Welkom in de shoutbox, gast
Ooievaar
Goed dat er vanmiddag hier op de shout aandacht aan Ed is besteed. Wat ontzettend triest voor hem en eenieder die hem kende
Was erg druk, hij had z'n laatste wens geschreven op z'n weblog, doorspekt met humor. Een lach en een traan dus, al waren die laatste begrijpelijkerwijs helaas in de meerderheid.
Alle sterkte aan familie en vrienden.
Rust zacht gooz,
Ooievaar
0
|
Dinsdag 1 juni 2010 om 18:00 uur |
Kees
Trekhaak is geregeld Ooievaar net belde een vriend op.
Hulp begint nu een beetje los te komen.
Vincent de tuin gaan we volgend jaar definitief inrichten. Jij bent af en toe een beetje te goed voor deze wereld. Voorlopig zaai ik gras.
Mochten een paar vrienden het af laten weten met de verhuizing weet ik je wel te vinden
Die saamhorigheid onder de Ado supporters dat vindt je bij geen enkele andere club. Komt waarschijnlijk dat we al jarenlang het leed met elkaar delen. Ado heeft echte supporters die voor elkaar klaar staan. l
We gaan toch niet sentimenteel worden, he? Je zou me nog ophalen voor een schets van je tuin. Ik maak nog wel een vragenlijst wat je wel en niet wil.
Voor Carlo maken we een groot doel, net voor je raam. Wordt dat de nieuwe centrumspits van ADO.
ps Overigens mis ik Kojak en Aad op de box. Helaas. Ook Jensen, Gustav, Friuli, MR FC DEn Haag etc. zijn al een tijdje uit de lucht. En dan nog een hoop namen die ik vergeet.
0
|
Zaterdag 29 mei 2010 om 21:23 uur |
ADODENHAAG
Overigens gisteren wèl genoten van Internationale. Dat is nog eens verdedigen zeg, briljant.
Ja, uiteraard prachtdoelpunten van Milito, maar je moet eerst een goed fundament neerzetten, en van daaruit uitbouwen. Je kan nog zulke goede spitsen hebben, - waar wij overigens niet door worden gehinderd - maar als je verdediging niet goed functioneert is het dweilen met de kraan open.
Laten ze daar bij ons in de jeugopleiding bij de D'tjes nou eens echt aan de gang gaan. Leren je man uit te schakelen. Er valt ook hier echt een wereld te winnen.
Wat Inter deed was inderdaad goed maar ik vond het jammer voor de wedstrijd. Inter maakte namelijk geen gebruik van hun voetballende kwaliteiten(ondanks enkele momentjes van Milito en Sneijder) maar hing alleen op de laatste linie.
Tuurlijk is het een fantastische verdediging. Ze hebben 2 sterke centrale backs en daarvoor lopen 2 verdedigende middenvelders met internationale ervaring. Het was sowieso een hele ervaren ploeg want ze spelen al jaren bij elkaar. Maar dit is niet wat je ff aangeleerd krijgt. Zeker niet in de jeugd van Den Haag, waar misschien 2 goede (centrale) verdedigers of verdedigende middenvelders aankomen: het gaat om het collectief, de ervaring, de formatie.
Daar is Den Haag nog helaas niet klaar voor.
Maar je hebt gelijk, tijd om dat eens op proberen te bouwen!
0
|
Zondag 23 mei 2010 om 21:52 uur |
JB
Jong Oranje, met Jens Toornstra in basiself, speelt gelijk in Portugal
21 May 2010 om 21:30
De tweede oefeninterland, die Jong Oranje vrijdagavond afwerkte tegen Jong Portugal eindigde in een 0-0 gelijkspel. Bondscoach Cor Pot had een basisplaats ingeruimd voor ADO Den Haag-talent Jens Toornstra.
Dinsdag verloor Jong Oranje het eerste duel met 3-1. In de tweede ontmoeting kreeg het Oranje-team kansen om met een overwinning van het veld te stappen. Voor de pauze waren echter kansen aan Luuk de Jong en Diego Biseswar niet besteed. Na de doelwisseling waren de beste mogelijkheden voor Kevin Strootman en Nacer Barazite.
schoon
Jens Toornstra, vrijdagmorgen bij ADO Den Haag uitgeroepen tot ´Talent van het jaar´, mocht de gehele wedstrijd spelen. In de 49e minuut viel oud ADO-er (nu Heerenveen) Daryl Janmaat in voor de aan de enkel geblesseerde Nick Viergever (Sparta). Hagenaar Tim Krul (Newcastle United) hield zijn doel prima schoon.
Coach Cor Pot kijkt tevreden terug op de stage in Portugal. ,,Het was geweldig. We hebben geweldig goed aan het teamproces kunnen werken en de jongens hebben goede arbeid verricht. De wedstrijden waren nuttig en ik heb de nieuwe namen aan het werk kunnen zien´´, laat hij aan OnsOranje weten.
voorbereiding
Voor Jong Oranje gold deze oefentrip als voorbereiding om een tweetal nog te spelen kwalificatieduels voor het Europees kampioenschap in 2011. Nederland speelt nog twee uitwedstrijden. Op 11 augustus tegen Liechtenstein. Bij winst is Oranje zeker van de play-offs. Dan volgt nog het laatste duel tegen Spanje, waarschijnlijk met als inzet de groepswinst. Daarna staan nog de play-offs op het programma, in oktober in Denemarken.
© Haaglandenvoetbal.nl (TR Media)
In mijn verhaal over de ADO-keepers ontbreekt natuurlijk helaas 1 naam: Tim Krul!
Het verschil tussen de wedstrijden in Portugal is vooral het verschil tussen de Haagse KEEPER Tim Krul of de Amsterdamse TEGENHOUDER vd Padt op het doel!
0
|
Zaterdag 22 mei 2010 om 17:13 uur |
Jensen
Beste shouters,
Dit was het slechte nieuws....is niet echt netjes gespeeld allemaal !
Verders even geen ontwikkelingen alleen Timothy kan zich enorm
financieel verbeteren in het hoge Noorden.....afwachten dus...!!
Groeten Frans
Nou Frans, daar gaan we dus helaas afscheid van nemen.
Ik gun het die jongen van harte maar ik baal als een stekker.
Hij is onze beste man (met Jens de revalidatie) vind ik, nog heel jong en kan nog veel beter worden.
Wordt snel Belgisch international.
Nou maar hopen dat onze club een mooi bedrag ontvangt.
Hij heeft nog een contract voor twee jaar.
0
|
Vrijdag 21 mei 2010 om 12:16 uur |
Haagse Roel
Midden-Oost
Ricky heeft zijn tweede kans gehad toen Wetzel verdween. Volgende trainer is ook in no-time exit met Ricky in de groep. Van der Kallen heeft m groter dan de club gemaakt.
Klopt Max, ik durf bijna wel te stellen dat als Ricky niet was gekomen we gewoon keurig 12e waren geworden. Ik heb hem tot de Kerst het voordeel gegeven maar moest helaas constateren dat het IX-tal echt zwakker werd als hij inviel. Helaas, had er zoveel van verwacht.
0
|
Woensdag 19 mei 2010 om 21:24 uur |
Advertentie
Robin Straub
Weet iemand of contract Oper nog doorloopt?
voor marktwaarde en overzicht (bij benadering): zie --> http://www.transfermarkt.de/de/ado-den-haag/startseite/verein_1268.html
helaas heb ik hier en daar opgevangen dat ADO de optie voor nog een seizoen, zie ze in de winter hadden afgesproken, willen gaan gebruiken.
oftewel we hebben oper nog 1 jaar..
0
|
Woensdag 19 mei 2010 om 20:06 uur |
michel
Als ze 2,5 miljoen betalen mogen ze hem hebben. Hij heeft een doorlopend contract net getekend. Lijkt mij behoorlijk rechtsgeldig.
Bert,
maar ze hebben helemaal geen interesse in die jongen dus ze betalen ook geen 2,5 miljoen. Die namen zijn erin gegooid door misschien z'n zaakwaarnemer, fans of anderen om meer push te geven naar een nieuw contract en ADO bang te maken om een goede speler kwijt te raken.
Dat az geen interesse in hem heeft zeg ik al vanaf het begin en twente ook niet. AZ is wel aan het kijken voor jeugdige talenten, maar daar zit Toornstra niet bij.
Ik zie ook liever die 2,5 miljoen, maar helaas.
0
|
Dinsdag 18 mei 2010 om 23:44 uur |
Kees
Ken ik Kees, mooie site. Ik vind het alleen zo verschrikkelijk jammer dat er zoveel van die 'mooie' clubs zijn verdwenen. Stukje geschiedenis is verloren en ook dus die van mij.
By the way, Aadje dus geen kampioen tegen me pa.
Jawel, want een gelijkspel was genoeg. Tenminste, volgens die site.
Mijn cluppie SV Voorburg is er helaas ook niet meer.
0
|
Zondag 16 mei 2010 om 22:34 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |