Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: nac

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 779
Volgende pagina

vincent

van negatief denken wordt je ziek:-))
We hebben er pas 3 verloren.. vorig jaar 19!
Vorig jaar ook 2 keer van NAC verloren.
(oke gewonnen van heerenveen )
En toen bleven we er ook gewoon in, dus geen paniek..komt allemaal goed. (vorig jaar wonnen we wel de 1e wedstrijd van het seizoen met 12-0 = gatorade cup!)
Dus we lopen 3 punten achter op schema, als we winnen van rkc (waar we vorig jaar met 3-0 van verloren) staan we weer gewoon goed hoor.
0
Maandag 11 september 2006 om 22:33 uur

VROLIJK

jojoma schreef:

he Frans heb jij geen info, jij bent doorgaans goed ingelicht. worden wij binnenkort verlost van adelaar ????????
VOLGENS MIJ MELDE FRANS ONS EEN PAAR WEKEN TERUG DAT ALS HIJ NIET PUNTEN ZOU HALEN VOOR NAC ADELAAR DER UIT ZOU LIGGEN
0
Maandag 11 september 2006 om 14:59 uur

kojak

en noemen jullie nou een keer 1goeie trainer op,die zijn er namelijk niet,degene die vrij zijn zijn ergens anders ook eruit gegooid,kijk naar nac vorig seizoen 3trainers en nog nacompetitie.neem vitesse 3jaar terug zelfde trainer, gehouden ook nacompetitie,en kijk waar ze vorig jaar eindigden.utrecht afgelopen seizoen 4gespeeld 1punt wel booy gehouden en 10 eindigen,dus kunnen wij het ook
0
Zondag 10 september 2006 om 21:31 uur

haagie

supporter schreef:

ja ja    jij dacht dat je met een Oma fiets de tour de France kan winnen. ......Pfffffffffff
U kunt nooit een trainer beoordelen op basis  van het materiaal van het vorige seizoen. Je mag blij zijn dat je niet gedegradeerd was he.
Dit seizoen  mag je de trainer wel beoordelen  maar niet gelijk. Geef hem en de spelers de kans om zich te rehabiliteren.
Indien gij niet van overtuigd is, mag je Parnasia even bellen. Ze zijn 24 uur per dag open.

grapje he
het niet degraderen heeft adelaar 0 procent aandeel in
gehad. het is dat pisvee won van nac dacht ik, anders speel je gewoon nacompetitie. NOGMAALS ADELAAR VOEGT HELEMAAL NIETS MAAR DAN OOK NIETS TOE AAN DEN HAAG. hij moet gewoon de pleiterik maken. en als jij zo doorgaat moet je oppassen dalijk
wordt jij gedwongen opgenomen in parnassia.
( heb jij een aandeel in ze salaris ga bijna denken dat jij rob jansen ben)..............................................
0
Zondag 10 september 2006 om 19:51 uur

haagie

Veel gefrusteerde reacties waren er, gisteren na de ontluisterende 2-0 nederlaag in eigen huis tegen NAC Breda. ADO verloor kansloos en is als enige ploeg na drie speelronden nog zonder punten.

"We speelden te haastig, maakten daardoor te veel fouten", verwoordde middenvelder Tininho het probleem. Ook kreten als: "Wij waren nergens goed vandaag", en, "In deze wedstrijd is er ondermaats gepresteerd, niemand stak er bovenuit", waren veel gehoorde kreten in het Zuiderpark.

Ook Midden-Noord was ontevreden over het matige spel van ADO. De woede werd vooral afgereageerd op coach Frans Adelaar. "Ik begrijp de teleurstelling wel. Ze moeten hun ongelijk op iemand richten. Beter op mij dan op de ploeg", reageerde de trainer op het voorval.

"Zo`n snelle tegentreffer, dan speel je een counterploeg als NAC in de kaart. Het tempo lag wel hoog, maar we gingen te gretig op jacht naar de gelijkmaker. Daardoor waren we in de eerste helft te onzurgvuldig in de opbouw en was vaak de organisatie zoek", analyseerde Adelaar verder. 

snappen jullie het nog?? tempo hoog whahahaha
wegwezuh liever NU as morgen


0
Zaterdag 9 september 2006 om 16:54 uur

Advertentie

Loosduinuh

Vooral NAC is bij punten gebaat! Aldus De KNVB

Zonder gelijk massaal te gaan k.ankeren, maar wat vinden wij hiervan? 
0
Zaterdag 9 september 2006 om 13:33 uur

Haagse Roel

Laatste wedstrijd

ADO Den Haag - NAC Breda
2-0
08/09/2006 - 20:00 uur

Loosduinuh.....Dit hadden wij allemaal graag gewild  maar helaas is toch echt andersom
0
Zaterdag 9 september 2006 om 13:12 uur

men

Jongens dit is complete onzin frans kan hier ook niks aan doen als je al na dertig seconde achter staat door een persoonlijke fout speel je nac in de kaart want dan moet denhaag nog meer naar voren spelen en dan vallen gaten tussen de linies als je ziet dat we wel kwaliteit hebben maar ik vind dat bodde niet centraal hoort te spelen ze die kum  dan maar neer jongens  en ik vind frans geen wereld trainer maar wat merkte was wel dat je de scheits ook niet mee had eerste helft floot hij als een drol en tweede helft ook en deze meneer heeft denhaag al vaker tegen gehad  
0
Zaterdag 9 september 2006 om 13:08 uur

Ooievaar

Co heeft een zwak voor ons, dat is ruim bekend. En Co is onnavolgbaar en ik zou de laatste zijn die verbaasd zou zijn als hij terug zou komen. In geen geval Kruys die psychopaat. Ik denk dat Frans tot vrijdag de kans krijgt, en dat er dan ingegrepen gaat worden door Rob Jansen. Vermoed dat een uitermate laf en stijf van de zenuwen staande ADO met 2-0 verliest van een zwak RKC. Maar elke tegenstander grijpt ons aan om het geschonden zelf vertrrouwen te herwinnen, middels een klinkende overwinning. Want wees nou eerlijk dat NAC speelde toch ook uitermate zwak, kan je nagaan wat wij er van bakten. Welke trainer zit er in de stal van Rob Jansen?, want die kant zal het wel opgaan. Naar mijn mening lag het trouwens niet aan Postma, maar als je zo staat te klungelen als Bosschaart kan je 3 keepers tegelijk neerzetten, want hier is geen kruid tegen gewassen. Op Postma na geef ik ze allemaal een 2 en ter afsluiting mezelf een 7 omdat ik rit heb uitgezeten.
0
Zaterdag 9 september 2006 om 11:24 uur

Rep

Wat een schande was het gisteren weer.
Onze spelers waren drama. Ze deden hun best, maar er zat geen enkele lijn in het spel. en dan vier persoonlijke fouten... alsof ze nergens van leerden.

Die NAC-spelers zijn trouwens ook een stel irritante kutventjes zeg. Het lijtk wel of die van suiker zijn gemaakt.
0
Zaterdag 9 september 2006 om 10:31 uur

Nu online

fcdh_awaydays, Barend en 99 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 779
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5