Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eerder

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 765
Volgende pagina

g

Atteveld stuurt Van den Bergh weg
Uitgegeven: 9 november 2009 13:37
Laatst gewijzigd: 9 november 2009 13:43
AMSTERDAM - Raymond Atteveld heeft Ricky van den Bergh maandagochtend bij ADO Den Haag weggestuurd. De voetballer moest zich bij zijn trainer melden na de rode kaart die hij zondag opliep in het duel met PSV.
© ANP

Tijdens het overleg escaleerde de situatie waarop Atteveld de middenvelder wegstuurde, meldt het AD.

Het was niet de eerste keer dat het duo, dat te boek staat als snel aangebrand, met elkaar botste.

Technisch directeur André Wetzel liet weten achter het besluit van Atteveld te staan. "Ricky heeft onbehoorlijk en onacceptabel gedrag vertoond. Vandaar dat Raymond hem een paar dagen naar huis heeft gestuurd."

De geboren Hagenees staat nog tot medio 2011 onder contract bij ADO, maar overwoog eerder dit seizoen zijn contract al in te leveren. De rode kaart waar Van den Bergh zondag tegen aanliep was alweer zijn derde van de huidige voetbaljaargang.

 

 

Bron: Nu.nl

0
Maandag 9 november 2009 om 13:48 uur

Ron001

Drama schreef:

eerste stuk zeker mee eens

 

yuri is beter dan soltani wat een drama die jongen

 

Rick moet gewoon weggaan beter voor rick beter voor DH

Hopen dat knopper en ranko HEEL snel terug zijn

Yuri vind ik ook tegen vallen!! (v/d Haar vond ik opvallender!)

Maar nu mis je een speletr als Danny !! Iemand de praat in het veld!! Je ziet de onzekerheid !! Rug dekking !! wat is dat!! Toyfonen had mijns inziens gewoon beter gekt dienen te worden!!!

 

Waarom Ricky aangepakt wordt zou wel eens met afspraken te maken kunnen hebben! Bij Heracles had hij al veel gele/rode kaarten moeten hebben!! Kwam er steeds goed mee weg, de afspraak zou kunne zijn dat alle aktie´s van rikcy (ook onze fc)

onder een vergootglas liggen!!

En nu deze zinloze overtreding??? Geen vertrouwen?? Ja verdienen moet je dat!! en dat begint met je aan afspraken houden!!  En gewoon voeballen zonder schoppen en ellebogen!!!

Het is jammer maar ik zie toch echt dat Ricky onz nu punten kost!! En Immers had geen rood mogen krijgen!! Maar het haagsche worden boek levert hem alsnog een schorsing op !!!

Je bent boos maar net als op de tribune alsmaar die ziektes!! Verzin iet anders jongens!! (het klinkt stoer , maar is het niet!) Als je zelf zo een ziekte oploopt, dan zie /voel je pas wat het is!!) 

Kost ook geld, mensen gaan nu eerder naar een andere club(ook spelers)  

0
Maandag 9 november 2009 om 13:36 uur

JS

Johannes schreef:

Actie voor Ricky?? Het is toch te gek voor woorden! Het ENIGE wat Ricky nu kan doen is heel duidelijk naar buiten treden en zeggen: ik zat verkeerd, ik heb er spijt van en ik wil heel graag slagen bij Den Haag. Op dat moment komt alles weer goed en dan weet ik zeker dat hij die kans weer gaat krijgen. Wat hij nu doet is een breuk forceren, als een verwend kind dat zijn zin niet krijgt. Dat is erg slap en helemaal geen vechtersmentaliteit. Daar moet je geen actie voor voeren.

Ik vind dat Ricky zoals ik eerder zei inderdaad met z'n voeten moet spreken, maar je moet toegeven dat hij geen eerlijk kans krijgt. getuige de opstelling van gsiter versus alle blessures. Dan MOET hij gewoon in de basis staan. Er worden vieze spelletjes gespeeld en ik heb een flauw vermoeden dat onze grote vriend Wetzel een flinke vinger in de pap heeft. ricky kan blijven vechten, maar hij krijgt toch geen kans.

0
Maandag 9 november 2009 om 13:28 uur

g

'Van den Bergh wil weg bij ADO Den Haag'

Ricky van den Bergh zinspeelt op een vertrek bij ADO Den Haag. De Hagenaar is doodongelukkig bij zijn jeugdliefde waar hij pas vier maanden onder contract staat, meldt het Algemeen Dagblad.

Van den Bergh mist het vertrouwen van trainer Raymond Atteveld die hem zondag voor het duel met PSV opnieuw buiten de basis liet. Een bittere pil voor de oud-speler van Heracles Almelo aangezien ook de middenvelders Danny Buijs en Pascal Bosschaart niet in actie konden komen.

Tegen de huidige nummer twee van de ranglijst koos Atteveld ervoor om aanvaller Karim Soltani op het middenveld te posteren. Desondanks mocht Van den Bergh na 33 minuten invallen maar moest hij zes minuten later alweer inrukken na een charge op de benen van PSV'er Ibrahim Afellay.

De Hagenaar, die al eerder zijn contract dreigde in te leveren bij technisch directeur André Wetzel, moet zich vandaag bij Atteveld opnieuw verantwoorden voor zijn gedrag. Ook in het uitduel met VVV-Venlo kreeg de schaduwspits een rode kaart, terwijl hij in een oefenduel met Valencia ook al de rode prent kreeg voorgehouden.

Atteveld heeft een duidelijke verklaring voor het passeren van Van den Bergh. "Voetballen kan hij wel. Maar er komt meer bij kijken en dan doel ik op het mentale, emotionele en tactische vlak." Wetzel steunt de woorden van de trainer. "Ricky moet de hand in eigen boezem steken", aldus de technisch directeur.

 

 

 

Bron: Voetbalprimeur

0
Maandag 9 november 2009 om 12:12 uur

Aad

Kots en kostmisselijk wordt ik van de figuren op deze shout die het gedrag van de spelers en vooral van de zogenaamde supporters goedpraten.

Die hebben geen enkel realiteitsbesef en zouden eens moeten stoppen met blowen en snuifen. Dan ga je de zaken weer eens in hun juiste perspectief zien.

 

Al eerder schreef ik dat ik denk dat de sfeer binnen selectie en club op een of andere manier verpest is. Dat heeft op de diverse spelers invloed. Een paar (Horvath, Amni en Derijck) spelen ver onder hun kunnen, die speelden in het begin van het seizoen namelijk heel behoorlijk (zie het spelersklassement), andere worden tot ordinaire schoppers en een trainer (Atteveld) draait volkomen door. Gisteren een opstelling die van elke realiteit gespeend was.

Ik ben bang dat er direct een dekseltje van een doofpot afgaat en het dan heel hard gaat stinken. Jammer, we waren op de goede weg. Maar zowel op voetbal- als supportersgebied zijn we weer minimaal 5 jaar achteruit.

0
Maandag 9 november 2009 om 08:33 uur

Advertentie

jajoh

Francisco schreef:

1 Het begint al met de opstelling: hoe kun je die verzinnen?

2 Het was teveel een LUINGESHOW hij geniet hiervan en zal de KNVB eens iets aan moeten doen.

3 ADO kwam ongeveer 5 klassen tekort en dat zag je al bij de warming-up ik hoop dat die is opgenomen en dan eens wordt afgekeken: amateurs, Immers heeft zeker 1 minuut volledig stilgestaan voordat hij eens mocht schieten.

4 doorgaan met spreekkoren: lekker slim. Kijken wie het waren een satdionverbod en toch allemaal maar achter die goal want aanmoedigen gebeurt toch niet.

5 Erg laf om met meerdere mensen een steward op zijn gezicht te slaan: geeft een beetje het niveau aan.

 

Ik baal enorm van deze middag: gelukkig scheen de zon maar al met al zijn we weer een jaar of 3 teruggeworpen.

die steward is niet op z'n gezicht geslagen, niet alles nog gekker maken! 1 gozer prikte met z'n vinger in het gezicht van die steward. Ik ben naar boven in het vak gelopen en die steward gezegd dat ie gewoon snel het vak af moest gaan. Niet om bijdehand te zijn, maar al je voelt dat het uit de hand gaat lopen, moet je gewoon weggaan en niet proberen de held uit te hangen. verder wil ik de "held" die tegen die steward heeft gezegd dat ie iemand uit het vak moest halen de ... wensen. Wat een held, zelf niet durven maar dan iemand anders maar erop af sturen. Als jij iedereen die wat zegt een stadionverbod wilt geven, word het snel een saaie boel met al die lege stoeltjes. Klapvee zoals jij laten misschien alles gebeuren, maar zoals ik al eerder zei, de frustratie van alleen maar mooie woorden van het bestuur is erg groot onder ons. Laat hun maar ens bewijzen dat ze ECHT een hart voor de club hebben en risico's nemen met investeren ipv er een hockeyclub te proberen van te maken.

0
Zondag 8 november 2009 om 19:45 uur

Bert

g schreef:

Wie?

 

Anders gezegd -kunnen we een keer vooruit gaan kijken, in plaats van steeds maar oudjes te willen terughalen die het verschil ook niet gaan maken?

 

Rick H -zonde van het geld

Rick vdB -zonde van het geld

JP Saeijs....

Powel was achteraf gezien zonde van het geld. In Ricky VD Berg heb ik nog het volste vertrouwen. Dat is gewoon een goede voetballer.

 

Als die vrije trappen erin waren gegaan was het de grote held geweest. Ricky heeft nooit eerder voor Ado gespeeld dus die is niet teruggehaald. Geduld komt goed met hem.

0
Vrijdag 6 november 2009 om 21:36 uur

Vincent

Doet vicento zondag wel mee als hij ook die dag vertrekt met oranje onder de 19?

Verhoek niet opstellen tot dat hij tekend is dan geen optie

 

 

Ik had al eerder geshout dat verhoek niet zomaar gaat tekenen.

Hij heeft gezien hoever elia het schopt en vind zichzelf natuurlijk een betere voetballer. vind hem vaak ook explosiever dan elia destijds (tegenwoordig is het een andere verhaal)

 

 

Hij mag gratis weg straks dus er zijn genoeg clubs die hem erbij willen hebben.

0
Woensdag 4 november 2009 om 23:22 uur

Haagse Roel

Bert, als je nou zondag is wat eerder komt als 3 min voor de wedstrijd :P kletsen we ff bij over dat wanbeleid ..........

0
Woensdag 4 november 2009 om 22:37 uur

Bert

Zou het bijna vergeten maar Kojak van harte gefeliciteerd met je verjaardag.

 

Cadeau zal inderdaad de drie punten tegen Pisvee zijn zoals Kees eerder al aangaf

0
Zondag 1 november 2009 om 20:59 uur

Nu online

GS, CrazieD, ADO079, KvR, Don Leo, Rikkie1, MichelAdamsMatje, Robbie, Alle ballen op Jort, Erba1, DenHaagCity070, James, pajam, ADO73, Ronaldo, Marcie, Hagenees-in-de-Achterhoek, Superjantje, Bleek, Swaber, rh_vakm, Eeuwig Den Haag, Dannyy, Renearmand56, VAKKIE-l, ton, LemonHaze, Alexander, FFL, GGordeau, tjapi01, Lellow en 246 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 765
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5