Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: denken

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 772
Volgende pagina

Der Rudy

ADO voor altijd schreef:

Natuurlijk gaat Postma weg, dit is gewoon een financieeel spelletje om meer geld te krijgen.De eigenaar van de engelse club is niet voor niets multi-miljonair. Het doet mijn vertrouwen in ado wel goed want dit duidt volgens mij er op dat we na 1 februari door kunnen gaan, anders was het pakken en wegwezen. En misschien een idee voor volgend seizoen: TD : Wiljan Vloet Hoofdtrainer: Andre Wetzel en ass. trainer M. Wotte. Ik ben geen vriend van Wotte maar hij kan lezen en schrijven met Wetzel en is bevriend met Ed Maas (kan misschien financ. injectie geven) En een gheel nieuw bestuur op vrijwilligersbasis met daarin geldschieters.
Ben blij dat ADH eindelijk eens voor haar eigen belangen opkomt. Laten ze zoveel spelletjes spelen als ze denken dat nodig is. Als wij maar veel geld binnen krijgen voor een speler die weg wil. 

Vloet, Wetzel en Wotte; aardige gedachte maar naar mijn mening veel te zwaar en veel te duur. Daarnaast denk ik dat de heren elkaar in de weg gaan lopen. 

Als Wetzel Ed Maas kan binnentrekken en zijn salaris door Maas betaald wordt, dan stem ik ook voor Wetzel als TD, Wotte voor de scouting en een trainer die uit de Haagsche amateurwereld komt. Die trainer die is waarschijnlijk betaalbaar maar moet wel passen binnen het technisch beleid dat Wetzel gaan uitstippelen.

Ach wat lul ik nou, heb geen euro op zak en doe of ik er verstand van heb? Aan de andere kant; ik ben een ook een suppogtah van ADH en hep me eige mening.
0
Zaterdag 5 januari 2008 om 13:25 uur

Pietje

Haha sommige op dit forum weten niet alleen hoe je een club het best kan besturen maar ook nog eens te denken wat de spelers verdienen. haha is dit soms het forum van de efteling...het sprookjesbosforum.
0
Vrijdag 4 januari 2008 om 17:11 uur

Harrie

kikoman schreef:

Tuurlijk mag de waarheid gezegd worden. Maar mensen moeten met een alternatief komen en niet alleen maanden lang doorzeiken.
Wat wil je , wat heb je?
ik wil best een prister  worden maar mijn bijbel ligt in Afrika. doegggg
Tja, als je niet wilt lezen of luisteren komen we nooit verder. Alternatieven genoeg, want bijna alles is beter dan wat er de laatste jaren is neergezet. Keus genoeg dus. En als je het zelf niet kan of te lui om na te denken kijk dan eens af bij de "boeren" Heerenveen, Groningen, Twente, NAC, Roda, zij hebben het wel geflikt. Beter goed gepikt dan slecht bedacht, weet je wel. 
Succes met je ambitie om priester te worden. Ga samen met Ringeling die voetreis maken of theologie studeren.
0
Vrijdag 4 januari 2008 om 11:33 uur

Harry

bolke. schreef:

postma sporter van het jaar geworden, hij zegt dat hij blijft ( geloof ie het zelf)
dat ze nog kampioen kenne worden tis maar 9 punten zegt hij volgens mij 11.
Kampioen ken niet meer is het gat te groot voor.
By the way wel leuk voor Postma hij verdient het.
22 wedstrijden gespeeld, waarvan maar een paar goed en dan al sportman van het jaar. Dat is dus geen bal waard zo`n internetstemming. Een kinderhand is gauw gevuld.
Volgens sommigen hier staan de clubs voor hem in de rij! Hoe dom en on deskundig kan je zijn. Denken jullie soms dat ze in de Eredivisie overal zullke dummies als scouts hebben als bij ons? Postma mag blij zijn als zijn contract op dezelfde riante voorwaarden wordt verlengd.
0
Maandag 31 december 2007 om 09:53 uur

bolke

Ties schreef:

Wat lult iedereen nou.........gift, lening, gemeente achter je, lening van de gemeente........en de aller ergste reclame over de rug van een ander ! Wat een ongelooflijk zwart kijkende kneuzen zijn jullie allemaal !! Als je maar wat te zeiken hebt.......wat een kut leven heb je dan ! Nou ik ben erg blij dat we eindelijk een RvC en directie hebben die open staan voor giften, leningen of hoe jullie t ook willen noemen van derden en dat er nog mensen zijn die zaken positief bekijken en hun nek willen uitsteken voor de mooiste club van Nederland ! Van klagende stakkertjes moet mijn club het in ieder geval in deze periode niet hebben ! Of is er iemand van de klagers die nog wat wil uitlenen, geven of wat dan ook.......( en met 100 euro zijn we niet gered ) ......................Nee, dit is echt misselijk makend ! Duzzzzz KLASSE ARZBACH, RvC EN VAN KALLEN .....GRAAG NOG 100 ZOALS JULLIE !! 

Zo dat is eruit ! Forza ADO !!
mooie woorden ties, zeikerds heb je er altijd bij.
Sommige zijn een keer langs het stadion gereden en denken dat ze Adofan zijn, wij weten wel beter.

Ik blijf zeggen: DE CLUB GAAT NIET FAILLIET maak je geen zorgen, volgens mij gaat die van kallen nog meer doen.
0
Zaterdag 29 december 2007 om 08:45 uur

Delft

Haagse Roel schreef:

PFFFF , geen respect voor je medeshouter spreekt hier uit kerel............ga lekker krassen
Dank je Roel

Zet mijn mening misschien een beetje te scherp in maar een hoop supporters denken dat andere clubs het beter doen. Nou is dat helaas momenteel wel zo maar dat geeft nog geen reden om medesupporters af te gaan branden. Ook niet je eigen club we weten donders goed dat het huidige bestuur niet capabel is. We moeten hopen op betere tijden .
0
Maandag 24 december 2007 om 00:33 uur

vince

old firm schreef:

Gelukkig ben jij er nog.......vraag me af hoelang nog, nu ze aangekondigd hebben dat ze het supporters beleid gaan veranderen.
Beetje naief om te denken dat je met 500 man (Midden noord) deze club kan redden. 
Het lukt jullie elke week weer om de club meer imagoschade aan te brengen. 
Als je zo zeker weet dat het supportersbeleid gaat veranderen , waarom heb je daar dan niet gewoon op gewacht? 

0
Zaterdag 22 december 2007 om 13:26 uur

Advertentie

Karel

vince schreef:

Ik kan thuis ook een begroting van 10 miljoen maken hoor:-))
In elke begroting hoort een stukje opportunisme te zitten, anders heb je natuurlijk geen doelen .
Als ik nu in mijn huishoudboekje aan de inkomstenkant zet dat ik volgend jaar 2 miljoen ga verdienen en het wordt er "maar" 1 is er niks aan de hand.(sommige bedrijven willen dan doen geloven dat je 1miljoen verlies hebt, maar zo is het natuurlijk ook weer niet)

Anders wordt het als ik op basis van die inkomsten alvast mijn 2 miljoen uitgeef..

Typisch gevalletje Enron dit..Daar moest ik ook gelijk aan denken toen dit alles uitkwam bij Den Haag. Als je die docu daarover gezien heb weet je wel wat ik bedoel.
0
Donderdag 20 december 2007 om 19:02 uur

snik

friuli schreef:

Groenlinks  en pvda waren wel degene die het zuiderpark wilden behouden  hoor!!!!!!!!!!!
Opknappen en desnoods een nieuw stadion neer zetten in het zuiderpark.
De CDA en VVD enzo hebbe er op aangedrongen dat er een nieuw stadion in het forepark zou komen.

Dus je kan beter de rechtse ratten de schuld geven!!!!!
Het runnen van een voetbal club is totaal niets voor de politiek. Maar als er geen geld is en je totaal afhankelijk bent van u omdat ze je betalen moet je ook voor de gevolgen instaan en dat is dat ze zich ermee gaan bemoeien..gevolg dag: Dag ADO...het waren mooie jaren in het Zuiderpark, we will never forget.
Moet je eens terug denken aan die tijd dat uit elke wijk om het zuiderpark een horde supporters naar het stadion liep en je die echte voetbalsfeer kon proeven...tja nu door een industrie terrein met zoveel en zwaar overdreven beveiliging dat is echt niet normaal. Hier kunnen we lang over door zeiken maar het wordt nooit meer zoals het was..
0
Donderdag 20 december 2007 om 16:09 uur

Businessclubrealist

bolke schreef:

Maar vergis je niet he, ze willen volgend jaar de de ere terug brengen naar 16 clubs, maar de jupiler blijft op 20 er moeten dus 2 clubs weg, geloof me dat de KNJB zit te likkebaarden nu.
Ja ja, het oude liedje: het is allemaal de schuld van anderen, die "ons" graag weg willen hebben. Zou je nu eindelijk niet eens gaan denken in de richting van die onbekwame bestuurders die onze club al meer dan 30 jaar naar de klote helpen? Ringeling zegt altijd:Ik ben er klaar mee! Nou, ik ben al jarenlang klaar met hem en zijn vriendjes. Dat is waar het om gaat, niet of de eredivisie inkrimpt en er clubs moeten verdwijnen. Gebruik je hersens toch eens ipv altijd maar de schuld bij anderen neer te leggen.
0
Donderdag 20 december 2007 om 11:05 uur

Nu online

Bertdijkhuizen, Bert, ps070, frans swa, Tante Wil, Thehague070, lulijzer, rien1, KvR, Ronaldo, Alle ballen op Jort, buurmanBrutus, Bolluhboeah, opper, ADOZoetermeer, Jurriƫn, Langebach2, Oldtimer o, strijpie en 200 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 772
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5