Welkom in de shoutbox, gast
kako
<FCDH>
Verhoek is nog geblesserd en L.Pique maakt behoorlijke
vorderingen de laatste paar weken.
Zwinkels en M.Pique zitten ook dicht tegen de 1e 18 aan.
is pique ze voet eraf ofzo dat het zolang duurt?die gozer heb volgens mij pas 1 keer 1 helft gespeeld dit seizoen?
![]() |
Zaterdag 24 oktober 2009 om 10:50 uur |
Vlakko
Faillissement dreigt voor RKC Waalwijk
Uitgegeven:23 oktober 2009 13:12Laatst gewijzigd:23 oktober 2009 16:17
WAALWIJK - RKC Waalwijk denkt alsnog op een faillissement af te stevenen nu de gemeente Waalwijk minder wil bijdragen aan het financiële reddingsplan dan volgens de club noodzakelijk is.
Het college van burgemeester en wethouders heeft de raad vrijdag voorgesteld om de huur van het stadion van RKC te verlagen van 600.000 naar 450.000 euro per jaar.
RKC had gerekend op een reductie naar 300.000 euro. ''Met de gedachte dat RKC Waalwijk in de toekomst terug zal moeten naar een begroting tussen de 3,5 en 4 miljoen euro drukt een huursom van 450.000 te zwaar op de begroting en is daarmee irreëel'', laat de club vrijdag in een verklaring weten.
Reddingsplan
In het reddingsplan, waarin hoofdsponsor Ben Mandemakers een grote rol speelt en dat onder meer garant zou staan voor de stadionhuur en een deel van de schulden, was ook gerekend op kwijtschelding van de huurachterstand van 612.000 euro.
Het college gaat ook daarin niet mee in de wens van de eredivisieclub. Het stelt voor om het kunstgrasveld van RKC over te nemen voor 300.000 euro en dat beschikbaar te stellen aan de Waalwijkse sport. Voor de overige 300.000 euro wil het college tot een nadere regeling komen.
Duurzame oplossing
Het voorstel van het college komt naar eigen zeggen tegemoet aan de opdracht die de raad op 8 oktober meegaf om de mogelijkheden te onderzoeken om tot een duurzame oplossing te komen, in gesprek te treden met Mandemakers en erop toe te zien dat de financiële gevolgen voor de Waalwijkse gemeenschap beperkt zouden blijven.
Het college vindt het voorstel aan de raad een reëel gebaar voor het behoud van betaald voetbal in Waalwijk.
Bestuur
Het bestuur van RKC is het daar niet mee eens. ''In het verleden zijn door twee partijen - lees: gemeente Waalwijk en het afgetreden bestuur van RKC - afspraken gemaakt die niet 'future proof' zijn gebleken en die niet in het belang waren van het voortbestaan van betaald voetbal in Waalwijk.
Om faillissement te ontlopen, moeten door alle partijen concessies worden gedaan. Het reduceren van de jaarlijkse huur naar 300.000 euro en het komen tot een oplossing voor de achterstallige huur zijn in deze zeer voornaam.''
De club hoopt dat de gemeente met iets meer gaat komen, aldus een woordvoerder van RKC. ''Anders haakt ook Mandemakers af en gaat de club zeker failliet.''
Licentie
In dat geval vervalt de licentie van de club, zo liet de KNVB vrijdag weten. ''De gespeelde wedstrijden worden dan reglementair als niet-gespeeld beschouwd en de behaalde punten vervallen.''
De gevolgen voor de stand zullen in dit geval miniem zijn. RKC heeft tot nu toe drie punten verzameld.
Categorie 1
De club is sinds maart 2008 vanwege de financiële problemen ingedeeld in categorie 1 van de licentiecommissie. Eerder dit jaar werd de club al beboet vanwege het niet nakomen van het plan van aanpak.
Onlangs bleken ook de cijfers die het oude bestuur had ingeleverd niet te kloppen. De KNVB merkt verder op dat als RKC de salarissen niet op tijd betaalt, dit tot puntenaftrek kan leiden.
![]() |
Vrijdag 23 oktober 2009 om 17:10 uur |
ADO supporter Leidschenveen
dit "probleem" gaat zich vanzelf oplossen. Nu komen de schorsingen eraan Buijs en Derijck staan al op scherp en er zijn nog een paar spelers met meedere kaarten op hun naam. Dan is het alleen maar lekker als je een goede bank hebt!! Buijs geschorst --> Bosschaart erin als controleur. Alleen op de back posities blijven we problemen houden!!(in mijn ogen).
Straks is Mitchel Pique weer terug, heeft weinig gespeeld door zijn blessure, maar ik vind hem een van de beteren. Daardoor kan bij schorsingen Kum weer naar het midden van de verdediging. Derijck kan volgens mij ook wel op de plaats van Buijs staan.
Ik heb trouwens in de beoordeling van de spelers tegen NEC, Kum het hoogste cijfer gegeven. Die speelde een dijk van een wedstrijd.
Ook hulde voor Immers die zich in de baan van het schot gooide vlak voor tijd, anders waren we met 2-1 de kuikenbak ingegaan.
![]() |
Woensdag 21 oktober 2009 om 19:24 uur |
Kees
Nederlands vrouwenelftal speelt interland in Den Haag
Voor de tweede maal zal er een interland van het Nederlands vrouwenelftal in het Forepark Stadion van ADO Den Haag gespeeld worden. Op 21 november speelt Oranje dan tegen Wit-Rusland.
Het is een duel voor het team van bondscoach Vera Pauw (foto) in het kader van het kwalificatietoernooi voor het WK. Er wordt om 19.00 uur afgetrapt. Eerder speelden de Oranje-vrouwen al een interland tegen Zwitserland in het Haagse stadion.
Nog even en we krijgen de champions league finale!!!
In ieder geval worden we steeds serieuzer genomen en dat is een heel goeie ontwikkeling. Wie had een paar geleden kunnen bedenken dat we op een doordeweekse avond ruim 4000 toeschouwers in huis hebben voor damesvoetbal? Niemand toch. De ontwikkeling van onze club gaat nu razendsnel. En als het meezit is Sparta thuis deze week al uitverkocht.
![]() |
Dinsdag 20 oktober 2009 om 10:45 uur |
Advertentie
DenHaagFC
Vlakko
RkC heeft 3 miljoen nodig als de gemeente nu niet bijspringt dan is het gewoon over voor hun hoor!En dan worden ze gewoon uit de competitie gehaald!Knvb springt alleen bij als er een mogelijkheid is om later nog tot oplossingen te komen en dat is bij RkC niet het geval.
Ik denk dat je ongelijk hebt hierin.
Dit is wel zo bij de amateurs. Zeker in de eredivisie zal dit niet gaan gebeuren, hoe denk je dat zoiets zal landen bij de UEFA en FIFA met de kandidaat stelling voor het WK? Dat willen ze koste wat kost verkomen.
Nee, ze zullen RKC met deze lening in het uiterste geval laten doorspelen. Er zijn al ruim 10 duels gespeeld.
![]() |
Maandag 19 oktober 2009 om 18:59 uur |
rien1
ik vind persoonlijk dat ricky over zich heen laat lopen door wetzel hij had moeten zeggen tegen hem of je accepteerd me zoals ik ben of je geeft me maar gelijk ontslag maar ga niet zitten mierenneuken zo ga je toch niet met elkaar om kom op zeg?
Ik ken Ricky helemaal niet persoonlijk. Dus misschien zie ik het wel fout wat ik nu ga zeggen.
Maar ik heb het idee dat Ricky gewoon ontzettend graag bij "zijn" ADO in zijn eigen stad en zijn eigen fans wil spelen. En daarom is het misschien wel zo dat hij meer zal accepteren van trainers en staf dan dat hij bij bv Heracles of Sparta zou doen.
Ik heb hem gezien net bij VI met de snor en co, maar hij komt bij mij over dat hij doodongelukkig is, maar verschrikkelijk graag zichzelf wil bewijzen.
Daarbij werd ook nog verteld dat Atteveld/ADO op zo'n manier speelt dat hij niet in die basis past. Maar tegen AZ en 2e helft Groningen ging het gewoon super! Een draak van een baggerwedstrijd tegen Groningen werd met Ricky erbij in de 2e helft gelijk stukken beter. Dus waarom staat hij er dan niet in?
Zou Atteveld nou zo de pik op Rick hebben dat hij hem expres aan de kant houdt? Stel dat Hese gewoon inzetbaar was geweest tegen NEC, dan had hij gespeeld en Rick op de bank?? Ik ben echt geen trainer, maar dit kan ik effe niet volgen.
![]() |
Vrijdag 16 oktober 2009 om 22:54 uur |
rien1
v.d bergh niet gezien tegen vvv voor de beker???Daarom heeft hij een basis plaats verspeeld voorlopig!
Beste Friuli. Maar tegen VVV was zonder uitzondering het hele elftal natuurlijk om te huilen.
Maar je kan toch niet ontkennen dat hij tegen AZ (op een voor hem vreemde plek) en de 2e helft tegen Groningen een goeie partij heeft gespeeld.
Of vind je over het algemeen vd Bergh geen aanwinst voor ADO?
![]() |
Vrijdag 16 oktober 2009 om 16:29 uur |
rien1
Het is niet te geloven!! Heb ik eindelijk een keer Sport1 in huis.
Vanavond(nacht) 0.00u wordt de kraker tussen Uruquay en Argentinie gespeeld en live uitgezonden op Sport1.
En ja hoor, ik heb natuurlijk nachtdienst vanaf 23.00u
Weet iemand of die heksenketel nog herhaald wordt morgen(ochtend)? Ik zie het (tot nu toe) nog niet ergens staan.
![]() |
Woensdag 14 oktober 2009 om 16:24 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |