Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jongen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 772
Volgende pagina

Ooievaar

Tommy schreef:

ik gooi ook maar eens een spits erin vennegoor of hesselink is transfervrij. reageert u maar

Veel te duur en far over the hill. Dan maar wachten op wat wordt aangeboden. ADO heeft nu meer budget dan een paar jaar terug.

 

Ik blijf van mening dat je dan beter Poepon kan halen, ook al zou ik liever Matavz van Groningen hebben, maar een beetje realisme kan geen kwaad. Die jongen is jong en bewijst op eredivisieniveau bij een matige ploeg dat hij scoort en levensgevaarlijk is.

 

Daar zal toch geen prijskaartje aanhangen wat onoverkomelijk is? Anders scouten of afwachten wat de markt gaat brengen. Maar geen paniekaankopen doen, ben je verder van huis.

0
Vrijdag 10 juni 2011 om 15:59 uur

olaf1982

Ik zit op de website van Senica te kijken bij het profiel van Luksik en zie dat hij uitgeleend is geweest aan Trencin...misschien via Ling toch aan deze jongen gekomen?? 

 

Zie bij spelers details:

 

http://www.fksenica.sk/index.php?option=com_joomleague&func=showPlayer&p=20&pid=944&Itemid=

0
Donderdag 9 juni 2011 om 18:04 uur

Ooievaar

oodh schreef:

Ton Thie was verreweg de beste keeper die we ooit gehad hebben... en hij was ook nog lang. Man beheerste elk onderdeel.

 

Coutinho met afstand de beste die we hebben.. dat is dan een trieste constatering.

 

Een hele rake constatering. Thie was buitencategorie. Wat een formidabele keeper was dat.

 

Zijn opvolger Galjé was een klasse minder maar nog steeds veel en veel beter als wat er nu op goal staat. Aardige jongen, maar pakt absoluut geen punten voor je.

 

Hopelijk wordt er nog een keeper aangetrokken, maar ben bang dat men dat als sluitstuk van de begroting ziet.

0
Donderdag 9 juni 2011 om 12:02 uur

tjapi01

Swansea City gaat niet door met Van der Gun

 

Ik weet dat we al zat aanvallend ingestelde spelers hebben (overigens zijn ze wel wat jong) Maar als we deze jongen van 32 jaar een soort van prestatiecontract bieden kan je er toch niet veel aan verliezen!!

0
Woensdag 8 juni 2011 om 21:59 uur

Ooievaar

treb72 schreef:

Beste mensen.

 

Ik had idd gemeld dat er schot in zaak Bulykin zat, ( ado heeft er echt alles maar dan ook alles aan gedaan ze zijn heel ver gegaan) maar vandaag hebben ze definitief besloten om het definitief op te geven.

 

Bulykin is nu definitief weg, nu willen ze in eerste instantie bekijken hoe het verloopt met Brouwers en Mulders, en mogelijk later alsnog een spits aan trekken ( hoewel we bijna geen voorbereiding hebben en het kort dag is ivm E.L)

 

Die slowaak is nog niets over bekend, ze zijn wel aan het onderhandellen ( Ado begint voorzichtig) ze willen m heel graag hebben.

 

De Kans dat derijck blijft is aanwezig.

 

Verhoek, Immers, Toornstra nog niets over bekend.

Heel wijs besluit van de club. Die jongen verdient een vermogen en trekt daarmee het hele salarisgebouw scheef.  En een garantie dat hij er weer 22 inlegt heb je niet. Daarvoor was het nooit z'on goalgetter. Ik had hem heel graag gehouden, dit voor alle duidelijkheid, maar niet ten kostte van alles. Soms houdt het gewoon op, en dan moet je je er gewoon bij neerleggen. Maar in ieder geval reuze bedankt!!!

 

Verhoek, Immers en Toornstra zijn allemaal miljoenen waard, dus stel dat, dan kan je daar prima vervangers voor terughalen. Zou het geweldig vinden als Derijck zou blijven, met afstand onze beste verdediger, en met een echt fitte Ammi daar spint met name Verhoek een hoop garen bij.

 

Een keeper erbij zou ik geen overbodige luxe vinden. Pallatz kan ook mij absoluut niet bekoren, en Zwinkels is geen keeper voor een subtopper met z'on schandalig slechte uittrap. Coutinho is een aardige keeper, maar niet meer dan dat. Wil je stappen maken dan dien je je ook daar te verbeteren.

 

Rado heeft bijgetekend, die jongen is ook z'n gewicht in goud waard. Een vreselijke belangrijke schakel op het middenveld.

 

Wellicht krijgen we wel weer een spits aangeboden, we spelen natuurlijk wél europacup, dus het aanbod zal groter en beter zijn, waar we een hoop plezier van kunnen gaan beleven. Dus ik zou me niet blindstaren op Boymans.

 

Hoe dan ook: de club heeft de beste voetballers uit de juup opgehaald, en met deze trainer kunenn we daar veel van verwachten. Dus snel deze trainer een meerjarig contract laten tekenen. Dan zal onze groei alleen maar bespoedigen.

 

Vanaf nu ADO nu gewoon in het linkerrijtje. Heb me laten vertellen dat een hoop Sparta sponsors nu richting ADO overwegen te komen. Feyenoord is uiteraard geen optie voor ze. Dus dat zou ook een goede zaak zijn. Van Sparta hoeven we - voorlopig - dus niets te vrezen, al wens ik Vloet alle goeds toe!!!

 

Overigens vind ik die Everton van Heracles ook geen verkeerde(...)

 

 

 

0
Woensdag 8 juni 2011 om 17:51 uur

JB

BLEISWIJK-1 schreef:

Het lijkt mij duidelijk dat we met een echt goede keeper gewoon nog wat extra punten kunnen halen. Je zal dan eerst een keeper moeten verhuren/verkopen.

 

Coutihno raak je niet kwijt vanwege zijn rechtzaak. Maar Pellatz of Zwinkels moet kunnen. Dan een goede vervanger halen. Ik heb nog steeds stille hoop dat vd.Brom Piet Velthuizen over kan halen om naar ADO te komen.    

PS. Ben het op zich met je eens dat hoge balen niet bepaald een sterk punt zijn van Coutinho.

 

Maar zoals hiervoor geshout, er zijn maar heel weinig keepers die daar sterker in zijn dan Coutnoho en niet heel veel tekort komen tov hem op alle andere aspecten van het keepen.

 

En die weinige keepers zijn niet beschikbaar of niet te betalen voor ons.

 

vd Sar is gestopt, Krul kunnen we nooit meer betalen, Vermeer ook niet en Mihailov wil ooit naar Chelsea/Premier League terug.

 

Blijft die jongen van Dynamo Kiev over, maar die moet ook al een paar miljoen kosten.

0
Woensdag 8 juni 2011 om 10:46 uur

Tommy

BLEISWIJK-1 schreef:

Wat is hoog? Vd Kallen vind meer dan 50.000 euro al veel geld!

 

Die Luksik is met zijn club 2e geworden. Zij spelen volgend seizoen ook Europa League. Dat hij naar ons wil komen is misschien ook doordat we Europees voetbal hebben gehaald. Zoals vd. Brom al aangaf, het halen van Europees voetbal trekt andere spelers aan!!!

 

Ik krijg trouwens de indruk dat men probeerd om eind juni de selectie compleet te hebben. Dit omdat de Europa League al snel wacht.

 

Treb72, kan jij er trouwens achter komen of deze jongen als vervanger van ... wordt gehaald, of dat hij meer wordt gezien als kwaliteitsimpuls voor de selectie. En vraag dan gelijk maar of Chery nog komt?

 

Frans heb jij nog wat info over Derijck, Bulykin, Luksik, Chery en andere spelers? Zijn er spelers binnen onze selectie (o.a. Toornstra) waar serieus aan getrokken wordt? En is er al een hoofdsponsor bekend?

 

 

 

 

 

die slowaakse ploeg begint ook gewoon in de 3e ronde en daarin zijn ze niet geplaatst dus de kans dat die europa halen is kleiner dan den haag.

Als die jongen echt zo goed bevallen is tijdens de trainingen dan moet je gewoon betalen. hij kan nog zeker 4 a 5 jaar mee.

0
Zondag 5 juni 2011 om 17:20 uur

BLEISWIJK-1

treb72 schreef:

laatste nieuws: vwb luksik, heeft een erg hoge transfersom.

 

Wordt vervolgd .......................

Wat is hoog? Vd Kallen vind meer dan 50.000 euro al veel geld!

 

Die Luksik is met zijn club 2e geworden. Zij spelen volgend seizoen ook Europa League. Dat hij naar ons wil komen is misschien ook doordat we Europees voetbal hebben gehaald. Zoals vd. Brom al aangaf, het halen van Europees voetbal trekt andere spelers aan!!!

 

Ik krijg trouwens de indruk dat men probeerd om eind juni de selectie compleet te hebben. Dit omdat de Europa League al snel wacht.

 

Treb72, kan jij er trouwens achter komen of deze jongen als vervanger van ... wordt gehaald, of dat hij meer wordt gezien als kwaliteitsimpuls voor de selectie. En vraag dan gelijk maar of Chery nog komt?

 

Frans heb jij nog wat info over Derijck, Bulykin, Luksik, Chery en andere spelers? Zijn er spelers binnen onze selectie (o.a. Toornstra) waar serieus aan getrokken wordt? En is er al een hoofdsponsor bekend?

 

 

 

 

 

0
Zondag 5 juni 2011 om 15:39 uur

Advertentie

Thijs

treb72 schreef:

laatste nieuws: vwb luksik, heeft een erg hoge transfersom.

 

Wordt vervolgd .......................

Tja niet zo vreemd als die jongen international is...

0
Zondag 5 juni 2011 om 14:56 uur

Tommy

Teeg070 schreef:

ik hoop niet dat toornstra weg gaat want die heb je echt wel nodig en hij hebt de longen van eeen paard en die blijft gaan en als die dan toch weg gaat zeg ik niet minder dan 5 miljoen en anders niet . dus vd kallen voor 5,3miljoen mag toornstra pas weg en anders niet .TORNADO MOET BLIJVEN megaphone

Als toornstra gaat dan idd voor zo,n bedrag en liever nog 2 miljoen meer :p

die linkermddevelder van heracles is ook een geweldige vervanger

Marko Vejinovic

roorda

en zo zijn er nog wel een paar voorbeelden plus alle spelers die we niet kennen zoals die jongen waar den haag nu mee bezig is.

de vogel kan er spelen ik wil weer beginnen hahaah

0
Zondag 5 juni 2011 om 13:51 uur

Nu online

Haraldberg1, GGH, Swaber, Don Leo, vakkiel, Ran1972, Advocado, Lellow, Huge, Jk23, rh_vakm, Kees, kojak1, lulijzer, Teeg070, fcdh-denhaag en 209 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 772
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2