Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: spelers

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 780
Volgende pagina

Gast

In plaats dat onze trainer aan verschillende systemen denkt kan hij beter nadenken over hoe hij de spelers kan gebruiken in hun kracht. Het systeem is ondergeschikt je bent geen Ajax. Van mij part speelt hij 3 6 1 of 7 2 1 als het maar punten oplevert. Die theorie van Zeist doet hij maar lekker thuis daar hebben wij als supporter geen boodschap aan.
0
Dinsdag 3 november 2020 om 18:59 uur

Sprinkhaan070

Bolskie schreef:

Ik zou het een grove schande vinden als ranko nu al de laan uit gestuurd zou worden. Dat is nog een groter wanbeleid als dat het was met pardew.

En tevens kan je je er gelijk bij neer leggen dat het niets was, is en word.
Een grove schande vind ik het niet. Ik gaf hem eerst ook het voordeel van de twijfel maar we hebben in 8 wedstrijden ik geloof 3 of 4 systemen gespeeld met constant andere spelers in de basiself. Wanneer je zo veel nieuwe spelers hebt lijkt het mij verstandig om zo veel mogelijk in 1 systeem met de zelfde spelers te spelen. Wil je er na een aantal wedstrijden wanneer het niet loopt wat aan veranderen zet dan een andere speler op die zelfde plek en gooi niet steeds het systeem om.

Rankovic geeft zelf ook aan in verschillende systemen te willen en kunnen spelen. Lijkt me niet echt heel handig om dat aan het begin van het seizoen met zo veel nieuwe spelers te doen.
0
Dinsdag 3 november 2020 om 18:17 uur

Aad

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

`Bij ADO twee mogelijke opvolgers Rankovic`
Een eventueel vertrek van Aleksandar Rankovic kan ADO zich eigenlijk financieel niet veroorloven.
Lees het nieuwsbericht
Allemaal speculaties en beschouwingen van mensen die, net als wij, niet eens weten of wat Kraaij beweert uit betrouwbare bron te hebben vernomen waar is.

Ik denk voornamelijk mensen die, opnieuw net als wij, graag iemand de schuld willen geven van het ondermaats presteren van het team.

Ik zie het als een collectief falen. Jol vanwege het halen van spelers die het eredivisieniveau (nog) niet aankunnen. Rankovic vanwege het feit dat hij met steeds wisselende tactiek en opstellingen geen rust in het team brengt. En (een deel van) de spelers die de vechtersmentaliteit niet kunnen opbrengen om vanaf minuut 1 volop te gaan.
0
Dinsdag 3 november 2020 om 15:37 uur

DHFC070

Barend schreef:

Wat is de kracht van Twente?
Hoe kunnen op plek zes staan, met 14 punten?
Troffen ze toevallig zwakke tegenstanders - anders dan ADO?

Ik hoop dat de spelers zaterdag laten zien dat ze achter de trainer staan door een mooie prestatie neer te zetten.
We moeten ons niet laten afleiden door al of niet vermeende bestuursperikelen. Daar is het nu niet de tijd voor.
Buiten de redenen die andere hier al noemen wil ik daar nog aan toevoegen;
Een zeer goede trainer die al bewezen heeft spelers boven hun kunnen te laten presteren vooral door een goede teamgeest te creëren.
Wat had ik Jans graag hier gezien.
0
Dinsdag 3 november 2020 om 15:00 uur

Barend

Wat is de kracht van Twente?
Hoe kunnen op plek zes staan, met 14 punten?
Troffen ze toevallig zwakke tegenstanders - anders dan ADO?

Ik hoop dat de spelers zaterdag laten zien dat ze achter de trainer staan door een mooie prestatie neer te zetten.
We moeten ons niet laten afleiden door al of niet vermeende bestuursperikelen. Daar is het nu niet de tijd voor.
0
Dinsdag 3 november 2020 om 13:48 uur

Aad

DHFC070 schreef:

Dat meen ik inderdaad echt.

Als ik het vergelijk met afgelopen 1,5 seizoen wordt veel minder de bal blind naar voren geknald. Ze proberen op te bouwen en positiespel te spelen maar het blijft inderdaad bij proberen en dan ontstaat wat jij benoemd direct onder druk balverlies of een lange peer naar voren. Waar het voorheen nieteens proberen was maar direct de peer naar voren, vooral Beugelsdijk en Meijers zijn/waren daar koning in.

In balbezit is er gewoon te weinig beweging, automatismen en een onzuivere passing. Groot gedeelte hiervan is trainbaar maar een gedeelte zal ook aan kwaliteit liggen.

Maargoed helaas is het sportieve aspect andermaal weer bijzaak bij onze club en viert de onrust daarbuiten weer hoogtij. Dit terwijl het bij een voetbalclub juist om het sportieve moet draaien.
Had even de hoop dat er daadwerkelijk iets zou veranderen maar het lijkt gewoon het lot van onze club.
Die onzuivere passing komt voor een groot deel voort uit het maken van de verkeerde keuzes. Nu, toegegeven, is het erg gemakkelijk vanuit de leunstoel op de televisie met zicht van boven de mogelijkheden te zien, maar je ziet zo vaak dat precies de verkeerde zwaar belaagde speler wordt aangespeeld terwijl er andere spelers vrij staan. En dat is gebrek aan inzicht of geen rust aan de bal.
En ik denk dat dat karaktereigenschappen zijn waar moeilijk aan te sleutelen is.
Je hebt het of je hebt het niet. En in de startopstelling tegen PSV waren er teveel die het niet hebben.

Maar goed, op naar komend weekend. Ondanks de plaats op de ranglijst vind ik Twente niet een ploeg waartegen je op voorhand kansloos bent. De Graafschap heeft dat feilloos aangetoond. Daarom een beetje van mijn positivisme terug: 2 -1
0
Dinsdag 3 november 2020 om 11:52 uur

Advertentie

pajam

Lellow schreef:

Ranko is waarschijnlijk niet heel intelligent.
Met Martin Jol in je gelederen, daar moet je gewoon gebruik van maken. In eigen bewoordingen (Ranko) bepaalt hij alles zelf.

Hij maakt , wat logisch is, alle beginnersfouten als hoofdcoach , door Jol als klankbord te gebruiken en adviezen op te volgen , creëer je eenheid en kan Jol je nooit afvallen .
Dat huilebalk verhaal van ik heb maar 2 spelers gekregen die ik wilde , ik zou zijn lijst met spelers willen zien.
100% dat Rigo en Faye die 2 spelers zijn.
Hij heeft zelf juist gezegd dat ie bij de Sparta spelers niet betrokken was toch?
0
Dinsdag 3 november 2020 om 11:40 uur

Lellow

Ranko is waarschijnlijk niet heel intelligent.
Met Martin Jol in je gelederen, daar moet je gewoon gebruik van maken. In eigen bewoordingen (Ranko) bepaalt hij alles zelf.

Hij maakt , wat logisch is, alle beginnersfouten als hoofdcoach , door Jol als klankbord te gebruiken en adviezen op te volgen , creëer je eenheid en kan Jol je nooit afvallen .
Dat huilebalk verhaal van ik heb maar 2 spelers gekregen die ik wilde , ik zou zijn lijst met spelers willen zien.
100% dat Rigo en Faye die 2 spelers zijn.
0
Dinsdag 3 november 2020 om 11:38 uur

Gast

Het is weer jammer dat er zoveel onrust ontstaat door een gerucht van Hans Kraay. Daarna word dit overgenomen door de man die in een entertainment show zit en vervolgens is het vuurtje weer lekker opgestookt in Den Haag. het technisch hart heeft tot op heden niks gemeld hierover dus blijft het niet meer als een gerucht. ik kan mij wel voorstellen dat het technisch hart grote vraagtekens heeft bij het functioneren van onze trainer. Dat de spelers 7 wedstrijden achter elkaar beginnen aan een wedstrijd met een lamlendige en bedroevende instelling en nog geen bal over 10 meter kunnen overspelen naar elkaar dan lijkt het mij ook niet meer dan normaal dat je als technisch hart van een voetbalbedrijf waar miljoenen in omgaan twijfelt aan de capaciteiten van deze trainer. Martini Jol zal inderdaad net als wat er bij iedere voetbalclub gebeurd ook fouten maken als technische baas maar als hij vertrekt dan is er niemand meer die voetbalkennis heeft dus koesteren deze man en hopen dat er in de winterstop een ervaren trainer komt dan kan onze trainer weer doen waar hij goed in is en dat is assistent zijn.
0
Dinsdag 3 november 2020 om 11:20 uur

070

Mo schreef:

Zitten kijken naar ADO maar een heel vreemd slecht gevoel het is niet meer wat het was ondanks de slechte periode hiervoor. Ik mis toch onze Beugie, Immers, Bakkie en Meiers. Het wordt nooit meer als vroeger ik hoorde dat enorm veel mensen hun lidmaatschap niet hebben verlengd .Ik kijk maar naar Sparta,NAC en Roda zie ik onze jongens tenminste nog. Ik wens toch de nieuwe spelers veel succes.
Welnee, man. Het gaat nu slecht, maar de genoemde namen mis ik echt niet. Met hen ging het namelijk ook slecht. Hooguit mis ik Beugelsdijk op de bank, als cultheld en voor in de groep. De rest was over de hill of is zelfs nooit op de hill geweest. Ik vind Faye nu een van de minste spelers, maar nog liever hem dan Meijers.
0
Dinsdag 3 november 2020 om 10:48 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 180 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 780
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1