Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: wedstrijd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 777
Volgende pagina

Thommetjsh

Moi schreef:

ADO sprankelt niet, maar boekt wel oefenzege tegen Panathinaikos
https://www.ad.nl/nederlands-voetbal/ado-sprankelt-niet-maar-boekt-wel-oefenzege-tegen-panathinaikos~a8937b91/
“Sprankelt niet”....vond t een prima wedstrijd, of ben ik de enige?
0
Zaterdag 28 juli 2018 om 22:17 uur

HJ

Langebach2 schreef:

Uit de jeugdopleiding
Iemand een idee wat voor type speler/ een indruk van hem?
Ik ben benieuwd, het is nu één wedstrijd die ik zelf gezien heb dus kan nog moeilijk een conclusie trekken maar het lijkt erop dat ADO er in de wedstrijden die er toe doen harder voor gaat deze voorbereiding.

En naar aanleiding van deze wedstrijd zou je zeggen; probeer Becker te verlengen... El. K en Kanon aan boord te houden. Met Veerman, Kishna en misschien nog een rechtsback heb je echt een leuk team; gaan we een leuk seizoen in.
0
Zaterdag 28 juli 2018 om 22:05 uur

Bollie74

Prima wedstrijd gezien ondanks de haperingen. Vertrouwen groeit weer.
0
Zaterdag 28 juli 2018 om 21:54 uur

Mr. FC DEN HAAG

070-Hagenees schreef:

Oooh voor mij hoeven ze zeker niet te springen hoor, maar ik ben in ieder geval niet zo`n negatieve weggooier als jij. En als ik die termen van jou zo lees was je die 10 jaar geleden dat je hier begon ongeveer 4 of 5 jaar oud. Ik vind het prima als je kritisch bent tegenover de club en het beleid, maar dat geroeptoeter van jou zonder redelijke onderbouwing...ik mag hopen dat je ooit nog uit je depressie komt kerel
Tuurlijk knul waar was jij hier meer dan 10 jaar geleden, ook heb ik jou nog nooit gezien bij een wedstrijd van Holland Sport-ADO DH.... Hahaha! Ik steek een dikke sigaar op want je stinkt behoorlijk uit je bek, ook veeg ik persoonlijk mijn reet af met jou nobody`s popie jopie kretelogiën. Mensen die ik tot mijn vriendenkring mag rekenen weten waarvoor ik sta en weten ook dat ik al decennia lang mijn club FC/ADO DEN HAAG een zeer warm hart toedraag ondanks jarenlange wanbeleid en valse beloftes blijf ik mijn geel/groene voetbalclub achter die mooie betrouwbare duinen trouw! En als ik hier een negatief waarheidsgeluid wil laten horen doe ik dat opzeker, want ik laat mij niets door al die positieve hosanna goeroe`s hierzo iets wijs maken en al zeker niet door snotaap knulletje als jij!!!
0
Vrijdag 27 juli 2018 om 17:24 uur

harryk

Malone en Johnson zijn done deals.veel belangrijker is nu wie krijgen we als spits ,welke rechtsback krijgen we en wanneer is Malone wedstrijd fit ?
0
Vrijdag 27 juli 2018 om 16:42 uur

BLEISWIJK-1

Haagse Nol schreef:

Johnsen vandaag gekeurd lees ik op Twitter. Henkie Veerman kom maar pik we wachten op je!!
Mogenmiddag 17.00uur speelt Heereveen een wedstrijd. Dan weten we genoeg m.b.t. Veerman.
0
Vrijdag 27 juli 2018 om 10:42 uur

Mike

FC Den Haag! schreef:

Nick Tol? @NickTol1 · 1 min.1 minuut geleden

BREAKING: AZ akkoord met ADO Den Haag over transfer Bjørn Johnsen. Spits komt voor ruim 2 miljoen euro over, wordt vandaag medisch gekeurd en tekent in het weekend contract voor vier jaar. Zo meer op http://Telesport.nl ...

Was na de wedstrijd van gisteren ook wel duidelijk dat ze een afmaker nodig hebben. Als het dan weer 8 wedstrijden gaat duren voordat Johnsen zijn draai gebonden heeft liggen ze al uit de Europacup
0
Vrijdag 27 juli 2018 om 09:31 uur

grijze gek

Frans schreef:

Beste shouters,

Vandaag een laatste gesprek tussen van As en Dion Malone geweest.
De verwachting is dat hij morgenmiddag in het Cars Jeans Stadion
gepresenteerd gaat worden.

Groeten Frans
Mooi, die doet ook pas ergens in oktober/november mee wegens conditie en
wedstrijd ritme
0
Donderdag 26 juli 2018 om 14:46 uur

Advertentie

Kamikaas

ADOZoetermeer schreef:

Duidelijk, zal livescore het wel fout hebben.
Het is al knap dat er bij een wedstrijd achter gesloten deuren zoveel naar buiten komt. wel benieuwd waar een site als livescore zijn informatie vandaan haalt.
0
Woensdag 25 juli 2018 om 21:34 uur

Kamikaas

marcellino schreef:

Geloof je het zelf.was dat maar waar dar hij een keer ging scoren. Maar het was falkenburgh
mooi, marcellino is bij de besloten wedstrijd.
Gebeurt er verder nog iets?
0
Woensdag 25 juli 2018 om 19:54 uur

Nu online

Edje en 158 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 777
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1