Welkom in de shoutbox, gast
ADODENHAAG
Wat ben ik dat gezeur van jou zat zeg, ga lekker naar Sparta. Je begint nu al te zeiken dat de aankopen minder zijn dan diegene die er nu lopen terwijl je Kubik en Buly vorig jaar aan het begin ook niet eens kende. En alsof Anderlecht ineens alles op Buly gaat zetten en daarom vleugels gaat kopen. Jen weet voor 90% zeker dat hij terug gaat naar Anderlecht? Knappe kop hoor, geloof er geen reet van.
Denk dat ADO buly ook wel wil behouden maar gezondheid staat voorop.
Niet is het alleen vermoeiend om je stukjes te lezen, je wordt er ook echt niet vrolijker van, van al dat gezeik om niks.
Inderdaad.. Dimitri heeft tevens zelf aangegevens erg graag te willen blijven. En tot nu toe is er geen een aankoop een miskoop gebleken van vd Brom. Dat een jongen als Brouwer het niet geweldig doet maakt niet uit, die heeft ook niets gekost. Laat vd Brom maar schuiven.. ik denk dat we volgend jaar weer om de play offs mee kunnen doen.
![]() |
Zondag 1 mei 2011 om 21:50 uur |
Haagse Roel
Ze zijn allebei goede spelers, Vicento die ontwikkelt zich elk jaar en kan een grote jongen worden. Vicento is op dit moment in vorm, dus ik zie hem graag spelen.
Ach , die jongen is nu verlost van Ling en gaat een vet salaris verdienen. Gun het hem van harte, in tegenstelling tot Superjood Ling. Dat je geld wil verdienen prima maar niet op deze manier.........En dan nog beweren dat je liever had gezien dat ie wat langer bij DH was gebleven hahahaa. Tscheu Blijf voortaan maar lekker weg met je zgn DH hart.
Vicento is een prima vervanger , als hij die rare fratsen nou eens afleert kan hij een grote speler worden met een mooie restwaarde.....hoelang loopt z'n contract nog door ??
![]() |
Zaterdag 30 april 2011 om 17:00 uur |
ADODENHAAG
Ik ook niet!!!!!!! De laatste keer dat Kubik een voldoende scoorde was voor de winterstop. En daarbij is Vicento na de winterstop een stuk sterker geworden!
Ze zijn allebei goede spelers, Vicento die ontwikkelt zich elk jaar en kan een grote jongen worden. Vicento is op dit moment in vorm, dus ik zie hem graag spelen.
![]() |
Zaterdag 30 april 2011 om 16:30 uur |
BLEISWIJK-1
Een linkerspits die 8 doelpunten maakt en en een aantal assist op zijn naam. Noem mij een alternatief! Ik had liever Derijck (met alle respect) dan Kubik zien vertrekken.
Kom op Kees!
Kubik 22 jaar, en spreekt amper Nederlands
28 wedstrijden 8 goals 5x assist
Vicento 20 jaar, Haagse jongen!
18 wedsrijden 3 goals 4x assist
Die 7 ton kunnen ze beter voor wat anders gebruiken. Het alternatief is voor handen!
![]() |
Donderdag 28 april 2011 om 18:23 uur |
Kees
Kubik speelt volgend seizoen voor Koeban Krasnodar
Door Groen Geel Hart op 28 april 2011 - 72 x bekeken
Frantisek Kubik gaat ADO Den Haag aan het einde van het seizoen verlaten.
De Slowaakse aanvaller, die gehuurd werd van AS Trencín, verhuist naar Koeban Krasnodar, de huidige nummer twee van Rusland.
De 22-jarige Kubik speelde tot nu toe 27 duels voor ADO en scoorde 8 keer.
Arme Frantisek. Weer in een volkomen vreemd land met aanpassingsproblemen. Ik zou die jongen zijn contract weleens willen in zien.
![]() |
Donderdag 28 april 2011 om 17:02 uur |
Ferdy
ADO niet blij met kritische uitlatingen Derijck
Het interview van Timothy Derijck met VoetbalPrimeur levert de verdediger van ADO Den Haag een reprimande op. De Haagse club is niet te spreken over enkele uitlatingen van de verdediger.
Na afloop van het competitieduel met FC Twente ging Derijck in op zijn situatie in Den Haag. De verdediger gaf te kennen 'absoluut geen goed gevoel' te hebben overgehouden aan gesprekken met de club uit Den Haag over zijn toekomst. "Voor mijzelf was het gedane voorstel in financieel opzicht niet wat ik er van verlangd had", aldus de verdediger, die nog een contract tot medio 2012 heeft, tegenover VoetbalPrimeur.
Trainer John van den Brom kondigt in gesprek met Voetbal International aan Derijck aan te spreken op zijn uitlatingen over de gesprekken en het contractvoorstel. "Dat is helemaal niet zo. De club heeft Timothy nog geen officieel voorstel gedaan. Spelers mogen van mij een mening hebben, dat moeten ze zelfs, maar ik baal er wel van dat de laatste tijd steeds meer via de media wordt gecommuniceerd", aldus de trainer.
"Ik baal er dus ook van dat Timothy dat nu ook doet, terwijl ik hem hierin altijd juist redelijk verstandig vond", vervolgt Van den Brom. De trainer benadrukt dat de club graag door wil met de verdediger, die in de belangstelling staat van clubs als Bolton Wanderers en Club Brugge. Die interesse is echter nog niet concreet.
Prima gehandeld van ADO. Gewoon je kop dichthouden en alles binnenskamers houden. Leren die kwajongens het dan nooit?
DeRijck vind ik persoonlijk een hele verstandige en relaxte gozer.
In tegenstelling tot Verhoek heeft hij t volste recht om zich te laten horen, of ie t in de pers doet zal allemaal wel maar die jongen verdient een zwaar verbeterd contract. En als de club hem nog geen beter voorstel heeft gedaan laten ze steken vallen.
![]() |
Woensdag 27 april 2011 om 17:39 uur |
Advertentie
Karel KLaver
HA!HA!HA! Ik moet zeer hartelijk lachen om sommige reakties van shouters die mij hier flink naar beneden proberen te halen, verdient of niet....
Dat laat ik aan jullie over, maar wat ik niet aan jullie over laat is dat ik degene ben die bepaalt of ik ergens op reageer of niet en/of hoe lang mijn reaktie hierop is.
Ook al ben je het dan niet met mij eens reageer dan als een vent en niet als puberale puber, of sterker nog lees mijn reakties dan niet en negeer ze gewoon als het je bloed zo zwaar aan de kook zet!
Trouwens toen ik een tijdje niet (zichtbaar) aanwezig was op dit forum werd er ook regelmatig, laat ik het netjes formuleren over koetjes en kalfjes gesproken....
Dus bezint eer gij begint en kom nu maar weer met vuilspuiterij dat ik een grote klootzak (dat zou zowaar eens kunnen ;-D), gestoorde malloot/randdebiel of een ontsnapte TBS'er ben.
Als ik maar van mijzelf weet waar ik persoonlijk voor sta en dat ik
FC/ADO DEN HAAG al meer dan 40 jaar een zeer warm hart toedraag!
Ik kijk daarom met genoegen en veel plezier naar jullie negatieve reakties uit.
(Al is soms de creativiteit bij sommige van jullie replies ver te zoeken!)
"Onbekend maakt onbemind", want als er nieuwe onbekende spelers (lees: 1e Divisie spelers) graag voor FC/ADO DEN HAAG willen spelen, dan worden ze door sommige shouters hier al meteen aan de schandpaal genageld. Terwijl ze werkelijk nog geen seconde voor onze club hebben gespeeld, dat vind ik persoonlijk zeer kort door de bocht mentaliteit en daar spreekt echter geen grote waardering uit voor onze capabele trainer John van den Brom!
@Bert bedankt voor jou vertrouwen in mij ik zal het je niet beschamen en zal binnenkort met een mededeling over de status van Bulykin op dit forum komen!
Tenzij natuurlijk Frans mij al voor is.... ;-D
Er zitten altijd onruststokers tussen, die vinden dat als een speler niet uit Den Haag komt, hij het licht in zijn ogen niet waard is, en als hij uit de Jupiler komt het niveau per definitie niet aan kan.
Natuurlijk neem je een risico als je jongens uit de Juup haalt, maar dat doe je ook als je een jongen in je opleiding opneemt. Persoonlijk denk ik dat er niets mis is met een mix van voetballende voetballers, werkende voetballers, oppurtunistiche (voormalig Jupiler) voetballers en een paar ervaren krachten. Dat lijkt mij een redelijke succesformule voor een stevige middenmoter.
Bovendien zullen we wel wat moeten, want de jeugdopleiding levert nu niet op wat hij zou moeten opleveren (in de zin van doorstroming). Dus totdat het resultaat vanuit de jeugd beter wordt, moet je je talenten ergens anders vandaan halen.
![]() |
Woensdag 27 april 2011 om 12:49 uur |
michel
Mulders en De Vogel
Kijk, die eerste daar denk ik wel van: die speelt al z'n godganze carrière in de J-league. Ik ken die jongen niet, maar 30 jaar en dan nog niet in de ere gespeeld? Een ander hing al bijna aan het kruis op die leeftijd.
Maar De Vogel, daarover ben ik godallemachtig enthousiast hoor! Kijk maar even hier: http://www.youtube.com/watch?v=m7Asxv9AJHg (vanaf seconde 40 zo'n beetje). Doet denken aan die goal van Stroeve in het Zuiderpark, tegen de Graafschap ooit, ook al zo'n allejezusmooie goal.
mulder is puur gehaald voor de breedte en ervaring. Jongen kost bijna niks. Op transfer gebied staat nog wel iets te wachten bij onze middenvelders. Toornstra duidelijk in de belangstelling van AZ en Twente. Deze clubs struinen nu alleen nog maar de nederlandse velden af en scandinavie. We kunnen nu beter iemand halen die redelijk tot goed is. Kevin Visser mist soms net iets. Vandaar de keuze van van der Brom. Mulder ligt nu defenitief vast. Stabiele voetballer die soms z'n goaltje meepikt.
![]() |
Maandag 25 april 2011 om 22:49 uur |
Johannes
Mulders en De Vogel
Kijk, die eerste daar denk ik wel van: die speelt al z'n godganze carrière in de J-league. Ik ken die jongen niet, maar 30 jaar en dan nog niet in de ere gespeeld? Een ander hing al bijna aan het kruis op die leeftijd.
Maar De Vogel, daarover ben ik godallemachtig enthousiast hoor! Kijk maar even hier: http://www.youtube.com/watch?v=m7Asxv9AJHg (vanaf seconde 40 zo'n beetje). Doet denken aan die goal van Stroeve in het Zuiderpark, tegen de Graafschap ooit, ook al zo'n allejezusmooie goal.
![]() |
Maandag 25 april 2011 om 21:29 uur |
Johannes
Inderdaad is Van der Brom een voetballiefhebber en zoekt ook naar spelers die technisch ook wat kunnen.
Ik begrijp al die ophef rondom een mogelijk vertrek van Derijck niet zo. Al jaren is het zo dat je een goeie verdediger uit het spin- of tuchthuis haalt. En zeker als het een verdediger voor het centrum betreft. Je leidt een verdediger veel gemakkelijker op mits je specialisten aan het werk laat.
Een getalenteerde aanvaller is veel moeilijker om op te leiden of te kopen. Verhoek met zijn voorzet heeft toch iets extra's. Dit seizoen, een wedstrijd of 18, komt het er echt uit. Dat belooft veel voor de toekomst.
Het zit 'm bij Derijck ook in de mentale kracht van die jongen, en zijn uitstraling. Hij laat een over-mijn-lijk-mentaliteit zien en hij straalt uit dat hij de baas is. Stuurt de anderen achterin ook aan.
Dat zijn kwaliteiten die je niet echt kan trainen als iemand ze niet heeft. Maar: ik ben het met je eens dat het veel lastiger is om bijv. een nieuwe Verhoek te vinden/trainen.
Overigens heeft Leeuwin af en toe ook wel een beetje die inhoud en uitstraling in het veld die Derijck heeft! Ik vind hem alleen centraal achterin niet op z'n beste plek staan; als rechtsback deed hij het geweldig.
![]() |
Zondag 24 april 2011 om 18:25 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |