Welkom in de shoutbox, gast
<FCDH>
1=4 verkoop voor Roda JC, ben erbij!
Koop nu uw kaarten voor de ontknoping van het seizoen! Donderdag 19 mei speelt ADO Den Haag de eerste ronde van de play-offs in het Kyocera Stadion tegen Roda JC om 20.45 uur. Wees erbij en koop nu uw kaart. Er geldt een 1=4 verkoop, indien u in het bezit bent van een Seizoen Club Card of een Club Card, kunt u 4 toegangkaarten kopen.
De kaartverkoop via Ticketbox was al van start gegaan, deze zal blijven lopen voor alle (Seizoen) Club Cardhouders. Wat vanaf nu, nu de tegenstander bekend is, dus verandert, is dat er per (S)CC vier kaarten gekocht kunnen worden bij de Ticketboxverkooppunten.
Vanaf maandagmorgen 16 mei 10.00 uur is de stadionkassa in het hoofdgebouw van het Kyocera stadion ook geopend voor de vrije verkoop. Met een geldig identiteitsbewijs kunt u een toegangskaart voor dit belangrijke duel kopen. Eén kaart per geldig id-bewijs.
Prijzen van de toegangskaarten
Aad Mansveld tribune: volwassenen en jeugd € 15,-*
Familie tribune: volwassenen en jeugd € 15,-*
Haaglanden tribune: volwassenen en jeugd € 20,-*
*exclusief 4 euro handlingsfee
Openingstijden van de kassa
Ma/di/woe 10:00 – 18:00 uur
Do 15:00 – 21:45 uur
Op de wedstrijddag dient u ook uw legitimatiebewijs te tonen. Om drukte bij de kassa te voorkomen op de dag van de wedstrijd, adviseren we supporters om waar mogelijk vooraf al een kaart aan te schaffen.
Deze dagkaartregeling geldt uitsluitend voor supporters van ADO Den Haag. Mensen die misbruik maken van de regeling worden aangemeld bij de KNVB. Alle gegevens van de toeschouwers worden gecontroleerd. Op verkochte kaarten is geen restitutie mogelijk. Pinnen bij de kassa is mogelijk.
Eerstkomend uitduel
ADO Den Haag speelt de uitwedstrijd tegen Roda JC op zondag 22 a.s. om 12.30 uur. Naast een verplichte buscombi zal ADO Den Haag trachten een auto/buscombi voor dit duel te regelen. Nadere informatie volgt zo spoedig mogelijk. Verkoop in Ticketbox zal vermoedelijk vanaf dinsdag 17 mei plaatsvinden.
![]() |
Maandag 16 mei 2011 om 12:48 uur |
Max
Is zeker een van de mindere scheidsrechters maar volgens mij was die pingel wel terecht. Gewoon onnodige armbeweging van Derijck.
Derijck maakt zich alleen breed. Die Armenteros, die echt nooit meer bij de hal had gekund, gaat neer als een stervende zwaan. Als Vicento zoiets had gedaan, had de reporter van erediviselive geroepen dat het een schwalbe was.
Maar buiten die, in mijn ogen, foute beslissing (gebeurt bij meer scheidsrechters), is het gewoon een dwarrel van een scheids die een wedstrijd uit de hand laat lopen vanwege zijn twijfelachtige beslissinge en misplaatst autoritair gedrag.
Deze man, met stip de slechtse uit de eredivisie, kan het verschil zijn tussen winnen en verliezen.
![]() |
Maandag 16 mei 2011 om 10:32 uur |
erik
Leuk die meezingende en dansende spelers van 020 op "en wie niet springt die is jood". You tuubje ? Black sunday
nou (on)fri(t)s barend ga je morgen ook lopen huilen bij pauw en witteman zeuren om een schorsing omdat je joodse indentiteit word aangetast
![]() |
Zondag 15 mei 2011 om 16:41 uur |
Bleek
HBS is een sierraad voor de haagse voetballerij. Zij leveren al jaren hét bewijs dat ook indien je absoluut niet betaald je uitermate succesvol kan zijn. Die Willem de Jong is een kanjer, en een hele aardige vent bovendien. Heb hem nog zien spelen als voetballer bij Die Haghe en later bij Duno.
Als je de lijn van HBS even doortrekt naar ons, dan heb je echt geen zakken geld nodig om leuk mee te draaien. Goed scouten, luisteren naar de juiste mensen en een beetje mazzel dan kan je erg ver komen.
Aan de andere kant: kijk naar Feyenoord die leveren - tot mijn grote vreugde - het perfecte bewijs hoe het absoluut niet moet, met de 4e begroting, en kijk dan naar Heracles. Die lui die ademen z'on beetje over één long omdat ze haast niets te besteden hebben, maar presteren zeer goed.
HBS in de topklasse en ADO - als je dan toch meedoet kan je hem beter maar winnen - via de play-off in.
Lijkt me een aardige gedachte.
![]() |
Zaterdag 14 mei 2011 om 21:01 uur |
Ron001
Priecies. Sinds Ammi niet meer meedoet speelt Verhoek als een drol. Die jongen zou ik zeker houden aternatieven zie ik vooralsnog niet.
Geldt niet voor Kum, die jongen is een brokkenpiloot en is niet geschikt als basisspeler voor het niveau wat we nastreven. Stevig in het linkerrijtje op weg naar de subtop. Hopelijk is Beugelsdijk er klaar voor om in het centrum te staan. Laat Ranco die jongen maar onder handen nemen, komt het allemaal dik in orde.
Verhoek is een speler die niet kan/wil meeverdedigen!!!
Je kan mooie vorzetten geven en Bully legt er 2 in, maar dan verkloot Verhoek (Onze diva!!) mee te verdedeigen zodat ZIJN speler vrij doorloopt naar onze keeper /achter hoede!! (Ergste is dat hij meeloopt en dan plotseling gaat wandellen!!!??En zo ZIJN man door kan lopen..
Verder zijn de slidings van Kum (bijna) alle maal corect!!
Je krijgt dan ook veel vrijetrappen tegen waar hij niets aan kan doen....
Maar al met al vind ik het halve elftal de laatste wedstrijden fouten maken..
Nu voor de 5e plaats gaan!! !
En morgen KNALLEN MET DIE BALLEN!!!!
![]() |
Zaterdag 14 mei 2011 om 16:53 uur |
Vincent
Opvallend dat niemand het erover heeft dat de kaarten die morgen in de verkoop gaan voor 19-05 20:45 zijn..
hetgeen betekend dat we dus 7e blijven ?
of koop ik morgen een kaartje voor de 19e, maar als we winnen wordt die omgezet in een kaart voor de 22e..
met uiteraard de vermelding dat als je de 22e niet kan je wel gewoon je geld kwijt bent...
als het toch allemaal niet zo'n vaart gaat lopen, en ik volg kees daar een heel eind in (donderdag om 20:45 is toch ff anders dan zondag om 14;30'... wacht ik wel ff af wat ze dit weekend doen.
betaal trouwens liever 10 euro extra voor die 2e wedstrijd,dan nu op voorhand voor beide...
oja vakantiegeld maand mei;
afrekening gas en licht, ozb, waterschap, milieheffingen etc :-))
![]() |
Dinsdag 10 mei 2011 om 01:39 uur |
Kees
Wanneer komt de club ermee? Op de off. site staat nog steeds:
De prijzen voor de eerste ronde zijn gelijk aan de prijzen van de Topwedstrijden van komend seizoen. De prijzen voor de Finaleronde zullen uiteindelijk 10 euro hoger zijn dan de eerste ronde.
Opmerkelijk is ook dat de club vandaag niets op de site m.b.t. de verkoop van de play offs voor morgen had staan.
Wel knap van de club dat ze de oren naar de supporters laten hangen. Gewoon terugkomen op een foute beslissing. Roda biedt bijv. een gratis kaartjke voor de play offs aan bij aanschaf van een scc. In het verleden waren bij clubs als Utrecht de kaarten zelfs een tientje en toen zat het stadion nog niet voor de helft vol.
Ik hoop dat het nu wel vol gaat lopen.
![]() |
Maandag 9 mei 2011 om 22:11 uur |
DHFC070
Zou de KNVB als organisator van de finale nog vooronderzoek laten in stellen naar:
- het afsteken van rookbommen voorafgaand de bekerfinale
- het voortdurend gegalm van "Joden, Joden" vanaf de tribune
- de prominente aanwezigheid van Joodse vlaggen
Discussie toegangskaarten. Heb net nog even gekeken naar wat ik voor de wedstrijd van zaterdag betaal FC Koln - Schalke '04: € 47,00 en dan zit ik op vergelijkbaar Noord en sorry de wedstrijd is met 50.000 toeschouwers al uitverkocht......................
Calimero?? :P
Gewoon een keer stoppen met naar andere clubs kijken.
Twente heeft al een vooronderzoek naar zich lopen en maakt zelfs kans op een wedstrijd zonder publiek en waarom??
Omdat iemand een cobra 6 in de GRACHT heeft gegooid.
Wij mogen niet klagen want bij Feyenoord en Ajax thuis werden er Cobra's 6 op het VELD gegooid en daar hebben we verder niets van gehoord laat staan de laatste wedstrijd die gestaakt moest worden vanwege de rook. Al zal me niets verbazen als we daar nog wel wat van horen.
Knalvuurwerk hoort niet bij voetbal thuis, rook is wat mij betreft sfeerverhogend.
Is het gezeur om die toegangskaarten trouwens nog niet over? Okeej de club brengt het een beetje onhandig en ik weet niet of het aan de supporters alleen is om de poeplap te trekken maar zoals op het moment op diverse sites te lezen valt.... lijkt gvd wel joden publiek.
En het is heel simpel ik ben bereid om dit keer mijn poeplap te trekken op de voorwaarde dat ze volgend jaar een keertje zwarte / groene cijfers schrijven. Gebeurt dit niet dan is het voor mij ook meteen de laatste keer geweest.
![]() |
Zondag 8 mei 2011 om 20:05 uur |
Advertentie
Bert
ik zat al te twijfellen of ik ging doordat het precies in me examens valt met school.
maar nu met deze hoge prijzen ga ik zeker niet ik had eigenlijk verwacht dat je met een seizoenskaart gratis naar binnnen mocht.
Daar kan Ado natuurlijk niet aan gaan beginnen SCC houders gratis.
Je krijgt al 7 wedstrijden cadeau. Is trouwens bij geen enkele club zo dat je gratis kaarten krijgt als SCC houder.
Besef wel dat Ado hier een paar ton aan kan verdienen. Dus hoe meer mensen des te meer geld.....des te meer kans dat de bepalende spelers behouden kunnen blijven.
Voor degenen die niet gaan veel plezier met ere divisie live.
En niet gaan lopen jammeren over sponsers etc. zelf laat je het ook afweten als een kaartje 15,- duuder is.
![]() |
Zondag 8 mei 2011 om 13:23 uur |
ADO500
Dit hadden ze toch beter kunnen doen? De supporters die extra willen ‘lappen‘, zitten toch niet te wachten op een korting van 10 euro voor de finale wedstrijd. Ze hadden gewoon een passe-partout voor de playoffs moeten aanbieden. 2x kaartje + 10euro (finale toeslag!) Met als aanvulling dat als de finale niet gehaald wordt, de opbrengst van het finalekaartje, gebruikt gaat worden voor het intact houden / versterken van de selectie.
Als we nu de finale halen, is er via de supporters nog niks extra opgehaald. Sterker nog, de opbrengst wordt dan alleen maar minder. Willen ze die jongens niet behouden? Of zal het alleen maar een manier zijn, om erachter te komen hoeveel supporters echt bereid zijn te betalen voor een goede selectie?
Je beschrijft precies de aktie zoals die nu is. Dus wat moeten ze dan beter doen?
Ik vind het een prima aktie. En laten de supporters nu maar eens laten zien dat ze ook financieel een beetje hun nek durven uitsteken in plaats van alleen maar roepen dat anderen dat moeten doen.
Kom op mensen steun je cluppie en ga nu niet weer direct lopen zeiken
![]() |
Vrijdag 6 mei 2011 om 15:16 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | FC Dordrecht | 27 | - | 50 |
3 | Excelsior | 27 | - | 49 |
4 | ADO Den Haag | 27 | - | 49 |
5 | SC Cambuur | 27 | - | 46 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | FC Emmen | 27 | - | 41 |
9 | Helmond Sp. | 27 | - | 39 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 27 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 26 | - | 28 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 26 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |