Welkom in de shoutbox, gast
Ferdy
Gisteravond naar Sparta-Zwolle geweest..wat een drama die Juup.
Lichtpuntje van de avond was een stiftbal van Ricky, als die dr ingaat komen ze voor met 2-1.
Qua discussie Kubik, er loopt bij Sparta een jongen zonder basisplaats, David Abdul, vond hem een combinatie tussen Vicento en Kubik, laat maar eens meetrainen zou ik zo zeggen.
Wel grappig om zomaar 10 hagenezen op de tribunes en rond t stadion te zien. Het blijft een mooi cluppie daar.
![]() |
Dinsdag 19 april 2011 om 16:02 uur |
tjapi01
Kan eerlijk gezegd niet echt rouwig zijn om het eventuele vertrek van Kubik. (moet eerst maar zien of er een club 7 ton wil betalen voor een jongen die in een succesteam 10 wedstrijden echt goed gespeeld heeft) Denk eerlijk gezegd aan blufpoker van Ling.
Op dit moment word Vicento steeds beter. Volgend jaar kan hij met hocher en eventueel Chery/de Vogel gaan uitmaken wie het best is aan de linkerkant.
Het geld dat bespaart word mag wat mij betreft gestoken worden in het behoud van Timothy de Rijck. En als er dan nog iets over is misschien een rechtsback erbij. Bulykin houden is denk ik een illus
ie maar als dat lukt kan het een mooi jaar gaan worden.
![]() |
Maandag 18 april 2011 om 21:40 uur |
<FCDH>
ADO Den Haag lijkt langer verblijf Kubik te kunnen vergeten
Maandag, 18 april 2011 om 21:11
ADO Den Haag kan de definitieve komst van Frantisek Kubik wel vergeten. De linksbuiten staat officieel onder contract bij het AS Trencín van Tscheu La Ling, maar ADO en de Slowaken kunnen maar niet tot een akkoord komen over een uiteindelijke transfersom. Bovendien zijn er clubs uit Spanje, Italië, Duitsland, Rusland en Oekraïne geïnteresseerd in de 22-jarige aanvaller.
Voetbal International meldt dat ADO niet kan opboksen tegen de aanbiedingen van andere clubs uit de eerder genoemde competities, waardoor het voor Kubik waarschijnlijk bij slechts één seizoen in de hofstad zal blijven. De ex-speler van Mesto Prievidza speelde tot dusver één interland en staat voor het om Europees voetbal strijdende ADO dit seizoen op acht Eredivisie-doelpunten.
"We hadden het liefst gehad dat die jongen nog twee jaar in Den Haag zou spelen, maar daar komen we niet uit", reageert Tscheu La Ling van Trencín. "ADO wilde hem kopen, maar ze konden dat financieel niet aan. Terwijl je echt niet over enorme bedragen praat. We hebben nog bekeken of wij vanuit Trencin konden participeren in een transfer, maar dat lukte ook niet. Dan houdt het op." De gevraagde transfersom zou naar verluidt 700.000 euro bedragen.
"Er is heel veel interesse voor Kubik. Vanuit Oost-Europa, Rusland, Oekraïne, Duitsland, Italië en Spanje", vervolgt Ling. Ook twee Eredivisionisten hebben zich voor Kubik gemeld. "AZ en Feyenoord hebben hun interesse een paar maanden geleden al kenbaar gemaakt. Maar die clubs kunnen op dit moment weinig doen. Ze zullen eerst moeten verkopen, voor ze zelf kunnen investeren."
Let op feyenoord gaat zich ook melden voor bulykin is mijn voorgevoel??? gvd
![]() |
Maandag 18 april 2011 om 21:35 uur |
Kees
He Kees en anderen............
Jah, ik opende de shout : 1053 berichten !!! Neem aan dat je mij vergeeft dat ik die niet allemaal door ga worstelen.
M'n Pa is op 2 april overleden en op 8 april hadden we de uitvaart.........moest alles regelen.....zodoende. Was dat weekend erna bekaf en heb Vitesse laten lopen............
Maar goed we zijn er weer...Wat er dit seizoen verder ook gaat gebeuren, ik ben tevreden. Wat een seizoen, dat nemen ze ons niet af.
Hoi Roel,
Sterkte jongen, neem die kleine lekker mee tegen Twente, heeft ie ook wat afleiding. Vincent had ook al een paar keer geschreven dat ie je miste op de box en bij ADO.
Net bij het tweede geweest. Dat jong Feijenoord, met De Cler en Ekramy, was helemaal maar dan ook helemaal niets. Had wel 4 of 5-0 kunnen worden.
Een fantastische actie van Mike van Duinen gezien. Kapte zijn tegenstander in de zestien tot twee keer uit en schoot uiteindelijk tegen Ekramy op. Voor de rest aardig wat publiek (600 honderd), veel scouts en trainers uit het amateurvoetbal (hoofd- en topklasse) en de nodige zaakwaarnemers.
![]() |
Maandag 18 april 2011 om 21:10 uur |
Kees
Op ADOFANS staat een bijgewerkt schema t/m afgelopen weekend
Hallo jongen. Welkom terug. er stonden de laatste drie weken al een paar oproepen waar je bent. tegen Vitesse zat je ook niet op de tribunen begrepen we.
zo en nu naar het tweede tegen feijenoord/excelsior.
![]() |
Maandag 18 april 2011 om 17:54 uur |
Advertentie
olaf1982
Kees
Ik denk dat de molen nu pas gaat draaien.
kubik goede voetballer maar nog lang niet op en niveau waar hij kan komen,mist gewoon veel inzicht en body,eigenlijk de verhoek van een paar jaar geleden.
met vicento achter de hand denk ik dat we over de links buiten positie ons het minst druk moeten maken,hocher is er ook nog bij gekomen.
ik vind zelfs dat de laatste wedstrijden vicento veel meer waarde heeft.(op zijn jeugdige fouten na)
een ander verhaal is bulykin,ik krijg steeds meer het vermoede dat ado dit over het seizoen willlen tillen zodat er geen amok gemaakt kan worden door de supporters.
Ik ben er namelijk van overtuigd dat bulykin de spil is waarom het elftal goed draait.
we roepen al jaren dat we met een goede spits veel beter zouden presteren en dit jaar is het bewijs.
Bulykin kan gewoon weg niet behouden blijven voor ado ,er zijn geen externe geldschieters en v/d kallen heeft meerdere malen aangegeven dat hij niet bereid is om veel geld neer te leggen.
ik begrijp daarom dan ook niet dat wij als supporters niet duidelijk maken dat kost wat kost bulykin moet blijven.
verhoek en toornstra,ado is met chery bezig en dat is niet voor niets ,ik denk dat als er een goed bedrag voor toonstra word betaald hij weg is(al zal ik dat zeer stom vinden,want een keer opgeroepen voor oranje en je waarde stijgt 10x en de kans dat hij voor oranje mag opdraven is steeds dichterbij)
verhoek tsja met bulykin de man waar het om draait,maar we weten allemaal dat het tij bij hem zo weer kan keren ,ik zou het risico niet nemen volgrend jaar en hem voor 2 a 3 miljoen van de hand doen.
ik en er van overtuigd dat hij dit niveau volgend jaar niet gaat evenaren.
plek 4 of play-offs.
geef mij de play-offs maar ,heb je in ieder geval 1x extra inkomsten.
en misschien wel 2x.
europa komt gewoon veel te vroeg en heeft ook zijn kosten.(je zou maar naar rusland moeten)
komt ook nog eens bij dat europeese clubs voor een dubbeltje op de eerste rang zitten om spelers over te nemen,iets wat kan omdat je de voorronde voor de sluiting termijn van overschrijving speelt.
nee leker op plek 5 komen en tegen utrecht of heracles loten en daarna roda of groningen.
Ben het op sommige punten met je eens.
Kubik heeft inderdaad een ietwat mindere periode maar je kunt beter kijken wat hij wel kan. Die jongen komt er echt wel maar heeft logischerwijs nu wat aanpassingsproblemen.
Bulykin is in vele opzichten ongelooflijk belangrijk maar niet ten koste van alles. Laten we in vredesnaam financieel gezond worden en geen al te gekke dingen doen. Zo loop je ieder seizoen achter de feiten aan. Al jaren hikken we tegen een begrotingstekort door het seizoen daarvoor aan. goed beleid maken is dan extra lastig.
Toornstra is in tegenstelling tot ik altijd beweerd heb nu echt doorgebroken en wordt een goudmijn. Nog ff vasthouden.
Stel dat we vanavond verliezen dan is plek 4 echt uitzicht. Het programma van AZ is vrij gemakkelijk. Overigens zijn we nu al minstens van plek 7 verzekerd. Fantastisch. Voor vanavond heb ik overigens een goed gevoel.
Als je netto 6000 betalende toeschouwers hebt dan maak je geen extra kosten als je de eerste ronde europees voetbal niet overleeft. Daar ben ik dus absoluut niet bang voor.
![]() |
Zaterdag 16 april 2011 om 12:51 uur |
Jacco
Daar geloof ik dus helemaal niks van.
Dan geloof je het niet jongen....
ik heb en hou mijn seizoenskaart, dus ik hoef me geen zorgen te maken, verder was het puur ter info voor de mensen die twijfelen.
Maar goed, wat ik gister tijdens een bespreking in het stadion heb gehoord, daar kan jij natuurlijk van beoordelen of dat waar is of niet!
![]() |
Zaterdag 16 april 2011 om 11:41 uur |
Kees
Wouter de Vogel? Heb er werkelijk nog nooit van gehoord die Kubik overbodig maakt?????????????
Eerst zien dan geloven. Zal best een leuke aankoop kunnen zijn. Maar eerst zien dan geloven. Lijkt mij ook dat die eerst bij Dordrecht gaat spelen.
Denk nou es logisch na. Die jongen is eerst uitgeleend aan Telstar en kan nu ook een contract bij AZ tekenen maar kiest voor ons.
Hij heeft ongetwijfeld te horen gekregen dat hij bij ons meer kans maakt en laat zich toch niet meer verhuren. Die behoort zo dadelijk bij de eerste 24.
![]() |
Donderdag 14 april 2011 om 22:24 uur |
Karel KLaver
Dat gerucht lijkt wel geloofwaardig dan, van De Vogel. Jansma = Alphense Boys = de oude club van De Vogel (en Toornstra natuurlijk).
ALS het waar is dan mag Ling vrezen dat we niet de hoofdprijs voor Kubik gaan betalen. Ik kan me ook voorstellen dat Vicento of De Vogel verhuurd kunnen worden na de voorbereiding. In dat geval is er nog niks te zeggen over het blijven van Kubik, of het halen van Nijland of Boerrigter (hoewel ook die laatste duur zal zijn).
Höcher hebben we inderdaad ook nog, maar die kan ook als rechter aanvaller of als nummer 10 spelen.
Laat Ling maar lekker vrezen -die denkt alleen maar aan zichzelf. Maar hij zou nog wel eens van een koude kermis thuis kunnen komen als zich geen andere ploegen voor Kubik melden en die jongen gewoon terugmoet naar Trencin (hoewel ik hem dat niet gun), omdat wij voldoende spelers hebben voor de breedte. Als je gokt, moet je tegen je verlies kunnen -als je hoog inzet, heb je maar beter een goede verzekering achter de hand
![]() |
Donderdag 14 april 2011 om 22:02 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |