Welkom in de shoutbox, gast
Tommy
Zou een mooie aanvulling zijn in de verdediging!
Sterke linkspoot is altijd een aanwinst zeker nu luktniks op linksback speelt!
ik vind het een beetje flauw om luksik nu al zo af te gaan zitten kraken.
die jongen heeft veel potentie moet zich alleen even aanpassen.
mag ik even het voorbeeld ibrahimovic noemen die het eerste jaar bij 020 geen bal raakte.
Die jongen heeft gewoon even tijd nodig.
Het was trouwens de misser van kum die hem die rode kaart bezorgde dus zomer ipv kum lijkt me een betere oplossing
0
|
Zaterdag 16 juli 2011 om 12:05 uur |
Johannes
Het is gewoon jammer. Maar niet te veel bij steel staan!
Ook nog even wat anders. Voor de supporters die het niet in Steijn zien zitten. De wissel Chery voor Vicento, bij een 1-0 achterstand, was zeker een goede. Dat had Maurice toch mooi gezien!
Alleen wel een beetje laat... Gelukkig heeft hij het alsnog gedaan. Ik vind het ook echt pas tijd om te oordelen over een wedstrijd of 20 hoor. Die jongen begint net, we moeten hem de tijd geven. Hopelijk leert hij snel. Voorlopig debuteert hij mooi met een overwinning in Europa en dat kunnen er niet veel zeggen!
0
|
Vrijdag 15 juli 2011 om 22:44 uur |
dahmoose
Volgens mij moet je alle spelers van je team van te voren inschrijven?
AHA dat zou kunnen maar de transfer periode is toch nog niet gesloten?? Dat zou betekenen dat alle nieuwe aankopen niet mogen spelen.. Lijkt me sterk waarom zou je dan nog een grote jongen halen.
Hoop als Bulikyn komt dat het pas geldt vanaf de poulefase mb.t. inschrijven
0
|
Vrijdag 15 juli 2011 om 16:57 uur |
Kees
Helemaal mee eens, niet mensen opstellen op basis van vorig seizoen maar op basis van kwaliteiten. Leeuwin is een bruikbare speler en heeft het goed gedaan maar vind ik een te trage handelingssnelheid hebben voor het middenveld. Cherry geeft in de paar wedstrijden dat ik heb gezien een goede indruk, mooie aanname en overzicht dus is beter op het middenveld. Vicento is snel maar lijdt te vaak balverlies en heeft geen goede voorzet. Hocher heeft meer rust en ervaring en een goede voorzet.
Ben het volledig met je eens. Als Vicento rustiger wordt kom ie jongen er best wel. Kwestie van geduld.
0
|
Donderdag 14 juli 2011 om 20:51 uur |
BLEISWIJK-1
Wat is negatief???
Ik wil wel 50 bagger wedstrijd spelen en dan 40x winnen :)
Maar ben het wel met je eens, wat voor waarde moet je aan deze wedstrijd hechten? 0,0!!!
Nou, dat ben ik niet helemaal met je eens. Los van het feit dat het spel de komende weken alleen maar beter gaat worden. Zijn mij toch ook wel wat zaken opgevallen.
Het negatieve maar eerst. Ik heb nu al sterk mijn twijfels over Luksik. Technisch redelijk. Maar ik vind hem eigenlijk te langzaam als linksback. En dat kwam niet door die strafschop die hij veroorzaakte. Dit gebeurde een paar keer daarvoor ook. Maar laten we die jongen even de tijd geven. Hij komt uit een ander land!
Cherry viel mij in positieve zin erg op. Technisch en positioneel er goed. Hij had ook weinig balverlies. Ik vond trouwens dat die strafschop 100% terecht was. Hij werd gewoon tegen z'n been geschopt.
Voor de rest niet teveel steel staan bij heel dat supporters gebeuren. Gewoon zorgen dat die Polen volgende keer niet mee gaan!
Het resultaat is erg positief. Maximale premie van de UEFA. Spelers die zeker zijn van de derde ronde en daardoor tot begin augustus zeker niet weg gaan. En Lex heeft twee keer gescoord!
0
|
Donderdag 14 juli 2011 om 20:32 uur |
platje
Advertentie
Kees
Nou, Willem van Zuilen is ook wel een horrorscenario!
KOMT DAT SCHOOOOOOOOT!!!!!!! of was dat iemand anders..
Zoals iemand zei, ff sopcast installeren op je pc en het betreffende kanaal zoeken.
Ken je klassiekers. Dat was Hugo Walker. Riep ook een keer: Fräser, jongen doe dat nou niet.
0
|
Woensdag 13 juli 2011 om 22:43 uur |
Tommy
Martijn de Zwart toch naar ADO Den Haag
Gepubliceerd op 12 juli 11, 19:00 Laatst bijgewerkt op 12 juli 11, 19:17
KATWIJK - De transfer van Quick Boys-doelman Martijn de Zwart (20) naar ADO Den Haag gaat toch door. Dinsdagmiddag bereikten de clubs overeenstemming over de door ADO te betalen opleidingsvergoeding.
Vanwege een geschil over de betalingsregeling leek de transfer af te ketsen. De Zwart vliegt woensdag met zijn nieuwe club naar Litouwen voor de Europese uitwedstrijd tegen FK Taurus.
hahahah ik wist helemaal niet dat je opleidings kosten aan een amateurploeg moet betalen?
het wordt ook steeds gekker
en wat hadden ze anders tegen die jongen willen zeggen dan nee je mag geen prof worden want we krijgen te weinig haringen van den haag hahaha kut katwijkers
0
|
Dinsdag 12 juli 2011 om 23:45 uur |
Tommy
Sorry hoor, maar middenvelders verdienen in de regel minder dan scorende spitsen, verdedigers nog iets minder en dan heb je nog keepers. Uiteraard genoeg redenenen waarom dit niet altijd op gaat, maar als je een verdediger en een spits van 'hetzelfde niveau' naast elkaar zet zal de spits per definitie meer geld vangen.
ok maar maak voor hem dan ook een uitzondering als hij weg gaat mag bulykin er 35 maken dan wordt het nog niks met den haag.
En zie mijn eerdere shout twente kan weleens eerder voor derijck komen als wij hier met zn alle willen.
Die jongen is onze aanvoerder en heeft ons flink wat punten opgeleverd hij verdiend ons respect en een financiele vooruitgang en hij zal bij ons heus geen 500 of 600.000 euro vragen
0
|
Zondag 10 juli 2011 om 23:08 uur |
angelo
Beste shouters,
Ik ben even niet in het Haagse maar heb vanavond contact gehad
met de alom bekende treb72 en hij vroeg mij alvast hier op
CADD het laatste nieuws te posten........
Er schijnt schot te zitten in de zaak BULYKIN.....!!!
Of ik het hier namens hem even wilde doorgeven...bij deze !!
Hopelijk komt het voor elkaar en gaat de wens van iedereen
in vervulling.
Hoe - wat - waar - wanneer kon hij nog niet zeggen.
Groeten namens treb72 & Frans
geweldig nieuws
ook ik heb vertrouwen in de terug keer
ik weet dat bulykin het bij ons naar zijn zin had
en denk ook dat hij ook graag met ado mee europa in gaat
zo,n jongen moet je er gewoon bij willen hebben
ik kijk er in ieder geval naar uit
0
|
Zondag 10 juli 2011 om 22:19 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
4 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
5 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
6 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
16 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |