Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eerder

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 780
Volgende pagina

rien1

JB schreef:

Inderdaad!
Martinez is de oude trainer van Bodde bij Swansea en hij had al gezegd dat hij zou proberren Ferry naar Wigan te halen op voorwaarde dat er eerst een andere club een redelijk bod gedaan zou hebben.
Hij heeft nl een gentlemen`s agreement dat hij geen spelers bij zijn oude club Swansea weghaalt. Alleen is hij van mening dat als toch dreigt weg te gaan hij het volste recht heeft dan toch te proberren die speler bij Wigan te krijgen.
Wigan heeft eerder ook al GBP 3 miljoen geboden, ongeveer hetzelfde als Bolton.
Nu met GBP 6 miljoen extra in kas zit er en bod van GBP 4-4,5 miljoen en dus een akkoord er wellicht in.
Ook op fansites van swansea heeft men het over dit scenario. En dat als het nu niet doorgaat, Bodde in januari zeker weggaat bij Swansea.

Valt me overigens op dat als je de forums daar leest, ze vrijwel identiek zijn aan wat je hier leest:
"Fijn dat we inmiddels financieel gezond zijn, maar waar blijven de versterkingen......"
 Ja, dat is toevallig. Zo zie je dus toch dat er bij veel clubs gewacht wordt. Alleen zullen deze clubs er qua spelersmateriaal wel beter voorstaan. 
Ik had ook eerder gelezen over die gentlemans agreement wat betreft spelers weghalen bij Swansea door de vorige trainer. En deze trainer wil Bodde dacht ik heel graag weghalen. Ik hoop alleen wel dat als het gebeurt dat het snel is, want ADO heeft toch hard spelers nodig. Tenminste, zo denk ik erover. Interessante ontwikkelingen in ieder geval. Hopen dat het er snel van komt.
0
Woensdag 12 augustus 2009 om 20:55 uur

JB

rien1 schreef:

Wigan had toch ook interesse in Bodde? Hij is toch ook middenvelder?
Inderdaad!
Martinez is de oude trainer van Bodde bij Swansea en hij had al gezegd dat hij zou proberren Ferry naar Wigan te halen op voorwaarde dat er eerst een andere club een redelijk bod gedaan zou hebben.
Hij heeft nl een gentlemen`s agreement dat hij geen spelers bij zijn oude club Swansea weghaalt. Alleen is hij van mening dat als toch dreigt weg te gaan hij het volste recht heeft dan toch te proberren die speler bij Wigan te krijgen.
Wigan heeft eerder ook al GBP 3 miljoen geboden, ongeveer hetzelfde als Bolton.
Nu met GBP 6 miljoen extra in kas zit er en bod van GBP 4-4,5 miljoen en dus een akkoord er wellicht in.
Ook op fansites van swansea heeft men het over dit scenario. En dat als het nu niet doorgaat, Bodde in januari zeker weggaat bij Swansea.

Valt me overigens op dat als je de forums daar leest, ze vrijwel identiek zijn aan wat je hier leest:
"Fijn dat we inmiddels financieel gezond zijn, maar waar blijven de versterkingen......"
0
Woensdag 12 augustus 2009 om 20:43 uur

rien1

Aad schreef:

En de kale koppen !!!!!!!!!
Dus Kojak: Naar de pruikenboer.
Hadden we dat maar eerder geweten, dan hadden we een pruik uit Venlo meegenomen
0
Woensdag 12 augustus 2009 om 19:26 uur

Bert

Toch wel mooi die dagkaartenverkoop. Zaterdag rijden er twee extra supporters met mij mee nadat ze eerder al via de amateurvereniging op bezoek waren geweest.

Als wij een stabiele eredivisieclub worden zal de populariteit van 010 hier alleen maar afnemen
0
Woensdag 12 augustus 2009 om 09:45 uur

den haag

`Premier League-clubs scouten Krul in Groningen`
Newcastle United-goalie Tim Krul heeft afgelopen weekend tijdens zijn debuut indruk gemaakt. Enkele Premier League-clubs zullen de Nederlander volgens Sky Sports dinsdag scouten.


Krul neemt het dan met Jong Oranje in Groningen op tegen Jong Engeland. De 21-jarige doelman verving afgelopen weekend tegen West Bromwich Albion de geblesseerde Steve Harper en maakte indruk in zijn eerste officiële wedstrijd.

Naar verluidt is de doelman na zijn debuut in beeld bij Arsenal, Portsmouth, Wigan Athletic, Hull City en Sunderland. Newcastle United hoopt het talent echter te behouden. Krul liet in een eerder stadium weten dat hij zelf ook graag bij de degradant blijft. "Er zal altijd interesse zijn van andere clubs, maar ik wil graag bij Newcastle blijven", zei hij destijds.
0
Dinsdag 11 augustus 2009 om 18:19 uur

Gustav

Kees schreef:

Wat ik eigenlijk veel belangrijker vind is de situatie rondom Bodde.

Is het goed nieuws dat er nog niets bekend is en probeert men sinds gisteren tot een snelle oplossing te komen en is er binnenkort witte rook?

In ieder geval lees ik vandaag niks terug op de fansite van Swansea en ook niet in de Engelse kranten. Wie weet het?
Kees heb hier ook al eerder om gevraagd, maar het gaat hier alleen over Wetzel, maar het zal wel aan Wetzel liggen dat Bodde niet verkocht is op het moment. Kan John van Zweden niet meer doen in deze???
0
Dinsdag 11 augustus 2009 om 15:34 uur

Gustav

ADO voor altijd schreef:

in ieder geval WEL bij de supporters waarvan zeker 90% hem meer dan zat zijn. Laat de spelers over aan Atteveld en blijf zelf op de achtergrond en anders wegwezen.
90 procent van de supporters tegen wetzel???
Dan hoor ik bij de 10 procent voorstanders, maar het aparte hiervan is dat een groot aantal supporters rondom mij heen in het stadion allemaal pro Wetzel zijn. Maar hier op de site zijn een groot aantal tegenstanders, wat een ieders goed recht is tuurlijk net zoals het mijn recht is om pro Wetzel te zijn. Maar hoe betrouwbaar is die 90 procent?? Hoeveel mensen posten hier, je hebt een aantal supporters die hier regelmatig posten maar groter dan 50 verschillende supporters zal dit niet zijn, van die 50 zijn er idd een groot aantal tegen Wetzel.
Heb het al eerder geschreven we hebben pas 1 keer gewonnen met Atteveld, en een groot aantal blessures sinds zijn komst als trainer, waar het aan ligt ik weet het niet, maar heb wel het idee dat Wetzel in de ogen van velen echt niets goed kan doen, en dat is ook niet terecht, denk alleen maar aan hoe Den Haag ervoor stond maanden geleden, en we zijn er nog steeds niet. Alles heeft tijd nodig, maar ok wie zou dan een betere TD zijn?? Graag met een goede onderbouwing dan....
0
Dinsdag 11 augustus 2009 om 15:32 uur

Advertentie

tim_b

de derde helft schreef:


Heb begrepen dat Willem II hem graag terughaald !!
ik denk persoonlijk ook niet ado, als ado een speler haalt vermoed ik eerder een spits of een verdediger..
0
Dinsdag 11 augustus 2009 om 10:24 uur

JS

Dit zou ook wat voor ons zijn denk ik, maar dan huren.

Rigters in belangstelling Britse clubsGepubliceerd op: 11 augustus 2009 09:19
Maceo Rigters mag zich in de belangstelling heugen van vier Britse clubs. De voormalig jeugdinternational heeft geen toekomst meer bij Blackburn Rovers.
- advertentie -
De geïnteresseerde partijen zijn Charlton Athletic, Brentford, Southend United en Dundee United, meldt Sportweek. Het is nog maar de vraag of die clubs kunnen voldoen aan het salaris van Rigters. "Maceo heeft een uitstekend contract en gezien de recessie hebben de clubs minder te besteden", aldus zijn zaakwaarnemer Frank Schouten. "Maar de clubs die zich hebben gemeld willen hem graag huren. En Maceo zelf wil graag weer aan spelen toekomen."

Eerder deze week kwam het nieuws naar buiten dat Sparta en Roda JC ook interesse zouden hebben in de diensten van de spits.

Maceo Rigters verliet NAC in 2007 voor Blackburn Rovers, maar kwam niet verder dan twee competitiewedstrijden in het blauw-witte shirt.
0
Dinsdag 11 augustus 2009 om 09:42 uur

Yo

`Club meldt zich in Alkmaar voor Agustien`

Kemy Agustien lijkt eindelijk uit zijn uitzichtloze situatie bij AZ te worden verlost. De Alkmaarders zijn volgens Sportweek in onderhandeling met een club uit de Eredivisie over een transfer van de middenvelder.

Het is niet bekend om welke club het gaat, maar AZ liet eerder al weten bereid te zijn mee te werken aan een vertrek van Agustien. De middenvelder komt niet voor in de plannen van trainer Ronald Koeman en werd eind juni zelfs teruggezet naar de beloften.

Ook vorig seizoen was er al geen plaats voor Agustien bij AZ. Destijds werd de voormalig jeugdinternational verhuurd aan Birmingham City, dat hem echter niet definitief over wilde nemen. Het is niet bekend of de geïnteresseerde club Agustien wil huren of wil kopen. 
------------------------------------------------------

Zal mij niets verbazen las wij dat zijn....
0
Dinsdag 11 augustus 2009 om 07:39 uur

Nu online

Eeuwig Den Haag, Brian en 191 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 780
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5