is sowieso een directeurenkerkhof.
Ja dat is wel gedurfd van Piet. Ik geloof dan ook wek dat het flink knettert. Als Mark ook snel oprot zal dat ook een hele zegen zijn. Wtf is nou € 7 mln. Kunnen we geen actie starten ?
0
Donderdag 6 februari 2014 om 20:14 uur

Nu online

Aad, Tante Wil, grijze gek, pajam, VAKKIE-l, WestlandSupport, adorob, Hmmm, DH070, Mr. FC DEN HAAG, Haraldberg1 en 205 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 751
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5