Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: helaas

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 754
Volgende pagina

Johannes

Ooievaar schreef:

Wellicht, maar hij spreekt Jagersma, Vierling en de rest van de raad van elf niet tegen. En daar gaat het om. Want dat is de reden.

 

Vind het alleen in en in triest dat die jongen straks de schuld krijgt van de misère. Met het paard van de schillenboer win je nu éénmaal geen conncours hipique. Maar hij wordt er wel op afgerekend.

 

Sususpesa, tja. Kallen, Henk bedankt

 

OOievaar, je pleit eerst voor meer groen-gelen bij de club; dat het een schande is dat bijv. Lems en Roeleveld 'weggejaagd' zijn. Nu zijn ze kennelijk van plan om Groenendijk met in het kielzog Valk en Gentile terug te halen en het is weer niet goed.

Daarbij komt nog dat Groenendijk nog niets heeft laten zien en je hebt hem al als verliezer weggezet. Net als Supusepa. Nog geen bal geraakt maar het is nu al triest volgens jou. Mag ik je herinneren aan de uitnodiging voor Jong Oranje van Jens Toornstra? Er zijn altijd verrassingen mogelijk en wie weet roept de hele voetbalwereld over een jaar wel hoe dom Ajaks geweest is om zo'n geweldige back gratis (denk ook even aan Elia trouwens) naar Den Haag te laten gaan. Laten we even wachten tot hij daadwerkelijk is aangetrokken en tot hij daadwerkelijk wat heeft laten zien in bijv. een oefenwedstrijd. We kunnen natuurlijk ook aan Jagersma vragen of het hem behaagt om jou persoonlijk om advies te vragen en om voorzichtig aan je uit te leggen dat Maxwell en Clichy helaas niet willen komen. Denk nou voor één keer even positief. Hadden ze bij NEC gedacht dat hun eigen jeugd (!) Nuijtinck het zo goed zou doen linksachter?

 

Kritisch volgen is goed, maar meteen alles wat zelfs nog niet eens vast staat overigens - het is maar een gerucht van het AD - veroordelen als waardeloos... Wil je nou serieus genomen worden of niet?

0
Vrijdag 14 mei 2010 om 12:49 uur

morley

zuid tribune schreef:

BV VEENDAM FAILLIET. Weer een tijdperk afgesloten, helaas voor de Oost Groningers, maar tijd om te shoppen voorADO  Den Haag, of wachten tot een uur voor de aftrap van het nieuwe seizoen?

en wie moeten ze dan bij veendam weghalen? welke toppers spelen daar die ons vooruit moeten helpen??

 

die de leeuw zal wel bij veel clubs op een lijstje staan dus die jongen kan waarschijnlijk een goed salaris eisen. bovendien ben ik er van overtuigd dat bijna niemand van ons hem ooit een hele wedstrijd heeft zien spelen. helaas geldt dat ongetwijfeld ook voor onze scouts....

0
Woensdag 12 mei 2010 om 12:36 uur

zuid tribune

BV VEENDAM FAILLIET. Weer een tijdperk afgesloten, helaas voor de Oost Groningers, maar tijd om te shoppen voorADO  Den Haag, of wachten tot een uur voor de aftrap van het nieuwe seizoen?

0
Woensdag 12 mei 2010 om 12:22 uur

ADODENHAAG

Jensen schreef:

Nu Sankho weggaat iij Groningen is daar de weg vrij voor Timothy.

Zal een aderlating zijn als hij ons verlaat.

Ik hoop dat je een grapje maakt over Sankoh. Vreselijke veredediger. Herinner je die eigen goal niet meer van hem ten gunst van ons? Hahaha. Nee, ook dit is helaas geen versterking. (misschien bij nood) Maar Horvath is vele malen beter dan deze man.

0
Dinsdag 11 mei 2010 om 10:14 uur

Jensen

Bert schreef:

Ik ben bang als Aad de Mos komt we nog meer onrust bij de club krijgen.

 

Overigens walst Sparta vandaag waarschijnlijk over Hellmond heen.

Van mij hoeft hij niet te komen. Aub niet!

Denk toch aan Everse.

Wellicht toch een ander? Opties zouden kunnen zijn Brands, Groenendijk. Of Kruys, heeft wel bij Volendam getekend maar dat tekenen hoeft - helaas - niet veel meer te betekenen tegenwoordig. Bij positieverbetering gaan ze snel toch elders aan de slag.

Zou het overigens geen verkeerde vinden.

0
Zondag 9 mei 2010 om 19:57 uur

Bert

langepino schreef:

laat aad aub wegblijven!!zitten we geloof ik niet op te wachten!!nooit meer een haagse trainer!!ze willen niet,horen hier niet en zijn alleen maar zakkenvullers!!!!!

Dick Advocaat had ik wel graag bij Ado gezien. Maar is niet haalbaar helaas.

 

Wellicht dat hij samen met Jansma, Schoenmaker etc. etc. de club van de broodnodige adviezen kan voorzien.

0
Zondag 9 mei 2010 om 15:52 uur

Advertentie

Haagse Roel

Max schreef:

Haha, Tonny Bruins Slot inhuren om fucking Helmond Sport te analyseren en daarna op je bek gaan..

Tsja, die was ik nog vergeten. Nee ik had gehoopt dat ie na een tijdje buitenland en nu hij wat ouder wordt eens wat normaler ging doen maar daar is helaas geen sprake van. Z'n kennis van voetbal , die man leeft aleen maar van voetbal, is groot maar z'n gedrag is stuitend.

 

Ik vrees dat mocht hij bij ons TD worden hij binnen de korste keren van de tribune afloopt om de coach, wie het ook is , te kleineren en zelf op de bank gaat zitten.

 

En over z'n netwerk , ja......iedereen kent de Mos, so what . Hiermee wordt neem ik aan ook z'n dochter Tessa bedoeld ( leuke vrouw trouwens) die spelersmakelaar is. Ik heb even de moeite genomen om op haar site te kijken naar het spelersarsenaal wat zij onder contract heeft : wordt je niet vrolijk van hoor, zie

www.tessademos.com.

 

Ben benieuwd wat de komende weken ons graat brengen, ben somber gestemd , mede gezien de laatste berichten dat Verhoek, heb hem in het verleden vaak bekritiseerd maar speelt dit seizoen gewoon prima, geen nieuwe aanbieding krijgt en coach Everse na een aantal gesprekken helemaal niets meer hoort.

 

Het is ook altijd wat bij die rare club achter de duinen:/

 

0
Zaterdag 8 mei 2010 om 16:32 uur

morley

Johannes schreef:

Heel hartelijk dank weer voor de update, het wordt zeer gewaardeerd!

 

Laten we hopen dat V.d. Kallen & co op tijd inzien dat het saneren in de overhead (directeuren: alles meer dan 1 is teveel!) moet gebeuren en pas daarna in je productiemiddelen (spelers, technische staf). Natuurlijk moeten de idiote salarissen rigoreus naar beneden, en als dat betekent dat er mensen niet bij willen tekenen... so be it.

Als je als club bent aangewezen op je jeugdopleiding, en dat zijn wij, dan moet je ook hele goede trainers hebben om spelers beter te maken. Dan leveren ze meer op, dubbele winst.

 

Geen idee wat voor speler dat is, Steur. Iemand?

technisch begaafde linksbuiten, opgeleid bij volendam. als talentje door heerenveen aangetrokken. is er helaas voor hem nooit uitgekomen.

0
Vrijdag 7 mei 2010 om 18:05 uur

JB

Haagse Roel schreef:

Ben het niet met je eens, al hoop ik dat ik ernaast zit....hoe dan ook ...goed dat er weer bent kerel !!!! Haal soms mensen door elkaar maar was jij nou diegene die met z'n dochterje beneden in de hoek naast het kidsvak zit ??

Nee, helaas is 1 van de gevolgen van de privé omstandigheden dat ik het mij niet kan veroorloven om meer dan 1 of 2 keer per seizoen naar het stadion te komen vanuit het Utrechtse.

Kost toch gauw met benzine, parkeren, koffie en een broodje zo'n 45-50 euro.

En als mijn dochter eens meewil komt er nog eens 20-25 euro bij.

En dus "behelp" ik mij met Eredivisie Live. Helaas.

 

Hopelijk draait de situatie nog eens zo om dat er een seizoenskaart inzit. ;-)

0
Dinsdag 4 mei 2010 om 21:05 uur

JB

marcellino schreef:

we hoeven het niet eens te zijn met elkaar maar waar heb je dan vertrouwen in als je hoort dat 7 a 8 spelers weg gaan of moeten vertrekken de inkomsten zwaar naar beneden gaan de begroting met ongeveer 4 miljoen zal zakken.

 

spelers zwaar worden gekort in hun salaris en nieuwe goede spelers niet of nauwelijks gehaald kunnen worden omdat er gewoon weg geen geld is.

 

schiet mij maar lek.

het wordt volgend jaar en dat kan je nu inschatten een moeilijk jaar en de kans dat je degradeerd is groter als dit jaar.

 

Ik zal volgens vele hier negatief overkomen maar ik zie het vertrouwen totaal niet.

 

ik hoop JB dat ik ongelijk heb maar ik vrees van niet

Van de 7 of 8 spelers die weg gaan/moeten hebben alleen Buijs, Luijckx, Ammi en (HELAAS!!!!) Soltani min of meer een basisplaats gehad.

 

Als Ammi naar Limburg gaat en JP Saijs komt voor 1 of 2 seizoenen terug naar Den Haag, ga je op die plek weinig merken.

 

Aan Soltani ga je helemaal niets missen, sterker nog, de meeste overwinningen zijn gehaald toen hij geblesseerd of weer eens geschorst was.

 

Ga je dus inderdaad Luijckx en Buijs uit de basis missen.

 

Knopper heeft na zijn blessure eigenlijk weinig tot niets meer gebracht, Horvath heeft amper gespeeld en was dan niet sterk en het zelfde geldt voor Cornelisse.

 

Immers zie ik nog niet zo maar een club in Italië vinden en iegenlijk vond ik hem de laatste wedstrijden van het seizoen spelen als of hij op een zomeravond met een campingelftal meedeed.

 

Zet daar tegenover dat het beloftenelftal, met de nodige echte beloften, hele mooie prestaties heeft geleverd tegen de grote clubs.

Want zeg nu zelf een Ajax met Wielaert, Verhoeven, Lodeiro, Aissati, Sulemani, Eriksen.. dat kan je toch amper meer beloften noemen.

 

Vandaar: ja!

0
Dinsdag 4 mei 2010 om 20:59 uur

Nu online

GGH, tjapi01, lernst, jbdh, Rob2002, pwr, ronnieg, GS, ADO079, Twa, fcdh-denhaag, Erba1, Alexander en 256 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 754
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5