Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: niveau

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 763
Volgende pagina

TVT

friuli schreef:

wat roepen sommige steeds maar weer de naam van Delorge!!????Mooi weer voetballer is dat joh,met zo n voetballer voorkom je degradatie niet hoor!

Een Powell kan je beter hebben >>stevig postuur kan goed een mannetje van zich afhouden en dat is wat we nodig hebben!Gasten die duels winnen en niet 1,2,3 opzij worden gezet!

Absoluut niet mee eens.

De lorge is onwijs goed, zijn kwaliteiten liggen ver boven het gemiddelde FC Den Haag niveau. 
Powel komt van de Graafschap waar hij veel speelde maar een stapje hoger komt ie al niet uit de verf, wat hebben wij er dan aan als we willen groeien?
0
Vrijdag 12 december 2008 om 16:53 uur

g

fcdh sassem schreef:

vlgs de Snor staat Tuyp in de belangstelling van Ajakkes
Ja. Daar begrijpen ze tegenwoordig ook eindelijk op welk niveau ze opereren
0
Vrijdag 12 december 2008 om 11:09 uur

Kees

dehaagsehyena00 schreef:

Ik wil goed spel zien,daar kom k voor;)
En als je goed speelt komen de doelpunten vanzelf en komen die punten ook wel;)

Tuurlijk heb je gelijk dat als je goed speelt de punten vanzelf komen. Ik kan je ook goed begrijpen.

Maar ik ben na al die jaren zover dat het voetbal me minder interesseert als de punten maar gepakt worden.

Ik zie liever nog 20 complete baggerwedstrijden en we ons handhaven als 20 superwedstrijden en we degraderen.

Gek genoeg is het niveau van voetbal voor mij minder belangrijk geworden als het resultaat.
0
Woensdag 10 december 2008 om 22:09 uur

jajoh

wat een gelul weer over Saijes! Als jij ergens werkt waar het niet goe mee gaat en je krijgt de kans om EN meer te verdienen EN meer te bereiken, dan grijp jij die kans toch ook!!?? Altijd dat gezeik van geen hart voor de club etc etc. Wees blij als er spelers zijn in het verleden veel voor ons betekend hebben graag weer terug willen naar onze club. Mits ze nog op hun oude niveau zitten uiteraard. Delorge is nog zo`n voorbeeld. Goede voetballer met veel kwaliteiten. Beetje jammer dat ie naar Jojax ging, maar mocht hij terugkomen, dan haal je een speler binnen die zeker het eredivisie niveau aankan.

Nu maar hopen dat het snel zaterdag 18.45 is, want ik voel aan m`n haagse water dat het een lekkere bikkelwedstrijd wordt!!!

COME ON THE HAGUE!!!!!!!!!!!!!!!
0
Woensdag 10 december 2008 om 12:22 uur

<FCDH>

Rick Hoogendorp kan `t nog steeds
Zaterdagnacht om één uur rinkelde de deurbel bij de familie Hoogendorp. De heer des huizes schrok wakker, stak zijn hoofd uit het raam en ontwaarde beneden een man. Diens auto in de straat liep stationair.

„Taxi voor Rick Hoogendorp!” zei hij. De voetballer trok verbaasd de wenkbrauwen op en moest de taxichauffeur vervolgens teleurstellen. Hij wilde toch écht gewoon weer lekker gaan slapen.

Voetbalhumor? „Ik weet niet wie er achter zit, maar het heeft geen effect gehad,” grijnsde Rick Hoogendorp gistermiddag. Juist hij brak veertien uur na de onverwachte wake up call de ban voor FC Den Haag in de lastige uitwedstrijd bij NAC.

Met zijn vroege openingsgoal - een fraaie kopbal na een al even mooie voorzet van Soltani- wees Hoogendorp zijn ploeg de weg naar een 4-0 overwinning in Breda. De Haagse zege was volkomen terecht, al viel de sensationele score in de slotfase wel erg royaal uit.

NAC bewees dat het na de zeperd tegen Sparta (4-0) nog slechter kon. De Bredanaars, die als excuus konden aanvoeren dat de halve selectie in de lappenmand bivakkeert, schiepen zich niet één goede kans. FC Den Haag verwelkomde de zege na zeven nederlagen op rij met open armen.

Rick Hoogendorp was de verpersoonlijking van de Haagse opleving. De aanvaller zou ‘gewoon’ op de bank hebben gezeten als Fabio Caracciolo zaterdag tijdens de training niet geblesseerd (hamstring) was geraakt. „Rick is technisch en tactisch verder dan Milic, daarom kreeg hij de voorkeur,” legde FCDH-trainer André Wetzel uit.

Het was al even geleden dat Rick Hoogendorp het genoegen smaakte vanaf de aftrap mee te doen. Thuis tegen Volendam, op 18 april van dit jaar. Een hernia hield hem vervolgens maandenlang langs de kant, waarna openlijk werd getwijfeld of Hoogendorp het nog wel kon. „Scoren verleer je niet,” zat Hoogendorp gisteren ineens weer vol Haagse bluf. „Ik heb een tijd droog gestaan, ben er een tijd eruit geweest, maar nu sta ik er weer.”

Ook Wetzel had zijn twijfels. Twee weken terug nog vond de trainer dat Hoogendorp ‘een paar kilootjes moest afvallen.’ Hij was ‘er nog lang niet, moest krachtiger én fitter worden’. De getergde Hagenaar antwoordde, zoals hij zijn hele loopbaan critici de mond diende te snoeren: met scoren. Bijna 22 maanden na zijn 98ste eredivisietreffer (FCDH-Feyenoord op 25 maart 2007) liet Hoogendorp de 99ste noteren en het had weinig gescheeld of hij had tegen NAC de magische grens van 100 bereikt.

Hoogendorp was een stief kwartiertje na rust keeper Jelle ten Rouwelaar al gepasseerd, maar schoof de bal op de paal. Twee minuten later deed hij dat opnieuw. „Maar dat was geen kans, dat was een bal uit de kluts,” haastte hij zich te zeggen.

In het Rat Verlegh stadion doemden flarden op van de oude Hoogendorp. Hij werkte zich te pletter, was aanspeelbaar, dreigend én creëerde kansen. „Ik denk dat ik fit ben,” zei hij met een vette knipoog naar de kritiek van de oefenmeester.

„Dit niveau heb ik van Ricky nog niet gezien,” bekende ook Wetzel, die opgelucht was dat FCDH’s vrije val van de laatste weken (even) tot stilstand is gekomen. Door overige goals van Richard Knopper (twee) en uitblinker Karim Soltani behaalde FCDH de grootste zege van dit seizoen. Nóg een pluspunt: de Hagenaars slaagden er na 25 wedstrijden eindelijk weer eens in op vreemd terrein de nul te houden. Robert Zwinkels keepte weer zeer attent.

André Wetzel meent dat Hoogendorp nog geen hele wedstrijden kan volmaken en dat de ontwikkeling van Fabio Caracciolo en Bogdan Milic te traag verloopt. De plotselinge doelpuntenregen in Brabant brengt FCDH niet van de gedachte door te gaan met zoeken naar een (extra) spits voor de tweede seizoenshelft.

‘Haagse Ricky’ ziet het allemaal wel. Hij heeft genoeg meegemaakt om nog in de war te zitten. Zijn optreden mét goal joeg het nodige zelfvertrouwen naar de mond. Gaat FCDH een spits halen? Hoogendorp: „FCDH hééft toch een spits?”

Bron: www.sportwereld.nl
0
Maandag 8 december 2008 om 16:23 uur

Advertentie

Rome*

fan schreef:

lekker niks kopen en/of huren,
met deze selectie kan het ook,
paar x net  ongelukkig verloren.
en je ziet dat ze het wel kunnen vandaag,
als de koppies maar 1 richting op wijzen!
dan blijven we dit jaar met DEZE selectie gewoon in de eredivisie!

Toch inkopen.. Onze basis is goed.., maar op de bank zit niet van voldoende niveau.. Je ziet als iemand zoals Pique geblesseerd is het ongeveer als een kaartenhuis in elkaar stort.. Dus wat spelers voor de breedte zou mooi zijn!
0
Zondag 7 december 2008 om 21:04 uur

Rome

Pique maakt denk ik het verschil..

 

Soltani eindelijk ook weer op niveau!

 

Al met al een zeer goede wedstrijd.. alleen jammer van de paar onnodige gele kaarten.

0
Zondag 7 december 2008 om 16:29 uur

uhm

rien schreef:

Milic maakt inderdaad 4 goals in 3 wedstrijden en liet aan de Sint ook nog effe zien wat ie kan. Maar ja, als je hem geen kans geeft
Wat zou er nou nog mooier zijn als een verzwakt NAK ook nog eens die grote sterke boomlange spits te zien krijgt in die achterhoede zonder Penders.
Hij maakt 4 doelpunten op eerste divisie-niveau voor reserve elftallen. Guyon Fernandez heeft nog veel meer doelpunten gemaakt. Hij krijgt ook geen kans van Wetzel.
0
Zondag 7 december 2008 om 10:53 uur

arthur

zó slecht was het zaterdag helemaal niet, vind ik,
net zoals neutrale toeschouwers in het stadion zaterdag.
fc twente is gewoon een paar maten te groot voor ons, speler voor speler is er een gigantisch niveau-verschil.
voor hetzelfde geld waren we er met een 1-1 gelijkspel nog net heel goed vanaf gekomen, maar daarvoor duurde de wedstrijd net te lang en verder gingen we in ons enthousiasme na de 1-1 ook nog eens vol voor de winst! 
daar kun je achteraf natuurlijk je vraagtekens bij zetten, maar als we de laatste 1-0 minuten massaal achteruit waren gaan voetballen hadden we meer dan waarschijnlijk ook nog wel 1 of 2 goals om de oren gekregen.
en hadden we een paar jaar geleden trouwens ook niet schoon genoeg van de stugge, verdedigende manier van voetballen zoals onder adelaar?! 
voetballend doen we het ook echt niet zo slecht als 7 achtereenvolgende nederlagen suggereren.
zwinkels staat al tijden goed te keepen, ammi doet het goed als rechtsback, horvath is een goede degelijke speler die geen gekke dingen doet, kum is ok, van hese doet het ook niet zo gek. er wordt ook duidelijk geprobeerd met combinatievoetbal van achteruit op te bouwen in plaats van meteen de lange bal te hanteren en hotseknotsbegonia-voetbal te spelen maar we missen duidelijk kracht en body op het middenveld en doelpunten in de aanval.
het wordt nog een heel zware decembermaand, duidelijk, maar als we daar op de een of andere manier 4 punten uit weten te halen doen we het gewoon goed.
laten we met zijn allen aub wel realistisch blijven en niet in paniek raken. de 15e plek, of toch weer de play-offs, dat zal het wel worden dit seizoen.
0
Maandag 1 december 2008 om 11:06 uur

Bennie

Jensen schreef:

Altijd lees ik over Haagse bluf.

Wat wordt daarmee precies bedoeld?
Haagsche of Haagse Bluf,.....is met het hoofd omhoog en borst vooruit spelen. Voor elke meter vechten en met hulp van de supporters de tegenstander verslaan. Grote bek en op het randje van het toelaatbare,.........En dit vrienden van Den Haag zie ik niet meer,..helaas,..spelers zoals Michel Adam Cor Lems, Ron de Vos van Steenwijk,..Nee ik leef niet in het verleden maar er zijn er slecht een paar die dat niveau halen.........

Kortom Wetzel moet het doen met zeer lage kwaliteit jongens,...en zie daar maar mee te overleven,....na de winsterstop hoop ik op serieuze versterking en geen spelers uit de Bier Liga.
0
Zondag 30 november 2008 om 21:01 uur

Nu online

Franky, Rob2002, Alle ballen op Jort, Marcie, Tante Wil, Jacco, Q0172, ADOZoetermeer, GGH en 213 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 763
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1