Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jongen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 777
Volgende pagina

Kees

<FCDH> schreef:

Dt klopt ook maar buly schijnt woest te zijn? we zullen zien ik hoop echt dat ie blijft

Welnee, joh. laat je niet gek maken door die Derksen. Heb jij Bulykin één keer een onvertogen woord horen zeggen over ADO, bestuur of wie dan ook. Die jongen is daar veels te netjes en intelligent voor.

Het zegt al voldoende dat hij als centrumspits dit seizoen nog geen enkele kaart, behalve een ansichtkaart uit Rusland misschien, heeft gekregen.

 

Die Derksen lult zoals gewoonlijk weer wat. Programma en blad moet ook vol.

0
Maandag 9 mei 2011 om 21:19 uur

Ooievaar

marcellino schreef:

waar ik meer moeite me heb is de gezegde als we de finale niet halen kunnen we daarmee het elftal versterken.

 

 

kubik is al weg

bulykin voor 90 % weg(zij ik een maand geleden al maar toen was ik negatief)

dereijck ik denk dat hj ook niet blijft,en dan krijg je een sneeuwbal efect want dan denk ik dat je verhoek en toornstra ook gaat verliesen.

 

en Tuurlijk hebben ze nog een contract en kan den haag ze daar aan houden,maar een voetballer die weg wil heb je niks meer aan dan maar vangen.

 

ik hoop natuurlijk dat ik heel negatief ben en dat het uiteindelijk wel mee zal vallen maar waar ziet v/d brom dan de opening om van dat tientje het elftal te versterken terwijl het eigenlijk verzwakt ,want laten we eerlijk zijn voor het budget wat ado heeft koop je geen vervanger voor bulykin,verhoek,toornstra en dereijck

Verhoek, Toornstra en Derijck leveren mimimaal 7 miljoen op, dus daar kan je heel aardig boodschappen mee doen anders. Alleen zie ik zeker Verhoek en Toornstra niet gaan, wie gaat die miljoenen neerleggen dan?

 

In ieder geval is de tijd voorbij dat spelers bijna voor niets de deur uitlopen.

 

Ik zie het liever anders. Rado heeft bijgetekend, die jongen moet dan toch wel degelijk perspectief zien. Toornstra en Verhoek liggen nog voor meerdere jaren vast. Höcher is volstrekt tweebenig en lijkt me een regelrechte versterking. Vicento gaat komend jaar echt doorbreken, en daar heb ik hoge verwachtingen van. Net als Pellatz, Visser en Beugelsdijk.

 

Er schijnen nog mininaal vier speler bij te komen, dus waarom zouden wij in vredesnaam minder moeten zijn dan Nec, Nac of Roda komend jaar? We moeten ons dus gewoon richten op het linkerrijtje. Dus niet meer de doelstellng uitspreken om niet te degraderen. Indien de club dat aangeeft dan toont ze ambitie.

 

Dit seizoen is een uitschieter naar boven, dus is het niet realistisch om dit komend seizoen weer te verwachten na dertig wedstrijden op plek 4. Maar als we dan op plek 8 staan, dan kunnen we zeggen dat we echt progressie hebben geboekt. Dat zou het tweede jaar op rij zijn dat we dus in het linkerrijtje eindigen.

 

Daar moeten we toch naar toe. Dat degradatie gepruts, dat niveau moeten we definitief ontstijgen. Daar heb ik ook alle vertrouwen in.

Er zal best wel weer een aardige spits opduiken. ADO staat nu veel beter op de kaart dan een jaar terug. Dus zullen er zeker wel aardige spitsen worden aangeboden. Hoe hoger je eindigt hoe meer en beter het aanbod.

 

Zaak is om nu niet in paniek te raken, maar gewoon goed in kaart te brengen wat je wil hebben. Ik hoop in ieder geval ook op twee goede backs.

 

In december was al duidelijk dat we ons zouden handhaven - is wel eens anders geweest - dus ik ben er zeker van dat het geen proeftuin wordt in de voorbereiding - is ook wel eens anders geweest - en je gelijk vanaf dag één aan het team kan boetseren. Dus inclusief de versterkingen. Dan moet je volgend jaar ook voor de play-offs kunnen gaan spelen.

 

We zijn geen debutant meer in de eredivisie met een plakband elfal, maar gaan doorgroeien naar een vaste klant in het linkerrijtje en later een robuuste subtopper.

 

Plek 5/6 dus. Wat in Groningen kan, is hier ook zeker mogelijk.

 

 

 

 

 

 

 

 

0
Vrijdag 6 mei 2011 om 23:14 uur

Kees

ADODENHAAG schreef:

Dus bij ADO - Twente hadden 22000 mensen interesse in een kaartje, en bij de, minstens zo belangrijke, 1e play off wedstrijd komen er maar 6000? Ik denk dat er gewoon minimaal 13000 zitten hoor..

Jongen, ik hoop 1000 procent dat je gelijk hebt en dat ik er volkomen naast zit en dat iedereen me hier achteraf uitlacht.

 

Echter kijk de cijfers van de laatste jaren er maar op na qua bezoekersaantallen. Alle seizoenskaarthouders moeten ook gewoon een kaartje kopen. Nogmaals ik hoop van harte dat ik uit mijn nek heb lopen zwetsen. Iedere cent kunnen we goed gebruiken.

0
Donderdag 5 mei 2011 om 23:19 uur

Ooievaar

BLEISWIJK-1 schreef:

Het rare is ook dat Bulykin al eerder aangegeven heeft (voor de kerst) dat hij de kans niet groot inschatte dat hij bij ADO zou blijven. Een paar maanden geleden veranderde dat weer. En gaf hij aan dat geld niet alles bepalend was, en dat hij wel open stond voor een langer verblijf in Denhaag. En nu dit verhaal weer. Misschien is dit de manier om ADO 'maximaal' te laten betalen! Maak ze eerst bang dat je weg gaat, om vervolgens tegen een heel hoog salaris bij te tekenen.

 

Wat ik ook niet helemaal snap is, waarom hij dit naar buiten brengt. We staan aan de vooravond van de playoffs. Alles is nog mogelijk. Bovendien laat hij de deur richting ADO op een kier. Als er extreem goede aanbiedingen binnengekomen zijn dan kan je toch aangeven dat je vertrekt. Ondanks dat ik het jammer vind dat hij weg gaat, ben ik benieuwd wat er allemaal nog gaat gebeuren.

 

Er zal van het bestuur / staf snel een reactie in de pers komen. Dit zal waarschijnlijk meer duidelijkheid geven. Of Frans moet al meer weten!!!

  

Die jongen is broodvoetballer en het interesseert hem geen donder welk shirt hij draagt. Hij vind de stad Den Haag erg prettig, maar dat zal hij zonder meer ook van Genève of Istanbul zeggen. Dat neem ik hem niet kwalijk, ik kan van hem niet verwachten dat hij ADO supporter is als rus.

 

Indien ADO het meeste zou bieden dan zou hij bij ons blijven. Maar dat risico moet de club helemaal niet willen nemen Hij wordt 32, dus een restwaarde is nihil. Ik zou hem dolgraag nog twee seizoenen -minimaal - hier willen zien, dit voor alle duidelijkheid. Maar de realiteit is dat we daar absoluut de middelen niet voor hebben. Bij die éne mars op het ijspaleis moet het maar bij blijven.

 

Deze jongen is een witte raaf die zomaar aan is komen fladderen, daar hebben we gewoon ontzettend veel geluk mee gehad. Het heeft ons natuurlijk ook veel - meer publiek, goodwill, tv-gelden - opgeleverd

 

Z'on goede spits als hij zullen we echt niet terughalen, maar dat wil toch niet zeggen dat het volgend jaar dan weer krabbelen gaat worden. Jongens als Rado, Immers, Verhoek, Toornstra, liggen nog meerjarig vast. Wie weet wat er nog uit de hoge hoed komt, als de trainer zegt dat er nog een aantal versterkingen bijkomen, dit niet het niveau van de juup hebben.

 

ADO moet zich volgend jaar weer gewoon richten op het linkerrijtje, daar heb ik nog steeds alle vertrouwen in.

 

0
Donderdag 5 mei 2011 om 19:17 uur

Ooievaar

Yo schreef:

Bulykin aast op grotere club dan ADO Den Haag
Dmitry Bulykin denkt dat hij volgend seizoen bij een andere club actief is dan ADO Den Haag. De Russische aanvaller zegt dat hij diverse aanbiedingen op zak heeft.
Bulykin voegt daaraan toe dat er nog niets zeker is. "Niemand weet waar ik volgend seizoen speel, ook mijn zaakwaarnemer niet. Eind mei of begin juni komt er pas meer duidelijkheid", zegt de frontman tegen Sports.ru. "Er zijn goede aanbiedingen, maar clubs zullen eerst met Anderlecht moeten praten. Zij hebben mijn transferrechten in het bezit. Misschien keer ik zelfs wel terug."

Het is geen geheim dat ADO graag doorwil met clubtopscorer Bulykin. "Ik acht die kans klein", vertelt de spits. "Ik heb het goed naar mijn zin in Den Haag, maar ik zal alles moeten afwegen. Een speler wil natuurlijk op het hoogste niveau spelen en het is niet zeker dat we met ADO Europa League-voetbal mogen spelen."

Jammer maar wel te begrijpen. Die jongen heeft zijn kans met handen en voeten gegrepen, en heeft de clubs voor het uitkiezen. Hij is van zeer, zeer grote waarde geweest, maar het is niet realistisch dat een club als ADO een internationale ster weet te houden.

Transfersom en salaris zijn voor een club als ADO niet op te hoesten.

 

Hoe jammer ik het ook vind, maar wat niet kan dat kan nou éénmaal niet. Dus zullen we ons moeten richten op een vervanger, hoe vervelend ook.

 

Poepon heeft zich heel sterk otwikkeld, die vond ik al een aardige spits. En die vind ik nu nog veel beter. Ook hij is een rommelaar en gevaarlijk in de zestien. Kan mij trouwens veel meer bekoren dan Boymans.

 

Hoe dan ook zal er een spits moeten komen. Het zou doodzonde zijn om het verwachtingspatroon wat nu is gewekt bij de supporters, en andere stadiongangers c.q. meer neutrale voetballiefhebbers, als we weer terug zouden vallen richting plek 14.

 

Maar denk niet dat er werkelijk bij de club iemand serieus rekening mee heeft gehouden dat hij zou blijven. Zou van bijzondere naïviteit getuigen.

0
Donderdag 5 mei 2011 om 16:05 uur

Kees

Vincent schreef:

ik miste pablo plak wel om hem te vangen..;-))

Ha, Plak sprak ik na zijn periode bij ons zeer regelmatig over ADO. Hij was bij mijn amateurcluppie één jaar trainer/leider/scheidsrechter van een jeugdteam bij ons. Ik kon altijd een beroep op hem doen en de jeugd bij ons liep met hem weg. Goeie jongen.

0
Dinsdag 3 mei 2011 om 20:29 uur

ADODENHAAG

Vincent schreef:

ken hem verder niet, maar lijkt me geen moeilijke jongen.

9 doelpunten en 11 assist.. maar 6 keer geel

1m83 en 27 jaar.

 

ik zie de overeenkomst niet met ricky...jij wel blijkbaar?

 

Het schijnt een arrogante jongen te zijn. En meeverdedigen doet ´ie niet. Denk niet dat dat de jongen is die wij nodig hebben. Bovendien hebben wij Immers op die positie..

0
Maandag 2 mei 2011 om 23:08 uur

Vincent

ADODENHAAG schreef:

Lasnik is net vd Bergh alleen schiet hij zn vrije trappen er wèl in. Laat hem maar naar NAC gaan.

ken hem verder niet, maar lijkt me geen moeilijke jongen.

9 doelpunten en 11 assist.. maar 6 keer geel

1m83 en 27 jaar.

 

ik zie de overeenkomst niet met ricky...jij wel blijkbaar?

 

0
Maandag 2 mei 2011 om 23:04 uur

Advertentie

Karel KLaver

<FCDH> schreef:

He flierefluiter vind jij het weer geen domper dan dat verhoek niet mee doe in de playoffs ?jij gaat er natuurlijk weer vanuit dat we daar ff iedereen oprollen??

Met Verhoek in deze vorm, en met deze 'attitude', heb je echt niet zoveel aan hem. Dan kan je beter een jongen neerzetten die wel wil knokken en niet de diva uithangt.

0
Maandag 2 mei 2011 om 14:04 uur

BLEISWIJK

Johannes schreef:

De laatste twee wedstrijden liep Wesley er anders bij dan de rest van het seizoen. Het lijkt wel of er iets aan de hand is. Makkelijk geïrriteerd, ongeconcentreerd. Het zou mij niet verbazen als hij al rond is met een andere club (en dan denk ik aan Twente). Hopelijk heb ik het mis en hopelijk speelt hij in de playoffs de pannen van het dak!

Die jongen is gedurende het seizoen gewoon naast zijn schoenen gaan lopen. Hij was er van overtuigd dat ze hem wel zouden halen. Nou geloof mij….niemand gaat Verhoek deze zomer kopen. Op dit moment gaat er ook niks meer van hem uit. Geen agressie en geen flair!
Sterker nog, hij is alleen nog maar met zich zelf bezig. Als je het zou vragen, dan zou hij zeggen dat hij gisteren een goede wedstrijd speelde. Dit omdat hij een voorzet gaf waar Bulykin uit scoorde.

Verhoek heeft ons dit seizoen mooie momenten bezorgt. Maar hij moet nu snel weer met beide beentjes op de grond komen. Anders zou het nog wel eens een tweede Ricky kunnen worden!!!
 

0
Maandag 2 mei 2011 om 10:56 uur

Nu online

Wahter, Huge, yesyes, ADO079, Superjantje, GroenGeelHart070, pwr, LemonHaze en 156 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 777
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2