Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gespeeld

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 776
Volgende pagina

kojak1

het tweede 1-1 gespeeld.
0
Maandag 17 augustus 2009 om 21:05 uur

Ooievaar

Vincent schreef:

Onbegonnen werk..
Er zijn tot nu toe meer supporters gekomen dan de 1e 2 wedstrijden vorig seizoen.. ondanks de vakantie.. Dat is een feit!

Als je je altijd alleen maar focussed op het negatieve zie je soms nergens meer licht..

zonde en verspilde energie.
vorig jaar ook verloren van twente en uit bij de graafschap (vergelijk ik even voor het gemak nu met vvv). en ja inderdaad verloren van NAC waar we vorig jaar wel wonnen.
per saldo dus 2 verliespunten tov vorig jaar.
bij vitesse verloren we ook, dus elk punt daar is winst. winnen bij rkc is een must (=volendam)

mooi he voetbal.. je kan er allemaal op verschillende manieren naar kijken. 
Ik probeer het bij feiten te houden ipv stemmingmakerij .


Groot gelijk. Drie gespeeld één vol punt - na twee thuisbeurten - maar dat is wellicht een detail voor jou maar wel een feit.

 

Vijf keer winnen volgens jou voor de winterstop. De toss wellicht?

0
Maandag 17 augustus 2009 om 18:51 uur

Johannes

De transferperiode duurt nog exact twee weken. Bij Ajax en Feyenoord zijn nu de afvallers bekend; ook bij AZ, Twente en PSV weten spelers zo onderhand waar ze aan toe zijn. De voorbereiding is voorbij, iedereen ging toen nog voor zijn kansen maar heeft nu in de competitie kunnen zien hoe de persoonlijke situatie is. Denneboom heeft nog nauwelijks gespeeld en mag weg; Luickx weet nu dat zijn kansen erg beperkt zijn, ondanks de verkoop van De Zeeuw; van Jol mogen er 10 vertrekken, Been moet ook inkrimpen en bezuinigen waardoor Tiendalli een optie kan zijn. Van een nobody die in het tweede moet spelen ben je bij Den Haag in één klap basisspeler, belangrijk en zie Buijs en Derijck: populair bovendien. Een jaartje bij Den Haag en in de zomer maak je misschien een toptransfer... Ik zeg dat er nog van alles kan gebeuren. Er gaat nu beweging in die markt komen! Je maakt mij echt niet wijs dat we niks meer kunnen huren.
Koevermans acht ik uitgesloten, net als Makaay overigens, die mannen gaan dat echt niet doen.
0
Maandag 17 augustus 2009 om 18:10 uur

Kees

Ooievaar schreef:

Ik durf met HOOFDLETTERS te beweren dat we in weerwil van al die mooie verhalen van zakenman v.d. Kallen we in ernstige problemen komen.

De selectie is veel te licht

Er is geen echte sponsor

De naam van het stadion is nog steeds niet uitgevent

We hebben een drol als td en z`n broer is een nulliteit als hoofd scouting.

In de RvC heeft hij jaknikkers om zich heen verzameld.

De publieke belangstelling valt nu al tegen. En het toekomstperspectief ziet er ronduit somber uit. De mensen worden ernstig in de maling genomen, dus die komen niet meer, waardoor dat stadion steeds moeilijker te exploiteren valt.

Ook onder deze zakenman stievelen we af op een behoorlijk tekort wat de gemeente dan weer mag repareren.

Daarom pleit ik er voor dat de gemeente de regie echt in handen neemt en er lieden komen die er voor de club zitten en niet er een andere agenda er op nahouden. Of dacht je nou echt dat die v.d. Kallen zo ADO minded is? Nou dat blijkt dan wel.

Ik zie de zegeningen niet van de v.d. Kallens van deze wereld. Drie gespeeld één punt dat is de keiharde realiteit omdat er nul komma nul wordt geïnvesteerd en er op de sleutelposities hielenlikkers en nulliteiten zitten. 

Dat is de realiteit beste man, mooier kan ik niet maken.

Beste Ooievaar,

Die hoofdletters van jou zijn zelfs onderstreept. Maar oke.

De selectie is niet breed genoeg als je dat bedoelt en daar heb je een goed punt. Kwaliteit is er wel in deze selectie.

Geen echte sponsor: heb je ook gelijk in.

Naam van het stadion is er nog niet: heb je ook gelijk in en ik veronderstel dat er reeds belangstellende genoeg waren maar nog niet voldoende geboden.

Over Wetzel hebben we het vaak genoeg gehad en je kent mijn mening. Broer Ruud kan ik als scout niet beoordelen.

Raad van Commissarissen bestaat niet uit Ja-knikkers. Ik heb echt heel anders vernomen van degene die indirect met hen te maken heeft. Zo ook van andere personen. Maar oke, dat is geen maatstaf en eigenlijk moet jezelf zoiets ervaren.

De publieke belangstelling i.t.t. de eerste twee competitiewedstrijden van het afgelopen seizoen is toegenomen. Sinds Van der Kallen er is, is er enkel een stijgende lijn. Zelfs tegen een modaal clubje als N.A.C. waren er meer betalende toeschouwers dan vorig seizoen in de eerste wedstrijd tegen AZ. De acties i.s.m. scholen en sportverenigingen starten pas groots over drie en halve weejk tegen AZ. Voor de grote wedstrijden zijn er zelfs al bijna geen sponsorkaarten meer voor verenigingen e.d.
De exploitatie van het stadion stijgt juist doch neemt minder snel toe i.v.m. de kredietcrisis. Van der Kallen lukt het zelfs om concerten te arrangeren.

Nee, we steven onder hem niet op een tekort af. Wat was het ondermeer gemakkelijk voor hem geweest om de buidel te trekken en maar lukraak spelers aan te trekken. 

Laten we vooral niet op gemeente bestuurders inzetten qua besluitsvorming. Je zag het tijdens de gemeenteraadsvergadering in januari jl. toen ondermeer die bosheks van het SP zich er mee ging bemoeien. Zie verder de shout van Aad m.b.t. de gemeente. 

Je stelling dat we drie gespeeld en 1 punt hebben is keihard en cijfers liegen niet. Ook daar heb je gelijk in. Hadden we echter per ongeluk van N.A.C. gewonnen dan was het in jouw opinie toch ook geen hosanna geweest. Daarom vind ik m.a.w. dat je het beleid niet op een paar wedstrijden mag spiegelen.


0
Maandag 17 augustus 2009 om 16:25 uur

Ooievaar

Kees schreef:

Schei toch eens uit met die onzin. In de voetballerij wordt met de waan van de dag geleefd (en zeker ook nog bij ons) en als men alsnog versterkingen wenselijk acht komt er nog een enkeling bij.

Van der Kallen, Wetzel, Atteveld en Jagersma hebben in de afgelopen weken zoveel tegenstrijdige opmerkingen t.o.v. elkaar gemaakt m.b.t. eventuele spelersaankopen.

En dan durf jij met hoofdletters te beweren dat er niemand meer bijkomt. Nou ik durf niets te beweren met zoveel tegenstellingen van eerdergenoemde vier.

Waar baseer je dat dan in hemelsnaam op?
Ik durf met HOOFDLETTERS te beweren dat we in weerwil van al die mooie verhalen van zakenman v.d. Kallen we in ernstige problemen komen.

De selectie is veel te licht

Er is geen echte sponsor

De naam van het stadion is nog steeds niet uitgevent

We hebben een drol als td en z`n broer is een nulliteit als hoofd scouting.

In de RvC heeft hij jaknikkers om zich heen verzameld.

De publieke belangstelling valt nu al tegen. En het toekomstperspectief ziet er ronduit somber uit. De mensen worden ernstig in de maling genomen, dus die komen niet meer, waardoor dat stadion steeds moeilijker te exploiteren valt.

Ook onder deze zakenman stievelen we af op een behoorlijk tekort wat de gemeente dan weer mag repareren.

Daarom pleit ik er voor dat de gemeente de regie echt in handen neemt en er lieden komen die er voor de club zitten en niet er een andere agenda er op nahouden. Of dacht je nou echt dat die v.d. Kallen zo ADO minded is? Nou dat blijkt dan wel.

Ik zie de zegeningen niet van de v.d. Kallens van deze wereld. Drie gespeeld één punt dat is de keiharde realiteit omdat er nul komma nul wordt geïnvesteerd en er op de sleutelposities hielenlikkers en nulliteiten zitten. 

Dat is de realiteit beste man, mooier kan ik niet maken.
0
Maandag 17 augustus 2009 om 15:01 uur

Johannes

`Ajax en PSV melden zich voor Honda`
Uitgegeven: 16 augustus 2009 22:01
Laatst gewijzigd: 16 augustus 2009 22:01

Keisuke Honda wil graag in de Eredivisie blijven voetballen en zal dat naar het zich laat aanzien doen bij een van de clubs uit het trio Ajax, PSV en VVV-Venlo, de huidige werkgever van de Japanner.
De middenvelder was zondag tegen FC Utrecht opnieuw zeer belangrijk voor zijn ploeg. Hij schoot in de Domstad met een prachtige knal de 2-2 binnen.
"Ik heb het goed naar mijn zijn in Nederland", zei Honda na het duel tegen Eredivisie Live. "De mensen zijn vriendelijk, het is hier rustig en daarom wil ik voorlopig gewoon in Nederland blijven."

VVV vraagt tien miljoen euro voor de linkspoot. Lange tijd bleef het bij geruchten omtrent de interesse van Nederlandse topclubs, maar intussen hebben die zich tot de Limburgse club gewend.
"Ajax en PSV hebben zich gemeld om te vragen wat Honda moet kosten", aldus VVV-voorzitter Hai Berden. "Maar we hebben van beide clubs nog geen voorstel ontvangen."
© NUsport

Laten we hopen dat het snel tot een transfer komt!
Verder kan ik me vinden in het verhaal en de opstelling van `hjfff`. Ik denk alleen dat we meer kans maken op Luickx dan op Van Dijk: weer niet gespeeld en ellende op de training. Verder kreeg ik zaterdagavond het idee dat Denneboom wellicht al in gesprek is met Den Haag op dit moment. We gaan het zien!
0
Zondag 16 augustus 2009 om 22:23 uur

Bert

Kees schreef:

Een geweldig strijdbaar ADO gezien wat qua inzet een punt verdiend had. Qua voetbal was Twente de betere en creërde de betere kansen zodat de overwinning van Twente toch wel verdiend is (hoe zuur dan ook).

Het gemis van een echte scorende centrumspits was vandaag ook weer overduidelijk. De enkele kans die we krijgen moet er tegen een ploeg als Twente toch ingaan want zoveel krijg je er niet.

Maar ja, ik blijf goede moed houden en we komen er echt wel. Alleen k.t van zo`n competitiestart.

Jammer dat ik niet even wat meer gesproken hebt. 
Diegene die mee was wilde naar binnen.

Bovendien had ik die kinderen bij me. 

Nou ja spreek je de volgende keer wel weer. 
Wel leuk dat er zoveel shouters waren Tim, Kojak, Vincent en Ton. En ik vergeet volgens mij nog iemand. Nou ja spreek jullie vast wel weer want de gezichten zijn nu bekend. Miste alleen Rien.

We hebben wel goed gespeeld zeker de tweede helft.
 En inderdaad we missen een echte afmaker
0
Zaterdag 15 augustus 2009 om 23:24 uur

Advertentie

super fc denhaag

rien1 schreef:

Precies! En Atteveld kan wel een steuntje gebruiken!!
Als het fout gaat met de resultaten is hij en alleen hij straks natuurlijk de lul.
 En dat gun ik hem nou juist niet!
ik heb respect voor atteveld. hij durft toch met een heel aanvallend team tegen twente te beginnen. wetzel had waarschijnlijk met 1 spits gespeeld. en nog wel een spits die 1x heeft gescoord vanaf de winterstop. ik hoop dat vicento vanavond door gaat breken en dat inacio ook zn kans gaat krijgen.
0
Zaterdag 15 augustus 2009 om 08:45 uur

Gustav

de derde helft schreef:


Aan de hand van de beelden van TV-West zag je
dat de eerste goal van VVV een giga-blunder
van Ditewig was.....dook er volkomen overheen....
We moeten het in ieder geval met hem zeker nog 1 wedsrijd doen, en beter dat we hem supporten dan afbranden Hij heeft tuurlijk al een tijd niet meer echt gespeeld, dat zie je ook wel maar laten we hopen dat Boy waterman snel weer hersteld is, is er eigenlijk nog nieuws over Coutinho???
0
Vrijdag 14 augustus 2009 om 20:24 uur

Den Haag For Life

Charlton is morgenavond gewoon inzetbaar. Hij hoeft niet te wachten totdat de A1 een bindende wedstrijd heeft gespeeld. Hij heeft daar namelijk niets meer mee te maken.

Bron; hijzelf vandaag op de training.
0
Vrijdag 14 augustus 2009 om 17:44 uur

Nu online

Thehague070 en 121 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 776
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1